Ocio – Ucrania – Podscasts recomendados

 • Nov, 9, 2022: NEW PFP!
  STARTING FROM NOW ON, UPDATES IN THE DESC WILL HAVE DATES, OUTDATED MESSAGES WILL BE REMOVED.

 • Душніла — подкаст, від якого іноді захочеться відчинити кватирку. Мета — навчити і навчитися аналізувати себе і навколишній світ через персональний досвід, самоаналіз, філософію і психологію.

 • Вітаємо вас в однокімнатних джунглях Віри Курико. У цьому шоу вона розповідає про домашні рослини: як вони ростуть, чому вони не ростуть і як вони нас рятують. Подкаст-садотерапія, подкаст-віддушина, подкаст-допомога для тих, хто пробує виростити вдома бодай одну рослинку, і для тих, хто не знає, куди подіти 100 вазонів у своїй маленькій квартирі.

 • Path of Night is an actual play podcast about a group of roleplayers telling engaging shared stories around the gaming table. Campaign One follows a group of vampires in New Haven, CT, in the year 1999 using the Vampire: The Masquerade system by White Wolf Publishing and Paradox Interactive.

 • «Інше інтерв’ю» – це подкаст, в якому ми шукаємо відповіді на непрості питання про сьогодення та майбутнє України, спілкуючись з людьми, які творять сучасну історію нашої країни. Долучайтеся до збору «Інші пташки 2»: https://send.monobank.ua/jar/3RWDTdeYqo

 • Подкаст «Легковажні» — де Аня, Ксюша і Настя теревенять про прочитану книжку.

  Тут ми оцінюємо палких коханців з інших планет, проводимо розслідування моторошних вбивств у загадкових маєтках, розкриваємо всю правду про вампірів, спойлеримо і жартуємо.

  Ми не чіпаємо класику, але чіпляємо усе інше. Не осуджуємо, але іноді шкваримо. Ми тут щоб гарно провести час.

  Разом з нами можна на годинку забути про все і просто стати легковажним читачем.

  Підписуйтесь на наші соц мережі:

  Instagram:

  https://www.instagram.com/lehkovazhni_podcast/

  YouTube:

  https://www.youtube.com/@lehkovazhni

  Telegram канал:

  https://t.me/lehkovazhni_podcast

  Stay tuned.

 • Подкаст про відеоігри, у якому редактори порталу Vertigo обговорюють новини індустрії та діляться своїм ігровим досвідом.

 • Ігрочайники — це єдиний у світі подкаст про те, як гратися в ігри без єдиного слова про те, як гратися в ігри. Лише абсолютно непотрібні поради. Слухайте на свій страх і ризик. І у своє задоволення. Ігрочайники виходитимуть відповідно до накопичення у нас досвіду.

 • Фусродах! Це канал розважального подкасту про відеоігри «ІГРОВА БАЗА». Тут двоє сценаристів кіно й серіалів Роман Блажкевич та Ілля Валянський весело розвалюють за ігри. Інколи штовхають ігрові наративи, гідні кавуна. А BuyMeACoffee в них взагалі кайфний. Бажаємо вам максимум хепешки і мінімум демеджу. Почуємось на подкасті!

  Підтримуйте фінансово
  https://www.buymeacoffee.com/igrovabaza

  Наш YouTube
  https://www.youtube.com/channel/UCGqK_f9fnVrb7Q2Fll7l-Lg

  Наші соц мережі
  Ілля https://www.instagram.com/ivalyansky

  Рома https://www.instagram.com/blazhkevidge

 • Ви включили не той подкаст, якщо шукаєте тут літературознавство, але ви на місці, коли вам знайома проста радість читання. От уявіть, що двоє ваших друзів у пабі обговорюють прочитане. Без академізму та претензійності, але з захопленням та пристрастю, жартами та місцями нецензурною лексикою.

  Беріть келих сухого або пляшку прохолодного Опілля, вмикайте подкаст та приєднуйтесь до нас! Слухати нас можна й на інших платформах.

  Голоси: Андрій Іващук, Ольга Кендзіор
  Запис та зведення аудіо: Антон Ткачук
  Колаж: Андрій Іващук

 • "Без Табу" - це подкаст двох подруг про дорослішання та становлення нас. Тут ми обговорюємо насущні питання, ділимося історіями, проблемами та намагаємося разом розібратися в тому, що воно таке, це життя Без Табу?

  Інст подкасту https://instagram.com/podcast.beztaby?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 • Les chroniques de Chicago est une campagne du jeu de rôle Vampire la Mascarade 5ème édition.

