Episodios
-
Martijn van den Berg was van jongs af aan al ondernemend en goed in het zien van kansen en het verdienen van geld. Erg groot en schaalbaar wist hij dit echter niet te maken en in een ding was hij nog beter en dat was het uitgeven van geld.
Lessen over geld en beleggen had hij op school of vanuit huis niet gehad. Dit alles resulteerde in een schuld van 30.000 euro die veel stress gaf. Toen hij deze schuld wilde wegwerken en aflossen werd hij ook nog eens keihard opgelicht toen iemand zijn handtekening op 7 documenten vervalste.
De maat was vol en het roer moest om. Het kon niet ooit wellicht eens anders, het moest nu anders. Martijn ging zich verdiepen in geld en de rijken en kwam al snel meer te weten over financiële vrijheid, passief inkomen en vastgoed. Dat laatste was een van de dingen die de rijken verbind en wat Martijn en zijn vrouw ook nog eens heel leuk vonden.
Na het opdoen van de juiste basiskennis werd in juni 2018 het eerste beleggingspand gekocht en met de hulp van een vastgoedmentor was na slechts 16 maanden tijd financiële vrijheid bereikt. Inmiddels bezitten ze 8 panden voor de verhuur met een netto cashflow van 5000 euro per maand en is de netto waarde boven de 1 miljoen gekomen. In de tussentijd kwam ook steeds vaker de vraag hoe Martijn en zijn vrouw dit hadden gedaan en of ze dit anderen ook wilden leren.
In Augustus 2019 werd de eerste live vastgoedworkshop gegeven. Inmiddels leert en inspireert het bedrijf Vrijheid Vastgoed van Martijn en zijn vrouw Helena al bijna 1000 Nederlanders om ook financieel vrij te worden met vastgoed. Naast de live workshops is er ook een online cursus en 1 op 1 coachingstraject bijgekomen en voor de nabije toekomst staan nog veel mooie cursussen in de planning.
Martijn verscheen in diverse podcasts en media zoals de Telegraaf, De Financiële Telegraaf, RTL-Z, RTL-4 en Steengoed, het blad van Vastgoed Belang voor particuliere beleggers In Mei 2021 werd ook een nieuwe eigen podcast gelanceerd: Zo word je steenrijk. Hierin word geld bespreekbaar en begrijpbaar gemaakt.
Onderwerpen die aan bod komen zijn vastgoed, aandelen, crypto en andere beleggingsvormen, maar zeker ook geluk, mindset en meer. Thijs Lindhout, Yes-R, David de Kock van 365 dagen succesvol, Elmer Hoogervorst waren een aantal van de eerste gasten.
In dit interview ontdek je alles over vastgoed beleggen, financiële vrijheid en passief inkomen, beleggen, vermogen en online ondernemen.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
In deze MasterMoves - Wat maakt jou rijk - Goudcoaching on Air podcast wordt MasterMover Siska van Apeldoorn live gecoacht door Cat Colnot. Cat is MasterTeam Coach bij MasterMoves en noemt zichzelf goudzoeker.
Ze haalt het goud in anderen naar boven.Siska is OERsterk Body & Mind Mentor voor ruimdenkende vrouwelijke business coaches. Ze is een mentor die écht het verschil maakt door haar cliënten op een harT-handige en liefdevolle manier en op basis van genezende humor te begeleiden naar de NEXT LEVEL. Siska’s motto is “GEZONDE wijven, BLOEIENDE bedrijven”! In het gesprek gaat het o.a. over Siska’s SELF-CARE aanpak en hoe zij zichzelf nog meer zichtbaar kan maken voor de juiste doelgroep.
Meer weten over Siska?
Website: www.siskavanapeldoorn.nl
LinkedIn: www.linkedin.com/in/siskavanapeldoorn
Instagram: www.instagram.com/siskavanapeldoorn/Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves
-
¿Faltan episodios?
-
“Je kunt alles worden wat je wilt en vooral jezelf.” Dit is het motto van Sam die dit zelf aan den lijve heeft ondervonden. Als klein meisje is ze geadopteerd en in Nederland terechtgekomen in een adoptiegezin waar ze misbruikt is en vervolgens op haar zeventiende het huis uitgezet werd.
