Economía y empresa – Ucrania – Podcasts populares

 • Привіт! Це подкаст "У чому виклик?" від стратегів banda agency.

  Тут будемо балакати для того, щоб ви мали можливість підслухати, як ми створюємо бренди, як знайти своє власне бренд-відкриття та як бачити стратеговиклики 👊💥

  Автори: Іван Філіппов та Люда Бєй.

  Зв'язок з нами:
  електронна пошта: [email protected]
  Instagram: @u.chomu.vyklyk.

 • Який бізнес почати? Слухайте історії підприємців, надихайтесь та дійте!

  [✓] Реклама в подкасті: [email protected]

 • У цьому подкасті ми поговоримо про SMM, маркетинг, дизайн та тренди у блогінгу. Головна мета подкасту - навчитися вести блог без вигорання, та доносити свої цінності та сенси через різні формати контенту, збільшуючи при цьому лояльність аудиторії.

  Inst ведучої: malyshko.blog
  Телеграм канал - https://t.me/malyshko_smm_tips

 • Ви слухаєте шоу про PR, слова та сенси «Не під запис». Аня Давиденко PR агентка і сelebrity marketing менеджерка і Саша Погоріла PR сенсей і фаундерка UAGENCY зробили подкаст, куди вони кличуть в гості своїх друзів та колег, поговорити про гучні комунікаційні кейси, які зазвичай обговорюють не під запис.

  Підписуйтесь, коментуйте, занотовуйте і шерте з колегами.
  _____

  Аня Давиденко — https://www.instagram.com/be_positive_ann/
  Саша Погоріла — https://www.instagram.com/spikaaleks/

  Пошта для зв’язку: [email protected]
  Телеграм для зв’язку: продюсер @Lats_k

 • Четвертий сезон подкасту «Закрив раунд». Автори — Ілля Кабачинський та Антон Полєсков. У новому сезоні — поєднуємо все найкраще з попередніх сезонів і збільшуємо обʼєм контенту. Ще більше про український технологічний бізнес з середини, історії крутих іноземних компаній та стартапів, а також огляд головних новин індустрії. Цей подкаст ми створюємо спільно з FAVBET Tech. Це українська IT-компанія, резидент Дія.Сіті, що розробляє програмне забезпечення, яким користуються мільйони клієнтів у всьому світі.

 • Мене звати Юра Гнатюк, я український ІТ підприємець, співзасновник компанії Kindgeek. А це мій подкаст «Flow» про книги, бізнес та ідеї.

  Зворотній зв'язок та реклама: [email protected]

 • "Коучеварка" – це проєкт від коучів, присвячений роботі, життю та пошуку сенсу. Подкаст пропонує інсайти та натхнення для професійного розвитку, організаційного та лідерського зростання.

 • Привіт! Мене звати Паша Целуйко. Я СЕО і засновник дизайн-агенції Merge та онлайн-школи Merge Academy.
  Цей подкаст про підприємництво в Україні напряму від людей, які формують цю сферу. Ми поговоримо про умови роботи під час війни, про бізнес та творчість в Україні, про життя і повсякденність сучасних СЕО.
  Епізоди будуть виходити один раз на тиждень з новим гостем. Підписуйтеся, щоб не пропустити апдейт.

  Усі мої проекти та соц мережі - https://linktr.ee/pasha_tseluyko

 • Все про курс валют та прогноз курсу за 2 хвилини.

 • Подкаст Соколовского - еженедельные встречи Александра с интересными гостями. Разговоры о бизнесе, жизни, образе мышления и будущем, в котором мы все окажемся. Крутые истории и мысли, заставляющие задуматься.

  https://t.me/sokolay

 • Авторський подкаст Ксенії Шнайдер "НЕЛЕГКА ПРОМИСЛОВІСТЬ" присвячений історіям успіхів та невдач працівників легкої промісловості та моди. Герої в інтерв'ю діляться тим, про ще не пишуть у глянцевих медіа, а розповідають психологам або тільки найближчим друзям.

  Висловити вдячніть за подкаст - https://www.patreon.com/join/nelegprom?

