Education – Tjekkiet – Nye podcasts

 • Every week we have conversations with the most successful people in our network. We learn their stories and the lessons learned before diving in and getting the real "meat." Every single show has actionable takeaways that listeners can implement in their own life or business. We focus on topics around traffic, brand awareness, wealth growth, podcasting, marketing automation, mindset, lifestyle, and business systematization but have been known to go pretty "off script" from time to time to discuss a wide variety of topics to help people improve their lives. We describe our show as "A Life Improvement Podcasting Masquerading As A Business Podcast."

 • Praktické rady a tipy ze světa nemovitostí pro každého, kdo se chystá koupit, prodat nebo pronajmout nemovitost. Realitní kuchařka vás provede realitní džunglí a poskytne hodnotné informace, díky kterým budete o krok napřed. Jako každá správná kuchařka je plná rozmanitých ingrediencí a řazena tak, aby mohl „vařit“ každý, bez ohledu na věk a předchozí zkušenosti. Pořadem provází Pavla Temrová, nezávislá realitní specialistka.

 • Celé sa to začalo presne o 16:28. U bosorky. Poznáme sa síce veľmi dlho, ale tento podcast je veľmi dôležitý moment nášho priateľstva. _@basie_ @lady_paga a veci medzi nebom a zemou. Aj vy, čo neveríte, viete, o čom hovoríme... Svet nie je čiernobiely.

 • Seriál stanice Českého rozhlasu Radio Prague International přiblíží díla českých spisovatelů, která prostě musíte znát. Pokud jste je náhodou ještě nečetli, poslechněte si náš seriál o tom, proč jsou tyto knihy jedinečné a stojí za to je číst. Studentům náš seriál přinese inspiraci pro psaní čtenářského deníku…

 • Real life motherhood talk that will encourage and empower you to minimize and organize the chaos in your life. You will be given specific examples on how you can increase your productivity and embrace your life.

 • Jak to chodí u nás na FMV? To se dozvíte v podcastu FMV odposlech - protože odposlechem se člověk vždy hodně dozví ;)

  Nové epizody vycházejí v úterý každý lichý týden výuky po dobu celého semestru!

 • Aktuální informace a know-how ze světa realit, obchodu a osobního rozvoje. Zpovídám pro vás zajímavé hosty. Informace z první linie. Od obchodníka obchodníkům.

 • Stůl pro tři je český podcast pro ty, kdo chtějí nahlédnout do hlav velikánům a dozvědět se, s čím tyto osobnosti ve svém životě zápasí, jak přemýšlejí, čemu věří a co jim pomáhá jít svou vlastní cestou. :-) Položte hostům otázky, na které byste rádi znali odpověď -- přihlaste se k odběru novinek na https://neurazitelny.cz! :-)
  Chceme obohatit podcasty v češtině o upřímné a nestříhané rozhovory s osobnostmi, zavést vás k myšlenkám, o kterých jste nikdy neuvažovali, do míst, kde můžete přetvořit sami sebe.
  V popisu epizody najdete odkaz na video rozhovor pro milovníky pohyblivých obrázků. ;-)

 • Volám sa Mišo Duchoň a som life kouč a tréner sebarozvoja. Pomáham ambicióznym ľuďom plniť si svoje sny a ciele (bezohľadu na to, či sa jedná o pracovné alebo nepracovné oblasti života) a žiť naplnený život, v ktorom vidia zmysel. Robím tak prostredníctvom mojich článkov, prednášok, workshopov a individuálneho koučingu. A odteraz už aj AUDIO podcastu! :)

 • Sedmá lekce - častý problém začátečníků studia Anglického jazyka. A přitom je Angličtina tak krásná a jednoduchá. Stačí ji umět vysvětlit správně a všechno je pochopitelné a snadné. U sedmé lekce totiž většinou končí úplné základy a začíná Angličtina náročnější na logiku i vysvětlení. A je velký rozdíl mezi člověkem, který umí parádně Anglicky a člověkem, který umí Angličtinu parádně vysvětlit. Sedmá lekce je nový vzdělávací podcast, který Vám vysvětlí základy Angličtiny jednoduchou a srozumitelnou formou. Ale to není všechno. Tento podcast je vhodný i pro pokročilé či velmi zkušené studenty, kteří mohou získat cenné informace ohledně používání jazyka a dozvědět se proč se některé výrazy používají jedním způsobem a ne jiným. Každopádně - pokud jste v autě, na cestě do práce, doma nebo ve škole - cílem tohoto podcastu je přiblížit Vám krásy, základy i logiku Angličtiny tak, aby jste se nebáli mluvit a doufám, že Vás bude motivovat k dalšímu studiu tohoto krásného jazyka.

 • Byť bez komplexov > byť dokonalá... V živote sú situácie, ktoré treba len PREŽIŤ. Ale ako? Riešim to, čo riešia všetky baby: veľké stehná, malé prsia, výpoveď v práci, Lásku nebeskú a lásku životnú. Niektoré ženy sa vyrozprávajú kamoške, iné chodia k psychológovi, ale ja poviem všetko vám. https://www.instagram.com/vesela_pani/

 • Nejen rozhovory, které připravujeme pro studenty našich kurzů ale i pro všechny ostatní, kteří mají zájem o zajímavá témata z biologie, fyziky, chemie a medicíny.

 • Create a thriving life coaching business with bite-sized episodes offering quick insights and proven tools and activities! The LIFE COACHING TOOLBOX PODCAST is brought to you by Joeel & Natalie Rivera of Transformation Academy, the only life coach training organization specializing in more than 20 niche life coach certifications. Visit TransformationAcademy.com/toolbox to download free life coaching worksheets that go with the activities discussed in this podcast.

 • ✴ It's the Horsefulness Training Podcast ! ✴ Karine Vandenborre - founder of Horsefulness Training - discusses interesting topics about horses and horse training, shares inspiring stories, gives you new tips, insights and ideas & motivates you to be the best possible YOU for your horse! ❤ Enjoy!
  For information regarding your data privacy, visit Acast.com/privacy

 • Nová doba udržateľná – podcast Katky Hutyrovej (NOSENE) a Babsy Jagušák , v ktorom sa venujeme téme udržateľnosti vo všetkých oblastiach života. Vždy so zaujímavými hosťami, s ktorými sa rozprávame nielen o tom čomu sa venujú a ako udržateľnosť vnímajú, ale aj o tom ako sa im darí žiť šetrnejšie v životnému prostrediu.

 • Parenting is tough these days; it can feel even harder when you're doing it alone. That's why we're here - this is Shelf Help, where Montessori and parenting meet. Join Nicole Kavanaugh, Amy Dorsch, and friends to chat about Montessori, kids, mom life, and all the joy in between.

 • Der Business Podcast rund um die Themen Gefühle, Emotionen und andere Körper-Sensationen. Von und mit IRIS IRBAH Expertin für emotionale Transformation und feelgood.consulting Inhaberin und Gründerin der pink.academy für selbständige Frauen und Unternehmerinnen