Fiktion – Tjekkiet – Populære podcasts

 • nejkontroverznější podcast ve sluneční soustavě 💕

  odebírejte naše HEROHERO pro early content, celé necenzurované epizody, extra bonusový kontent & nový pořad KONTROVERZNÍ PORADNU https://herohero.co/podcastkontroverzni

 • Zpověď Trestance /STN/ & Dobré Zprávy /STN + Farmr/

 • Od 16.5. do 14.6. můžete podpořit vydání knihy Úlet a zajistit si její výtisk ⤵️
  bit.ly/KupUlet

 • Kriminelt er en podkast fra Gyldendal. Her kan du bli bedre kjent med noen av de største og beste krimforfatterne vi har, og lære mer om deres skrivemetode, liv og litterære univers.

 • Wind down with your favorite Netflix Jr. characters in these bedtime stories designed to help your little ones relax and sleep. Created with Dr. Tina Bryson, childhood development expert and author of “The Whole-Brain Child,” each episode is crafted to help children successfully transition gently to sleep, while also building skills to navigate the world.

 • Podcast Klekání je původní autorská série hororových audiopříběhů v žánrech sci-fi, fantasy, folkloru a pohádek. Jednotlivé epizody najdete na webu klekani.cz nebo v podcastových aplikacích jako iTunes, Spotify či Google Podcasts.

 • Great writers don't just know how to write. They know how to listen for what they love. With Read to Me, you learn how to listen for the power and beauty in exceptional writing — and name, with brazen love, what is so, so good. This is how you begin to build your own power on the page.

 • Filthy-minded historian, Aoife Bhreatnach, explores books from the ‘censored in Ireland’ list. From great literature, mediocre reads, sex manuals, true crime and pulp fiction to memoirs of gay life, thousands of books were censored in Ireland. Were those ‘bad books’ indecent or obscene? Join Aoife as she reads like a smut-obsessed censor, looking for the rude bits in all kinds of books.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Horké Tunisko, Rusko, Francie a Československo. Čtyři země, v nichž se odehrávají osudy dvou sester, dcer admirála Carské námořní flotily.„Jaro v Kartágu“ je prvním ze šesti románů, jehož vyprávění končí na počátku Velké vlastenecké války.Po otcově násilné smrti jsou matka se dvěma dcerami od sebe roku 1920 v Sevastopolském přístavišti odervány davem, když se snaží nastoupit na loď a opustit Rusko zachvácené rudým morem.Osamocená patnáctiletá Máša nedobrovolně odplouvá na bitevní lodi „Generál Alexejev“ do Tuniska. Tato inteligentní, vzdělaná a průbojná mladá dáma se ještě během cesty stane námořním kadetem, i když tato vojenská funkce je určena jen pro mladé muže. Aby v emigraci přežila, musí se přizpůsobit. Stane se posluchačkou Námořního sboru poslední ruské eskadry v pevnosti Jabal-Kebir blízko Bizerty. Naučí se ještě arabsky a nářečí Tuaregů. Poté vystuduje matematickou fakultu na Karlově univerzitě v Praze a odjíždí do Paříže. Pracuje v různých profesích. Postupně se stane investičním bankéřkou a před začátkem Druhé světové války i poradkyní generálního guvernéra Tuniska.Matka, Anna Karpovna, vdova po admirálovi, hraběnka, hovořící plynně několika jazyky, zůstává s roční Sašeňkou v náručí v rozervaném  Rusku. Aby zachránila život sobě a své dceři, volí cestu změny jména a identity. Stává se negramotnou uklízečkou Ňurou, která mluví jen ukrajinsky. Myje nádobí a žijí v přístavku ke kotelně na dvoře jednoho velkého moskevského domu. Saša před začátkem války dostuduje zdravotní školu, prožívá svou první nenaplněnou lásku, dozvídá se své skutečné jméno a je mobilizována na frontu.V „Jaru v Kartágu“ a jeho navazujících částech „Osamělý je všude na poušti, K radosti musí být dva, Chrám smíření, Estomihi a Ave Maria“ vypráví spisovatel Václav V. Michalskij životní příběhy Mariji a Alexandry na pozadí historických událostí 20. století.

 • by Mr AnubisDON'T BE UPSET THAT PEOPLE WANT TO HATE ON YOU. REMEMBER THEY HAD TO THINK OF YOU FIRST... LIFE HACK #1This podcast is about life experiences Some are true ,some are 100% fiction and some have a little of both.. Hope you enjoy.. ;-) Support this podcast: https://anchor.fm/dj-tonka/support

 • Fun Podcast, a podcast for everyone who's looking for a way out of some unwanted values and a way in for some wanted values. Its motive is to make you hear someone, who could be in your shoes (metaphorically), but is trying to get up and rise. All the guests in this podcast are the ones who you can relate. They could be or couldn't be some famous people you know. But they might tell you something new, something for you to think about. The podcast follows any idea it is directed to, sometimes it could be filterless, or sometimes not. Whatever it is, it attempts to bring in something new. Support this podcast: https://anchor.fm/sagar-veer/support

 • Pojďte se zaposlouchat do bájných příběhů, pověstí a vyprávění z krajiny odkud pocházíme.

 • Podkast o življenju, vesolju in sploh vsem … v katerem po nekem čudnem naključju vsako epizodo obdelamo eno poglavje kultne trilogije v petih delih Štoparski vodnik po Galaksiji, ki jo je, ko smo bili (mi) še majhni, napisal Douglas Adams. Še veš kje imaš brisačo?

 • Václav Hrbek čte Václava Michalského, autorské čtení překladatele

 • Dragon Shield: Kingdoms is a fantasy-story podcast featuring the human and dragon characters of the popular Dragon Shield line of trading card game accessories.

 • Strašidelné internetové historky. Je příběh založený na opravdové události?

  Celá série na YouTube: https://smarturl.it/Creepypasty

  Artwork od Veroniky Kuncové

 • Zatímco dírské kavky recitují klasickou literaturu, lidé se bojí pít kávu a temnými uličkami se plíží něco s kopyty, vyšetřuje dvojice detektivů divné deformity, záhadná zmizení i výstřední vraždy. Díra je audioseriál z pera spisovatelů Martina Bečana a Zaška.
  .
  Na HeroHero najdete nejen Díru s týdenním předstihem, ale rovnou celý druhý podcast! Trepanace je spin-off Díry jen pro naše hrdiny ❤.
  .
  Zašek: instagram.com/spisovatelzasek
  Martin: instagram.com/martin_becan
  HeroHero: herohero.co/martinazasek
  Discord: discord.gg/tj7egzQp2V

 • A collection of different Enemies to Lovers One-shots and short multi-chaps, mostly Dramione! Presented by ETL Echo.Including works from Heyjude19, Mightbewriting, Senlinyu, Inadaze22, Musyc, Onyx & Elm, Raven_Maiden and more!

 • Podcast o fantastice, komiksech, hrách a radikální politice zleva a zespodu. Kritický pohled na popkulturu je nový punk.

  rudinerdi.wordpress.com