Forretning – Polen – Nye podcasts

 • Re:considering explores how to navigate your career, relationships, and the values that guide you through the inevitable changes of life. Each episode co-hosts Bob Baxley, Meredith Black, and Aarron Walter talk with people who’ve figured a few things out about living a satisfying life filled with meaning and show you how you can too.

 • eCommerce Stories is a podcast in which you will be able to listen to conversations with owners of thriving online stores, app developers, eCommerce experts in various aspects. This is a place dedicated to people moving in the e-commerce industry. The episodes will provide knowledge and thoughts on eCommerce, being a source of interesting and inspiring case studies.

 • Szybko zmieniająca się rzeczywistość wymaga od każdego z nas otwartości na zmiany, elastyczności i przede wszystkim odwagi. Zarówno w życiu osobistym jak i w biznesie.

  Nazywam się Wojciech Herra i z wielkim entuzjazmem zapraszam Cię do słuchania podcastu To co najważniejsze.

  To cykl rozmów z wyjątkowymi gośćmi. Porozmawiamy o digitalizacji, cyberbezpieczeństwie, czy sztucznej inteligencji. Zagłębimy się w świat cyfrowy i zastanowimy się w jaki sposób Metaverce zmieni nasze funkcjonowanie, relacje i jak wpłynie na wydawanie i zarabianie pieniędzy.

  Poszukamy odpowiedzi na najważniejsze pytania zmieniającego się świata.

  W końcu nazwa audycji zobowiązuje. To co najważniejsze. Program dla tych, którzy lubią zadawać sobie trudne pytania i z odwagą szukać odpowiedzi.

 • En este podcast buscamos que aprendas distintas metodologias para poder invertir tu capital, ya sea en bolsa, criptos o inmuebles, para poder incrementar tu patrimonio y hacer frente a la inflación y la complicada situación económica que estamos viviendo. Somos Julià (amplia experiencia en bolsa e inmuebles) y Guillem (divulgador sobre criptomonedas) y queremos salvar tu jubilación

 • Blog w formie audio, w którym dzielimy się wiedzą o sprzedaży, biznesie, pozyskiwaniu klientów B2B, Cold Mailingu i Social Sellingu. 🚀📈 Jeśli nie masz czasu na przeczytanie naszych artykułów, zachęcamy do ich odsłuchania!

 • W nowym podcaście "Przemysł do zmiany" Hanna Cichy będzie sprawdzać, jak wygląda krajobraz przemysłowy, jak zmienia się pod wpływem polityki klimatycznej, geopolitycznych przetasowań, postępu technologicznego czy potrzeb konsumentów. Partnerem serii jest Siemens Polska.

 • Biznes trzeba porządkować. Zacznij od firmowych finansów.

  Podcast Finanse W Twojej Firmie to pierwszy w Polsce podcast skupiony wyłącznie na zarządzaniu firmowymi finansami.

  Jest on przeznaczony dla Przedsiębiorców, którzy chcą skutecznie zarządzać w swoich finansami, a którzy niekoniecznie mają zaawansowaną wiedzę finansową.

  "Finanse W Twojej Firmie" to świetny materiał dla osób, które prowadzą własny biznes i dopiero zaczynają zaznajamiać się z kwestią zarządzania firmowymi finansami.

  Po więcej informacji odwiedź https://plonaconsulting.pl

 • Tech Disruptors by Bloomberg Intelligence features conversations with thought leaders and management teams on disruptive trends. Topics covered in this series include cloud, e-commerce, cybersecurity, AI, 5G, streaming, advertising, EVs, automation, crypto, fintech, AR/VR, metaverse and Web 3.0.
  This podcast is intended for professional investors only. It is being prepared solely for informational purposes only and does not constitute an offer or investment advice.

