Cultura y sociedad – Ucrania – Podscasts recomendados

 • Подкаст терапія - це діалоги двох друзів. Спартак - український лікар, кандидат психологічних наук. Янович - український актор та комік. Наука досі не може пояснити, як вони зійшлися і чому досі спілкуються. Власне, це єдине, що й хлопці не можуть пояснити. На все інше в подкаст терапії відповіді є.

 • О чём психологи разговаривают между собой на кухне? Закулисье психотерапии, где без кушетки не разобраться. Территория здравого смысла. Аналитический взгляд: профессионально, честно и доступно. С юмором о серьезных вещах. Присоединяйтесь к разговорчикам. INSTA: https://www.instagram.com/talk_freud/ TELEGRAM: https://t.me/adnosiny

 • Подкаст, в котором люди обсуждают с психотерапевтами свои жизненные ситуации, ментальные нарушения и сложные чувства. Как жить с сильной тревогой? Что делать, если каждый день состоит из ритуалов? Как перестать переедать? Можно ли жить как раньше, если врачи сообщили страшный диагноз? А что если стало слишком хорошо? Эти вопросы задают обычные люди, а отвечают на них специалисты по ментальному здоровью. Каждую неделю — новая психотерапевтическая сессия.

  Это подкаст студии «Либо/Либо».

  Наш Instagram: @libolibostudio
  Наш YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio

 • Второй сезон сексуально-разговорного юмористического шоу Саши и Алёши продолжает традицию обсуждений, ругани и безапелляционных мнений на тему секса с мужской точки зрения. Многие вещи покажутся тебе спорными - переслушайте ещё раз, возможно вы были слишком возбуждены, помирали со смеху, от возмущения или всё вместе.

  Подпишись:https://www.instagram.com/sudden.gram/

  Тут тоже весело:t.me/sudden_mediat.me/suddenmedia

  Видеоподкаст: https://www.youtube.com/c/suddenmedia/

  Авторы: Александр Бабицкий и Алексей Романов

  Продюсер: Юлия Князева

 • Новая книга писательницы Натальи Ремиш, посвященная отношениям с приемной дочерью Лолой.

  Свой комментарий о книге вы можете оставить здесь.

 • ПРИЗМА-ПОФІГІЗМА - це шоу на ютуб-каналі «Автори» від Дмитра Корнелюка та Сергія Лиховиди у форматі подкастів.
  Щовипуску хлопці обговорюють важливі, а часом і контраверсійні теми. Все це для того, щоб у підсумку якомога менше людей залишалося байдужими до того чи іншого питання, сприймаючи все крізь призму пофігізму.

  Сергій Лиховида - https://instagram.com/lykhovyda
  Дмитро Корнелюк - https://instagram.com/dmytro_korn
  Ютуб-канал -https://www.youtube.com/@pryzma_pofigizma

 • Чому саме стосунки і чому під час війни?

  Без здорових стосунків немає безпеки та розвитку, виникають труднощі, поглиблюється відчуття самотності, яке стає причиною багатьох неприємних проблем та розладів, не лише ментальних, але й серцево-судинних та імунних.

  Люди «рятуються» від нього руйнівними звичками на кшталт заїдання, зловживання алкоголем, невпорядкованим сексуальним життям. Врешті, як показує війна, центральними в людей в цей період стали саме проблеми стосунків.

 • Українськомовний подкаст «Де дощ?» - ми незалежні і чесні, ми хочемо впливати на розвиток свідомого суспільства українців.

  На випусках, Марія [засновниця подкасту] спілкується із різними людьми:
  тут ви знайдете думки про культуру, мову, музику, політику, психологію та суспільство сьогодні.

  Засновниця подкасту - Марія Цяпута https://instagram.com/masha_tsiaputa

  ПІДТРИМАТИ ОДНОРАЗОВО - 4149439013186717

  Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!

 • Звідки ми знаємо, що в трамваї треба компостувати квиток? Яким чином суд виправдовує винних і засуджує невинуватих? Чому і як саме наше життя усе більше стає схожим на Макдональдз?

  У подкасті «Правила гри» разом з соціологом Данилом Судиним поговоримо, як насправді працює суспільство. У кожному епізоді ми коротко і посутньо розбираємо видатні книги, які відкрили світові важливі соціальні теорії. Від Мілгрема і його нелюдського експерименту з електрошоком — до принципів глобалізації Зигмунта Баумана. Давайте з'ясуємо разом, за якими правилами живе цей світ!

 • Подкаст про великі українські імена культури, мистецтва, науки, про колекції світового рівня, які російська імперія впродовж століть привласнювала собі. Це наша перша велика фіксація культурних крадіжок росії.

  «Культурний трибунал» — немов родинний альбом, який ми ніколи не діставали. Це велика частина нашої пам'яті, на яку ми маємо всі законні права. Вмикайте, щоб точно в цьому переконатися.

