True crime – Tjekkiet – Anbefalede podcasts

 • První český true crime podcast o zločinech, které možná znáte, ale určitě o nich nevíte všechno. Navrch přidáváme špetku černého humoru a zákulisních detailů. Zůstaňte naživu, zůstaňte na svobodě. Náš /Klub s prémiovým obsahem a veškeré informace najdeš na webu https://www.opravdovezlociny.cz/

 • Podcast Mirka Vaňury, který vás zavede až na místo činu. Odhaluje známé české detektivní případy po roce 1989 ve zbrusu novém pojetí. Potkejte se naživo s tvůrci pořadu a legendami novodobé kriminalistiky. Nejúspěšnější podcast Českého rozhlasu Dvojka, který již překonal hranici 20 milionů stažení, vyráží za svými fanoušky a fanynkami. Nahlédněte do zákulisí známých policejních případů spolu s Mirkem Vaňurou a kriminalisty, kteří případy vyšetřovali. Program najdete tady.

  Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Branch 251 takes you to the heart of the world’s first criminal trial dealing with atrocity crimes committed by Syrian officials. Now also in Arabic!

  Prosecutors in the German city of Koblenz accuse two alleged henchmen of the Syrian government of crimes against humanity committed at ‘Branch 251’ detention center near Damascus.

  Branch 251 gives you a biweekly update on the trial. With portraits of the main protagonists. Commentary, analysis, and testimony from the courtroom. Especially from victims and their families looking for justice. But will a German court in a city few people have heard of be able to deliver? Or are there too many obstacles looming on the horizon?

  Follow us on Twitter @Branch_251.

  Logo design by laurenshebly.nl -- Photo by James Lawler Duggan/AFP/Getty Images.

 • "Раньше было страшно умереть, теперь – страшно жить" (из анонимного отзыва).

  Поддержать материально: www.patreon.com/galkinognezdo или www.boosty.to/galkinognezdo

  Фотосопровождение: www.instagram.com/galkaizgnezda

  Telegram: www.t.me/galkinognezdo

  YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCAR9Y9c-wfvOxv3fSSx_d5A

  Почта: [email protected]

  Кар!
  ©

 • Get to know the men and women of the Central Intelligence Agency in this curated collection of True Spies stories. Hosts Hayley Atwell and Vanessa Kirby enter a shadow-world of cunning manipulators, Cold Warriors and cutting-edge gadgetry as we meet the incredible operatives behind some of the Agency's most memorable missions.
  If you’d like to dig deeper into the world of secrets, and test your own secret intelligence skills, head over to spyscape.com for articles, games, experiences, puzzles and videos. A Cup & Nuzzle production. Series producers: Gemma Newby, Joe Foley. Music: Nick Ryan.

 • Документальный криминальный подкаст о самых интересных, жутких и таинственных преступниках и преступлениях прошлого и современности.

  Смотрите текстовые версии с фото и комментируйте в ВК: vk.com/goldenbugpodcast

  А также следите за подкастом на "Яндекс.Музыке" - music.yandex.ru/album/13435359;

  И "Apple Podcast" - https://podcasts.apple.com/ru/podcast/%D0%B7%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B9-%D0%B6%D1%83%D0%BA/id1548194990

 • Recidivisté, sadisté, vrazi. Jedno mají společné. Ničí životy všem v okolí svých obětí a kradou životy nejen jim, ale i pozůstalým. Čeští kriminalisté vypráví o případech, které jim i po letech zůstávají v paměti.

 • Český true-crime podcast, ve kterém si vyprávíme o případech a sdílíme své teorie mezi sebou (teď už i se zbytkem internetu). 2019-2022

 • S Adamem Miklicou a Josefem Klímou o tenké hraně zákona v novém miléniu. Z podsvětí je spíš polosvět a zločin infiltruje stát. Uslyšíte, jak Mrázkův exkolega Pitr utíká do Švýcarska. Jak se naše zbraně málem pašovaly do Íránu, jak Švábův gang kosil bohaté podnikatele v zahraničí nebo jak někoho napadlo namíchat do alkoholu víc metanolu a skončilo to mrtvými a prohibicí.

  Druhou sérii Českého podsvětí poslouchejte na Seznam Zprávách, na Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

 • in cold blood podcast hosted by hager. so get ready to be spooked every week with stories about cold blooded murderers with hager’s twisted sense of humor and join her if you’re a misunderstood true crime lover like herself. (and for more information and updates on the podcast u can check it’s instagram @incoldblood16 )

 • Motiv zla je český podcast zaměřený na populární žánr true crime (zločin). Markéta Sochorová v podcastu do hloubky rozebírá ty nejvážnější a nejznámější zločiny hlavně z amerického prostředí. Cílem je přinést nejen důkladný, empatický a citlivý rozbor případu, ale i osobností zločince a oběti. Nechybí ani autentické ukázky z výslechů, telefonátů atd.

 • Подкаст погрузит вас в таинственные, запутанные, реальные истории в стиле тру-крайм.
  В каждом сезоне будет отдельная история, которая раскроется перед вами во всех часто кровавых подробностях, с неожиданными поворотами сюжета. И не всегда убийца будет найден. К сожалению.
  Каждую неделю фанат криминальных дел и страшных историй продвигается с такими же фанатами всё дальше, а число жертв только растёт.

 • If you’re a serious fan of true crime and love listening to intriguing cases, but don’t want all that small talk you’ve come to the right place. We get right to the facts. Join Murder in 20 host Bobbie Stevens every Wednesday for a concise and complete episode in 20 minutes. LESS TALK. MORE TRUE CRIME.

 • THANK YOU FOR LISTENING TO MY PODCAST.

  VISIT NGINIG STORIES ON YOUTUBE FOR MORE TRUE TAGALOG HORROR STORIES.


  SEND ME YOUR CREEPY STORIES TOO.

  EMAIL ME AT :

  [email protected]


  SEE YOU ON MY NEXT EPISODE.

  STAY CREEPILY SAFE EVERYONE.


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Někdejší šéf městské policie v Praze si odseděl trest za korupci. U soudu mlčel. Po letech se ale rozhodl o korupčním “kolotoči” promluvit. Jak funguje šedá zóna mezi byznysem a politikou? Investigativní minisérie Janka Kroupy.

 • Podcastová série novináře Jaroslava Kmenty. Deset let v podsvětí české politiky. Poslouchejte od 10. října na Seznam Zprávách, platformě Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

 • ¡Bienvenid@ a Juego De Asesinos Podcast! Somos dos simples mortales a las que les gusta mucho el true crime, hacemos research para los casos que aquí traemos, somos una combinación extraña entre true crime y risa, (no nos reímos del crimen, ni de las víctimas, SOLO DE NUESTROS ERRORES, MALA PRONUNCIACIÓN, ETC.) el Spanglish es lo que nos fluye, y #Nosomosprofesionales.
  SIGUENOS cada Miercoles y Sabado! Los queremos Familia!

  Conviértete en un seguidor de este podcast: https://www.spreaker.com/podcast/juego-de-asesinos-podcast--4328372/support.

 • Are they toxic or misunderstood? SEASON 6 continues on June 18, [email protected] @toxicmompodcast (IG/Twitter) Support this podcast: https://podcasters.spotify.com/pod/show/toxic-mom/support

 • Dokumentární příběhy o sériových a masových vrazích. Nejnovější epizody naleznete necenzurované na Herohero a později s cenzurou i na YouTube kanálu Eduard Birke.