Education – Slovakia – Recommended podcasts

 • Award-winning ex-BBC journalist Andrew Gold interviews fascinating minds & quirky outsiders, from a Westboro Baptist Church defector and a female Mormon psychopath to Amanda Knox and Richard Dawkins...and a man who once had to eat his friends. New eps Mon & Thu.

 • Podcastová verzia vzdelávacieho kanálu Dejepis Inak

 • Záľuba, koníček, vášeň, pasia...passion, passionfruit, marakuja...kua, MARAKUA. Števo Martinovič a Miša Majerníková v podcaste, ktorý chutí, kua! V @marakua_passionpodcast sa bavíme o tom, čo baví našich hostí.

 • Hamza Ahmed shares his personal growth story to help young men with their self-improvement. Hamza Ahmed has a remarkable self-improvement story. He's been down in the depths of self-improvement depression just like you, and yet, he climbed out...

  Now Hamza Ahmed teaches what worked for him to millions of young men around the world.

  Do the hard work, especially when you don't feel like it.

  Questions, comments, or concerns? Contact [email protected]

 • Marketingový Kanál sa mení na Zákaznícky Pixel.
  Viac info už čoskoro.

 • Pavel Macko - diskutujme o obrane a bezpečnosti, technológiách, stratégiách a spoločnosti aj živote.
  Moje témy: obrana a bezpečnosť, medzinárodné vzťahy, stratégie a technológie

 • Ak podcast správne uchopíte a budete s ním cielene pracovať, dokážete z neho vybudovať svoj nový obchodný kanál.

  Jaro sa venuje obchodu od roku 2006 a podcastom od roku 2018. Rozhodol sa tieto skúsenosti prepojiť. Z voľnočasovej aktivity sa postupom času stal biznisový projekt s vlastným štúdiom.

  Chcete začať s podcastom? Alebo už podcast máte a nie ste spokojný s výsledkami, ktoré vám prináša? Jarova firma sa venuje okrem produkčnej činnosti primárne podcastovým konzultáciám a ukazuje firmám a jednotlivcom, ako z podcastov vybudovať svoj nový obchodný kanál.

 • S Katkou Strýčkovou o láske, nádeji a sile v ženskom rode.

 • Most of us never learned how to train our brains, which is why most of us needlessly settle, struggle and worse – suffer. My name is Chris Dorris and I want to make Brain Training mainstream. This is my series TOUGH TALKS: Conversations on Mental Toughness.

  I’m interviewing badasses from all walks of life, on what Mental Toughness means to them, and their unique approaches to strengthening their mind.

  For videos, visit http://bit.ly/tough-talks

 • CHCETE SA POSUNÚŤ ĎALEJ V KOMUNIKÀCII S VAŠIMI TALIANSKYMI PRIATEĽMI ALEBO PARTNERMI?

  Nenechajte si teda ujsť PODCASTY, v ktorých sa dozviete ako správne používať talianske výrazy pri vašich rozhovoroch ale aj všeobecne v styku s týmto jazykom, ktoré nájdete pravidelne na soc. Sieťach pod menom BIZNISTALIANCINAONLINE a ktorè môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzate.

  Poznať pravý význam talianskych slov a výrazov vám umožní, naučiť sa komunikovať v tomto jazyku JASNE, PLYNULE A SEBAVEDOME.

  Volám sa Ivana, som Slovenka žijúca v Taliansku a pomáham ľuďom k tomu, aby komunikovali po taliansky jasne, efektívne a SEBAVEDOME, či už v súkromnej alebo v profesionálnej oblasti.  A ak ste rozhodnutí urobiť preto EŠTE NIEČO VIAC a urýchliť tak tento proces, pozývam vás do exskluzívnej skupiny pod názvom: TALIANČINA V PRAXI S IVANOU, kde sa za irrelevantnú investíciu menej ako (cena jednej kávy za deň) toho naučíte oveľa viac..Budete nie len pasívne počúvať lekcie, ale budete mať možnosť aktívne sa zapájať do diskusií v taliančine... budete mať k dispozícii cvičenia, a moju osobnú podporu... áno počul si dobre, konečne budeš mať po ruke niekoho, na koho sa môžeš obrátiť s tvojou otázkou na ktorú dostaneš vždy odpoveď... a to kedykoľvek a kdekoľvek sa nachádzaš! Lebo len vtedy sa posunieš vpred, keď začneš tvoje poznatky o taliančine používať v PRAXI.


