Folgen

  • Saatele annab hoogu Coolbet.
    https://www.coolbet.com/

    "Udune Albion" võtab kokku tiitlijahi, kus kolmest meeskonnast kaks koperdasid. Kas meistriks tulebki jälle Manchester City? Premier League on kvaliteetkaup, aga üks League One'i tõusja pakub samuti põnevust. Inglismaa koondist ootab järjekordne suurturniir, aga kas ka järjekordne põrumine. Stuudios on Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Liverpool kaotas ja Arsenal kaotas, aga City võttis 5:1 võidu ja on nüüd liider. Kõigil on kuus mängu veel minna, aga kelle graafik on kõige kergem? Miks peaks vaatama nii Arsenali kui ka Liverpooli liigakaotust komplektis nädalasisese euromänguga?

    Teist hooaega järjest liigataseme võrra kõrgemale tõusmine on kõva sõna. Wrexham sai sellega hakkama, aga sellegipoolest leidub omajagu neid, kellele nad ei meeldi. Miks? Ja kas Gareth Southgate'il on sel suvel Inglismaa koondisega viimane võimalus midagi saavutada?

    Saatekava:

    00:00 Tiitlivõidujooks läbi?
    17:00 Mis loom on Wrexham?
    26:20 Inglismaa koondise tõehetk

  • Saatele annab hoogu Coolbet.
    https://www.coolbet.com/

    "Udune Albion" vaatab Liverpooli ja Manchester Unitedi madina valguses taas otsa jätkuvalt ülipõnevale tiitliheitlusele. Räägime aina suuremaks kasvavatest numbritest ning püüame mõista, mis teeb Old Firmist maailma ühe vihaseima derbi. Stuudios on Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Liverpool andis küll Unitedi väravale turmtuld, aga raiskas võimalus ja pidi lõpuks õnnelik olema, et viigipunktigi kätte sai. Miks on Premier League'i tipus jätkuv kolme hobuse võidujooks niivõrd lummav?

    Sel hooajal on väravaid paugutatud niivõrd palju, et sellist hooaega pole viimaste kümnendite jooksul olnudki. Miks null-null pole enam mingi tulemus ja ka väiksemad võtavad aina suuremaid riske? Jalgpalli mängitakse ka Šotimaal, kus Rangers ja Celtic pidasid maha järjekordse võimsa lahingu.

    Saatekava:

    00:00 Liverpool andis šansi käest
    19:00 Väravaid aina sajab!
    30:10 Mis loom on Old Firm?

  • Fehlende Folgen?

    Hier klicken, um den Feed zu aktualisieren.

  • Saatele annab hoogu Coolbet.
    https://www.coolbet.com/

    "Udune Albion" lahkab Manchester City ja Arsenali vahelist suurt mängu, mis lõppes 0:0 viigiga. Ometigi oli tegu põneva taktikalahinguga, kus üks meeskond näitas end uuest küljest. Soosikuks kerkis hoopis Liverpool, lisaks tuleb juttu Championshipi põnevast ja ettearvamatust maailmast.

    Millega Mikel Arteta Pep Guardiolale ära tegi? Kas Erling Haaland on tegelikult kaigas? Kelle allesjäänud graafik on kõige raskem ja kuidas City oma keerulise graafikuga toime tuleb?

    Esiliigas jahivad kahte edasipääsukohta samuti kolm meeskonda. Leicester liigub allamäge, mullu veel kolmandas liigas olnud Ipswichi kurss on aga selgelt üles. Ning kuskile peab veel mahtuma ka Leeds!

    Saatekava:

    00:00 Arsenal oli Cityst kavalam
    13:40 Suure kolmiku lähitulevik
    23:15 Championshipi jutud

  • Saatele annab hoogu Coolbet.
    https://www.coolbet.com/

    "Udune Albion" võtab seekordses erisaates luubi alla ühe Manchester City fänni elu. Soccernet.ee ajakirjanikul Kristjan Jaak Kanguril on külas Siim Juks.