Ze is op zoek gegaan naar haar roots, haar echte familie en uiteindelijk heeft ze ook zichzelf gevonden. Nu klaagt ze, samen met 15 anderen geadopteerden, de Nederlandse Staat aan voor adoptiefraude. Het boek dat ze hierover aan het schrijven is heet: “Niet geboren op mijn verjaardag.” Niet alleen haar grootste wens; haar eigen geboortedatum in haar paspoort staat centraal in het boek, maar ook het succesverhaal waarin ze laat zien dat ze van haar valkuil, moeite met verbinden, haar kwaliteit heeft kunnen maken en als alleenstaande moeder een zeer succesvol bedrijf heeft opgezet Sam’s Pub Quiz, waarbij ze anderen mensen met elkaar verbindt door middel van teambuildingsuitjes voor bedrijven met onder andere pubquizzen en teambingo’s.
“Vroeger ben ik in de kleuterklas blijven zitten omdat ik te veel van spelletjes hield en vooral met anderen bezig was in plaats van met mijn taken.” Als spelmaker en quizmaster bewijst ze hiermee dat je inderdaad altijd kan worden wat je wil en vooral jezelf als je de kansen pakt en mogelijkheden ziet.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves
-
In deze MasterMoves - Wat maakt jou rijk - Goudcoaching on Air podcast wordt MasterMover Linne van Straten live gecoacht door Cat Colnot. Cat is MasterTeam Coach bij MasterMoves en noemt zichzelf goudzoeker.
Ze haalt het goud in anderen naar boven.In dit coach gesprek vertelt Linne alias Mrs. Vegan over de switch die ze maakte van reintegratie adviseur naar haar winkel in plantaardige voeding en de Vegan Fit Academy. Linne is daarnaast business coach voor Vegan ondernemers. We praten over het feit dat elk level zijn devil heeft en hoe je daarmee omgaat.
Wil je meer weten over Linne?
www.mrsvegan.nl
Facebook: www.facebook.com/vraaghetmrsvegan
Instagram: www.instagram.com/mrsvegan_nl/
LinkedIn: www.linkedin.com/in/linne-van-straten/Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves
-
In deze MasterMoves - Wat maakt jou rijk - Goudcoaching on Air podcast wordt MasterMover Joline de Rijk live gecoacht door Cat Colnot. Cat is MasterTeam Coach bij MasterMoves en noemt zichzelf goudzoeker.
Ze haalt het goud in anderen naar boven.In de podcast gaat het over waar Joline in haar business nog tegen aanloopt. Joline is mindset coach en helpt mensen die last hebben van blokkades, oude patronen en overtuigingen. Ze maakt in haar werk gebruik van oa. The Work van Byron Katie en Voice dialogue.
Wil je meer weten over Joline?
www.lien-forward.nl/
Facebook: www.facebook.com/lien_forward-345227839900173
Instagram: www.instagram.com/lien_forward/
LinkedIn: www.linkedin.com/in/jolinedejong/Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves
-
In deze MasterMoves - Wat maakt jou rijk - Goudcoaching on Air podcast wordt MasterMover Caroline van Riet live gecoacht door Cat Colnot. Cat is MasterTeam Coach bij MasterMoves en noemt zichzelf goudzoeker.
Ze haalt het goud in anderen naar boven.In dit coach gesprek vertelt Caroline waar zij als creatieve geest mee worstelt. Caroline heeft een Atelier Circo Fortuna in Siracusa (Italie) waar zij handgemaakte spullen en kunst verkoopt. Daarnaast organiseert ze experiences en wil ze graag haar liefde voor het (Italiaanse) leven overbrengen. Hoe zorgt ze voor meer zichtbaarheid en kan ze meer tijd vrijmaken voor de dingen waar ze echt liefde voor heeft. Daarover gaat het gesprek.
