Episodes

  • 🇺🇦 Спочатку мінкультдонат ⁠⁠⁠⁠Павлу⁠⁠⁠⁠ та ⁠⁠⁠⁠Наї⁠⁠⁠⁠, а потім все інше: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠send.monobank.ua/jar/8dVUzTuF4Q

    Володимир Єрмоленко — філософ, співавтор подкасту Kult: Podcast, письменник, президент українського ПЕН, а також шанувальник футболу. У цьому випуску поговорили про те, як рости в родині інтелектуалів, працювати на стику філософії та літератури, а також про освіту, цінності, свободу, демократію, а ще чи є сюжет головним у літературі та кіно.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ або ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Patreon⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

    Згадане у випуску:

    Книга Володимира Єрмоленка «Ерос і Психея. Кохання і культура в Європі» Подкаст History of philosophy without any gaps Подкаст The Ezra Klein Show Подкаст Станція 451 на Apple Podcasts, на Spotify Книга Олександра Михеда «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення» Випуск Kult: Podcast про Флобера Випуск Kult: Podcast про Дерріду Книга Радомира Мокрика «Бунт проти імперії: українські шістдесятники» Книга Томаса Манна «Йосип та його брати» Книга Володимира Єрмоленка «Далекі близькі» Випуск Kult: Podcast про «Макбет» Шекспіра Книга Володимира Єрмоленка «Плинні ідеології. Ідеї та політика в Європі ХІХ–XX століть» Книга Володимира Єрмоленка «Ловець океану» Випуск англомовного подкасту UkraineWorld з Тімоті Снайдером Випуски Kult: Podcast з Вахтангом Кебуладзе про нацизм, про фашизм Поема Лесі Українки «Адвокат Мартіан» Книга Тімоті Снайдера «Про тиранію. Двадцять уроків двадцятого століття»

    Звук: ⁠⁠⁠Євген Глібов⁠⁠⁠Редакторська група: ⁠⁠Єлизавета Безкоравайна⁠⁠ ⁠та ⁠⁠⁠Надія Жмуйда⁠⁠

    Не сумуйте.

  • 🇺🇦 Спочатку мінкультдонат ⁠⁠⁠Павлу⁠⁠⁠ та ⁠⁠⁠Наї⁠⁠⁠, а потім все інше: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠send.monobank.ua/jar/8dVUzTuF4Q

    Антон Тимошенко — стендап-комік та подкастер, який нині своїми виступами збирає кошти для ЗСУ. У випуску поговорили про створення культурного продукту в часи війни, роботу з аудиторією, дружбу, досвіди переїзду, а також про вищу освіту, кіно та психотерапію.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ або ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Patreon⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

    Згадане у випуску:

    Книга Стіва Каплана «Приховані інструменти комедії» Книга Блейка Снайдера «Як блискавично писати живучі тексти. Врятуйте кицьку!» Книга Роберта Макі «Dialogue: The Art of Verbal Action for Page, Stage, and Screen» Книга Роберта Макі «Оповідь. Субстанція, структура, стиль та принципи письмової екранізації» Мультфільм «Мавка. Лісова пісня» Фільм «Маленька міс Щастя» Фільм «Бейб»

    Звук: ⁠⁠Євген Глібов⁠⁠Редакторська група: ⁠Єлизавета Безкоравайна⁠ ⁠та ⁠⁠Надія Жмуйда⁠

    Не сумуйте.

  • 🇺🇦 Спочатку мінкультдонат ⁠⁠Павлу⁠⁠ та ⁠⁠Наї⁠⁠, а потім все інше: ⁠⁠⁠⁠⁠send.monobank.ua/jar/8dVUzTuF4Q

    Георгій Сагітов — спеціаліст із візуальної комунікації, який любить бароко, і пройшов шлях від студентських скетчів і логотипів до артдирекшину стадіонних шоу. У Георгія гарно виходить малювати церкви, а сьогодні поговорили про його артпроєкт «Файфа», рекламу, навчання на творчих спеціальностях, а також про різницю між рефлексією та реакцією й епоху плакатів.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ або ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Patreon⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

    Згадане у випуску:

    Kult: Podcast «Що таке КОМУНІЗМ? Критичний аналіз | Єрмоленко, Кебуладзе» Трейлер «Ля Палісіада» Інституція сучасного мистецтва Jam Factory Art Center Артпроєкт Георгія Сагітова «Файфа» Кліп-збір на FPV Ницо Потворно «Шаленій» Подкаст Нарімана Алієва та Макса Щербини Bromance Книга «Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі» англійською та на GoodReads

    Звук: ⁠Євген Глібов⁠Монтаж: ⁠Дмитро Тараненко⁠ Редакторська група: Єлизавета Безкоравайна ⁠та ⁠Надія Жмуйда

    Не сумуйте.