 • Привіт! Це подкаст «Бесіда про бренди», у якому ми затишно бесідуємо про складне.
  Нас можна дивитись вранці за сніданком, на роботі, щоб зловити натхнення, та ввечері, щоб розслаблено розвивати надивленість. Ми мотивуємо підприємців та креативників дізнаватись, розвиватись і розширятись.
  Заварюйте чай і приєднуйтесь до Бесіди☕️🤓
  Проєкт - https://linktr.ee/besidaprobrandy
  Телеграм -https://t.me/+QLxv5C4cjgoxNzYy
 • Цікавимось, щоб не бути "батарейками". Про технології, майбутнє та підприємництво. Та про все, можу і у кроваті щось наговорити по ділу. Підписуйся.

 • Жовтогарячі новини минулого тижня з Андрієм та Ромою.

  Андрій Чумаченко – співзасновник агентства Netpeak, та Рома Єфременко – керівник маркетингу, щопʼятниці обговорюють саме актуальне на межі IT та бізнесу.

 • В этом подкасте мы будем говорить про продажи: как перестать их бояться, что делать с синдромом самозванца, как поднять чек и начать зарабатывать больше. И самое главное к чему мы придем — это системные продажи и системный бизнес.

  Ведущая Ирина Подрез — маркетолог, специалист в построении систем продаж, консультант, спикер.

  Присоединиться к Бизнес-клубу Podrez Community: Podrez.ru/community

  Телеграм канал: https://t.me/+xIFkAeyP9jdiOWI6

  Узнать больше на сайте: Podrez.ru

  Производство: студия подкастов «Богема» https://bogemapodcasts.ru/

 • «Про финансы» — подкаст-доказательство того, что инвестиции доступны всем. Меня зовут Ольга Гогаладзе и я финансовый консультант, экономист и инвестор. В этом подкасте я расскажу вам, как начать копить и наконец закрыть кредитку.

  А поможет применить на практике, все о чем я тут рассказываю profinansy.ru. Система которая наведёт порядок в твоих финансах, обучит работе с инвестициями и даст всю необходимую аналитику по фондовому рынку.

  Телеграм канал Ольги: https://t.me/profinansy

  Скачать приложение можно на сайте: profinansy.ru

  (Apple Store, Google Pay, App Gallery)

  Производство: студия подкастов «Богема»

 • Реалити-подкаст о том, как делать бизнес. От идеи и поиска инвестора до прибыльной компании.

  В первых сезонах мы рассказывали о том, как Лика, Катя и Андрей делают свой бизнес — студию подкастов Либо/Либо. Теперь каждую неделю мы сводим настоящих предпринимателей и настоящих инвесторов и следим за тем, как одни держат удар, а другие — принимают решения.

  Это подкаст студии «Либо/Либо».

  Наш Instagram: @libolibostudio
  Наш YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio

 • Smart Reading — крупнейшая библиотека саммари нон-фикшн книг в тексте, аудио, инфографике. В нашем подкасте мы публикуем интересные статьи о саморазвитии и не только. Делимся идеями, бизнес-кейсами, интересными подборками книг. Отбираем и выкладываем саммари максимально полезных книг, мотивирующие аффирмации и интервью с основателем Smart Reading Михаилом Ивановым.

  Получите годовую подписку на библиотеку Smart Reading со СКИДКОЙ 399р. Промокод: PODCAST, действует при оформлении подписки на сайте smartreading.ru

 • Добро пожаловать в подкаст, где мы изучаем маркетинг, брендинг, PR и законы развития бизнеса в окружающей нас реальности. Вместе с практикующими экспертами digital-рынка, мы разбираем новые и всегда актуальные инструменты коммуникации с целевыми аудиториями. Помогаем представителям малого и среднего бизнеса, независимым экспертам, фрилансерам и работникам медиа-сферы доносить ценность своих предложений до потребителей.

  Подкаст постоянно развивается и подстраивается под текущие реалии цифрового пространства. Слушайте наши выпуски и присоединяйтесь к числу тех, кто готов развивать своё дело даже в сложные времена!

  Автор подкаста - Александр Дяченко: бренд-стратег, маркетолог, спикер.

  Сайт - MARKETING.AUDIO

  Поддержать подкаст донатом можно в CloudTips или группе ВК

  По вопросам рекламы - [email protected]