True crime – Polen – Anbefalede podcasts

 • Zapraszam do słuchania o ciekawych sprawach kryminalnych. Tematami moich podcastów będą tajemnicze zaginięcia, niewyjaśnione zgony i zbrodnie, zagadki kryminalne.
  Zapraszam do subskrybowania mojego kanału Youtube Historie Kryminalne http://www.youtube.com/c/HistorieKryminalne
  Zapraszam też do odwiedzenia mojego bloga kryminalnego z opisem ciekawych spraw kryminalnych https://www.historiekryminalne.pl/ oraz moją stronę FB https://www.facebook.com/historiekryminalne/
  Można również wspierać mnie na Patronite https://patronite.pl/historie-kryminalne

 • Podcast poświęcony sprawom kryminalnym prowadzony przez Mariolę z kanału YouTube Kartoteka.

 • You trust them with your life. They seem like a friend. Family, even. Anyone can fall victim to a con, and many have. What type of person intentionally tries to deceive, manipulate and eventually destroy someone with their web of lies? This Parcast Original peeks behind the masks of the most notorious Con Artists, and explores how far someone will go in order to gain money, power, and respect. New episodes are released every Wednesday.

 • Podcast kryminalny o najciekawszych sprawach ze wschodniego podwórka

 • Każda zbrodnia jest złem, to nie ulega wątpliwości. Wielu z nas próbuje zrozumieć dlaczego do niej doszło i co sprawiło, ze ktoś w ogóle dopuścił się czynów niezgodnych z zasadami, które wpaja się nam od dziecka. Szczególnie przerażające są te przypadki, w których oprawca nie do końca ma świadomość swoich czynów. Dokonuje je pod wpływem choroby czy psychoaktywnych substacji takich jak narkotyki czy alkohol. Zbrodnie te są zwykle bardzo brutalne, a ich próby tłumaczenia zwyczajnie dziwne. Bardzo często, dochodzi do zachowań autoagresywnych.

 • Kanał z shortcastami fabularnymi. Pojedynczy odcinek, który stanowi zamkniętą fabularną całość, nie trwa dłużej niż 10 minut. Poszczególne opowieści odznaczają się wyraźnie zarysowaną i sprawnie skrojoną akcją główną, mocno udramatyzowaną, która zmierza do punktu kulminacyjnego. Obejmują różne odmiany gatunkowe, takie jak kryminał, romans, dreszczowiec, horror itp.

 • Podcast o charakterze true crime - morderstwa, zaginięcia, nierozwiązane sprawy kryminalne

  Podcast jest dostępny na:
  🎬Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCLSokpZ830A5VVUATDZ87jQ
  🎧 Spotify: https://cutt.ly/zmorderstwemSpotify
  🎧 iTunes: https://cutt.ly/zmorderstwemAppleiTunes
  🎧 Google: https://cutt.ly/zmorderstwemGooglePodcast
  🎧 SoundCloud: https://cutt.ly/zmorderstwemSoundcloud

  Kontakt: zmorderstwem@gmail.com

 • Śledztwo Pisma to nie jest klasyczny podcast kryminalny, lecz reporterski serial podcastowy, przygotowywany w wyniku wielomiesięcznego śledztwa dziennikarskiego i nagrany w formie audio. Jego producentem jest Fundacja Pismo.

  Sezon 2: W kwietniu 2019 roku ginie Nicola. Miesiąc później Julia. A w grudniu Kamila. Co łączyło trzy nastolatki mieszkające w okolicach Jeleniej Góry? Czy to przypadek, że chodziły do tej samej szkoły? Jedno liceum, jeden rok i trzy zagadkowe śmierci. Barbara Sowa rozpoczyna śledztwo, by odkryć, co tak naprawdę wydarzyło się na Dolnym Śląsku.


  Sezon 1: Pięć lat temu Agatę i Jana oskarżono o znęcanie się nad czwórką przybranych dzieci. Do dziś nie zostali skazani. Na początku wydawało się, że skrywają tylko jedną tajemnicę. Okazało się, że kłamstw, manipulacji i ofiar w życiu tej pary jest więcej. Dlaczego nie odpowiedzieli za swoje czyny? Mirek Wlekły wraca do bohaterów historii, którą opisał przed laty.

 • Podcast kryMinalny przedstawiający histOrie prawdziwych zbrodNi, które wydarzyły się w SkandynawiI.
  Jeśli jesteś miłośniKiem/miłośniczką True Crime, ten PODCAST jest własnie dlA Ciebie! Na instagramie znajdziecie zdjęcia do każdej sprawy. Miłego słuchania!
  https://www.instagram.com/kryminalnaskandynawia/

 • Podcast kryminalny, w którym poruszam bardziej lub mniej znane sprawy z różnych stron świata.

 • Statyczne informacje są nudne - wymiana - już nie. Zajrzyj do nas na FB!
  www.facebook.com/sladzbrodni

 • Podcasty kryminalne, sprawy rozwiązane po latach, true crime.

  IG: https://www.instagram.com/lebio.pl
  MAIL: kontakt@lebio.pl

 • Welcome to State of Crime, where amazing things happen. Kalynne and Elena, delve deep into the world of true crime. Listeners will get weekly episodes every Monday. Each week, Kalynne and Elena each cover a case from one specific state, with a touch (a lot) of sass, and personality.

 • Seria poświęcona, głownie polskim sprawom o tematyce kryminalnej.
  Tajemnicze zaginięcia, zabójstwa i nierozwikłane śledztwa - to tylko namiastka tego, co możesz tutaj znaleźć. Przypadki pełne emocji i ociekające grozą, te które wstrząsnęły mną najbardziej.

  kanał YouTube https://www.youtube.com/channel/UCYyxQ5lSph5Ca59IVHJQKsA


  Zapraszam
  Krzysztof Michalski

 • Witam Was z przyjemnością chciałabym przez kolejne tygodnie opowiedzieć Wam o ciekawych prawdziwych kryminalnych historiach, które wydarzyły się w mieście, którym mieszkam. Niektóre jeszcze są nierozwiązane, ale bardzo fascynujące. Pierwsze odcinki chciałam poświęcić Georginie Krüger i Rebecce Reusch, po których do dzisiejszego dnia nie ma śladu. Z odcinka na odcinek będę poprawiać również jakość moich nagrań. To są moje pierwsze podcastowe kroczki, więc proszę o wyrozumiałość :-) Miłego słuchania !

 • Posłuchaj o seryjnych zabójcach, tajemniczych zaginięciach i zbrodniach z Archiwum X. W każdy poniedziałek przedstawiam inną sprawę kryminalną. Na Kryminatorium znajdziesz odcinki zarówno o sprawach z Polski, jak i z zagranicy. W prezentowanych materiałach wykorzystuję głosy aktorów, efekty dźwiękowe i muzykę. Chcesz się ze mną skontaktować? Pisz na kryminatorium@gmail.com. Znajdziesz mnie też na Instagramie @marcinmyszka1

 • Prawdziwe Zbrodnie to podcast prowadzony przez dwie Karoliny. Rozmawiamy w nim o polskich i światowych historiach kryminalnych (i wielu innych rzeczach przy okazji). Jeżeli NIE LUBISZ się bać, to ten podcast może być dla Ciebie. Zamiast klimatu grozy wolimy czasem trochę się pośmiać! Kontakt: prawdziwezbrodnie@gmail.com

 • Życia, które skończyły się zbyt wcześnie. Zaginięcia bez śladu. Sprawy, o których nie sposób zapomnieć. Twarze, które pamięta się na długo. Wybór najciekawszych spraw o tematyce kryminalnej w podcaście Justyny Mazur.