Sports – Polen – Anbefalede podcasts

 • NBA analytics pioneer and front office insider John Hollinger joins Dunc'd On podcast host Nate Duncan to bring you the smartest weekly NBA podcast available. The Hollinger & Duncan NBA Show brings fans next-level analysis of the league, its teams, and its players. John and Nate take you behind the curtain for an unmatched insider look at every aspect of the NBA. From scouting reports to game breakdowns to salary cap analysis, there’s no better way for true basketball fans to follow the NBA. Part of the Locked On Podcast Network.

 • Rozmawiamy o motywacji, aktywności, odżywianiu i życiu w zgodzie ze sobą. Po prostu - o tym, co nas rusza. Do rozmów zapraszamy prawdziwych pasjonatów w swojej dziedzinie, zadajemy pytania i szukamy nieoczywistych odpowiedzi.

 • FOOT TRUCK LIVE to niemal codzienne audycje piłkarskie. Poniedziałek - liga włoska. Wtorek - liga niemiecka. Środa - liga angielska. Czwartek - liga hiszpańska. Z kolei w każdy piątek usłyszycie specjalną audycję od twórców kanału FOOT TRUCK. To pierwszy taki piłkarski podcast w Polsce.

 • The official home for audio programming from CelticsBlog, SB Nation's community for fans of the Boston Celtics.

 • What does it take to make it in the NFL as a rookie? The Athletic's NFL Draft experts Dane Brugler and Chris Burke bring you a year-round look at the NFL draft, from how the current rookies are performing, to current college names to watch for next year's class, 'Prospects to Pros' covers it all exclusively on The Athletic.

 • oTAGowani - Arka Gdynia podcast.
  Podcast o Arce Gdynia. Omawiamy mecze, dyskutujemy o transferach, kłócimy się o dyspozycję zawodników.

  Podcast dostępny też na:
  Spotify: open.spotify.com/show/4CijAsLXzimXli9n5qXGur
  Apple Podcasts: podcasts.apple.com/pl/podcast/otag…1473605834?l=pl
  YouTube: www.youtube.com/channel/UCFBF7-7JI8s-lCNvslW_tnQ

  Obserwuj nas na Twitterze:
  twitter.com/lukasz_je

  Goście:
  twitter.com/NikoArka
  twitter.com/k_paciorek

 • The Functional Football Podcast talks to leading football coaches from around the world, about youth football development. Coaches share their insights and lessons they’ve learnt, about coaching youth football and is designed to help you, improve your coaching.

 • Momentami bardziej popularny, momentami bardziej naukowy podcast, w którym staramy się nieszablonowo rozmawiać na bardzo otwarte tematy.
  Subskrypcja youtube ► https://youtube.com/c/UwagaNaukowyBelkot
  Wyłącznie Naukowy Bełkot ► https://goo.gl/Do7VCc
  Facebook ► https://facebook.com/UwagaNaukowyBelkot
  Patronite ► https://patronite.pl/NaukowyBelkot
  Twitter ► https://twitter.com/NaukowyBelkot
  Instagram ► https://www.instagram.com/NaukowyBelkot/
  Grupa na facebooku ► https://goo.gl/HP8J83

 • Aloha, z tej strony Mateusz Jasiński :) Mój podcast jest o pasji - rozmawiam z ludźmi o ich życiu i pasjach właśnie. Moją największą pasją jest bieganie, dlatego sporo będzie u mnie "biegania" choć... po prostu chcę cię zachęcić do tego, aby ŻYĆ BARDZIEJ.

  Zresztą sprawdź sam...!

  Podcast wspiera i pozytywnie napędza marka BOBBY BURGER.
  ****
  Mateusz Jasiński - Popularyzator zdrowego stylu życia, instruktor lekkoatletyki, trener biegania, założyciel marki TrenerBiegania.pl. W ciągu 4 lat kariery zawodowej, doprowadził niespełna 300 osób do realizacji najróżniejszych celów biegowych począwszy od schudnięcia, a skończywszy na Maratonie Piasków. Ukończył maratony w takich miastach jak: Nowy Jork, Berlin, Honolulu, Betlejem, Rzym, Mediolan, Warszawa, Poznań. Ma na swoim koncie przebiegnięcie kilku ultramaratonów, w tym legendarny Comrades rozgrywany w Afryce na dystansie 89km oraz Race to The Stones (100km, Anglia). Jest wykładowcą w Warszawskiej Akademii Sportu. Według Mateusza Jasińskiego bieganie to przede wszystkim cudowne narzędzie rozwoju osobistego co udowadnia słowem, myślą i czynem. Jego słowa, czyny i myśli to jednak nic w porównaniu do tego, co udowadniają mu ludzie, których udało mu się przekonać do biegania. I to właśnie motywuje go właśnie w życiu najbardziej.

 • Podcast polskiego portalu RealMadryt.pl. Zapraszamy do wysłuchania naszych opinii o Królewskich!

 • VAI ALTO podcast, prowadzący Piotr Pędziszewski.

 • Dziennikarz i komentator, Mick Fiałkowski opowiada o Moto, czyli o MotoGP, Motocyklach i Motorsporcie.

 • Zapinamypasy.pl to nowa platforma łącząca radio, wideo i portal internetowy, która pozwoli przeżywać sportowe emocje na najwyższym poziomie.
  22 535 55 00

 • Zapowiedzi, wywiady, ciekawostki, skróty - wszystko o najlepszej koszykówce świata!

 • Jestem dietetykiem sportowym, współtwórcą Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu. Na codzień współpracuję z zawodnikami na różnym poziomie zaawansowania, od totalnych amatorów po Olimpijczyków, medalistów Mistrzostw Świata czy Europy. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się ze studentami podczas zajęć na Katowickim AWF, gdzie pracuję jako wykładowca w Zakładzie Żywienia i Suplementacji.

 • Pierwszy podcast w Polsce o piłkarskich historiach w narracji Konrada Szymańskiego.

  instagram: @konradshymansky

 • Jedni powiadają, że nagrywamy pijani, drudzy, że nie mamy szacunku do nikogo, ale prawda jest taka, że robimy to dla własnej satysfakcji. Tu znajdziesz podcasty o trzech sportach, z czego jeden bardziej martwy w tym kraju od drugiego! Nas się kocha albo nienawidzi. Zapraszamy!