  Entrez dans le Monde des Ténèbres, mais soyez avertis, c'est un univers aussi violent qu'impitoyable et nos joueurs y incarnent des monstres de la nuit qui pourraient être amenés à commettre de sinistres actions : ce podcast se destine donc à une audience adulte.

  Pour encore plus de contenu, n'oubliez pas de suivre Alceste, le conteur, sur :
  https://www.twitch.tv/monsieuralceste
  https://www.youtube.com/@MonsieurAlceste/
  https://twitter.com/MonsieurAlceste
  https://twitter.com/Masqueradefr

 • Подкаст об интересной науке и научной фантастике. Кто сказал, что естественные науки обязаны быть академичными и строгими, а фэнтези – несерьезный жанр? В подкасте «Феи, роботы, пришельцы» вы узнаете: можно ли создать машину времени и варп-двигатель? Как объяснить Минотавра и единорогов с точки зрения биологии и философии? О чем на самом деле написано в египетских магических книгах? ...И многое, многое другое.
  Выпуски выходят каждую неделю.
  Феи / Роботы / Пришельцы
  Подкаст об интересной науке и научной фантастике. Кто сказал, что естественные науки обязаны быть академичными и строгими, а фэнтези – несерьезный жанр? В подкасте «Феи, роботы, пришельцы» вы узнаете: можно ли создать машину времени и варп-двигатель? Как объяснить Минотавра и единорогов с точки зрения биологии и философии? О чем на самом деле написано в египетских магических книгах? ...И многое, многое другое.
  Выпуски выходят каждую неделю.
  https://taplink.cc/ferop

 • Подкаст про історію вина в Україні та наші традиції

 • У подкасті hanna_wandert розповідаю тобі про гори, походи з дітьми та без дітей, наші пригоди в горах та невдалі походи, ділюсь своїми лайфаками, гарними локаціями, маршрутами та також беру інтерв'ю у людей з різних країн, які не можуть уявити свого життя без гір та активного відпочинку.

  Я хочу тебе надихнути ходити в гори, бути активним та показати тобі, що звʼязок з природою є надзвичайно важливим.

 • Хей-хей! На зв‘язку Анастасія та Софія — подруги зі стажем в 11 років, ведучі подкасту СЛУХАЙ. Анастасія — студентка-філологиня з Шеви, яка може говорити англо-німецьким суржиком і не може жити без людей. Софія — студентка-маркетологиня з Могилянки, яка любить гарний контент та ловити нові можливості.
  А разом у нас вийшов класний match ❤️

  Одного дня ми зрозуміли, що наші повсякденні розмови заслуговують окремого подкасту і вирішили тепер ділитися ними з вами. Тому stay tuned і скоріше СЛУХАЙТЕ наш подкаст!

 • Подкаст про IT, кіно, ігри, космос, науку та все, що наповнює Всесвіт та розширює Світогляд.

  Ведучі: Антон Поздняков, Артем Поздняков.

 • У нас з'явився новий проєкт:

  «Юр нот елоун» – подкаст найщиріших історій, в якому Аліна Гисева, Мішель Андраде та зіркові гості діляться переживаннями, про які вголос говорити не прийнято.

  Ми щиро віримо, що такий легкий контент дасть змогу відволіктись та розслабитись від серйозних викликів сьогодення. Сподіваємось на вашу підтримку ❤️

  P.S. «По-своєму» подкаст продовжує існувати:) Тож чекайте нових випусків.

  «По-своєму» подкаст — це подкаст про вибір, який змінив усе.

  У ньому ми почуємо історії гостей, які одного разу, наважившись вчинити по-своєму, зірвали куш: зібрали сотні тисяч фоловерів в інстаграм, заснували успішний стартап, зняли кіно чи знялися у ньому, збагнули своє покликання та визначили формулу комфотних стосунків.

  Як саме це вдалось і де взяти сміливість бути собою — наші герої розкажуть у подкасті «По-своєму».

  Слухай наш подкаст та вчиняй по-своєму!

 • Подкаст о вещах, которыми мы пользуемся каждый день. Здесь вы узнаете историю возникновения предметов сервировки: как появилась первая посуда, кто придумал есть вилкой и ножом, как правильно подавать бокалы во время праздника (и многое другое!). Вместе с экспертами из разных областей мы обсудим правила этикета, а также расскажем об интересных мифах и традициях.

  Это подкаст студии «Шторм» и сервиса по прокату предметов сервировки Go Rent.

  Ведущая: Александра Климантович

  Студия Go Rent: https://www.go-rent.pro

  Студия «Шторм»: https://brainstorm.fm


 • A new anime podcast of black men who about know what they are talking about.

  Check out our social links: https://linktr.ee/blacksenseisociety