 • Conversas sobre Slow Business, Slow Marketing e Slow Content para empreendedores conscientes.
  Aqui os assuntos giram em torno de Marketing Digital, Negócios Digitais, Mentalidade Empreendedora e Estratégia de Crescimento para Pequenos Negócios. Seja Bem Vindo!
  Espero que estes episódios te ajudem a dar o próximo pequeno passo!

 • Aktualne wiadomości dla sprzedawców na Amazon, eBay, Cdiscount, Kaufland.de, Rakuten, Ricardo.ch, Allegro.pl oraz innych europejskich marketplace’ach w Niemczech i Europie. Dużo informacji o obowiązkach prawnych w Niemczech, upomnieniach (Abmahnung) oraz innych zagrożeniach dla sprzedawców w e-commerce | ehandel | eCommerce | eBay | Amazon | Real.de | Cdiscount

 • Czyli merytorycznie o SPRZEDAŻY i ZARZĄDZANIU.

  Zero (ból)shit-u -wszystko to, co usłyszysz to kilkunastoletnie doświadczenia z ponad setek firm, osób w nich zarządzających i tysięcy handlowców, z którymi przez większość mojego życia zawodowego miałem przyjemność pracować, wspierając ich w rozwoju.

  Ja nazywam się Adam Pluciński i serdecznie zapraszam Cię do mojego świata. Wspieram firmy w zakresie rozwoju sprzedaży i zarządzania opierając się o relacje oraz szacunek do drugiego człowieka. Zarządzam firmą szkoleniowo-doradczą Circinus Training Center, sprzedaję i prowadzę projekty rozwojowe.

  Jeżeli na co dzień zajmujesz się sprzedażą lub zarządzasz zespołem ten podcast jest właśnie dla Ciebie!

  To NASZ podcast, dlatego jeśli masz ważne tematy, które chcesz abym poruszył w kolejnych odcinkach napisz do mnie bezpośrednio.

  Już teraz zapraszam Cię do odsłuchania merytorycznych odcinków.
  Wykorzystaj ten czas, bo to Twój czas na rozwój :)

  Adam Pluciński

 • wskazUWki to podcast Samorządu Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. Skierowany jest do studentów, którzy szukają porad dotyczących kształtowania ścieżki zawodowej, ale też młodszych kolegów i koleżanek, którzy dopiero zastanawiają się nad wyborem studiów.
  Kierujemy się hasłem „Nauka z doświadczenia”. Nasza misja? Pomoc studentom w kreowaniu kariery! Usłyszycie tutaj wskazówki i rady od najlepszych. Pojawią się goście z czołowych firm w Polsce, z różnych branż. Zaciekawieni? Zapraszamy do słuchania.

 • Podcast w którym rozmawiamy o biznesie, technologii, a przede wszystkim ludziach. Jak rozwijać swoją karierę, jak odnosić sukces pamiętając o drugiej osobie, czemu aspekt pracy w zespole, komunikacji jest kluczowy. To wszystko na podstawie moich wieloletnich doświadczeń z branży IT i nie tylko.

 • Nazywam się Mirella Piwiszkis i od dwudziestu lat jestem Menedżerem. Mam doświadczenie zarówno w korporacjach jak i własnych biznesach. Jednak moją największą pasją jest wspieranie ambitnych osób w rozwijaniu ich karier. Do tej pory do roli menedżera przygotowałam już ponad 5000 osób. W podcaście Szkoła Menedżerów dzielę się aktualną, sprawdzoną w praktyce wiedzą, i co najważniejsze, gotowymi do użycia narzędziami. Jeśli jesteś Menedżerem, Właścicielem Firmy lub po prostu marzysz o awansie, ten podcast jest właśnie dla Ciebie!

 • Marketing Przegadany – podcast prowadzony przez Damiana Jemioło i Wojtka Walczaka na łamach Nowego Marketingu. Rozmawiamy w nim o kampaniach reklamowych, świecie influencerów, kryzysach i wpadkach wizerunkowych oraz o nowinkach technologicznych.