Børn & familie – Tjekkiet – Anbefalede podcasts

 • Tereza Salte alias TerezaInOslo je mámou, podnikatelkou, blogerkou a autorkou knihy Šlehačková oblaka. Ta se podle literárních redaktorů stala jedním z největších knižních překvapení roku 2017. V podcastu V oblacích vás Tereza chce vtáhnout ještě hlouběji do svého života a podcastem chce sundat vaše růžové brýle o dokonalých životech, které denně vidíte na sociálních sítích a blozích. Tak vítejte V oblacích. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: [email protected]

 • Podcast o životě, o rodině, mateřství, výchově a o všem, co mě zrovna zajímá...

 • Korean kid's book read by Korean children and man[한국 동화책 읽기]

 • Houpačky jsou magazín pro aktivní rodiče, který každý týden nabízí diskuse o dětech, mateřství, otcovství, rodině a životním stylu s lékaři, psychology, poradci i rodiči, kteří vypráví své příběhy.

  Všechny díly podcastu Houpačky můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Podcast pre všetky mamy a skoro mamy, ktoré majú kopec otázok.

 • Život se psem nejsou jen tři povinné procházky kolem bloku. Věřím, že náš pejsek je šance pro nás samotné, že skrze něj můžeme poznat skvělé lidi a rozvíjet se v mnoha různých směrech. Vidíte to stejně? Tak vítejte u prvního českého podcastu o psech, kde najdete rozhovory na rozličná témata od zdraví, přes výchovu a společné soužití. Jsem pejskařka, která se rozhodla sdílet svůj náhled na psí svět a možná se taky trochu zasadit o to, aby se nám s našimi pejsky žilo aspoň o chlup líp.Těším se na vás i na Instagramu jako @Pejskárium. Kontaktovat mě můžete na [email protected]

 • Created and hosted by actress and film documentarian Jacqueline Piñol, each episode of The Canine Condition Podcast is a conversation with a trustworthy dog rescue organization or animal welfare advocate that will leave you inspired and empowered. This is the why, where and how to adopt or help your next or first canine family member. The goal is to save homeless dogs and set you up for success with information and resources to raise and keep a healthy and well balanced dog. Embark on this journey with me and let’s save human’s best friend together. Come. Sit. Stay.
 • Valpkonsultpodden är podcast där vi pratar om hur du kan tänka när du väljer en valp eller en hund, podcast om hundar, hundbeteende, miljövänliga trender för dig som hundägare.
  Valpkonsulten är här för att hjälpa er göra mer medvetna och avsiktliga val när ni ska få en ny familjmedlem.
  Nya episoder av Valkopkonsultpodden släpps varannan vecka. Lanseras juni 2021.
  Jag pratar med experter i olika områden rörade hundar och hundarnas interaktioner med oss människor och andra arter. En del av mina gäster är djurägare som berättar sina hundhistorier för att inspirera.

 • «У нас все дома» — подкаст о коучинге и родительстве, где две мамы-коуча, у которых 5 детей на двоих (две пары двойняшек и особенный ребенок) рассказывают о том, что такое коучинг родителей и подростков, коучинговый подход в родительстве. Кроме этого, делятся своим опытом жизни с детьми, обсуждают актуальные вопросы родительства и отвечают на вопросы слушателей. Алиса Круглова и Анастасия Есаулова рассказывают, как коучинг влияет на погоду в доме, а также когда, зачем и с чем нужно обращаться к коучу родителей и подростков.

  Подписывайтесь на наш телеграм-канал:

  https://t.me/unas_vsedoma

  и странички Instagram:

  https://www.instagram.com/alisakruglova_couch/

  https://www.instagram.com/a.s.esaulova/

 • Wind down with your favorite Netflix Jr. characters in these bedtime stories designed to help your little ones relax and sleep. Created with Dr. Tina Bryson, childhood development expert and author of “The Whole-Brain Child,” each episode is crafted to help children successfully transition gently to sleep, while also building skills to navigate the world.

 • Ahoj, jsme Lucie a Martin! Jak už jste z názvu určitě vydedukovali, podcast je především o rodičovství. Jsme na to dva, takže se dozvíte, jak to vnímá novopečený otec i matka prvorodička. Rozhodně nečekejte "stížnosti", oba dva si nové role užíváme. Zaposlouchejte se do našeho příběhu a doufáme, že se u toho i trochu zasmějete :)

 • Nedoklubko spolupracuje s odborníky z řad neonatologů, psychologů, dětských neurologů, pediatrů a dalších zdravotníků, čímž propojuje svět mezi odborníky a rodiči, kteří by měli v péči o předčasně narozené děti působit jako jeden tým.

 • Praktické rady a doporučení nejen hemofilikům nabízí podcastový projekt Tohle můžeš aneb jak hacknout hemofilii. V sérii 17 dílů otevíráme témata, která nejvíce zajímají hemofiliky, ale užitečná mohou být i pro ostatní. V rozhovorech vystupují lékaři, fyzioterapeuti, zdravotní sestry, psychologové, učitelé, zástupci pacientských organizací, ale i lidé ze státní správy či zaměstnanci letiště. Projekt jsme připravili společně s pacientskými organizacemi Český svaz hemofiliků a Hemojunior.

 • Maminkář je pořad pro rodiče i pro všechny ostatní, které zajímají vhledy odborníků a inspirativních osobností na aktuální témata z oblasti rodičovství, výchovy a ženství. Moderují Michaela Tomešová a Veronika Rážová.

 • Jak doma zastavit zlobení, vztekání, pláč a křik a začít si s dětmi rozumět

 • Podcast "Pro malé dobrodruhy" z dílny stejnojmenného obchodu s outdoorovým vybavením pro rodiče a děti, co nehledají výmluvy, ale způsob, aby si užili volný čas zážitkově. Uslyšíte nejen příběhy ze zákulisí podnikání v tomto oboru, ale především tipy na výlety, doporučení na kvalitní výbavu pro dobrodružné dětství a emotivní cestopisy.

  www.promaledobrodruhy.cz

 • Rodičovstvo...aneb, keď si mobil zavrieš do mrazáku, peňaženku do trouby, a DUDLÍK skončí V PIVU 👶🍺Pokecáme o tom, jak to v rodičovstve máme 😁

 • Součástí života s pejskem jsou návštěvy u veterináře. Ne vždy jde jenom o preventivní vyšetření, přeočkování nebo vyšetření na přítomnost vnitřních parazitů. Pokud tedy chcete proniknout do tajů veterinární péče, poslechnout si zajímavé myšlenky českých veterinářů a zjistit, jak některým psím onemocněním předejít, pak si poslechněte Labvet podcast.

 • A 4th grader describes how he spends his time in the pandemic. Bonus interviews from people around the world.

 • Podcast plný pohádek. Příběhy současných autorek a autorů, bez reklam a nahrané tak, aby se u nich dalo hezky snít.