  • 🇺🇦 Спочатку мінкультдонат ⁠Павлу⁠ та ⁠Наї⁠, а потім все інше: ⁠⁠⁠⁠send.monobank.ua/jar/8dVUzTuF4Q

    Меланія Подоляк — дівчина з твітера — а також громадська діячка, менеджерка міжнародного напряму Фонду Сергія Притули та співведуча англомовного каналу «Телебачення Торонто». На подкасті поговорили про досвід взаємодії з державним сектором, важливість створення іномовного контенту про Україну, українських та іноземних депутатів, а ще про вшанування пам’яті, меморіали, вихід із бульбашки та переживання втрати.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ або ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Patreon⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠⁠⁠⁠

    Згадане у випуску:

    Книга «Земля обітована» Барака Обами, англійською «A Promised Land», книга на Goodreads Випуск англомовного «Телебачення Торонто» про Маріуполь — How Russia Lies About Restoring The Cities It Destroys Випуск англомовного «Телебачення Торонто» про російський Талібан — Russian Taliban: How Government Chases Runaway Women Олександр Кривенко «Марґінальна моя Україна» Книга «Етика пам’яті» Авішая Маргаліта на Goodreads та Amazon

    Звук: Євген ГлібовМонтаж: Дмитро Тараненко Редакторська група: Анастасія Гулько та Надія Жмуйда

    Не сумуйте.

  • 🇺🇦 Розіграш першого примірника книжки «Бахмут» з під підписом автора Мирослава Лаюка. За найбільший донат ви отримаєте фотокартину Данила Павлова. Ціна квитка = 300 грн. Більше квитків, більше шансів. Всі кошти будуть перераховані 24 ОМБр на закупівлю FPV-дронів. ⚠️ НЕ ЗАБУДЬТЕ ЗАЛИШИТИ КОНТАКТ В КОМЕНТАРІ ДО ОПЛАТИ send.monobank.ua/jar/8ajxitwPYL

    Мирослав Лаюк — письменник та поет, який після вторгнення почав займатися воєнною репортажистикою. У грудні виходить його книга «Бахмут», і ми обговорили її написання, поїздки до прифронтових міст, про топоніми, прийдешні покоління, і про те, чого бракує у розмовах про Україну.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ або ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Patreon⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠⁠⁠⁠

    Згадане в випуску:

    книга «Бахмут», Мирослав Лаюк «20 днів у Маріуполі» (2023), реж. Мстислав Чернов «Війна всюди однакова», Славенка Дракуліч репортажі авторства Віри Курико-Агієнко

    Обкладинка: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Марія Оз⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

    Звукорежисер: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Євген Глібов⁠⁠⁠⁠⁠⁠

    Редакторка: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Анастасія Гулько⁠⁠⁠⁠

    Не сумуйте.

  • 🇺🇦 Спочатку мінкультдонат Павлу та Наї, а потім все інше: ⁠⁠⁠send.monobank.ua/jar/8dVUzTuF4Q

    Яна Брензей — журналістка та співавторка ютуб-проєкту «Палає». Із нею вийшла запальна розмова про політику, історичних осіб, підтримку родини та шкільні сварки, квоту крінжі та прогнози на майбутнє.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠⁠⁠⁠⁠ або ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Patreon⁠⁠⁠⁠⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠⁠⁠⁠

    Згадане в випуску:

    ютуб-канал «Палає» ютуб-канал Дарки Гірної «Обличчя незалежності» «Іван і Марта» (2023), реж. Сергій Буковський «Війна усюди однакова», Славенка Дракуліч

    Обкладинка: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠Марія Оз⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠

    Звукорежисер: ⁠⁠⁠⁠⁠Євген Глібов⁠⁠⁠⁠⁠

    Редакторка: ⁠⁠⁠⁠⁠Анастасія Гулько⁠⁠⁠

    Не сумуйте.

