Business – Turkey – Recommended podcasts

 • Award-winning ex-BBC journalist Andrew Gold interviews fascinating minds & quirky outsiders, from a Westboro Baptist Church defector and a female Mormon psychopath to Amanda Knox and Richard Dawkins. New eps Mon & Thu.

 • The Awake With Jake Show was created to help you break through your mental barriers, gain clarity and awaken your power so you can live a free and fulfilling life.

  Join Jake as he dives into the nuances of masculine and feminine dynamics of dating and relationships to help you find deeper connection and understanding.

 • Haftalık yayınlanan bu Podcast’de Zeki Eser ve Emel Caba; sizleri hayatın stresinden biraz olsun uzaklaştırmak, bilgi dağarcığınızı genişletmek, eğlenmek ve eğlendirmek amacıyla hiçbir şeyi ve her şeyi irdeleyecekler. Biraz ondan, biraz da bundan olsun diyorsanız, Organik Beyinler tam size göre...

 • Girişimcilik ve teknoloji hakkında Türkçe bir podcast. Barış Koçdur, Sami Can Tandoğdu ve Tuna Yaprak tarafından sunulmaktadır.

 • Ortak dertlerimiz var. Hayatımızı anlamlı yaşamak istiyoruz. Fikirlerimizi hayata geçirmek istiyoruz. Değerli olmak ve değer üretmek istiyoruz. Kendimiz için doğru olan hayatı yaşamanın yollarından biri de girişimci olmak. Bu podcast serisinde kitaplardan beslenip, yönetim bilimleri, felsefe ve sanattan yola çıkarak bir yaşam felsefesi olarak girişimciliği anlamaya çalışacağız. Bir fikri hayata geçirmek isteyen herkese faydası olması dileğiyle.

 • Teknoloji dünyasından, gezdiğim yerlerden ve eğlendiğim konulardan bahsediyorum.

 • بودكاست عربي خاص بالتطوير الذاتي والبزنس، يعرض لما تحتاجه لكي تقود حياة مهنية وشخصية ناجحة، وكيفية الوصول إلى تفكير متوازن، وتصميم لايف ستايل خاص بك، والمهارات الضرورية للبزنس، وتطوير ذاتك، والقيادة الذاتية، وإدارة الوقت، وعادات الصحة والحيوية بزنس بالعربي بودكاست

 • Finansal Bağımsızlık yolunda atılması gereken adımları anlatan ve genel olarak mevcut finansal düzeni sorgulayan bir podcast.İletişimMail : [email protected]Twitter : twitter.com/borsadabibasina

 • On the SPEED CHANGE REPEAT podcast, Jonathan Pfaffenrot creates deep dives with some of the brightest minds on nerdy topics around entrepreneurship while geeking out on digital health, biohacking and the never ending quest of human self-optimization and balance. Sample conversations include inventors, billionaires, founders, athletes and researchers.

 • Akbank sponsorluğunda gerçekleşen Finansal Bakış podcast serisinde duayen yatırım uzmanı Attila Köksal finans, birikim ve yatırım konularında yaptığımız hataları inceleyecek, nedenlerini arayacak ve bu hatalardan nasıl kaçınabileceğimize dair ipuçları verecek.

 • Finansal özgürlük yolunda size eşlik etmeyi planlayan bu podcast serisi, kişisel yatırımın nasıl yapılması gerektiğini, birikimlerin nasıl oluşabileceğini, finansı basitleştirerek size sunuyor. Kendi dilinde dinleyebileceğin seni özgürleştirmeyi amaçlayan tek podcast. Basitleştirilmiş Finans+ Kaliteli Sohbet+ Özgürleşen Bireyler.

 • Jim Stengel, former CMO of the largest marketer in the world (Procter & Gamble), and now small company entrepreneur sits down for intimate conversations with the most dynamic CMOs from all over the industry. This is not your typical marketing podcast, this is a unique look at the thought process and motivation of the CMO. Jim, who put purpose on the map gets in depth with each guest to reveal more about this pivotal role every brand seeks to fill. Through personal and revealing discussions Jim and his guests paint a picture of this demanding position that very few understand, yet affects the entire consumer experience.