    Kui Liverpooli, Arsenali, Manchester Unitedi ja isegi Chelsea fänne näeb alatasa liikumas, siis City helesinise särgi kandjaid väga harva. Pikalt jalgpallimaailmas keerelnud ja praegugi koduses Premium liigas inspektorina tegutsev Siim Juks on City poolehoidja olnud sajandivahetuse ajast saadik ehk juba mitukümmend aastat.

    Kuidas ta Põlva poisina selle klubi jälgimiseni jõudis? Kes ja kust talle esimese helesinise särgi tõi? Mitu korda ta ise City kodustaadionile on jõudnud? Milliseid emotsioone tekitab sarivõitmine ja kas see vähendab võidu väärtust? Kas Pep Guardiola on loonud klubile vundamendi, mis jääb püsima ka pärast tema lahkumist?

    Ning kõige tähtsam - mida saatekülaline stuudiosse kaasa tõi? Vihjeks - tegemist on väga helesinise kingitusega!

    Saatekava:

    00:00 Kuidas kõik algas?
    03:00 Kingitused!
    09:00 Põlvast Rootsi ja Saksamaa kaudu Manchesterini
    17:50 Suure raha saabumine
    25:30 Muljed staadionilt
    29:30 Mitte ainult raha, vaid ka hing
    34:00 Las Arsenal võidab ka!
    38:00 Fantasy ja Unitedi mängijad
    45:00 Järgmine põlvkond
    48:20 Mis siis, kui karistatakse?

  • Saatele annab hoogu Coolbet.
    https://www.coolbet.com/

    "Udune Albion" võtab seekord luubi alla Suure Mängu ehk Liverpooli ja Manchester City duelli, mis ei pakkunud küll võitjat ega otsustanud ammugi meistritiitli saatust, kuid ei petnud sellegipoolest kõrgeid ootusi. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Avapoolaeg kuulus Cityle, kes kätteõpitud nipiga kaitsjad üle kavaldas, aga teine kolmveerandtund jällegi Liverpoolile, kes pani maksma innukuse ja tahtejõu. Pilti pääsesid omal moel nii Kevin De Bruyne kui ka Mohamed Salah, tähelepanuta ei jäänud ka kohtunike hiline ning seda küsitavam otsus.

    Kas näeme veel üldse kunagi Jürgen Kloppi ja Pep Guardiola vahetut duelli või sai üks suur peatükk jalgpalliajaloost sellega läbi? Selge on see, et mõlemad mehed on viimase kümnekonna aastaga teineteist halastamatult tagant tõugates ja samas vastastikust lugupidamist säilitades jalgpalli pöörasel moel ja määral edasi viinud.

    Kolme hobuse võidujooksus - ja need on tippjalgpallis muuseas väga haruldased - on rivaalide viigi järel endiselt ülinapilt esikohal Arsenal, kes on sel kalendriaastal võitnud kõik liigamängud. Napp, aga magus üleolek Brentfordist oli just sedasorti mäng, milletaolisi varem kiputi käest andma.

    Saatekava:

    00:00 Mäng, mis ka mäng oli!
    08:50 Mis saab Cityst Edersonita?
    14:25 Salahi sekkumine
    16:20 Kohtunikud, miks nii?
    20:00 Klopp ja Guardiola - ajastu lõpp?
    25:10 City karistuseoht
    28:15 Kolme hobuse võidujooks
    30:10 Arsenali võimalused

  • "Udune Albion" keskendub seekord Manchesteri derbile, mis kulges ühelt poolt ootuspäraselt, aga teisalt ka mitte. Liverpool liigub võimsalt edasi ka siis, kui põhimehi asendavad noored, Evertoni punktikaristus kütab jätkuvalt kirgi. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Manchester United läks imeväravast juhtima, aga City pööras teise poolaja enda kasuks. Erik ten Hag leidis, et meeskondade vahe pole tegelikult kuigi suur, aga kas see on soovmõtlemine?

    Meenutame Lilleküla staadionil igavest ajalugu teinud Dirk Kuyti ja imetleme Liverpooli noorte oskust kohe suurde mängu lülituda. Phil Foden kinnistas Gareth Southgate'i pilgu all kohta Inglismaa koondises, ent kes sinna suvise EM-i eel veel võiksid mahtuda?

