Business – Tšekki – Suositellut podcastit

 • Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

 • Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to.
  Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel.
  Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?

 • Někdy je lepší si trochu zajet, než se hodně spálit! Gastromapa Lukáše Hejlíka od 1. 11. 2019 i jako podcast.

 • Подкаст о технологиях, меняющих нашу жизнь. Самат Галимов – человек, который решает проблемы. Он работает техническим директором и все время должен находить общий язык с людьми самых разных профессий и помогать им понять друг друга. Хакеры рассказывают ему про безопасность, дата-сайентисты – про машинное обучение и системы распознавания лиц, разработчики – про то, как сделать сервис, которым будут пользоваться миллионы, и не облажаться. Слушайте их разговоры в новом подкасте студии Либо/Либо.

  Наш партнер – сервис онлайн-образования Яндекс.Практикум

  Подписывайтесь на соц. сети студии «Либо/Либо».

  Instagram: @libolibostudio
  YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio

 • Dobrí chlapci majú čo povedať a vy môžete byť pritom. Youtuber, podnikateľ, mma zápasník, standup komik a večný bohém. To nie sú privlastky piatich ľudí ale len dvoch, Expla a Donča, vašich moderátorov podcastu.

 • Nejlepší byznysový magazín v Česku přináší sérii podcastů (dříve pod názvem Forbes Radio). Pravidelná inspirace, příběhy úspěšných, technologie, budoucnost, startupy, fuckupy...

 • A podcast about pivoting.

  CTRL SHIFT is a podcast about people who changed the world by changing their perspective. Every start-up goes through periods of being stuck. We believe the key factor in successfully overcoming them is being able to shift: focus, goals, approach, or even to shift altogether to another area. In each episode we tell the story of a shift that we think is a good example - if not, then at least a good lesson for entrepreneurs. We explore all the surprising twists and turns along the way, how talent in one field can turn out to be just what’s needed in another, how to make a successful U-turn when needed; and how, at the end of the day, adaptability is crucial in both business and life.

 • Neformální podcast od CzechCrunche o byznysu, životním stylu a podnikatelském úspěchu i neúspěchu s těmi nejzajímavějšími osobnostmi české byznysové a startupové scény.

 • Live daily market analysis with Trader Merlin.

 • Jsem konzultantka týmové efektivity, procesů a delegování práce. Pro moderní advokátní kanceláře a menší firmy. Vylepšuji systém práce. Nastavuji procesy, pomáhám efektivně delegovat práci a stavět týmy, které fungují.
  Jako podnikatel totiž nemusíte pracovat 24 hodin 7 dní v týdnu. Cílem je, abyste mohli v klidu odjet na dovolenou s jistotou, že vše perfektně funguje i bez vás.
  www.renata-novotna.cz

 • Povídání o Bitcoinu a jiných kryptoměnách. Podcast by bylo trochu silné slovo když jsou to vlastně jen audio stopy z YouTube videí ;)

 • Building cool projects while struggling with anxiety, navigating passions, and facing the challenge of staying focused on what makes me tick

 • A weekly discussion about how data is created, managed, analyzed and used in construction, architecture and property development.

 • M.A.D. nghĩa là Marketing, Art và Design. Mỗi tập sẽ có một khách mời làm việc trong lĩnh vực sáng tạo. Chúng ta sẽ thảo luận về những chủ đề được gửi đến từ thính giả, các bạn trẻ mới vào nghề và các lão làng trong ngành. [English] M.A.D. stands for Marketing, Art & Design, every show we invite a thought leader in the creative industry to discuss various topics that are submitted to us by the community, young professionals & business leaders.

 • Jak vybudujete značku, kterou zákazníci zbožňují? Poslouchejte příběhy českých podnikatelů z firem, které jsou na tom stejně jako vy. Oddané svému řemeslu. Jak přemýšlí? Co je inspiruje? Jakých chyb se ve svém podnikání dopustili? Jak se jim povedlo přežít v extrémně náročném prostředí byznysu? Podcast Buduj značku vám pomáhá na vaší byznysové cestě. Moderuje ho majitel podcastového vydavatelství EP Events and Production Petr Schwank.

 • Chcete dosahovat lepších profesionálních výsledků v zaměstnání nebo podnikání? Nečekejte na úspěch. Jděte si pro něj.
  Podcast Myšlením na vrchol je každodenní inspirací a přibližuje osobní rozvoj, kariéru a podnikání. Součástí jsou i rozhovory s těmi, kdo vám mohou předat své zkušenosti a know how.

 • Pravidelná show s experty na téma businessu, psychologie a osobního rozvoje.

 • Podcast týdeníku Ekonom o byznysu, managementu a inspirativním podnikání.
  Výjimečné postavy českého byznysu zpovídá šéfredaktor Petr Kain a jeho zástupce Martin Petříček.

 • Jmenuju se Petra a tvořím. Tvořím tašky z použitého oblečení pod značkou Byla jsem sukně. Fascinuje mě svět rukodělné výroby a obdivuju každého, kdo se rozhodne touto cestou vydat a živit. Ráda bych prostřednictvím tohoto podcastu objevovala ostatní české značky a hlavně příběhy lidí, kteří za značkou stojí. Takové ... povídání z pracovny :)

 • Veľa ľudí hovorí o tom, čo dosiahli, no len málo z nich Vám povie AKO. V JERGY talks sa práve na to pýtam mojich hostí. Tí sú primárne z oblasti reklamy, športu, HR a biznisu. Tento podcast odkrýva inšpirácie, ktoré ich príbehy ukrývajú.

  Podcast JERGY talks vzniká v spolupráci s aktuality.sk