Wirtschaft – Estland – Empfohlene Podcasts

 • Elu Elamus podcast kutsub külla kõige põnevamad persoonid oma valdkonnast. Saatetunni jooksul arutatakse isiklikke ja aktuaalseid teemasid elust enesest ning jagatakse kuulajatega nii suurimaid õnnestumisi kui ka karjääriteele sattunud ämbreid.

 • Van Oord is a Dutch family-owned company with 150 years of experience as an international marine contractor. The focus is on dredging, land infrastructure in the Netherlands, offshore wind and oil & gas infrastructure. Its head office is in Rotterdam. Van Oord employs 5,000 staff, who worked in 2019 on 200 projects in 44 countries. The fleet consists of about 70 vessels and a large amount of special-purpose and auxiliary equipment. Marine ingenuity is characteristic of Van Oord. It wishes to contribute to a better world for future generations.

 • Tutvustan teile oma podcastis väga ägedaid isiksusi, kes annavad kuulajatele edasi seda willpowerit, särtsu ja energiat! Lihtsad aga edukad inimesed meie ümbert räägivad ausalt ja oma kogemustest. Positiivne mõtteviis on edu võti! Tahad teada, kuidas nad jaksavad, kuidas nad on nii energilised ja positiivsed?! Kuula!

 • Tervist! Siin podcastis räägivad Margit ja Hede turbulentsel ajal muutustest, tervislikust juhtimisest ja alati sellest, miks ja kuidas tandem tööriistana kasulik on.

 • LHV on Eesti pank ja pensionifondide haldur. Meie visiooniks on Eesti, kus inimesed ja ettevõtted julgevad suurelt mõelda, ette võtta ja tulevikku investeerida. LHV Podcastiga juhime tähelepanu teemadele nagu majandus, investeerimine, ettevõtlus, pangandus ja innovatsioon. Kõigele, mis LHV-ga kokku käib. Põnevad jutuajamised ja inimesed. Ootame ka sinu tagasisidet. Head kuulamist!

 • #demolikeauser is a podcast dedicated to supporting sales professionals. Our host, Ryan Lallier is a 20+ year sales veteran, leader, and business owner. Thank you for tuning in!

 • Tõnu Toomparki intervjuud kinnisvaraturu osalistega. Juttu tuleb kinnisvaraturu arengutest, trendidest ja päevakajalistest küsimustest.

 • Kuidas oma tooteid ja teenuseid internetis edukalt müüa. Praktilist turundusnõu jagavad Boost Yourselfi ja Nullist asutajad Sven Nuum ja Teet Torim.

 • Räägime kõigest, mis puudutab turundust. Huvitavatest brändidest, inimestest, uutest tuultest, võimsatest liidritest ja ägedatest uustulijatest. Turundusteadmine on tänapäeva ärimehe kirjaoskus. Seetõttu selgitan lahti ka paljusi erinevaid turundamise nähtusi. Vahel võin minna ka täitsa tehniliseks ja vahel üsna ulmeliseks.

 • "Lihtsalt Rahast" podcasti toob inimesteni Ekspress Meedia koostöös Coop Pangaga. Eetrisse tuleb 12 saadet, kus räägime laenudest, intressidest, liisingutest, raha kogumisest ja paljust muust olulisest.

 • Ettevõtlusteataja on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Podcast, kus räägime ettevõtjatele tähtsatel teemadel. Puutumata ei jää valulised probleemid, mis vajavad kiireid lahendusi ega ka igapäevased võitlused ebamõistliku seadusloomega. Igapäevaseid kogemusi jagavad ettevõtjad ning praktilisi teadmisi saab ekspertidelt alates finantsteemadest kuni juriidiliste keerdkäikudeni välja.

 • Influencer marketing is a form of social media marketing involving endorsements and product placement from influencers, people and organizations who have a purported expert level of knowledge or social influence in their field.

 • Yapı sektöründe hayatta kalmak üzerine 3 genç mimarın haftalık konuşmalarını içeren bir Podcast şeysi.

 • Finantsinspektsiooni podcastid avavad inspektsiooni töötoa. Saatetundi kuulates saab veidi aimu sellest, millega inspektsioonis tegeletakse. Lisaks puudutatakse ka finantssektori ja tarbijate arengu jaoks olulisi teemasid: finantssektori innovatsioon, rahapesuvastase võitluse reeglistik ja uued lahendused, pangajuhtide ametisse sobivus, laenuandjate ja -võtjate mured ja turumanipulatsioonid on vaid mõned näited.

 • Amazon Conversations Podcast for FBA seller.

  Welcome to the ZON CON podcast! The podcast all about AmaZON CONversations. These are the tips and tricks to become an Amazon millionaire.

  We discuss building a brand on Amazon, how to find products, how to source, how to launch, and how to grow a brand on and off Amazon. We use FBA (fulfilled by Amazon) to make that job easy to do.

  We also talk about building a lifestyle and the entrepreneur mindset.

  Subscribe if you're a new or seasoned Amazon Private Label Seller.

 • Kas osta kinnisvara täna või aasta pärast? Kas müüa kohe või oodata paremat hetke? Millal müüa, millal välja üürida? Kuidas kujuneb kinnisvara hind ja millest see sõltub?
  Raha ja ruutmeetrid räägib kinnisvarast ja sellest, kuidas kinnisvaraga raha teha. Räägime otse ja ausalt - LVM Kinnisvara juhtimisel!

 • Business School is hosted by Sharran Srivatsaa, the CEO of Kingston Lane, investor and advisor to various cutting-edge technology companies and former Silicon Valley entrepreneur. Sharran is a sought after keynote speaker and a respected thought-leadership resource for publications such as The Wall Street Journal, SUCCESS magazine, Huffington Post, and Forbes.

  On this podcast, Sharran shares his best secrets on how to grow your business strategically, how to build your brand elegantly, most importantly integrate the profits in your business with an overall joyful life.

  For more free resources visit Sharran.com

 • Menprovement is a place for men who won't settle for anything than the best.Men who are free to design their life the way they want it, not the way it was handed to them.Men who believe that life of fun, adventure and freedom is within their reach, no matter the present circumstances.Men who do their best to act from a place of honesty, authenticity, and integrity at all times.We are a resource for YOU. A confident action-taker who is ready to do what it takes to live the live of his dream and reach his fullest potential.Menprovement - Building Better Men