Wil je meer weten over Caroline?
www.circofortuna.it/en/
Facebook: www.facebook.com/circofortunaortigia/
Instagram: www.instagram.com/circofortunaortigia/
LinkedIn: www.linkedin.com/in/caroline-van-riet-/Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
In deze MasterMoves - Wat maakt jou rijk - Goudcoaching on Air podcast wordt MasterMover Marit Maas live gecoacht door Cat Colnot. Cat is MasterTeam Coach bij MasterMoves en noemt zichzelf goudzoeker.
Ze haalt het goud in anderen naar boven.
"In dit coach gesprek vertelt Marit waar ze als ondernemer tegenaan loopt. Marit heeft meerdere grote liefdes: plantaardig eten, haar hondenuitlaatservice en de Kleine Hondjes Club. Hoe kan Marit die dingen combineren en haar bedrijf opschalen? Daarover praten ze in deze podcast."
Wil je meer weten over Marit?
Instagram: https://www.instagram.com/maritmaass
Website: https://kleinehondjesclub.nl/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/maritmaass/
Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
In deze MasterMoves - Wat maakt jou rijk - Goudcoaching on Air podcast wordt MasterMover Jenny Biemans live gecoacht door Cat Colnot. Cat is MasterTeam Coach bij MasterMoves en noemt zichzelf goudzoeker.
Ze haalt het goud in anderen naar boven.In dit coach gesprek vertelt Jenny waar ze in haar praktijk tegenaan loopt. Jenny is bedrijfspsycholoog / organisatie adviseur en ze ontwikkelde een stripverhaal. Ze wil graag de transitie maken naar deels online werken en deels offline werken. Hoe kan ze dat aanpakken?
Wil je meer weten over Jenny?
www.herbergacademy.nl/bio/
www.herberg.biz/
www.dewaardin.nl/
Instagram: www.instagram.com/jennybiemans/
LinkedIn: www.linkedin.com/in/jennybiemans/Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
In deze MasterMoves - Wat maakt jou rijk - Goudcoaching on Air podcast wordt MasterMover Emmy van Meir live gecoacht door Cat Colnot. Cat is MasterTeam Coach bij MasterMoves en noemt zichzelf goudzoeker. Ze haalt het goud in anderen naar boven.
In dit coach gesprek vertelt Emmy waar ze in haar online business tegenaan loopt.
Emmy is founder van het online platform 50+ ervaring. 50+'ers hebben ontzettend veel levenservaring en kennis te delen maar voelen zich op de hedendaagse platformen niet altijd thuis. Op het 50+ ervaring platform kunnen zij hun eigen online cursus verkopen en hun verhalen delen met mensen van hun eigen generatie.
Meer info over Emmy vind je hier:
https://50pluservaring.nl/
https://www.linkedin.com/in/emmy-van-meir-lifecoach/
https://www.facebook.com/50pluservaring/
https://open.spotify.com/show/0IxGbvwzeIyUgIBv1z1CLY
Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
In deze MasterMoves - Wat maakt jou rijk - Goudcoaching on Air podcast wordt MasterMover Desiree van Nieuwenhoven live gecoacht door Cat Colnot. Cat is MasterTeam Coach bij MasterMoves en noemt zichzelf goudzoeker. Ze haalt het goud in anderen naar boven.
In dit coach gesprek vertelt Desiree waar ze in haar online businesses tegenaan loopt.
Desiree is Virtueel Business Expert. Zij helpt ambitieuze, gedreven en groeiende ondernemers om structuur en rust te krijgen in hun onderneming door ze te verbinden met de (Online) Specialisten uit haar netwerk Next level A-players.
Meer info over Desiree vind je hier:
www.d2business.nl
https://nextlevel-a-players.nl/
https://www.linkedin.com/in/desireevannieuwenhoven/
https://www.facebook.com/DesireevNieuwenhoven
Meer info over Cat vind je hier: www.catcolnot.com
Alles weten over MasterMoves? www.mastermoves.nl
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
Al meer dan 20 jaar is Stefan bezig met gedragsverandering van de mens op het gebied van leefstijl. Naast het begeleiden van mensen met hun fysieke gezondheid, helpt hij zijn klanten ook vooral bij het stimuleren van mentale groei.
Stefan is eigenaar van Personal Training Center Totally in Shape. Als personal trainer en mental coach ondersteunt hij zijn leden in het bereiken van hun doelstellingen door onder andere fysieke- en mentale training, voeding en lifestyle coaching.