 • Hayatımız günlük koşuşturmanın içinde akıp gidiyor. İster kendi işinizin sahibi, isterseniz çalışan olun. Hepimiz biliyoruz ki iş hayatı hiç #kolaydegil. Bunu hem kendimiz, hem de sizin için kolaylaştırmak istiyoruz.

 • Discord Grup Linki: bit.ly/satis101

  Startuplar ve freelance çalışanlar için iş geliştirme ve satışa giriş niteliği taşıyacak bu seride, satış dünyasının değişen dinamiklerine dair kısa değerlendirmelerde bulunup, hem satış profesyonellerinin hem de satış temelli olmayan kurucuların faydalanabileceği bilgiler paylaşacağım.

 • Dijital içerik dünyasına ilgi duyan gençlerin, kendilerini geliştirmelerine öncülük eden sivil toplum kuruluşu.

 • Boş işlerle uğraştığı sanılan girişimcilerin yaptığı podcast. Co-Hostlar Atakan Babacan ve Seha Gürbüz.
  Soru, öneri ve iş birlikleri için: [email protected]

 • 🎧 Kanada’da daha zengin bir yaşam isteyenlerin podcasti - Kanada vergi sistemi, hesaplar, yatırımlar

 • Dijital teknolojideki gelişmeler, sermayenin çeşitlenmesi, teknolojik ilerleme, bilgiye erişimin kolaylaşması, iş dünyasındaki dönüşüm, sürdürülebilir ekonomi, devlet destekleri, vizyoner yatırımcılar derken kendimizi "girişimcilik" diye bir ekosistemde bulduk. Peki burada gerçekten de her şey mükemmel mi yoksa bir balonun peşinde miyiz? Dijital Markalaşma Uzmanı ve Yazar Mürsel Ferhat SAĞLAM'ın girişimciliğe dair bilinmeyenleri konuştuğu GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI, Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık ana sponsorluğunda tüm dijital müzik ve video platformlarında!

 • Çağrı AKSU ile Ahmet PEMBEGÜL, Data Science Earth platformunun Youtube ve LinkedIn kanallarında her hafta "Ar-Ge ve Girişimcilik Masası" canlı yayınında birbirinden önemli konuları konuşuyor.


  #ai #artificialintelligence #iot #machinelearning #ml #digitaltransformation #girişimcilik #innovation #startups #datamanagement #dataanalysis #datascience #deeplearning

 • Teknoloji, iş hayatı ve girişimcilik konularında fikirlerimi aktardığım ve konuklar aldığım Podcast.

 • مرحبًا بكم في بودكاست «أسرار التسويق» مع رائدة الأعمال والخبيرة في التسويق والتدريب سارة الرفاعي.

  سارة مؤسسة الشركة التسويقية (كوكونت ميديا) في كندا، ومؤسسة منصة دوراتي اونلاين الرائدة في العالم العربي التي تعمل مع المدربين و المنصات التدريبية على تسويقها من خلال نظام تسوقيقي اوتوماتيكي.

  مع شغفها الراسخ بتعزيز النمو وتحفيز النجاح، تضفي سارة ثروتها من المعرفة والرؤى الصناعية، المصممة لتمكين الجيل القادم من رواد الأعمال.

  في كل حلقة، لا تشارك تجاربها الخاصة ونصائح الخبراء فحسب، بل تدعو أيضًا مجموعة متنوعة من الضيوف البارعين، المشهورين في مجالاتهم الخاصة. من خلال المشاركة في المناقشات مع قادة الصناعة هؤلاء، يكتسب المستمعون الفرصة للتعمق في ثروة خبرتهم وحكمتهم الشخصية.

  يسعى «أسرار التسويق» إلى إشعال روح ريادة الأعمال داخل كل مستمع، وتقديم استراتيجيات عملية وقصص ملهمة تضيء الطريق إلى النمو الشخصي والمهني. استمر في الشروع في رحلة تحويلية للتعلم والاكتشاف وتمكين ريادة الأعمال.

  هدف سارة هو تشجيع و تمكين المرأة العربية على مشاركة خبرتها في المجتمع و اطلاق عملها الخاص اونلاين.
  [email protected] للمزيد من المعلومات المجانية تابعونا على الانستقرام و على اليوتيوب