  • 🇺🇦 Спочатку мінкультдонат Павлу та Наї, а потім все інше: ⁠⁠send.monobank.ua/jar/8dVUzTuF4Q

    Гліб Стрижко — колишній морпіх, а нині — менеджер подій у «Ветеран Хаб». Гліб має немислиму історію служби, поранення та повернення з полону, але на подкасті ми говоримо про його Полтаву, перший локдаун, міністерства-антагоністи, а ще — про декомунізацію, щирість і націоналізм.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠⁠⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠⁠⁠⁠ або ⁠⁠⁠⁠⁠Patreon⁠⁠⁠⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠⁠⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠⁠⁠⁠

    Згадане в випуску:

    «Грецький проєкт»: як росія хотіла загарбати Крим, Босфор і Дарданелли // 10 запитань історику «20 днів у Маріуполі» (2023), реж. Мстислав Чернов одне з інтерв'ю Гліба Стрижка про поранення ютуб-канал «Ветеран Хабу» реклама проєкту ReSex із Глібом у головній ролі :)

    Обкладинка: ⁠⁠⁠⁠⁠⁠Марія Оз⁠⁠⁠⁠⁠⁠

    Звукорежисер: ⁠⁠⁠⁠Євген Глібов⁠⁠⁠⁠

    Редакторка: ⁠⁠⁠⁠Анастасія Гулько⁠⁠⁠

    Не сумуйте.

  • 🇺🇦 Спочатку мінкультдонат Павлу та Наї, а потім все інше: ⁠send.monobank.ua/jar/8dVUzTuF4Q

    Костю Трембовецького уже чотири роки поспіль можна почути в його подкасті «ХПЗП». А тепер — ще й в MINCULTPRYVIT, де ми обговорили улюблених філософів, зачіски, нову щирість, ідеї проєктів та роботи, за які соромно.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠⁠⁠ або ⁠⁠⁠⁠Patreon⁠⁠⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠⁠⁠

    Обкладинка: ⁠⁠⁠⁠⁠Марія Оз⁠⁠⁠⁠⁠

    Звукорежисер: ⁠⁠⁠Євген Глібов⁠⁠⁠

    Редакторка: ⁠⁠⁠Анастасія Гулько⁠⁠

    Не сумуйте.

  • 🇺🇦 Спочатку мінкультдонат Павлу та Наї, а потім все інше: send.monobank.ua/jar/8dVUzTuF4Q

    Павло Бондаренко і Ная Новак — багато кому знайомі волонтери у твіттер-спільноті. Між отриманнями і відправками техніки для ЗСУ вони зайшли поговорити про цінності, механіку волонтерства, зміни у державі. А ще в епізоді є романтична історія про Signal і трохи гіркої криниці від Павла.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠⁠ або ⁠⁠⁠Patreon⁠⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠⁠

    Обкладинка: ⁠⁠⁠⁠Марія Оз⁠⁠⁠⁠

    Звукорежисер: ⁠⁠Євген Глібов⁠⁠

    Редакторка: ⁠⁠Анастасія Гулько⁠

    Не сумуйте.

  • Сергій розповідає про іконічні місця та меми міста Суми, свої нинішні проєкти та ранню панк-творчість, дитинство та історію проколювання вух. Також тут ви почуєте про (майже) бійку з росіянами в Каннах, улюблені книжки, поїздки закордон та ремонти у квартирах і не лише.

    Квитки на осінній стендап-тур Сергія Чиркова: linktr.ee/chyrkovontour

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠ або ⁠⁠Patreon⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠

    Обкладинка: ⁠⁠Марія Оз⁠⁠

    Звукорежисер: Євген Глібов

    Редакторка: Анастасія Гулько

    Згадане в випуску:

    Сергій Чирков – сольний стендап "Кафе-шантан" «Всюди війна однакова», Славенка Дракуліч репортаж «МАЙК ЙОГАНСЕН: батько українського репортажу, кумир Жадана, оспівувач Слобожанщини» рекомендовані Сергієм книги: роман «Недуга» та поезії Євгена Плужника; роман «Подорож ученого доктора Леонардо і його майбутньої коханки прекрасної Альчести у Слобожанську Швайцарію» та поезії Майка Йогансена; роман «Сад Гетсиманський» Івана Багряного; поезії Богдана Ігоря-Антонича

    Не сумуйте.

  • У цьому епізоді експертними і не дуже думками щедро ділиться Анатолій Остапенко — сценарист проєкту Телебачення Торонто та журналіст-розслідувач, подекуди відомий як офіцер 5 відділу ОСББ ФСБ.Толік згадує байки з часів роботи регіональним журналістом, власноруч повалених леніних, розповідає про вдалі російські ІПСО та визнання від сумнівних колег.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠ або ⁠⁠Patreon⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠

    Обкладинка: ⁠⁠Марія Оз⁠⁠

    Звукорежисер: Євген Глібов

    Редакторка: Анастасія Гулько

    Не сумуйте.

