Kids & Family – Tschechien – Neue Podcasts

 • The Single-Mom Tribe is a podcast for anyone interested in discovering what life is really like for single-moms. Whether you are a single-mom in need of a good laugh, or the support of knowing that you aren’t in this alone… or maybe you’re the man that just started dating a single mom and you’re still trying to figure this all out, hoping for the inside scoop on what life is really like for her. This series is created by a single mom and survivor, with a passion for empowering, educating and supporting this oftentimes overlooked community. My name is Bri Camille, and it’s an honor to be here, I was labeled a single-mother 8 years ago, but this journey began during my pregnancy, if I’m being honest. With this series I aim to shed light on the wounds, the wisdom, the triumphs, the tragedies and everything in between in life as a single mother. What was once a taboo subject, and all too often swept under the rug, I plan to shake things up, tackle the tough subjects, and shatter the stigmas that single-mothers face. I hope we can share a few laughs as I remind you - you are not alone - we are a tribe of incredible strong women, and we are worthy of everything we desire, so join me in speaking our truths, sharing our stories and fully stepping into our power… You’ve got this! Visit Us at: www.lovewildheart.com - Follow Us on IG: @iam.wildheart - or - @single.mom.tribe

 • In the Tribeca Pediatrics: On Call podcast Dr. Michel Cohen and Dr. TJ Gold answer calls from parents on a range of pediatric and parenting topics and share their knowledge and insight from over 40 years of collective pediatric experience. If you are interested in calling in with a question, please email us at podcast@tribecapediatrics.com.

 • Život chovatelky a jejích flat coated retrieverů

 • Vítejte v éteru MAMA on air podcastu. Jsem MÁMA a porodní asistentka, která si často maluje vzdušné zámky o sobě a životě, miluje přírodu, ticho, klid a svoji DCERU. Jsem žena, která si nedokáže představit ráno bez hrnku dobré kávy, odpoledního běhu a večerní pohody, kdy jsem všichni spolu doma. Také neumím žít bez své práce a činností, které obohacují můj život na denní bázi. Právě díky práci a těm maličkostem můžu být spokojená a šťastná máma, která je připravená na všechny lumpárny, které dcerka vymyslí.A tenhle mateřský pozitivismus bych Vám chtěla prostřednictvím podcastů předat! Protože zastávám teorii, že energii, kterou vysíláme ostatním lidem, se nám jako bumerang vrací. A já chci mít neustále úsměv na rtech.Ráda bych pomocí podcastů sdílela svoje osobní i profesní zkušenosti, které by mohly pomoci ženám napříč věkových kategorií.Jste těhotná a jste na počátku objevování krás tohoto jiného stavu? Právě vy si můžete do sluchátek pustit moje povídání o slastech i strastech období těhotenství.Pokud už jste zkušená maminka v oboru mateřství, tak zde najdete inspiraci, rady, tipy a návody, jak si tu jízdu mateřstvím více zpříjemit.Nooo a pro ty z Vás, kterým biologické hodiny zatím netikají, zde mám chvilku klidu, kdy můžete hodit starosti za hlavu a možná se dozvědět něco, co se Vám bude hodit za pár let :-).Takže sluchátka do uší, volume doprava a nechte se vést na ON AIR vlně.Další informace z mého osobního i podcastového života můžete naleznout na instagramu @mamaonair_cz nebo na webovkách www.mamaready.cz. Budu ráda za Váš feedback, který je tím motorem vymýšlet a tvořit dál. Kontaktovat mě můžete na mamaonair@elitebloggers.cz.

 • Animal Heroes is a podcast of feel-good short stories and interviews about Loving Life with Animals. Laurel Herman, inspired by her experiences meeting people through her own service dog, has recorded countless conversations with strangers about the power of the human-animal bond. Kids and adults - strangers no longer - share surprising glimpses into their lives. Laurel founded AnimalHero and AnimalHero Kids in 2005 to celebrate people who help animals, and animals who help people. All are Animal Heroes.

 • Podcast o živote, kráse, materstve...Podcast, ktorý píše sám život

 • Jsme Løype. Obchod a kavárna pro psy a jejich lidi. V podcastu pro vás máme rozhovory ze psího světa (s lidmi) a tipy, které vám vylepší život s vaším čtyřnožcem. Mrkněte na www.loype.cz nebo na Instagram @loype_cafe. Na živo nás najdete v Budečské 14 v Praze na Vinohradech.

 • Série rozhovorů s maminkami, které s dětmi dlouhodobě cestují nebo žijí v zahraničí.

 • Smečko, naše Ančí si bude pravidelně zvát do studia skvělé hosty, především TOP pejskaře. Každý měsíc vám štěkneme jeden hodinový rozhovor s někým, kdo má rozhodně co říct. Buďte u toho!

 • Tohle je náš první podcast. Vážně! Jsme Zbyněk a Dominika...už několik let spolu žijeme, a i když ne na každej den máme velkolepý plány, je i přesto třeba obyčejný vstávání docela dobrodružství. A právě o vstávání je první epizoda našeho podcastu. Povídáme si o budících, ranních náladách nebo snídaních.

 • V podcastu O rodičovství si povídám se svými hosty o různých tématech, které se týkají rodičovství, výchovy dětí, přivádění dětí na svět a vůbec toho, jak si udržet všech pět pohromadě, když už se člověk stane rodičem. Z vlastní zkušenosti vím, že je to naplňující, ale i těžká zkušenost, plná každodenních rozhodnutí. A tak jsem se rozhodla pídit po informacích, na jejichž základě mohu tato rozhodnutí činnit. V každé epizodě se tedy můžete těšit na rozhovor s člověkem, který se svým oborem do hloubky zajímá. No a díky podcastu můžu vás, posluchače vzít na cestu za poznáním s sebou. Pojďme si popovídat o rodičovství!

 • A podcast for parents who want to do things differently from birth to toddlerhood through preschool years. Parenting Specialist, Chelsea Vail (single mom to twins) schools parents on hot topics from a “crunchy” perspective and drops knowledge on research based techniques for raising loving, happy, healthy kiddos. Support this podcast: https://anchor.fm/whole-heart/support

 • This is the stripped down podcast with Hollywood mom, celebrity stylist, and Bravo reality tv star Ali Levine! Join in with her weekly as Ali dishes on all things motherhood, the real, the raw and everything in between!” Buckle up, it’s about to get real! Support this podcast: https://anchor.fm/ali-levine/support

 • Hey! I’m Kyle! New Episodes every Monday! Support this podcast: https://anchor.fm/kyle158/support

 • A bi-weekly podcast about how motherhood is a mother effort and a mother-effer! Hosted by two best friends, one mom to be and one mom of two, both unafraid to tell it like it is.

 • Když se vám narodí dítě, je to jako když začnete s novou prací nebo se studiem. Tak nějak tušíte, do čeho jdete, ale než si to zažijete na vlastní kůži, tak vlastně moc nevíte co to obnáší. V tomto podcastu mluvím o svých zkušenostech s mateřstvím. Mým přáním je, aby se rodiče mezi sebou nesrovnávali, ale podporovali se a navzájem si byli inspirací. A i proto je tu tento podcast. @mam_podcast *Music by FoolBoyMedia

 • Štastně vdaná herečka, která tak úplně není na mateřské.