Cultura y sociedad – Ucrania – Podscasts recomendados

  • Подкаст терапія - це діалоги двох друзів. Спартак - український лікар, кандидат психологічних наук. Янович - український актор та комік. Наука досі не може пояснити, як вони зійшлися і чому досі спілкуються. Власне, це єдине, що й хлопці не можуть пояснити. На все інше в подкаст терапії відповіді є.

  • О чём психологи разговаривают между собой на кухне? Закулисье психотерапии, где без кушетки не разобраться. Территория здравого смысла. Аналитический взгляд: профессионально, честно и доступно. С юмором о серьезных вещах. Присоединяйтесь к разговорчикам. INSTA: https://www.instagram.com/talk_freud/ TELEGRAM: https://t.me/adnosiny

  • Подкаст, в котором люди обсуждают с психотерапевтами свои жизненные ситуации, ментальные нарушения и сложные чувства. Как жить с сильной тревогой? Что делать, если каждый день состоит из ритуалов? Как перестать переедать? Можно ли жить как раньше, если врачи сообщили страшный диагноз? А что если стало слишком хорошо? Эти вопросы задают обычные люди, а отвечают на них специалисты по ментальному здоровью. Каждую неделю — новая психотерапевтическая сессия.

    Это подкаст студии «Либо/Либо».

    Наш Instagram: @libolibostudio
    Наш YouTube канал: ЛибоЛибо
    Facebook: fb.com/libolibostudio
    Вконтакте: vk.com/libolibostudio

  • Второй сезон сексуально-разговорного юмористического шоу Саши и Алёши продолжает традицию обсуждений, ругани и безапелляционных мнений на тему секса с мужской точки зрения. Многие вещи покажутся тебе спорными - переслушайте ещё раз, возможно вы были слишком возбуждены, помирали со смеху, от возмущения или всё вместе.

    Подпишись:https://www.instagram.com/sudden.gram/

    Тут тоже весело:t.me/sudden_mediat.me/suddenmedia

    Видеоподкаст: https://www.youtube.com/c/suddenmedia/

    Авторы: Александр Бабицкий и Алексей Романов

    Продюсер: Юлия Князева

  • Новая книга писательницы Натальи Ремиш, посвященная отношениям с приемной дочерью Лолой.

    Свой комментарий о книге вы можете оставить здесь.

  • ПРИЗМА-ПОФІГІЗМА - це шоу на ютуб-каналі «Автори» від Дмитра Корнелюка та Сергія Лиховиди у форматі подкастів.
    Щовипуску хлопці обговорюють важливі, а часом і контраверсійні теми. Все це для того, щоб у підсумку якомога менше людей залишалося байдужими до того чи іншого питання, сприймаючи все крізь призму пофігізму.

    Сергій Лиховида - https://instagram.com/lykhovyda
    Дмитро Корнелюк - https://instagram.com/dmytro_korn
    Ютуб-канал -https://www.youtube.com/@pryzma_pofigizma

  • Чому саме стосунки і чому під час війни?

    Без здорових стосунків немає безпеки та розвитку, виникають труднощі, поглиблюється відчуття самотності, яке стає причиною багатьох неприємних проблем та розладів, не лише ментальних, але й серцево-судинних та імунних.

    Люди «рятуються» від нього руйнівними звичками на кшталт заїдання, зловживання алкоголем, невпорядкованим сексуальним життям. Врешті, як показує війна, центральними в людей в цей період стали саме проблеми стосунків.

  • Українськомовний подкаст «Де дощ?» - ми незалежні і чесні, ми хочемо впливати на розвиток свідомого суспільства українців.

    На випусках, Марія [засновниця подкасту] спілкується із різними людьми:
    тут ви знайдете думки про культуру, мову, музику, політику, психологію та суспільство сьогодні.

    Засновниця подкасту - Марія Цяпута https://instagram.com/masha_tsiaputa

    ПІДТРИМАТИ ОДНОРАЗОВО - 4149439013186717

    Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!

  • Звідки ми знаємо, що в трамваї треба компостувати квиток? Яким чином суд виправдовує винних і засуджує невинуватих? Чому і як саме наше життя усе більше стає схожим на Макдональдз?

    У подкасті «Правила гри» разом з соціологом Данилом Судиним поговоримо, як насправді працює суспільство. У кожному епізоді ми коротко і посутньо розбираємо видатні книги, які відкрили світові важливі соціальні теорії. Від Мілгрема і його нелюдського експерименту з електрошоком — до принципів глобалізації Зигмунта Баумана. Давайте з'ясуємо разом, за якими правилами живе цей світ!

  • Подкаст про великі українські імена культури, мистецтва, науки, про колекції світового рівня, які російська імперія впродовж століть привласнювала собі. Це наша перша велика фіксація культурних крадіжок росії.

    «Культурний трибунал» — немов родинний альбом, який ми ніколи не діставали. Це велика частина нашої пам'яті, на яку ми маємо всі законні права. Вмикайте, щоб точно в цьому переконатися.