    Evertonile tagastati kümnest äravõetud punktist neli, mis põhjustas mõningat nurinat konkurentide seas, aga suures plaanis eelistatakse niisugust asjade käiku hooaja järgsele punktide ümberjagamisele. Kas Newcastle võiks tõesti treenerit vahetada ja kui, siis keda Eddie Howe' asemele tuua?

    Saatekava:

    00:00 Manchester on jätkuvalt sinine
    10:20 Kas Erik ten Hag ajab jama?
    14:30 Dirk Kuyti nimeline nostalgianurk
    16:10 Liverpool ja võimsad noored
    18:15 Phil Foden ja Southgate'i mõttekoht
    22:00 Everton sai punkte tagasi
    29:45 Treeneriturul kolm vaba kohta

  • Saatele annab hoogu Coolbet.
    www.coolbet.com/

    Liverpool häbistas liigakarikafinaalis Chelseat, kui Jürgen Klopp pani väljakule sõna otseses mõttes koolipoisid. Samas mängus pakkusid palju kõneainet kohtunikud, kes kasutasid puidust joonlauda või ei vaevunud monitori käivitada.

    Fulhamile kaotanud Manchester Unitedi tagatubades on käimas Sir Jim Ratcliffe'i korraldatud perestroika, millega soovitakse kolme aasta jooksul tagasi tippu jõuda. Plaani üks osa hõlmab endas Old Traffordilt kolimist ning uue Wembley staadioni rajamist.

    Talvepausil Dubais laagerdamas käinud Arsenal on hoos: Newcastle United pandi kodus 4:1 skooriga magama, mistap on neil koduliigas kuuemänguline võiduseeria, mille jooksul on virutatud 25 väravat. Kes vastutab Londoni punases klubis edukate standardolukordade eest ning miks sobib kahurimeestele, et mitte keegi ei räägi neist?

    Saatekava:
    00:00 Õnnitlused Kloppile viimase(?) tiitli puhul
    06:05 Košmaarne vilepartii
    09:34 Koolipoisid vs. saja miljoni mehed
    12:05 Kas Todd Boehly mängib FIFA-t?
    16:51 Sir Jim Ratcliffe'i stsenaarium
    26:32 Ei tasu unustada, et tiitliheitluses on kolm klubi

  • Saatele annab hoogu Coolbet.
    https://www.coolbet.com/

    "Udune Albion" võtab luubi alla Premier League'i tiitliheitluse, kus Manchester City ootamatult ohjad käest andis. Manchester United on hakanud väljakul jälle võitma, aga veel suurem võit terendab neile hoopis väljaspool väljakut. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Manchester City sai Chelsea vastu suure hädaga viigi kätte ja nüüd on neil vaja Liverpooli püüdmiseks loota, et Kloppi hoolealused komistavad. Liverpooli kummitavad vigastused, ent sellest hoolimata võeti jälle kindel võit. Sama suutis Arsenal. Kas Pep Guardiola saab nüüd kinga või ei juhtu seda isegi siis, kui hooaja lõpuni kõik mängud kaotada?

    Neljanda järjestikuse võidu saanud Manchester Unitedi eest särab kuuendat mängu järjest skoori teinud Rasmus Höjlund, aga vägevam tõmme on Dan Ashworthi ülemeelitamine Newcastle Unitedist. Uue spordidirektori kättesaamiseks tuleb siiski kindlasti kõvasti rahakotti kergendada ja võib-olla peab Ashworth ka mõnda aega kodus peenraid rohima.

    Cristiano Ronaldo lahkus Unitedist uksi paugutades, aga nüüd soovis klubi talle sünnipäeva puhul ikkagi südamest õnne ja portugallane näitas omalt poolt, et sõjakirves on maha maetud. Kuidas tugevdavad klubid brändi isegi endiste mängijate toel? Ja milline saatus saab osaks suvel PSG-st lahkuvake Kylian Mbappele?

    Saatekava:

    00:00 City koperdas ootamatult
    05:55 Liverpooli mehed lagunevad
    11:40 Höjlund leidis hoo
    15:00 Man United tegi vägeva tõmbe
    24:25 Mängijad ja nende pärand

  • Saatele annab hoogu Coolbet.
    https://www.coolbet.com/

    "Udune Albion" tuleb juubeli puhul teistmoodi! Sedapuhku räägime Inglismaa jalgpallist FC Kuressaare kapteni ja Londoni Arsenali fänni Märten Pajunurmega. Vestlust veab Kasper Elissaar.