  Аби отримувати доступ до епізодів раніше, спілкуватися з авторкою подкасту та доєднатися до процесу створення, долучайтеся до нашої Спільноти — https://bit.ly/spilnota_kulttrybunal

 • Привіт! Це подкаст "Та й таке".
  Твоя Акунамата у світі аудіорозваг. Забувай про свої дедлайни, заварюй альтернативну каву і заходь побалакати. Про те, що цікавить, турбує чи бісить. Про особисте й публічне. Про сіськи-піськи і пошуки себе. Подкаст, що стає кращим на твоїх вухах.
  Та й таке.

  Ведучі: Вероніка та Джек

 • В подкасте я буду рассказывать вам истории, о которых, скорее всего, вы не слышали. Это рассказы о людях и о времени, в котором эти люди жили. Как любили, творили, и совершали ошибки. Это будут истории о гениях и злодеях, и эпохах которые они изменили. Меня зовут Никита Исанов и я историк.Подкаст можно поддержать. Заходите в группу подкаста Вконтакте "При царе Горохе", и нажимайте кнопку "Поддержать автора". Это поможет подкасту развиваться быстрее.Заказать мою книгу можно в магазине Читай-город:https://www.chitai-gorod.ru/product/pri-care-gorohe-istorii-o-geniyah-zlodeyah-i-epohah-kotorye-oni-izmenili-2984975?productShelf&shelfIndex=0&productIndex=0Группа ВК: https://vk.com/history_podcastПодкасты apple: apple.co/37b2plKЯндекс Музыка: https://music.yandex.ru/album/12418829Castbox: https://castbox.fm/channel/При-царе-Горохе-id3410846?country=ru

 • Історії про їжу в усіх її проявах під науковим соусом: від фруктів і овочів до спецій і алкоголю.

 • Будинок «Слово» зведений спеціально для письменників та культурних діячів у Харкові на початку 30-х. Хвиля репресій зачепила 40 квартир із 66. Тут починається історія Розстріляного Відродження.

  Авторка проєкту – Анастасія Передрій. Ілюстрація Аліни Ольхович. Подкаст виготовлено за підтримки Українського культурного фонду та Міністерства культури Люксембургу.

 • Mediiology — простір для обміну досвідом, знаннями та ідеями.

  У нас немає головного і другорядного, експертів і невігласів, правильного і хибного. Простір створений для дискусій, досліджень та експериментів. Для нас незнання є найбільшою мотивацією, а запитування не менш важливим за відповіді.

  Ми відкриті до спілкування та пропозицій — пишіть нам: [email protected]

 • Документальний аудіосеріал про людей, які боронили Ірпінь у перші тижні повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

  Увага! У аудіосеріалі ви можете почути звуки стрілянини й вибухів. Рекомендуємо утриматися від прослуховування, якщо це може викликати неприємні відчуття чи переживання.

  Герої аудіосеріалу — Антон Голобородько, Юрій Гудименко, Єгор Соболєв, Василь Залевський

  Ми висловлюємо подяку Силам територіальної оборони Збройних сил України за пропозицію співпраці й допомогу у створенні проєкту.

 • Що спільного між мільйонерами XIX століття Бродським і Морозом та архітекторами Шлейфером і Зекцером?
  А якщо ми скажемо: вони будували за власний рахунок той Київ, котрий ми знаємо сьогодні?
  Наш підкаст - про захопливі історії, сповнені любові, драм, поразок та перемог про наш з вами Київ.
  Про те, як зводились найвизначніші наші памʼятки архітектури, ким і навіщо. Якою ціною. Якими зусиллями.

  Ми хочемо зберегти його таким, як він є. В наших серцях. І на наших вулицях.

  ©"Маленькі історії великого Києва" на Радіо Relax. Автор програми - компанія Dovgiy Family Office.
  Програма виходить на подкастах кожен вівторок і п'ятницю.

 • Знаходитемо суті у прочитаному, побаченому, почутому чи пережитому. Знаходитимо відповіді на проблеми сьогодення у книгах античних філософів чи голівудських шедеврах.

 • У другому сезоні нордичного подкасту «Сколь» буде не лише про особливості північних країн, а й про наше бентежне сьогодення. Як скандинави допомагають Україні? Як змінюється їхнє ставлення до питань безпеки? Які у нордичних країн відносини із Росією? Чому фіни і шведи не поспішали в НАТО, а тепер поспішають? Як війна впливає на культуру? Як воювали вікінги і чому ми можемо в них повчитися?

 • Документальний аудіосеріал про місто Прип'ять, яке внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції опинилося в зоні відчуження. Дев'ять героїв, дев'ять різних історій про місто, в якому більше ніколи не житимуть люди.

  Режисер — Дмитро Левицький
  Автори сценарію — Дмитро Левицький, Юлія Білоус
  Композитор — Володимир Бабушкін
  Звукорежисери — Василь Явтушенко, Ася Федоськіна
  Продюсерка — Юлія Білоус
  Виробництво — MEGOGO Audio