Freizeit – Slowakei – Empfohlene Podcasts

 • Zákulisie leteckej dopravy ako nikdy doteraz! Brutálne storky z lietadiel a letísk od pilotov a pilotiek, letušiek a stewardov, mechanikov a iných zamestnancov letiska a leteckých spoločností. Zoznámte sa s posádkou tohto podcastu... Filip je spotter s licenciou PPL, Maťo je pilot, ktorý lieta na Boeingoch, a Palo, majiteľ leteckého simulátora, to celé vymyslel a dal túto bláznivú partičku dohromady. Každý týždeň nový hosť, každý týždeň nové príbehy z kabín a kokpitov.

 • High quality meditation music for sleep, relaxation, and yoga. Click follow to get notified when new tracks are released.


  * * *

  COPYRIGHT WARNING: The use of any affiliated audio of these episodes is not allowed, as it is a direct violation of copyright law and will result in legal action.

  Copyright © 2022 Euphoric Media


  #relaxingmusic #meditationmusic #yogamusic #musicforsleep #sleepmusic #massagemusic

 • En este espacio voy a hablar principalmente de música pop; mi crítica y mi opinión acerca de diferentes álbumes de distintas artistas que han revolucionado la música a traves de los años. No solo me gustaría enfocar mi podcast en solo eso, si no que también me gustaría hablar de muchos temas diversos como pueden ser libros, series, temas LGBT+, etc. ¡Bienvenidos y espero esto de sea de su agrado! 💕✨

 • Ak tipuješ, tak je veľká pravdepodobnosť že vďaka tebe zarábajú stávkové na Slovensku desiatky miliónov eur ročne. V sérií podcastov ukážem ako tipovať s rozumom.

 • Sú s nami v dobrom aj v zlom. Zdieľame s nimi všetky životné radosti, výzvy aj tie horšie dni. Preukázateľne nám zlepšujú náladu a ich vernosť dojíma. Vypočujte si príbehy tých najvernejších domácich miláčikov, ktorí stoja po boku svojich majiteľov nech sa deje čokoľvek. Moderátorka Katka Plevová hostí známe aj neznáme hlasy i tváre, ktorých však preslávila láska ku zvieratám.

 • The Seiyuu Café's very own radio show where you can get your weekly or daily servings of seiyuu goodness!

 • The wing chun podcast is basically me rambling about wing chun because I'm a geek. I try to throw some humor in, along with deep discussions on the art itself.

 • The We Get Dubbed Podcast holds Tournaments in order to find the best anime theme song of all time.

 • Tématicky neobmedzený audioblog ponúka pohľad na svet cez štyri základné schopnosti človeka: vnímanie, cítenie, myslenie a konanie. Extrémne otvorene a radikálne úprimne. Bez obalu, bez hraníc a slobodne.

 • Banská Bystrica i celý kraj sú plné aktívnych ľudí, ktorí či už sami alebo spolu s ďalšími v rozličných organizáciách, združeniach a spolkoch, robia život ostatným ľuďom v regióne lepší. Práve takýchto ľudí a takéto organizácie predstavuje Zuzana Sucháň Filipková, ktorá prevzala štafetu po Diane Javorčíkovej, v relácii Aj toto je Bystrica. Tú si môžete vypočuť každú sobotu po 10:00 h v premiére a v piatok v rovnakom čase v repríze v BB FM rádiu.

 • The official podcast of the Times Square Alliance. We are coming to you each month with everything you need to know about the heart of Manhattan. Hear it first hand from the people who continue to make Times Square enjoyable for visitors from all over the world.

 • A podcast dedicated to Bushido The Game.

 • Chceš mať aktuálny prehľad o tom, čo sa deje vo svete áut? Tak potom si na správnom mieste.
  Toto sú AutoNewsky. Tvoj týždenník zo sveta áut. Prinášajú ti aktuálne novinky, testy áut, no hlavne to podstatné - pokec o autách.

