TV & Film – Turkey – Popular podcasts

 • Sinema insanı Melikşah Altuntaş’ın hazırlayıp sunduğu bu podcast serisi, iyi bir film izlemek isteyenleri ihya edecek konsept listeler, sinema dünyasının kanayan yaraları ve ilginç olaylarını mercek altına alan dosyalarla sizi film komasına sokmaya hazırlanıyor.

 • Popüler kültür, pek de popüler olmayan kültür, sinema, edebiyat ve bilumum hobisel faaliyetler üzerine söyleşiler, hayatın içinden hayata dair. Her hafta Bakırköy'den yeni bölüm ile...
  İletişim: lafingelisi@badmedya.com
  Spotify: Lafın Gelişi
  Twitter: @LafGel
  Instagram: @lafin.gelisi

 • Evrim Kaya, Selim Eyüboğlu ve Ahmet Gürata, her hafta gösterime giren filmleri konuşuyor ve sinemanın ahvalini değerlendiriyor.

 • Art begets Life. Life informs Art. A circular dynamic that is constantly energized by the world of story and the visual medium of film and TV. This podcast is an exploration of this dynamic, the players, and the processes that underlie it all.

 • Her hafta CoopPlay'de oyun dünyasındaki, SinemasCoop'ta ise film-TV dünyasındaki haberler üstüne konuşuyoruz, arkadaş muhabbeti tadınla laflıyoruz :)

 • Each week Davis, Schroeder, Brian, and Odom of the hit YouTube channel the Warp Zone, sit down with each other and ask the all important question “How Did You Miss That?!”. Every episode the guys ruthlessly shame someone for not seeing a seminal movie, be it an Oscar winner or a Razzie winner. And yes, we’ll get to The Room (Oh hi, Mark). We’ll force that person to watch the movie they missed and then we’ll break it down, frame by frame, to see if it stands the test of time. Make sure you don’t miss “How Did You Miss That?!” so we don’t have to shame you too.
  For advertising opportunities please email PodcastPartnerships@Studio71us.com

  Link to survey: https://bit.ly/2EcYbu4

 • Film yapimciligi hakkinda ogrenmek istediginiz hersey bu kanalda! Film yapimi atolyesinde senaryo'dan dagitim kismina kadar herseyi ogrenmek icin beni takip edin. Bagimsiz sinema filmi cekmek ve uluslararasi basari elde etmenin yollarini bu kanalda bulacaksiniz. Hakan Yildiz odullu yapimci ve oyuncu olarak bu sektorde 10 yildan fazla calismaktadir. 20 den fazla Filmin yapimciligini yapmis olup kimilerinde yazar, yonetmen, oyuncu olarakta yer almistir. Yeni bircok bagimsiz film uretmeye devam etmektedir. Support this podcast: https://anchor.fm/filmyapimatolyesi/support

 • American Radio Theater's podcast of audio drama as it was done in the Golden Age of Radio. ART re-creates programs which do not exist in recorded form using the original scripts from that era. ART also produces new audio dramas using techniques developed and tested during that Golden Age.

 • Filmsiz ve Öfkeli grubunda var olmaya çalışıyorum. Bu grupta var olmanın yolu hep yeni bir film çekimi çalışması içinde olmak ve kendime söz verdiğim tarihlerde mutlaka filmimi bitirip yayınlamak. Ve bu podcast bu serüvenden işler nasıl gidiyor sizinle paylaştığım yayın kanalı.

 • بودكاست ينزل كل اربعاء يهتم بجميع انواع الترفيه من العاب، افلام، مسلسلات، انمي، مانجا، كوميك وكل الي يحبه قلبك

 • Çizgi Roman, Film-Dizi, Oyun, Etkinlik haberleri, Cosplay galerileri ve Podcast yayınları!

 • Bu podcast'te neler bulacaksınız:
  Film ve dizi incelemeleri
  Movie Trivia bölümleri. (Bu ne mi? Bilmiyorsan abone ol öğren :) )
  Teknolojinin dibi muhabbetler (Ürün incelemeleri, rehberler)
  Ordan burdan şurdan her şey...

  Bize ulaşmak isterseniz:
  Youtube: https://www.youtube.com/dmgstudios
  Facebook: https://www.facebook.com/pg/DMGStudios
  Twitter: https://twitter.com/DMG_Studios

 • Selamlar; Sosyal Eleştiri de dizi, film, teknoloji ve oyun gibi birçok alanda sizlerle fikirlerimizi paylaşacağız.

 • Star Wars dünyasındaki en son gelişmeleri Türkçe olarak takip edebileceğiniz podcast yayını "Galaksinin Sesi" ne hoşgeldiniz! Serinin en yeni filmleri, yapım aşamasında olan dizileri, etkinlikler, koleksiyon dünyasından haberler, hayran deneyim ve görüşleri, Türkiye'deki Star Wars hayran topluluğundan Niko Fenerli, Oğuzhan Arslan ve Ateş Çetin'in keyifli yorumlarıyla sizlerle olacak.

  Görüş ve önerilerinizi bize yazabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok kıymetli.

  Galaksinin Sesi’nin, Lucasfilm Limited ve/veya Walt Disney Company şirketleri ile doğrudan yahut dolaylı herhangi bir bağı bulunmamaktadır. İçerikte Yıldız Savaşları (orijinal adı ile Star Wars) ve Yıldız Savaşları evreni (orijinal adı ile Star Wars Universe) ile ilgili yer verilen görseller yahut sair diğer materyallere ait her türlü maddi ve manevi hak, eser sahibi olan Walt Disney Company’nin bağlı bir kuruluşu olan Lucasfilm Limited isimli şirkete aittir.

 • Hazırsanız başlıyoruz! Burada filmleri, dizileri, sinema sektörünü ve endüstrisini, oyuncuları ve son gelişmeleri kısacası ekranları ilgilendiren her şeyi konuşuyoruz. Her hafta farklı konu başlıklarımız sıradan bakış açılarına meydan okuyoruz.

 • Umur Çağın Taş, Ali Fuat Kısakürek ve Seda Artar'dan oluşan çekirdek kadro olarak ödül sezonu içerisinde olup bitenleri, Oscar yarışına etki edebilecek mevzuları ve kimlerin bu uzun maratonda öne çıkıp geriye düştüğünü konuşuyoruz. Tabii bu uzun podcastlere de kahkahalarımızı ve komik yorumlarımızı eklemeyi ihmal etmiyoruz. Bundan böyle belirli aralıklarla karşınıza çıkmaya hazırlandığımız podcastlerde bakarsınız bir gün muhabbetimiz Cannes'a, hatta Emmy'ye kadar uzanır. Bizim kadar keyif almaniz dileğiyle, afiyet olsun!

 • Sinema konuşuyoruz.

  http://www.apartmansinemasi.com/
  https://twitter.com/apartmansinema
  https://www.instagram.com/apartmansinema/

 • Dizi, Sinema, Oyun ve Çizgi Roman Dünyası Hakkında Her Şey.

 • Would the rules of Game of Thrones fly in real life? Laura Hudson and Spencer Ackerman put the show's social, political, and military themes to the test. Presented by WIRED.