  • На цей епізод завітав Сергій Гулейков, відомий під прізвиськом Мус. Один із авторів «УкрЮтюбПроєкту» та ведучий «Хто Зна Шоу», хрещений батько українського тревел-ютюбу, мандрівник та людина багатьох професій. Тут Сергій розповідає про рідний Донецьк і проживання в Криму, про мрії і плани, спонтанні подорожі, барменські мутки та машини на дровах.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠ або ⁠⁠Patreon⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠

    Анімація: ⁠⁠Марія Оз⁠⁠

    Не сумуйте.

  • Співрозмовницею у четвертому епізоді цього сезону є Софія Пилипенко, відома в музичній сфері під іменем Промсоня. Ми зустрілися в Києві, щоб поговорити про улюблені місця Львова, а ще про відновлення парків у Костянтинівці, фразеологізми і діалекти, громадський активізм та пісні на замовлення.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠⁠Buy Me a Coffee⁠⁠ або ⁠⁠Patreon⁠⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠⁠

    Анімація: ⁠⁠Марія Оз⁠⁠

    Згадане в випуску:

    епізод документального серіалу «ТворчСхід», реж. Сашко Протяг стаття Соні про скляний фонтан із Костянтинівки «Я змішаю твою кров з вугіллям», Олександр Михед «За Перекопом є земля», Анастасія Левкова відеогра «Disco Elysium» пісня «Плаття твоє із ситцю» (вона ж «А я знайшов другую»)

    Не сумуйте.

  • Гість епізоду — Микола Носок, режисер проєкту Ukraїner. Через його руки й очі пройшли всі відеоролики про Україну, які показують у потягах Інтерсіті. Микола розповідає про роботу в проєкті та власні ідеї, про студентські роки, режисуру, подорожі та батьківство.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на ⁠Buy Me a Coffee⁠ або ⁠Patreon⁠.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: ⁠send.monobank.ua/4tWzsUJQTq⁠

    Анімація: ⁠Марія Оз⁠

    Згадане в випуску:

    медіапроєкт Ukraїner експеримент 28 літрів «За Перекопом є земля», Анастасія Левкова «Кафе Європа», Славенка Дракуліч стрімінговий сервіс MUBI

    Не сумуйте.

  • Гостею другого епізоду нового сезону є Настя Зухвала — стендап-комікеса. Тут не буде питання про гумор під час війни, але ми багато сміємось і говоримо про демократію, Настіні мрії, суспільні процеси і травми поколінь, сексизм та неідеальну культуру.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на Buy Me a Coffee або Patreon.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: send.monobank.ua/4tWzsUJQTq

    Анімація: Марія Оз

    Згадане в випуску:

    «За Перекопом є земля», Анастасія Левкова Сергій Ліпко – стендап концерт у Будинку Кіно Настя Зухвала «Рафінована лють»

    Не сумуйте.

  • 🥳 Цим епізодом починається новий сезон подкасту Mincultpryvit.

    Гість і співрозмовник — Марко Галаневич, учасник гурту ДахаБраха і людина багатьох талантів. Із ним розмовляємо про популярність і конкуренцію, виховання дітей, музику в кіно, плани гурту та родинну історію.

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній спонсорам на Buy Me a Coffee або Patreon.

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: send.monobank.ua/4tWzsUJQTq

    Анімація: Марія Оз

    Згадане в випуску:

    «Вулкан» (2018), реж. Роман Бондарчук ютуб-канал @zak_rutka «Фотозбільшення» (1966), реж. Мікеланджело Антоніоні «Апокаліпсис сьогодні» (1979), реж. Френсіс Форд Коппола «Атлантида» (2019), реж. Валентин Васянович

    Не сумуйте.

  • Це — останній епізод «Портретного» сезону цього подкасту. І важливу місію фінальної гості взяла на себе Настя Євдокимова — культурна менеджерка, корінна киянка, одна з авторок подкасту «Наразі без назви». Ми поговоримо про те, як воно — зростати у столиці, про міський фольклор і локальні фестивалі, про грушеві сади на Відрадному, зачепимо проблеми освіти та культури, ностальгійно позгадуємо свої перші «Гогольфести» та «Книжкові Арсенали».

    🚨 Дякую всім, хто ці десять місяців впускав Mincultpryvit у свої вуха, думки та серця. Дякую, що лайкали, коментували та сперечалися. Долучайтеся до спільноти, щоб не втрачати контакт і далі. Buy Me a Coffee — buymeacoffee.com/mincultpryvit або на Patreon — patreon.com/mincultpryvit

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: send.monobank.ua/4tWzsUJQTq

    Не сумуйте. Слава Україні! — Наріман, Євген, Настя.