Practice what you preach is het motto van Stefan.
Hij weet wat jij kunt doormaken in deze coronatijd, hij heeft het zelf ondervonden, want zijn bloeiende bedrijf moest sluiten. Stefan kent de klappen van de zweep. Ook hij heeft in een dip gezeten. Maar als mental coach, stress counselor, mindfulness trainer, master-practitioner NLP, heeft hij zichzelf bij kop en kont gepakt en is naar oplossingen gaan zoeken.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
Chiara bereikte met haar video op TikTok 4,4 miljoen views. Zomaar vanuit het niets. Het account was net gestart.
Chiara werkt bij Il Tartufo, een Italiaanse delicatessen winkel en restaurant en ze doet dit zowel als werknemer in het famliebedrijf en sinds kort ook als zelfstandige. Ze is daar verantwoordelijk voor de socials zoals Instagram, Facebook en TikTok.
'Begin maart gingen we ‘voor de grap’ even TikTok uitproberen en de eerste video bereikte gelijk 240 duizend views. Toen ons lekkerste broodje online kwam, ging het compleet los. Inmiddels 4,4 miljoen views en een rij mensen voor de deur.'
In 3 maanden tijd heeft @iltartufodelft 68.000 volgers, 1,1 miljoen likes en is heel de wereld bekend geworden met origano en olio extra vergine uit Sicilia. Hoe heeft Chiara dit gedaan? Wat heeft het voor de business gedaan?
Laat je inspirerende door deze jonge, ondernemende dame van 24 jaar die op geheel eigen wijze bekend is geworden op TikTok.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
Van tienermoeder tot zakenvrouw is de reis die Anouk heeft afgelegd.
Het Moederschap op haar 17e was een kleine ‘change of plans’ en tegelijkertijd haar grootste drive om te slagen.
Dankzij een portie discipline, het nemen van 100% verantwoordelijkheid en het constant vergaren van nieuwe kennis + zelfontwikkeling is Anouk een businessmentor met ballen.
Als No-nonsense Businessmentor & Marketingstrateeg helpt zij ambitieuze kennisondernemers om de shit op de rit te krijgen en daarmee meer winst te realiseren met een bedrijf dat past bij jouw ambitie. Ze wordt kriebelig van excuses. Own your fuck-ups en door is haar motto.
Ze verzet zich tegen het najagen van een illusie, maar daagt haar klanten uit groter te visualiseren.
Haar superpower; ik weet wat jij echt bedoelt en wilt al zeg je het nog niet.
Momenteel is Anouk samen met 3 andere voormalige tienermoeder een initiatief gestart om het stigma over jonge moeders van tafel te vegen. Naast haar zakelijke bezigheden zet zij zich met liefde in voor dit project.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
Harm van Wijk is de oprichter en hoofd-beleggingsexpert van Beleggen.com. Hij heeft de afgelopen jaren niks anders gedaan dan particulieren ondersteunen met beleggen in aandelen en opties. Als grensverleggende beleggingsexpert is hij bekend van zijn boek “In 10 stappen succesvol beleggen” en optredens bij Eenvandaag, Netwerk, BNR nieuwsradio, Radio 1, Radio 2, RTL Business Class, Beleggersfair, Finance Television en ga zo maar door… Ook heeft hij de afgelopen jaren samengewerkt met SNS Bank, Binck Bank, ING, Citibank, Lynx, De Financiële Telegraaf en ABN Amro Turbo’s. Het resultaat hiervan was dat duizenden (beginnende) particuliere beleggers uit Nederland en België naar hem toekwamen voor advies en hem letterlijk alles vertelden over hun verlangens, wensen, uitdagingen en valkuilen. En nu leert hij particuliere beleggers hoe ze dit kunnen gebruiken om veilige financiële toekomst voor zichzelf (en hun gezin) te creëren en andere doelen te bereiken.
Harm heeft een prachtig verhaal over zijn groei als mens en met zijn bedrijf en deelt dit graag met je!
