Tjekkiet – Nye podcasts

 • Every week we have conversations with the most successful people in our network. We learn their stories and the lessons learned before diving in and getting the real "meat." Every single show has actionable takeaways that listeners can implement in their own life or business. We focus on topics around traffic, brand awareness, wealth growth, podcasting, marketing automation, mindset, lifestyle, and business systematization but have been known to go pretty "off script" from time to time to discuss a wide variety of topics to help people improve their lives. We describe our show as "A Life Improvement Podcasting Masquerading As A Business Podcast."

 • Brněnský podcast! 🗣 Gay pár zastupitelů u jednoho mikrofonu? 🏳️‍🌈 Shoříme v pekle! 🔥

 • The WAHAALA TALKS is a multidimensional platform which brings together culture; experience and what is seen to be ‘taboo’ topics in our society. This podcast showcases a variety of views and our goal is to reflect on individuals’ distinctive journeys whilst enticing the community.

 • Stylish stories by a Latina PhD candidate and former 9-1-1 police radio dispatcher who researches true crime, mysteries, tragedies, eccentrics, and the beauty of the bizarre--all told with vintage flair and big hair.

 • How dictortarships work -
  Freelance writers Qin Liwen and Marcel Grzanna chat about China and their authoritian tainted real-life-experiences

 • Politika, ekonomika, věda a společnost v souvislostech.

 • Podcast o Českém ráji, zajímavých lidech, neobjevených místech a jednom bláznivém běžeckém závodu. To je "DVĚSTĚPADESÁTKA". Moderuje jeden z pořadatelů Milan Dědek. Každý týden dvacet minut zajímavého povídání.250 ČESKÝ RÁJ je unikátní běžecký štafetový závod v nádherném prostředí Českého ráje, který se bude konat 11.9.2020. Více o závodu, atraktivní trase a krásách Českého ráje na webu https://250cr.cz

 • Aktuální informace a know-how ze světa realit, obchodu a osobního rozvoje. Zpovídám pro vás zajímavé hosty. Pravidelně, zadarmo a s láskou.

 • Lehce chaotická rubrika Ivany Veselkové a Aleše Stuchlého. Telefonáty celebritám všech kategorií včetně těch top provařených, ale i těch, které neznáte, nebo vás nezajímají.

 • The podcast from Light Work, a non-profit photography organization in Syracuse, New York — Support this podcast by treating yourself or a loved one to something at www.lightwork.org/shop
  For information regarding your data privacy, visit Acast.com/privacy

 • Motoplky jsou rozhovory se zajímavými osobnostmi ze světa motorek a moto cestování. Rozhovory uvádí Víťa Ryšavý z Geneze.

 • These are thoughts of one human being who has been married to his best friend for over 17 years, had kids for 15 years, traveled the globe for 12 years and been in full time ministry for over 20 years. These are the ramblings found in hundreds of songs, dozens of journals, and countless journeys. The invitation is to come along, listen and be heard, find encouragement for your journey. You are not alone. The best is yet to come.

 • Podcast Zdravie je prvý slovenský podcast zameraný na zaujímavé a užitočné témy v oblasti zdravia. Naši renomovaní odborníci pre Vás pravidelne spracovávajú populárnym a zrozumiteľným spôsobom overené informácie vo forme podcastov v rôznych terapeutických oblastiach od alergie až po onkológiu. Podcast Zdravie je k dispozícii bezplatne vo Vašej obľúbenej podcastovej aplikácii, alebo na internetovej stránke https://www.webakademia.sk/laicka-verejnost

 • O Belgii, o knihách, o mých snech a o všem dalším... Jsem technicky nezdatná, takže si připravte pevné nervy. A určitě mě můžete sledovat na IG jako @marie_zavadila.

 • Podcast divadelního souboru Ufftenživot. "Jsme houby, které sají vše co se kolem nich děje a z těchto živin vždy vznikne něco nového." Jednou je to inscenace, báseň nebo esej, podruhé kresba a odteď to bude i tenhle podcast "Život on Air" můžeme říct i "Život na živo" nebo "Život na vzduchu". Jako celá příroda i my potřebujeme vzduch k žití a k udržování života je potřeba ekosystém - propojovat se, sdílet zkušenosti a bavit se o širších souvislostech. A o to se budeme snažit - budeme dělat rozhovory s těmi, kdo nám zkřížili cestu a mají co říct. Budeme pro vás nahrávat naše eseje, scénáře a nebo básně. Smyslem naší činnosti je tvorba zážitků, které nabízí nový úhel pohledu, provokují mysl a umožňují hledání nečekaných souvislostí. Snažíme se zpřítomňovat lidskost v její kráse i hnusu a to prostě proto, abychom tím zprostředkovali bezpečný prostor, kde tomu jednou za čas můžeme čelit.
  Producent podcastu je divadelník a herec Jiří Šimek.

 • Stůl pro tři je český podcast pro ty, kdo chtějí nahlédnout do hlav velikánům a dozvědět se, s čím tyto osobnosti ve svém životě zápasí, jak přemýšlejí, čemu věří a co jim pomáhá jít svou vlastní cestou. :-) Položte hostům otázky, na které byste rádi znali odpověď -- přihlaste se k odběru novinek na https://neurazitelny.cz! :-)
  Chceme obohatit podcasty v češtině o upřímné a nestříhané rozhovory s osobnostmi, zavést vás k myšlenkám, o kterých jste nikdy neuvažovali, do míst, kde můžete přetvořit sami sebe.
  V popisu epizody najdete odkaz na video rozhovor pro milovníky pohyblivých obrázků. ;-)

 • Jak se chovat ekologicky a udržitelně ve světě, kde hlavním cílem je spotřeba a konzum? Přesně o tom si povídám se svými hosty. Inspirujte se a zjistěte, jak společně bojovat za lepší místo pro život.

  Můj bezodpadový blog: http://zalepsizivot.cz/
  IG: @zalepsizivot https://instagram.com/zalepsizivot

 • The Remarkable Leadership Podcast is a weekly podcast with Kevin Eikenberry, speaking to leadership experts and leaders in a wide range of industries around the world.

 • V podcastu SCRIPTease odhalujeme vnadné frontendy i majestátní backendy vzrušujících českých start-upů a firem. Je to mňamka pro všechny horňáky (frontenďáky), dolňáky (backenďáky), CTO a technologické nadšence! Dozvíte se, jak se vyvíjí globální produkty, na jakých technologiích stojí zajímavé firmy české start-upové scény nebo jaké jsou nové trendy v SW developmentu. Připoj se k Jirkovi Bachelovi z vyhlášeného SCRIPTease clubu zvaného LOLO.team a jeho hostům do předního českého podcastu o SW developmentu.

 • Vítejte v podcastu V realitě, kam si Štěpán Gjurič zve zajímavé hosty z realitního, ale i příbuzných oborů. Budeme se bavit o aktuálních tématech, tipech k úspěchu, ale i o tom, jak se dá poučit z neúspěchu. Zkrátka podcast o realitách, který zatím na našem trhu chyběl.