Educación – Ucrania – Podcasts populares

 • Життя авторів подкасту «Я не встигаю!» – це пекло, у якому будильник дзвенить по дві години, задачі не робляться роками, дедлайни сняться у кошмарах, робота залишається на вихідні, а вигорання й відчуття порожнечі, чорні кола під очима та сліди від сліз на щоках – уже частина життя.

  Автори подкасту «Я не встигаю!» не зроблять вас більш продуктивним – бо вони не знають як це. Можливо, вони якось організують своє життя за допомогою більш продуктивних гостей. Але це не точно!

 • Подкаст Сергія Притули та Антона Тимошенка, в якому вони обговорюють цікаві та важливі теми. Коли просто є бажання поговорити…

 • Подкаст про культуру. Автори - літературознавиця Тетяна Огаркова та філософ Володимир Єрмоленко, викладачі Могилянки. facebook.com/kultpodcast. -- Підтримати можна тут: patreon.com/kultpodcast

 • Досвід та історії, які розкручують, відволікають і надихають.

  Тут ми (Свят і Юра) обговорюємо, жартуємо та іронізуємо абсолютно про все, що нам цікаво: від філософії з історією до кіно з літературою. Часто запрошуємо гостей, які нам в цьому допомагають.

  На патреоні в нас ще цікавіше ;)

  Наші соцмережі:
  Patreon: https://www.patreon.com/samovyviz
  Святослав Федорів: https://www.instagram.com/sv.fedoriv/
  Юра Пронюк: https://www.instagram.com/yuriiproniuk/

 • випуски об’єднані однією місією – щоб моїм слухачам стало трохи легше. трохи легше планувати, починати, ухвалювати рішення. трохи легше змінювати себе, діяльність, що набридла, і взагалі трохи [легше] жити це життя.
  незмінна ведуча: Аня Коваленко - жінка, коуч, менеджер і просто натхненна людина.

 • Вчитись можна не лише за столом чи партою. Можна і в потязі чи автобусі, під час прогулянки чи лежачи в ліжку. Можна навіть в укритті – для цього потрібно лише слухати. Про решту ми вже подбали.

  Проєкт "Вчися вухами" реалізовує ГО "Смарт Освіта" в рамках Програми сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст цього проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов'язково відображає погляди USAID або уряду США. У 2023 році проєкт реалізовувався за підтримки EDUCO Foundation.

 • Змістовні розмови про культурні та соціальні феномени, що формують наше життя. Про те важливе, що може здатися непоміченим.
  ЗМІСТ — це роздуми без поспіху, розслаблене занурення у глибину, до суті.

  Автор і ведучий подкасту — Гліб Капоріков, креативний директор Projector Publishing та співзасновник агенції lliwell.

  Перший сезон подкасту — про феномен Волі. Таке собі розмовне продовження артбуку Telegraf. Воля. У 10 епізодах ми спробуємо розкрити суть Волі через культурні та соціальні явища: від літератури й мистецтва до штучного інтелекту та кулінарії.

 • "Заплати собі сама" – це подкаст, в якому Желєзко Оксана говорить з жінками про гроші, фінансову грамотність, самореалізацію, work-life balance. Місія Оксани, щоб якомога більше жінок стали фінансово незалежними, тому вона запрошує героїнь, які досягнули класних результатів у власній професії та будуть мотивувати вас до змін.

  В подкасті обговорюємо гроші, фінансову подушку, альтернативний дохід, роботу з 8 до 17, самозайнятість чи можна улюблену справу життя перетворити на прибуток. Звичайно, поради з фінансової грамотності, щоб якомога більше жінок стали фінансово незалежними.

 • Decoded це подкаст, де ми досліджуємо продуктивність та усвідомлене життя та ділимося власними лайфхаками та ідеями, які можуть спрацювати і для вас.

 • Это системный, глубокий курс по изучению английского языка с нуля и до продвинутого от Александра Бебрис, по которому учат английский уже 2 млн подписчиков на YouTube.

 • 🇩🇪Выучите немецкий язык в Deutsch Online! Это крупнейшая онлайн-школа в Европе - 32.000 учеников и 300 преподавателей. Групповые курсы, разговорные клубы, индивидуальные занятия для взрослых и детей. Готовим для сдачи экзаменов от A1 до С1, ЕГЭ, Start Deutsch, Goethe-Zertifikat, TestDaF, DSH и ÖSD.