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
Robert Jan, (RJ) is de oprichter van een van de grootste gezondheidsblogs van Nederland, OptimaleGezondheid.com met tienduizenden bezoekers per dag en hij wordt ook wel de 'traffic koning' genoemd.
RJ is ook auteur In de gezondheidsmarkt van meerdere best-seller boeken en zijn gratis ebooks en heeft een lijst opgebouwd van ruim 200.000 mensen. Ook is RJ regelmatig te gast om te spreken over SEO en online marketing, o.a. op events van Eelco.
In het interview ontdek je de fijne kneepjes over SEO, online marketing en zijn aanpak om digitale informatieproducten te verkopen.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
Jonas Geens begon op zijn 14de als DJ en studeert momenteel nog voor industrieel ingenieur. Hij startte tijdens zijn studie in 2018 zijn eerste bedrijf: de DJ Academie. Met de DJ Academie geeft hij samen met twee vrienden DJ-lessen en workshops. Hieruit ontstond in februari 2020 zijn 2de bedrijf: used-djgear. Used-djgear is gespecialiseerd in het online verkopen van refurbished dj apparatuur, een echte niche markt.
Ondertussen heeft used-djgear klanten in 10 verschillende landen en verkocht zijn bedrijf afgelopen jaar 182 toestellen, puur via het internet.
Jonas studeert dit jaar af en is vastberaden om volledig in het ondernemerschap te stappen en zijn bedrijven naar het volgende niveau te tillen.
Hij neemt jullie graag mee in zijn ondernemersverhaal en deelt graag zijn tips en tricks, hoogtepunten en struggles along the way.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
In minder dan een week tijd 390 volgers en elke dag toffe gesprekken met prospects, die zich vervolgens inschrijven op je mailinglijst of klant worden. Wie wil dit nou niet?
Het overkwam me de eerste 5 dagen op Clubhouse. Als een van de eerste Nederlandse ondernemers ontdekte ik het platform. Als digital community expert zie ik grote kansen. Maar hoe werkt dat precies? Wat zijn do's en dont's? Hoe word je lid en hoe start je een gesprek?
In dit webinar krijg je een spoedcursus Clubhouse, zonder moeilijk gedoe. Ga meteen aan de slag en haal zelf het maximale uit dit nieuwe gratis community-platform. Stap nu in, want voorlopers zoals jij hebben een mega voorsprong als de rest Clubhouse ontdekt.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
[Master Moves] 4
-
Hoe heerlijk zou het zijn als jij vanuit je natuurlijke talent jouw geluksbusiness creëert? Als jij durft te gaan voor dat wat jou en vele anderen gelukkig maakt. Zodat je doet wat je het liefste doet, wat je als vanzelf afgaat, wat licht voelt en waardoor je business makkelijk grootser groeit. Zodat jij een geluksverschil maakt in vele levens. Je dromen waarmaakt en elke dag volop straalt en geniet van het leven. Zodat we samen elkaars geluk vergroten.
Soms is het antwoord veel dichterbij dan je denkt. Denk je moeilijk, groots of zie je de mogelijkheden die anderen je aanreiken en verlies je jezelf in anderen volgen. Het grootse succes van Esther (gelukscoach) in haar bedrijf is gekomen op het moment dat ze heel dichtbij zichzelf is gekomen. Ze ontdekte wat haast als vanzelf in haar bedrijf is gaan stromen, door sterker te sturen op cijfers. Ze zag in hoe ze op een lichte en easy manier nóg meer waarde voor haar klanten creëert en paste haar aanbod daarop aan. Ze besefte beter dan ooit wat voor haar en haar bedrijf de bedoeling was en trok de juiste klanten aan. Waardoor Esther niet alleen haar eigen geluk vergroot, maar met haar beperkte tijd groots geluk in de wereld verspreid.
Esther’s leven is de laatste maanden, met een kindje van net een jaar, in een stroomversnelling gegaan. Grootse dromen in haar leven en bedrijf zijn ontstaan en uitgekomen.
