Education – Ukraine – Recommended podcasts

 • Award-winning ex-BBC journalist Andrew Gold interviews fascinating minds & quirky outsiders, from a Westboro Baptist Church defector and a female Mormon psychopath to Amanda Knox and Richard Dawkins. New eps Mon & Thu.

 • Подкаст «Ты — это важно» поможет вам взращивать самые важные чувства внутри: чувство любви к себе, здоровой ответственности и бережного отношения.

  А также разобраться в психологических процессах, чтобы плыть по жизни легко, ловя попутный ветер.

  Ведь каждый из вас — самый важный человек в своей жизни.

  А с гостями подкаста мы будем показывать их пути в психотерапии, для того, чтобы снять стигму с этого вопроса и сделать заботу о ментальном здоровье нормой.

  Ведущая — Мицкевич Елена, практикующий психолог и автор блога @elens_way

  По вопросам рекламы и сотрудничества:

  [email protected]

 • Подкаст о голосе, дикции, публичных выступлениях, уверенности в себе, дисциплине и мотивации.

  Ведущий: Матвей Северянин, написал 11 книг, блогер с аудиторией 1.2 миллиона подписчиков, предприниматель.

  Найди себе правильное окружение за 2 дня - https://matvey.pro

 • Это подкаст о психологии, где практикующие психологи обсуждают разные волнующие вопросы, делимся опытом и полезной информацией. Как отличить психолога здорового человека, от психолога курильщика? Просто о сложном, аналитический взгляд на обыденные вещи. Мужская и женская точки зрения. С юмором о серьезных вещах. О чем психологи общаются между собой? Мы с удовольствием встречаемся и болтаем на разные темы, предлагаем вам присоединяться к нашим разговорчикам. INSTA: https://www.instagram.com/talk_freud/ TELEGRAM: https://t.me/adnosiny

 • Легко і доступно про поширені помилки в усній українській мові на прикладах пісень українських виконавців.

 • Тут говорят про саморазвитие, любовь к себе и экологичное отношение к жизни. Присоединяйтесь!

 • «Про финансы» — подкаст-доказательство того, что инвестиции доступны всем. Меня зовут Ольга Гогаладзе и я финансовый консультант, экономист и инвестор. В этом подкасте я расскажу вам, как начать копить и наконец закрыть кредитку.

  А поможет применить на практике, все о чем я тут рассказываю profinansy.ru. Система которая наведёт порядок в твоих финансах, обучит работе с инвестициями и даст всю необходимую аналитику по фондовому рынку.

  Телеграм канал Ольги: https://t.me/profinansy

  Скачать приложение можно на сайте: profinansy.ru

  (Apple Store, Google Pay, App Gallery)

  Производство: студия подкастов «Богема»

 • Подкаст про культуру. Автори - літературознавиця Тетяна Огаркова та філософ Володимир Єрмоленко, викладачі Могилянки. facebook.com/kultpodcast. -- Підтримати можна тут: patreon.com/kultpodcast

 • Подкаст про те, як говорити коректно і руйнувати бар'єри в голові та спілкуванні. У кожному епізоді ведуча потрошку пояснює, чому ті чи інші терміни вже вийшли з уживання і що треба використовувати замість них. 

  Ведуча та авторка - Таня Касьян, укладачка "Довідника безбар’єрності", авторка книжки "Про що мовчать". 

  Ілюстраторка - Анастасія Левицька

  Звукорежисер - Роман Кормін 

  Instagram - https://www.instagram.com/taniakasian/ 

  Facebook - https://www.facebook.com/kasiantania/ 

 • Подкаст про магічне мислення і наукове обгрунтування незрозумілих явищ. Звукове обрамлення у виконанні хору «Київ».

 • «Никакого правильно» — это депрессивный стендап о ментальном здоровье, родительстве и правах женщин. Ксения Красильникова и Маша Карнович-Валуа разговаривают о том, что каждый и каждая имеет право на сложные чувства, на поиск способов обходиться с ними, а еще на личные убеждения и свободу.

  Приходите к нам в инстаграм: @no.pravil.no
  По поводу партнерств пишите на [email protected]

 • Говорим о русском языке и лингвистике. Зачем мы ссоримся из-за слов? Почему нас раздражает чужая речь? Не пора ли спасать русский язык? Ведущие — главный редактор «Грамоты.ру», научный сотрудник Института русского языка РАН Владимир Пахомов и журналист Александр Садиков. Хотите стать партнером «Техники речи» и купить рекламу — напишите в телеграм @m.novikov

 • «Пішли писати» — подкаст письменниць Юлії Кубай та Олени Кузьміної

  Юлія — авторка книг «Душа» та «Ідеальність», двічі лауретка «Коронації слова». Юлія веде телеграм-канал «Комірчина письменника» та ділиться порадами з письма в Інстаграм.