    Згадане в випуску:

    Джуліан Барнз «Елізабет Фінч» Софія Андрухович «Фелікс Австрія» подкаст «Наразі без назви» «Соціальна мережа» (2010), реж. Девід Фінчер Леся Українка «Бояриня» Микола Хвильовий «Я (романтика)» Марко Вовчок «Інститутка» Тарас Шевченко «Кавказ» Ева Томпсон «Трубадури імперії» Оксана Забужко «Найдовша подорож» Світлана Пиркало «Зелена Маргарита»
  • «Розмова з патроном» — кодова назва цього непрогнозованого епізоду.

    Умєр Хуррамов, кримський татарин і не дуже соціальна людина, платить грубі гроші через Патреон проєкту, щоб ми поговорили про малодоступну кримськотатарську літературу, проблеми та методики вивчення кримськотатарської мови, повернення до Криму, імперськість турків і токсичність батьків.

    🚨 Долучайтеся до спільноти патронів Mincultpryvit: patreon.com/mincultpryvit💳 Підтримати проєкт на Monobank: send.monobank.ua/4tWzsUJQTq

    Згадане в випуску:

    ютуб-канал «Bilgi Qavesi» п'єси Умера Іпчі «Фаіше» (1923), «Алім» (1925) «Алім» (1926), реж. Георгій Тасін подкаст «Самоповернення в Крим» в озвучці Ахтема Сеїтаблаєва (проєкт «Наші 30. Жива історія») подкаст «Культурний трибунал» серіал «Şamantali Qoranta», 2020 телеграм-канал «Kırım Akademiyası ׀ Крымская Академия» ютуб-канал «SEYAHAT DELİSİ» («Повернутий на подорожах») книга «Мустафа Джемілєв. Незламний», Севгіль Мусаєва, Алім Алієв

    Не сумуйте. Слава Україні 🇺🇦

  • Вітаю, товариство. Сьогоднішній епізод подкасту записуємо разом із Софією Безверхою — культурною блогеркою, відомою під ніком krapka.krapka. У цій розмові не йдеться про пунктуацію, зате Софія розповідає, як завела блог, про дитинство у Кременчуці, поїздки до Криму та сповіді в РПЦ. Також у подкасті вже традиційно порушуються питання мови та ідентичності, культури та розуміння, спільного досвіду та інформаційної гігієни. Долучайтеся до дискусії, висловлюючи свою думку в коментарях!

    🚨 Ще більше тем — у розширеній розмові, доступній патронам: patreon.com/mincultpryvit

    💳 Підтримати проєкт на Monobank: send.monobank.ua/4tWzsUJQTq

    Згадане в випуску:

    документальний фільм «Соловей співає» (2019) документальний серіал «Колапс. Як українці зруйнували імперію зла» (2021) музей Івана Гончара

    Не сумуйте. Слава Україні 🇺🇦

  • За гостьовим мікрофоном сьогодні Василь Байдак — стендап-комік і гордий представник Вінничини. Ведемо традиційно застільну розмову про нову зачіску Василя, про невідомі світові (на щастя) пілотні епізоди комедійних шоу, про єдину акторську роль Нарімана. Також ви почуєте про мотивацію для грантів, штучний інтелект, та бійки між школами. 

    🚨 Ще більше тем — у бонусних хвилинах, доступних патронам Mincultpryvit. patreon.com/mincultpryvit
    💳 Підтримати проєкт на Monobank: send.monobank.ua/4tWzsUJQTq 

    Патреон Василя: patreon.com/bybyduck

    Згадане в випуску: 

    книга «Трубадури імперії: Російська література і колоніалізм», Ева М. Томпсон телепрограма «QI» («Quite Interesting») «Людина на Місяці» («Man on the Moon»), 1999, реж. Мілош Форман  «Клан Сопрано» («The Sopranos»), серіал 1999–2007 «Твін Пікс» (англ. Twin Peaks), серіал 1990–1991, реж. Девід Лінч  «Смак вишні» («طعم گیلاس‎»), 1997, реж. Аббас Кіаростамі  «Фарґо» («Fargo»), 1996, реж. Джоел та Ітан Коени  «Вавилон» («Babylon»), 2022, реж. Дам'єн Шазелл  подкаст «ХПЗП» персоналії: Джордж Карлін, Дейв Шапел, Енді Кауфман 

    Не сумуйте. Слава Україні 🇺🇦