    Kuidas sai spordiperes kasvanud Pajunurmest Arsenali fänn? On ta lihtlabane gloryhunter või peitub põhjus muus? Kuidas laveerib Premium liiga mängija sportimise, töö ja vutivaatamise vahel? Kes on eeskujud ja mõjutajad?

    Kuidas on Arsenalist saanud taas tõsiseltvõetav jalgpallimeeskond ja millise nüansiga antakse inspiratsiooni Kuressaarele ja Roman Kožuhhovskile?

    Milline roll on Pajunurme elus Ragnar Klavanil, Veiko Veskimäel, Elari Valmasel, Ricky Rubiol ja Alex Songil? Juttu tuleb kõigest sellest, aga ka vaimsest tervisest, Arsenali fännide ühisnimetajast, Lionel Messist ja paljust muustki!

    Saatekava:
    00:00 Miks ja kuidas Arsenal?
    11:00 Jalgpall Ameerikas
    14:25 Sport ja töö
    17:50 Lemmikud ja eeskujud
    22:15 Parim päev Arsenali fännina
    24:15 Arsenali tõus tippu
    33:40 West Hamile kuus ja standardid
    37:10 Kuressaare
    38:50 Tiitel ja Meistrite liiga
    42:40 Fantasy, karistused ja Kure Kumm
    47:30 Kuulajate küsimused

  • "Udune Albion" analüüsib Arsenali ja Liverpooli lahingut, mille võitis esimene ja püsib tänu sellele jätkuvalt tiitlilahingus. Topeltvoor tõi rõõmu vähestele, aga ka täit kurvastust ainult paarile. Mis on ülejäänud spordialadel Suurbritannias jalgpalli vastu? Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Arsenal mängis Liverpooli üle ja võttis selle, mis eelmisel korral võtmata jäi ehk võidu. Samas ei ole ka Jürgen Kloppil ja tema hoolealustel põhjsut väga palju põdeda, sest trumbid on endiselt nende käes. Või läksid need nüüd hoopis Manchester Cityle?

    Kaks võitu võttis lisaks Arsenalile viimastest voorudest ka Manchester United. Nende jaoks on tegu juba võiduseeriaga, kuid kaotati jälle põhikeskkaitsja Lisandro Martinez. Samas on Unitedi noorte esiletõus väike valguskiir hallis hooajas.

    Inglismaal on mure - muud spordialad kahvatuvad jalgpalli, täpsemalt Premier League'i ees. Kas seetõttu tuleb hakata kuidagi Premier League'i tugevust piirama või peab leppima sellega, et inimesed vaatavad niikuinii seda, mis neile tõeliselt meeldib?

    Saatekava:

    00:00 Arsenal ja Liverpool
    11:10 Suur võitja Man United, suur kaotaja Chelsea
    22:10 Kas jalgpall sööbki muu spordi välja?

  • Saatele annab hoogu Coolbet.
    https://www.coolbet.com/

    "Udune Albion" lahkab Jürgen Kloppi lahkumise tagamaid ja Liverpooli võimalikku tulevikku. Karikasarjas sündis üks suurüllatus ja teinegi polnud kaugel, rikaste klubide rahakotid kipuvad sel talvel aga suletuks jääma. Miks? Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Inglismaa karikavõistluste tänavune üllataja on kuuendas liigas mängiv Maidstone. Nähti ka ilusat kingitust ja inetut löömingut, loos tõotab pingelisi veerandfinaale ning Manchester United pääses järjekordsest häbist päris napilt.

    Jürgen Kloppi aeg Liverpoolis saab selle hooajaga läbi. Kes temalt teatepulga üle võtab ja miks on see ülesanne võrreldes enamiku ülejäänud klubidega mõõtmatult raskem? Kas võib ka olla, et järgmise mehega on juba käed löödud? Kuidas lahkumisuudis meeskonna mängu mõjutab?