Dat is waar Esther de Weert als gelukscoach elke dag vol passie en plezier voor gaat & wat in deze call en het bijzondere verhaal dat Esther deelt centraal staat.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
[Master Moves] 4
-
Ger Zweers is verfspuiter en sinds 2 jaar de schilderswereld ingerold. In zeer korte tijd heeft Ger een prachtig bedrijf opgezet waarmee hij het afwerkingsniveau in Nederland naar een nieuwe standaard brengt. Zijn bedrijf The Spray Hub is een soort ecosysteem waar schilders in terecht komen en naar verschillende producten worden gestuurd.
Wat extreem belangrijk is in dit concept is dat de schilder die in dit ecosysteem terecht komt méér geld gaat verdienen. Ger streeft altijd naar win win situaties en heeft veel lef om met zo'n claim te komen.
Ger is in 2011 voor de 1e keer gestart als ondernemer/ZZPer en in 2016 in loondienst gegaan voor verschillende bedrijven. Daarna heeft hij in 2019 de schilderswereld ontdekt en heeft al snel flink wat bekendheid opgebouwd met behulp van social media. Vervolgens heeft Ger in 2020 The Spray Hub in het leven geroepen en is nu sinds een klein half jaar hiermee bezig. Het is een groot succes. Ger geeft verfspuittrainingen, verkoopt verfspuitapparatuur en zorg voor een volle agenda voor zijn klanten met spuitwerk via lead generatie.
Ger verdiept zich al sinds 2008 in online marketing via Eelco en past nu nog dingen toe die hij toen al leerde van hem. Ger is een 'jack of all trades' en heeft een zeer brede interesse. Hij verdiept zich overal nét ver genoeg in om het toe te passen in zijn eigen wereld, dit is misschien wel het geheim van zijn succes: net voldoende leren en vervolgens goed toepassen en ervaring opdoen in de praktijk. Grow as you go 🙂
Ger is een netwerker, hobbyfotograaf, innovator, ideeënmachine en vooral tegendraads 🙂
Dit belooft weer een inspirerend interview te worden met een keer een ander soort ondernemer dan in de afgelopen interviews 🙂
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
Master Moves 4
-
Wij zijn Nicole & Stijn. 13 jaar samen. Stijn is online ondernemer sinds 2007 en Nicole sinds 2013.
Momenteel bieden we 2 diensten online aan: JE VIDEO EDITOR & JE WEBINAR BUDDY.
Daarbij organiseren we iedere vrijdag om 12.00 uur een liveshow: De Follow Your Wind - LIVESHOW waarin we mensen financieel slimmer en mentaal sterker willen maken. Zodat je in alle vrijheid kunt doen wat je wilt doen.
Lees hier wat we daarvoor hebben uitgespookt online:
12 jaar lang heeft Stijn een online onderneming gerund als digitale nomade. Van websites verhuren tot ondernemers trainen in online marketing.
Nicole heeft een online bedrijf gerund in gezonde voeding. Duizenden mensen zijn kilo´s verloren door gezonder te gaan eten.
Met beide bedrijven hebben we een e-maillijst opgebouwd met meer dan 10.000 actieve abonnees. Dat was ook de drijvende kracht van ons succes online.
Tijdens het runnen van onze online bedrijven waren we aan het reizen in Argentinië, Indonesië, Vietnam, Portugal en Spanje.
Dankzij het online ondernemen hebben we een vakantiewoning in Malaga kunnen kopen. Het ligt 50m van het strand en we noemen het ons Malaga Beach House. Het is de ideale plek voor een gezin met kleine kinderen.
We wonen daar, maar verhuren het ook. Als het verhuurd is, dan mogen wij reizen. 🙂 In 2019 hebben we het huis voor 1 jaar verhuurd en konden we leven van de huurinkomsten.
In dat jaar hebben we niet gewerkt, maar waren we letterlijk de wind aan het volgen, want beiden zijn we fanatieke kitesurfers. In dat jaar was ons thema: Follow The Wind.
Vanuit daar is onze nieuwste movement ontstaan: FOLLOW YOUR WIND. Met Follow Your Wind motiveren we mensen om echt hun eigen wind te volgen dmv de verkoop van verkopen hoodies, t-shirts & caps en door de wekelijks liveshow.
Website
Winst.nl op Facebook
Winst.nl op Instagram
[Master Moves] 4
- Mostrar más