  Наши курсы: https://deutschonline.ru/pdcst

  Мы в телеграме 👉🏻 https://t.me/+Ql0fpUDcCrxhZTgy

 • Подкаст «Ты — это важно» поможет вам взращивать самые важные чувства внутри: чувство любви к себе, здоровой ответственности и бережного отношения.

  А также разобраться в психологических процессах, чтобы плыть по жизни легко, ловя попутный ветер.

  Ведь каждый из вас — самый важный человек в своей жизни.

  А с гостями подкаста мы будем показывать их пути в психотерапии, для того, чтобы снять стигму с этого вопроса и сделать заботу о ментальном здоровье нормой.

  Ведущая — Мицкевич Елена, практикующий психолог и автор блога @elens_way

  По вопросам рекламы и сотрудничества:

  [email protected]

 • Подкаст о голосе, дикции, публичных выступлениях, уверенности в себе, дисциплине и мотивации.

  Ведущий: Матвей Северянин, написал 11 книг, блогер с аудиторией 1.2 миллиона подписчиков, предприниматель.

  Найди себе правильное окружение за 2 дня - https://matvey.pro

 • О чём психологи разговаривают между собой на кухне? Закулисье психотерапии, где без кушетки не разобраться. Территория здравого смысла. Аналитический взгляд: профессионально, честно и доступно. С юмором о серьезных вещах. Присоединяйтесь к разговорчикам. INSTA: https://www.instagram.com/talk_freud/ TELEGRAM: https://t.me/adnosiny

 • Тут говорят про саморазвитие, любовь к себе и экологичное отношение к жизни. Присоединяйтесь!

 • «Никакого правильно» — это депрессивный стендап о ментальном здоровье, родительстве и правах женщин. Ксения Красильникова и Маша Карнович-Валуа разговаривают о том, что каждый и каждая имеет право на сложные чувства, на поиск способов обходиться с ними, а еще на личные убеждения и свободу.

  Приходите к нам в инстаграм: @no.pravil.no
  По поводу партнерств пишите на [email protected]

 • «Про финансы» — подкаст-доказательство того, что инвестиции доступны всем. Меня зовут Ольга Гогаладзе и я финансовый консультант, экономист и инвестор. В этом подкасте я расскажу вам, как начать копить и наконец закрыть кредитку.

  А поможет применить на практике, все о чем я тут рассказываю profinansy.ru. Система которая наведёт порядок в твоих финансах, обучит работе с инвестициями и даст всю необходимую аналитику по фондовому рынку.

  Телеграм канал Ольги: https://t.me/profinansy

  Скачать приложение можно на сайте: profinansy.ru

  (Apple Store, Google Pay, App Gallery)

  Производство: студия подкастов «Богема»

 • В подкасте я буду рассказывать вам истории, о которых, скорее всего, вы не слышали. Это рассказы о людях и о времени, в котором эти люди жили. Как любили, творили, и совершали ошибки. Это будут истории о гениях и злодеях, и эпохах которые они изменили. Меня зовут Никита Исанов и я историк.Подкаст можно поддержать. Заходите в группу подкаста Вконтакте "При царе Горохе", и нажимайте кнопку "Поддержать автора". Это поможет подкасту развиваться быстрее.По рекламе обращаться на почту: [email protected]Заказать мою книгу можно в магазине Читай-город:https://www.chitai-gorod.ru/product/pri-care-gorohe-istorii-o-geniyah-zlodeyah-i-epohah-kotorye-oni-izmenili-2984975?productShelf&shelfIndex=0&productIndex=0Группа ВК: https://vk.com/history_podcastПодкасты apple: apple.co/37b2plKЯндекс Музыка: https://music.yandex.ru/album/12418829Castbox: https://castbox.fm/channel/При-царе-Горохе-id3410846?country=ru

 • Говорим о русском языке и лингвистике. Почему мы ссоримся из-за слов? Не пора ли спасать русский язык? Какой будет наша речь через пять-десять лет? Ведущие — научный руководитель «Грамоты.ру», научный сотрудник Института русского языка РАН Владимир Пахомов и журналист Александр Садиков.

 • Легко і доступно про поширені помилки в усній українській мові на прикладах пісень українських виконавців.