    Üleminekuaken läheb sel nädalal jälle kinni, aga suuri tõmbeid pole tehtud ning väga võimalik, et ei tehtagi. Mullu soosis laristamist MM, aga tundub, et reeglid ja üks tegelikkuseks saanud punktikaristus on tõesti lõpuks sundinud klubisid majanduslikult ja jätkusuutlikult mõtlema.

    Saatekava:
    00:00 Karikamängud
    14:10 Klopp läheb. Kes asemele tuleb?
    32:25 Raha otsas või mõistus peas?

  • "Udune Albion" võtab luubi alla Ivan Toney ja Jordan Hendersoni tegemised. Üks tuli tagasi sunnitud mängupausilt ja teine Saudi Araabiast, kuid kirgi kütsid mõlemad. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Nii Arsenal kui ka Liverpool said suure võidu, mis kasvatas mõlema puhul vajalikku enesekindlust. Nottingham Forest kaotas Brentfordile, kaebas kohtunike peale ja seisab silmitsi punktikaotusega, sest viimastel aastatel on tehtud rumalaid kulutusi.

    Brentfordi ründaja Ivan Toney panustas oma klubi mängudele, sealhulgas oma meeskonna vastu, ja sai lõpuks kaheksakuulise mängukeelu. Nüüd sai see kantud ja Toney naasmine meenutas kangelase tagasitulekut. Miks nii ja kuidas tulevad siin mängu kultuurilised eripärad? Ning kas värav, mille Toney karistuslöögist lõi, sündis kavaluse või sigaduse tulemusena?

    Jordan Hendersonil sai elust Saudi Araabias kõrini ja ta tuli vaid 19 mängu järel tagasi Euroopasse. Lahkudes mitmed sillad põletanud mehe naasmine võeti vastu pilgetega. Kas põhjendatult või on ta lihtsalt sümboolne patuoinas?

    Saatekava:

    00:00 Arsenal ja Liverpool
    05:40 Kas Forestilt võetakse punkte?
    13:00 Ivan Toney on tagasi
    22:50 Jordan Hendersoni juhtum

  • "Udune Albion" räägib nädalavahetusel peetud kahest suurest mängust, lollist vigastusest, piimajoomisest ja mõtlemisest ning rahulolutunde suhtelisusest. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Kris Ilves.

    Inglismaal peetakse talvepausi, mistõttu peeti käimasolevast voorust esimese hooga ainult pooled mängud. Aga see ei tähenda, et oleks igav olnud - pigem sai kõik kohtumised rahulikult ära vaadata. Mõnel pool vaieldi jälle kohtunikega, aga peale jäi lõpuks siiski haarav jalgpall.

    Kas Manchester City on nüüd jälle pidurdamatu, sest neil on jälle Kevin De Bruyne? Ja kas Erling Haalandit pole vajagi, kui teine noor norralane Oscar Bobb palle väravasse lükkab ning võite toob? Millised on veel vigastustekriisis vaevleva Newcastle'i võimalused Meistrite liiga koha püüdmiseks? Kas Liverpool saabki üldse midagi teha, et isegi Mohamed Salahi naasmise järel Cityt selja taga hoida?

    Manchester United ja Tottenham leppisid viiki. Rahul ei saa olla kumbki, aga Unitedil, kes üritab värsketele omanikele muljet avaldada, tuleb leppida sellega, et tänavu sageli näidatud mängupildi juures oli tegu enam-vähem korraliku esitusega. Ning vähemalt lõid väravaid kaks meest, kes seda kõige rohkem vajasid.

    Saatekava:

    00:00 Poolik liigavoor ja talvepaus
    03:00 Newcastle'i mured
    10:10 De Bruyne tagasitulek
    15:00 Liverpooli tiitlivõimalused
    22:45 Mehed Aafrikas ja Aasias
    25:45 Man United ja Tottenham

  • "Udune Albion" keskendub seekord peamiselt Inglismaa karikasarja maagiale, aga juttu tuleb ka Londoni staadionite imelisest maailmast ja Kylian Mbappest. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    FA Cupi kolmandas ringis torkas silma, et suured võtavad asja tõsiselt ja madalamate liigade meeskondi polegi enam kuigi palju konkurentsi jäänud. Üllataja rolli täidab Maidstone United, kõrgliigas mõõnav Newcastle seljatas derbis Sunderlandi ega jätnud seda neile nina alla hõõrumata, kuigi 50 aastat häbi ähvardab vastaseid niikuinii.