  TAK UŽ TOĽKO NESNIVAJ O TOM, AKO VELMI BY SI CHCEL,A ROZPRÁVAŤ PO TALIANSKY, ZAČNI EŠTE DNES A SPLŇ SI SVOJ SEN.

  Scrivimi: [email protected]

  Ak Ťa tento obsah projektu biznistaliancinaonline obohatil a posunul Ťa ďalej v tvojom štúdiu taliančiny, môžeš ho podporiť sumou, ktorá podľa tvojho názoru zodpovedá hodnote ktorú si dostal/dostala. Pomôžeš mi tak tvoriť kvalitný a užitočný obsah o ktorý sa môžeš oprieť pri tvojom štúdiu tohto fascinujuceho jazyka.

  V rámčeku kde napíšeš dôvod tvojej platby, mi nechaj tvoju emailovú adresu. Bude mi radosťou poslať Ti môj osobný darček, ktorým sa Ti chcem poďakovať za tvoju priazeň.

  Link nájdeš tu: https://ko-fi.com/biznistaliancinaonline

  Ďakujem za tvoju priazeň.

 • Rozvážne vzťahy sú jedinečnou cestou, ako uzdraviť svoje vzťahy. Metodika prináša Nadhľad a orientáciu v akomkoľvek vzťahu – pracovnom, partnerskom, rodinnom či priateľskom. Umožňuje človeku naplno spoznať a rozvinúť svoje kvality, oslobodiť sa od nefunkčných vzťahov a nadväzovať také, ktoré mu prinášajú v živote šťastie a posun.

 • Príbehy ľudí, ktorí po malých krokoch spolu s neúspechmi dokazujú, že DÁ SA TO, čo sa zvyčajne považuje za nemožné, prináša Gabika Zúbriková v relácii ❤DÁ SA TO.

 • Keep Your Family Catholic is a monthly podcast in which Devin Schadt, founder of The Fathers of St. Joseph, and Catholic convert Judah Kennedy, discuss in depth major contemporary challenges posed to Catholics, their faith and religion. Devin and Judah drill down and give you convincing and sometimes convicting answers that will not only keep your family Catholic but inspire you to living fully the faith of Jesus Christ.

 • O príbehoch, ktoré si hovoríme aj o tých o ktorých počuť nechceme.
  O hrdinoch, ktorými by sme chceli byť aj o zloduchoch, ktorými sa môžeme stať.
  O kráľoch v ďalekých krajoch, o príšerách v tesnej blízkosti.

 • Come hang out and get your DIY, trans life, and random questions answered on the Handy Ma'am Hotline!


  Give us a call and leave a voicemail at 608-205-8768 and we just might air your question.


  Mercury Stardust is a Professional Home Maintenance Technician, burlesque performer, and award-winning activist.   Known widely as the Trans Handy Ma'am, her unique brand of compassionate education in the Home Repair space has earned her internet fame.  With over 2 million followers on TikTok and 100k followers on instagram, Mercury spreads DIY knowledge with love.  


  Her expertise includes rental maintenance, landlord negotiations, clogs, drywall, painting, minor electrical repairs, caulking, and more.


  Listen every week on your favorite podcast listening site, as well as an extended version for our Patreon subscribers.


  Get bonus content on Patreon

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Podcast kjer nazivi niso pomembni, ampak ljudje in njihove (globoke) zgodbe.

 • Sme manželský pár a profesionálny fotografi zameraný hlavne na fotenie lásky. Svadby, rande a rodinné fotenia je to čo milujeme. Prostredníctvom podcastov Vám prinášame pohľad do nášho sveta fotografie.

 • I was always under the impression that we were all subject to a predestined fate; I would simply go to school, get a job, get married & have some kids, slave away till I'm 65 only to gain my freedom then. That idea didn't satisfy me. So I set off on my own journey after graduating college and declining a cushy, soul-sucking corporate career. Since then I've been able to break free from societal shackles by learning how to shift my identity & master reality creation, & have been able to help over 1000 clients. In this podcast, I interview other interesting people who've done the same.

 • Známa chemička Martina Ribar Hestericová v Hemendexe vysvetľuje každodenné situácie z hľadiska chémie. Dr. Martina Ribar Hestericová je vyštudovaná chemička a popularizátorka vedy. Okrem vedeckej žurnalistiky pracuje ako Science Communications a PR Manager pre švajčiarsku farmaceutickú firmu Lonza. Vypočuj si zaujímavé vysvetlenia faktov.