True Crime – Poland – Recommended podcasts

 • Award-winning BBC journalist Andrew Gold interviews deep and quirky outsiders, such as a Westboro Baptist Church defector and a female Mormon psychopath. Joining the mix are such celebrated thought leaders as feminist Helen Lewis, Lord Daniel Finkelstein and free speech advocate Andrew Doyle.

  The aim is to surprise you with a totally different story every time in this 2x Apple Noteworthy show. One week, we're in a Michigan prison with a man who accidentally killed his girlfriend in a botched suicide, the next we're in Australia with the Coffin Confessor, and then we're in the Andes with a plane-crash survivor who had to eat his friends. The only thing that links them all is their place On the Edge. 

  This is for fans of Louis Theroux, Joe Rogan and Adam Buxton. New episodes every Monday.

 • Zapraszam do słuchania o ciekawych sprawach kryminalnych. Tematami moich podcastów będą tajemnicze zaginięcia, niewyjaśnione zgony i zbrodnie, zagadki kryminalne.
  Zapraszam do subskrybowania mojego kanału Youtube Historie Kryminalne http://www.youtube.com/c/HistorieKryminalne
  Zapraszam też do odwiedzenia mojego bloga kryminalnego z opisem ciekawych spraw kryminalnych https://www.historiekryminalne.pl/ oraz moją stronę FB https://www.facebook.com/historiekryminalne/
  Można również wspierać mnie na Patronite https://patronite.pl/historie-kryminalne

 • Podcast poświęcony sprawom kryminalnym prowadzony przez Mariolę z kanału YouTube Kartoteka.

 • You trust them with your life. They seem like a friend. Family, even. Anyone can fall victim to a con, and many have. What type of person intentionally tries to deceive, manipulate and eventually destroy someone with their web of lies? This Parcast Original peeks behind the masks of the most notorious Con Artists, and explores how far someone will go in order to gain money, power, and respect. New episodes are released every Wednesday.

 • Podcast kryminalny o najciekawszych sprawach ze wschodniego podwórka

 • Każda zbrodnia jest złem, to nie ulega wątpliwości. Wielu z nas próbuje zrozumieć dlaczego do niej doszło i co sprawiło, ze ktoś w ogóle dopuścił się czynów niezgodnych z zasadami, które wpaja się nam od dziecka. Szczególnie przerażające są te przypadki, w których oprawca nie do końca ma świadomość swoich czynów. Dokonuje je pod wpływem choroby czy psychoaktywnych substacji takich jak narkotyki czy alkohol. Zbrodnie te są zwykle bardzo brutalne, a ich próby tłumaczenia zwyczajnie dziwne. Bardzo często, dochodzi do zachowań autoagresywnych.

 • Śledztwo Pisma to nie jest klasyczny podcast kryminalny, lecz reporterski serial podcastowy, przygotowywany w wyniku wielomiesięcznego śledztwa dziennikarskiego i nagrany w formie audio. Jego producentem jest Fundacja Pismo.

  Sezon 2: W kwietniu 2019 roku ginie Nicola. Miesiąc później Julia. A w grudniu Kamila. Co łączyło trzy nastolatki mieszkające w okolicach Jeleniej Góry? Czy to przypadek, że chodziły do tej samej szkoły? Jedno liceum, jeden rok i trzy zagadkowe śmierci. Barbara Sowa rozpoczyna śledztwo, by odkryć, co tak naprawdę wydarzyło się na Dolnym Śląsku.


  Sezon 1: Pięć lat temu Agatę i Jana oskarżono o znęcanie się nad czwórką przybranych dzieci. Do dziś nie zostali skazani. Na początku wydawało się, że skrywają tylko jedną tajemnicę. Okazało się, że kłamstw, manipulacji i ofiar w życiu tej pary jest więcej. Dlaczego nie odpowiedzieli za swoje czyny? Mirek Wlekły wraca do bohaterów historii, którą opisał przed laty.

 • Podcast kryMinalny przedstawiający histOrie prawdziwych zbrodNi, które wydarzyły się w SkandynawiI.
  Jeśli jesteś miłośniKiem/miłośniczką True Crime, ten PODCAST jest własnie dlA Ciebie! Na instagramie znajdziecie zdjęcia do każdej sprawy. Miłego słuchania!
  https://www.instagram.com/kryminalnaskandynawia/

 • Kanał z shortcastami fabularnymi. Pojedynczy odcinek, który stanowi zamkniętą fabularną całość, nie trwa dłużej niż 10 minut. Poszczególne opowieści odznaczają się wyraźnie zarysowaną i sprawnie skrojoną akcją główną, mocno udramatyzowaną, która zmierza do punktu kulminacyjnego. Obejmują różne odmiany gatunkowe, takie jak kryminał, romans, dreszczowiec, horror itp.

 • Podcast o charakterze true crime - morderstwa, zaginięcia, nierozwiązane sprawy kryminalne

  Podcast jest dostępny na:
  🎬Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCLSokpZ830A5VVUATDZ87jQ
  🎧 Spotify: https://cutt.ly/zmorderstwemSpotify
  🎧 iTunes: https://cutt.ly/zmorderstwemAppleiTunes
  🎧 Google: https://cutt.ly/zmorderstwemGooglePodcast
  🎧 SoundCloud: https://cutt.ly/zmorderstwemSoundcloud

  Kontakt: zmorderstwem@gmail.com

 • Podcast kryminalny, w którym poruszam bardziej lub mniej znane sprawy z różnych stron świata.

 • podcast kryminalny
  kwiatyzla.podcast@gmail.com

  I am terrified by this dark thing
  That sleeps in me -- Sylvia Plath

  wesprzyj mój kanał, jeśli chcesz i możesz: https://PayPal.Me/kwiatyzla

 • Statyczne informacje są nudne - wymiana - już nie. Zajrzyj do nas na FB!
  www.facebook.com/sladzbrodni

 • W małych miasteczkach strasznie mieszkają straszni mieszczanie.
  A wśród nich zbrodnie. Jedne popełniane z żądzy pieniądza, inne z pożądania lędźwi. W miasteczkach wszyscy szepcą, a nikt nie wie. Gadają, podjudzają jednych na drugich. Plują na zdradę, sami zdradzając, wzdrygają się na inność, sami uważając się za lepszych.
  Lachno jest takim miasteczkiem. Tam zbrodnia nie jest codziennością, ale kiedy się wydarza, jest rodzinną tragedią.
  Leon Pawlak, dziś sierżant, a wtedy początkujący posterunkowy uczący się fachu, opowiada o swojej codziennej służbie.
  Jeśli masz ochotę na dreszczyk, posłuchaj

 • W ramach Weekendu w Małopolsce prowadzę dwa podcasty.
  Pierwszy z nich to Kryminalna Małopolska. Jest to seria podcastów, których akcja rozgrywa się w województwie małopolskim. Znajdziecie tutaj wiele starych i mniej znanych historii.
  Drugi podcast to Górskie tragedie. Wracam w nim do wypadków, jakie wydarzyły się w Tatrach, Pieninach czy Beskidach.
  https://www.youtube.com/channel/UCnkWeEsBPiUkF6mDPons-_w
  https://www.facebook.com/weekendwmalopolscepl-402313709873441/
  https://www.instagram.com/weekendwmalopolsce/?hl=pl
  http://weekendwmalopolsce.pl/
  Kontakt: weekendwmalopolsce@gmail.com