    Karikavõistlused tõstsid pilti selle, kui palju klubisid paikneb Londonis. Märkimisväärne on see, et enamik neist on isegi staadionit vahetades suutnud jääda "koju" ehk ajalooliselt tuttavaks saanud piirkonda.

    PSG täht Kylian Mbappe on suvest vabaagent ja võib seetõttu suhelda nüüd kõigiga, kellega ise tahab. Pikalt näis, et tema ainus sihtmärk on Real Madrid, aga kas võib juhtuda, et prantslane on ikkagi teel Inglismaale? Mida see Premier League'i jaoks võitluses Hispaaniaga tähendab?

    Saatekava:

    00:00 FA Cupis üllatusteta
    08:20 Arsenal-Liverpool
    17:50 Londoni staadionid
    29:00 Kylian Mbappe tulevik

  • "Udune Albion" on talvepausilt tagasi ja mängitud on vahepeal kõvasti. Kes olid kolme pühadevooru suurimad võitjad ja kaotajad? Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Liverpool on ikka tabeli tipus ja peab kaaluma, mida teha, et Manchester Cityga konkurentsis püsida. Kas viiest viimasest mängust ainult ühe võitnud Arsenal kipub nende küüdist pudenema? Newcastle maksab lõivu Meistrite liigale, tabeli tagumine ots kisub aga eriti tihedaks.

    Manchester United sai uued omanikud, kes võtavad Glazeritelt jalgpalliasjus ohjad üle ning toovad ametisse pikalt tippspordis tegutsenud mehed. Aga samas ei maksa loota, et midagi nüüd kohe hüppeliselt muutuma hakkab.

    Wayne Rooney jõudis peatreener olla 83 päeva, enne kui Birmingham Cityst jälle kinga sai. Miks on inglaste kunagistel tippmängijatel nii paganama raske treenerina kanda kinnitada?

  • Liverpooli ja Manchester Unitedi vaheline mäng lõppes kõige igavama tulemuse ehk 0:0 viigiga. Õiglane või mitte? Kõiki ehmatas Lutoni kapteni kokkukukkumine, positiivse emotsiooni eest hoolitses aga üks 17-aastane kutt. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Pühad tulevad, aga Inglismaal mängitakse peaaegu igal päeval jalgpalli. Miks see nii on ja miks traditsioonilised kellaajad viimastel aastatel muutuma kipuvad?

    Manchester United sõitis Anfieldile ühe eesmärgiga - vältida eelmisel korral saadud koledat pakki. Sellega saadi hakkama, ent miks oligi pragmaatilisus Erik ten Hagi loogiline ja eeldatav valik? Liverpool kurtis, et United ei tahtnud mängida nii, nagu neile oleks sobinud. Ühtpidi oli see kompliment, aga teisalt tuleb Jürgen Kloppi meeskonnale ka peeglisse vaadata.

    Lutoni kapten Tom Lockyer kukkus keset mängu Bournemouthiga infarkti tõttu kokku. Arstid tõid mehe tagasi elu ja tervise juurde, kuid kas tema jaoks on tippjalgpalliga nüüd kõik? Newcastle'i õhtu oli rõõmsam, sest 17-aastane Lewis Miley kerkis klubi noorimaks väravalööjaks Premier League'is. Milline veider kohustus tuli tal aga päev enne liigamängu täita?

  • Premier League'i topeltvooruga nädal keeras jälle pea peale kõik, mida keerata andis. Kes olid suurimad võitjad ja kaotajad? Ning miks kohtunikele seekord liiga tehti? Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Aston Villa ja Arsenali mängus tühistati Kai Havertzi värav ning Crystal Palace sai punase ja Liverpool võidu. Mõlemast olukorrast otsiti intriigi, aga seekord tehti kohtunikele liiga, sest "vastuolulisust" ei olnud kummaski otsuses.