  Moje meno je Matúš a žijem pre autá presne tak ako aj ty!

  Nezabudni ma sledovať na sociálnych sieťach a kľudne mi zanechaj feedback:

  IG: @_matthew_199
  FB: Matúš Toráč

 • Sledujte pravidelné podcasty každý štvrtok na http://terajsok.sk

 • Ako to dopadne, keď si zdravotní klauni z Červeného nosa pripravia podcast? Katka a Kubo sa spolu so svojimi hosťami v PODNOSKE rozprávajú na všemožné témy – s humorom aj vážne, ale nikdy nie nudne. Dozviete sa veľa o profesii zdravotného klauna, psychológii, duševnom zdraví, vzdelávaní a humore nielen v zdravotníctve, ale aj inde.

 • Objavuj s nami nové aj staré hry, ktoré sú medzi sebou nečakane prepojené. Porozprávame ti naše príbehy o nekonečných hodinách strávených pred obrazovkami.

 • Arcade Watch je kolektív videoherných vychutnávačov ktorého obsah klíči priamo z nekonečnej lásky k videohrám.

  Herný svet je presýtený tými najväčšími marketingovými molochmi a preto bastlíme podcasty kde spovedáme malých československých videoherných tvorcov a štúdia ktoré okrem nádherných hier rozprávajú aj o svojich príbehoch a láske k spoločnému digitálnemu koníčku.

  Popri prieskume tuzemskej scény sa vyžívame v šparkaní do nostalgie kedy v relácii Kronika Gotýčk spomíname na kúsky vyjduvšie za posledných 30+ rokov a oceňujeme ich v malej videohernej olympiáde kde každý rok vyhrá OBJEKTÍVNE tá najlepšia videohra.

 • "Ma tu l’hai vista questa serie? Hai adorato quel film? E del videogioco che te ne pare?"
  Direttamente dal mondo geek, la nostra frontwoman dello scroll seriale Sara ci porta a scorrere tra tutte le novità del momento nei mondi delle piattaforme streaming, del grande schermo e del gaming. Insieme a questo anche news, nuove wave di meme e scroll vari di tutti i trend più quotati dei social. Insomma, chi più ne ha più ne metta, basta che sia davanti ad uno schermo.

  È scientificamente provato che ascoltare Fammi Scrollare riduca del 42% il tempo impiegato nello scegliere cosa guardare tra le proposte di Netflix, Amazon Prime, Disney+ e i canali TV. Ebbene sì, Sara può anche aiutare a migliorare la nostra qualità di vita.
  I suoi consigli possono portarci a scoprire la nostra serie preferita, salvarci da forti delusioni, e metterci in guardia da nuovi trend poco condivisi. Con lei il binge-watching è all’ordine del giorno e “Netflix and chill” è l’unica legge che vige.

  In onda a venerdì alterni alle ore 20:30 su Radio Ca’ Foscari.

 • Moje meno je Peter Opet, som hudobník, člen skupiny Polemic, spisovateľ a vášnivý milovník slovenského vína. Žijem v Limbachu, kde mám okolo seba skvelých učiteľov, od ktorých som sa o víne veľa naučil.

  V prvej sérii podcastu som sa v 24 epizódach o kráse vína rozprával s hosťami zo štúdia, druhá séria podcastu o slovenskom víne sa bude odohrávať priamo vo vinárstvach. Predstavím vám príbehy vinárov, ich degustačné aj výrobné priestory a nebude chýbať ani ochutnávka. V každom diely sa okrem vinára objaví aj zaujímavý hosť, s ktorým naslepo zdegustujeme tri vína od iných slovenských producentov.

 • Každú sobotu predpoludním ponúkame rozhovory s odborníkmi, ktorí prinášajú staré aj nové rady nielen domácim majstrom, ale aj gazdom či gazdinkám, chovateľom či záhradkárom. Reláciu Komu sa nelení pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Regina Stred, RRS.