  Олена — авторка антиутопії «Проєкт Лабіринт» і також лауретка «Коронації слова» у номінації «Вибір видавця». У своєму блозі в Інстаграм розповідає про роботу над промо книги: створення буктрейлеру та мерчу.

  У подкасті письменниці діляться досвідом, практичними порадами та допомагають майбутнім авторам почати писати. Розвінчують міфи про письменництво та розповідають, як організувати робочий процес.

  Не обходять стороною і те, що зазвичай лишається «за лаштунками» книжкового бізнесу: болі, факапи, складнощі та перешкоди.

  Подкаст складається з 5 рубрик: власний досвід авторок, поради зі світобудови, робота з персонажами, інтерв'ю із запрошеними зірочками з українського книжкового бізнесу та відповідей на питання слухачів.

 • Проходячи повз комору, ви чуєте регіт та сміх, котрий невдало намагаються приглушити ті, від кого він лунає.
  Крізь сміх ви чуєте історії про подоррожі до невідомих світів, питання чому небо синє, які професії краще, яка книжка вразила найбільше, яку платівку слухали вчора та що планують подивитись завтра.
  Іноді ці історії не мають жодного наукового підгрунття та максимально субʼєктивні, іноді заповнені фактами.
  Джерелом цього базікання є двоє ведучих - Ілля та Іван, котрі закрились в коморі та балакають на будь-які цікаві для них теми, без експертних знань та без професорських ступенів, але завжди з цікавістю та відкритістю до усього нового.
  Дверцята комори завжди привідкриті, щоб проходячи коридором ви могли почути цей шепіт та долучитись до нашого діалогу. Заварюйте чай, каву, розігрівайте їжу, або просто вмикайте на фоні, роблячи ваші буденні справи та приєднуйтесь до прослуховування подкасту Шепіт із Комори.

 • Подкаст про навички майбутнього, навчання протягом життя.
  Є тверді навички Hard Skills, є м'які навички Soft Skills! Які вони? В чому різниця? Що важливіше? Як прокачати?
  Люба Кан, тренерка з неформальної освіти, з Анною Орловською, засновницею тренінгового центру з розвитку Soft Skills “Мозаїка” обговорюють ці питання з запрошеними гостями подкасту.

  - Телеграм-канал: @must_have_soft_skills1

 • Перший антикорупційний подкаст про українців, які розвивають себе, свою сферу та державу. Обговорюємо їхній життєвий і професійний шлях, стратегії успіху, цінності та роль корупції й доброчесності в усьому цьому.

  Дякуємо, що слухаєте цей подкаст. Підтримати нас можна не на Патреоні, а оцінками, коментарями та підписками в соціальних мережах:

  Instagram ― https://www.instagram.com/prosvita_nazk
  TikTok ― https://www.tiktok.com/@prosvita_nazk
  Facebook ― https://www.facebook.com/prosvita.nazk/

 • Ми впевнені, що мрії для того, щоб їх втілювати. І освіта має у цьому допомагати! Саме актуальним викликам освітнього процесу, його трансформаціям в умовах війни та візії того, якою буде освіта після перемоги, ми присвятили наш подкаст, створений спільно з мережею освітніх проєктів MRIYDIY.

  Як зробити, щоб наші діти, попри обставини, тепло згадували свої найменші роки та були готові до дорослого життя з його актуальними реаліями. З’ясовуємо у MRIYDIY podcast з Іриною Туляковою – Chief visionary officer (CVO) мережі MRIYDIY, ідеологинею та керівницею проєкту «СпівДія».

 • Співзасновники Radio SKOVORODA: Володимир Бєглов, Мар'яна Романяк, Артем Галицький – знову зібрались разом у подкасті «Профітролі». Це можливість видихнути та порефлексувати з друзями у п’ятницю ввечері не лише про роботу. Обмінятись думками та досвідом, коли кожен ділиться баченням з боку власної експертизи. Слухайте по п’ятницях на SoundCloud, Spotify, Google та Apple podcasts!

 • Подкаст для тих, хто вивчає нове або допомагає іншим у навчанні

 • Smart Reading — крупнейшая библиотека саммари нон-фикшн книг в тексте, аудио, инфографике. В нашем подкасте мы публикуем интересные статьи о саморазвитии и не только. Делимся идеями, бизнес-кейсами, интересными подборками книг. Отбираем и выкладываем саммари максимально полезных книг, мотивирующие аффирмации и интервью с основателем Smart Reading Михаилом Ивановым.

  Получите годовую подписку на библиотеку Smart Reading со СКИДКОЙ 399р. Промокод: PODCAST, действует при оформлении подписки на сайте smartreading.ru

 • Я Петро Заставний - продюсер гурту TVORCHI, ресторатор, інфлюенсер та батько.
  Це моє подкаст шоу про зустрічі з друзями вдома та розмови про все на світі за чашкою.