    Nädala suurim võitja on Aston Villa, kes alistas nii Manchester City kui ka Arsenali. Mis on nende edu taga lisaks sellele, et koduvorm on suurepärane? Tavapäraste kahtlusaluste kõrval täidetakse tänavu Leicesteri rolli ehk ollakse kõigi jalgpalliromantikute lemmik.

    Suurim põruja oli Newcastle, sest kaks kolmeväravalist kaotust langetasid neid tabelis tahapoole. Kas otsa on saanud jaks või mängijad? Chelsea sai samuti kaks eriilmelist kaotust, kuid probleemid on püsivad.

  • "Udune Albion" nautis koos kõigi Premier League'i vaatajatega järjekordset väravatest pakatavat nädalavahetust, aga kas see ongi nüüd uus norm, et mängud lõpevadki seitsme-kaheksa väravaga. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Manchester City ja Tottenham madistasid nii vihaselt, et ajasid lõpuminutitel isegi kohtunikul juhtme kokku. Aga fakt on seegi, et City jäi kolmandat liigamängu järjest võiduta ja viimati juhtus nii lausa seitse aastat tagasi. Miks ei suuda Pep Guardiola meeskond enam mänge kontrollida?

    Liverpool skoorib palju ja sai ka seekord võidu kätte, kuid Arsenal pole tabeli tipus siiski ilmaasjata, kui numbritesse süveneda. Newcastle Unitedi tõestas omavahelises duellis, et nad on kõike seda, mida Manchester United tahaks olla, aga kuidagi ei suuda.

    Lisaks parandame saates kõlava poolvale - kui salvestuse hetkel polnud veel ühtegi peatreenerit ametlikult vallandatud, siis nüüdseks on Burnleylt 0:5 sauna saanud Sheffield Unitedi juhendaja Paul Heckingbottom juba kõigi märkide järgi sisuliselt vaba mees! Ning Järvela teeb kiire ekskursiooni Ida-Inglismaa derbide maailma.

  • "Udune Albion" on jõudnud 50. episoodini, kus domineerivad - nagu ka Premier League'i tabelis - Manchester City ja Liverpool. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Eksperiment Trent Alexander-Arnoldiga, mis sai alguse City ja Liverpooli omavahelisest mängust, jõudis nüüd loogilise lõpuni, kui sama mees Liverpooli viigivärava lõi. Viik mõjutab tõenäoliselt mitte ainult kahte osalist, vaid annab olulisi signaale ka teistele meeskondadele, sest nii Cityl kui ka Liverpoolil on nõrku külgi. Aga neid on ka kõigil teitel, kes kõrgetele kohtadele pretendeerivad.

    Manchester Unitedi ääreründaja Alejandro Garnacho lõi Puskase-väärilise värava, ent kas mäng Evertoniga tõestas, et kogu meeskond on ärkamas? Evertoni publik protestis punktikaristuse vastu, aga kes ja milles ikkagi süüdi on?

    Järvela demonstreerib sedapuhku särki, mis on pärit koledast tööstuslinnast. Seina peale on selle klubi staadioni juures joonistatud mees, kelle numbrit keegi enam ei kanna, ja USA-st pärit Messi-Ronaldo-mõõtu superstaar. Kellest räägime?

  • Premier League'is pandi jälle hullu ja peaosatäitjaks kerkis ootamatult Chelsea. Saate tegid Soccernet.ee ajakirjanikud Kristjan Jaak Kangur ja Ott Järvela.

    Chelsea osales nädala jooksul kahes mängus, kus löödi ise kaheksa väravat. 4:4 viik Manchester Cityga oli aga mitmes mõttes palju kõvem saavutus kui 4:1 võit Tottenhami üle. Kas Spursi täht ongi juba kustunud ja kas Man City on haavatavam kui mullu?

    12 vooru mängitud ja ühtegi peatreenerit polegi veel lahti lastud? Mis toimub? Hooaja dünaamika on lihtsalt selline, et kellelgi pole veel põhjust juhendajat minema saata. Aga see võib alati väga kiirelt muutuda.

    Järvelal on seekord seljas Millwalli särk. Aga miks keegi neid ei armasta?