    Аби отримувати доступ до епізодів раніше, спілкуватися з авторкою подкасту та доєднатися до процесу створення, долучайтеся до нашої Спільноти — https://bit.ly/spilnota_kulttrybunal

  • Привіт! Це подкаст "Та й таке".
    Твоя Акунамата у світі аудіорозваг. Забувай про свої дедлайни, заварюй альтернативну каву і заходь побалакати. Про те, що цікавить, турбує чи бісить. Про особисте й публічне. Про сіськи-піськи і пошуки себе. Подкаст, що стає кращим на твоїх вухах.
    Та й таке.

    Ведучі: Вероніка та Джек

  • В подкасте я буду рассказывать вам истории, о которых, скорее всего, вы не слышали. Это рассказы о людях и о времени, в котором эти люди жили. Как любили, творили, и совершали ошибки. Это будут истории о гениях и злодеях, и эпохах которые они изменили. Меня зовут Никита Исанов и я историк.Подкаст можно поддержать. Заходите в группу подкаста Вконтакте "При царе Горохе", и нажимайте кнопку "Поддержать автора". Это поможет подкасту развиваться быстрее.Заказать мою книгу можно в магазине Читай-город:https://www.chitai-gorod.ru/product/pri-care-gorohe-istorii-o-geniyah-zlodeyah-i-epohah-kotorye-oni-izmenili-2984975?productShelf&shelfIndex=0&productIndex=0Группа ВК: https://vk.com/history_podcastПодкасты apple: apple.co/37b2plKЯндекс Музыка: https://music.yandex.ru/album/12418829Castbox: https://castbox.fm/channel/При-царе-Горохе-id3410846?country=ru

  • Історії про їжу в усіх її проявах під науковим соусом: від фруктів і овочів до спецій і алкоголю.

  • Будинок «Слово» зведений спеціально для письменників та культурних діячів у Харкові на початку 30-х. Хвиля репресій зачепила 40 квартир із 66. Тут починається історія Розстріляного Відродження.

    Авторка проєкту – Анастасія Передрій. Ілюстрація Аліни Ольхович. Подкаст виготовлено за підтримки Українського культурного фонду та Міністерства культури Люксембургу.

  • Mediiology — простір для обміну досвідом, знаннями та ідеями.

    У нас немає головного і другорядного, експертів і невігласів, правильного і хибного. Простір створений для дискусій, досліджень та експериментів. Для нас незнання є найбільшою мотивацією, а запитування не менш важливим за відповіді.

    Ми відкриті до спілкування та пропозицій — пишіть нам: [email protected]

  • Документальний аудіосеріал про людей, які боронили Ірпінь у перші тижні повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

    Увага! У аудіосеріалі ви можете почути звуки стрілянини й вибухів. Рекомендуємо утриматися від прослуховування, якщо це може викликати неприємні відчуття чи переживання.

    Герої аудіосеріалу — Антон Голобородько, Юрій Гудименко, Єгор Соболєв, Василь Залевський

    Ми висловлюємо подяку Силам територіальної оборони Збройних сил України за пропозицію співпраці й допомогу у створенні проєкту.

  • Що спільного між мільйонерами XIX століття Бродським і Морозом та архітекторами Шлейфером і Зекцером?
    А якщо ми скажемо: вони будували за власний рахунок той Київ, котрий ми знаємо сьогодні?
    Наш підкаст - про захопливі історії, сповнені любові, драм, поразок та перемог про наш з вами Київ.
    Про те, як зводились найвизначніші наші памʼятки архітектури, ким і навіщо. Якою ціною. Якими зусиллями.

    Ми хочемо зберегти його таким, як він є. В наших серцях. І на наших вулицях.

    ©"Маленькі історії великого Києва" на Радіо Relax. Автор програми - компанія Dovgiy Family Office.
    Програма виходить на подкастах кожен вівторок і п'ятницю.

  • Знаходитемо суті у прочитаному, побаченому, почутому чи пережитому. Знаходитимо відповіді на проблеми сьогодення у книгах античних філософів чи голівудських шедеврах.

  • У другому сезоні нордичного подкасту «Сколь» буде не лише про особливості північних країн, а й про наше бентежне сьогодення. Як скандинави допомагають Україні? Як змінюється їхнє ставлення до питань безпеки? Які у нордичних країн відносини із Росією? Чому фіни і шведи не поспішали в НАТО, а тепер поспішають? Як війна впливає на культуру? Як воювали вікінги і чому ми можемо в них повчитися?

  • Документальний аудіосеріал про місто Прип'ять, яке внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції опинилося в зоні відчуження. Дев'ять героїв, дев'ять різних історій про місто, в якому більше ніколи не житимуть люди.

    Режисер — Дмитро Левицький
    Автори сценарію — Дмитро Левицький, Юлія Білоус
    Композитор — Володимир Бабушкін
    Звукорежисери — Василь Явтушенко, Ася Федоськіна
    Продюсерка — Юлія Білоус
    Виробництво — MEGOGO Audio