Fiction – Turkki – Suositellut podcastit

 • Mert Günhan, Pelin Baynazoğlu ve Yiğitcan Erdoğan imzalı bir kurgusal podcast serisi.

 • Binbir Gece Masalları, klasikleşmiş Arap halk masallarının anlatıldığı bir kurgu podcastidir. Şehrazat'ın sesiyle hayat bulan her bir bölümde, şaşırtıcı büyüler, efsanevi canavarlar ve destansı maceralarla dolu eşsiz hikayeler anlatılır.

 • Söylenti Dergi • Seda Görüroğlu ile Yatmadan Önce Birkaç Dakika programında, 15 dakikadan kısa öykülerimizi dinleyebilirsiniz.

 • قصص غريبة مسموعة هيه في الأصل قناة علي اليوتيوب بتنشر قصص غريبة من فلكلور قصص الرعب المنتشرة علي مواقع و منتديات الأنترنت . القصص ديه أسمها كريبي باستا , شرفونا بزيارة القناة https://www.youtube.com/channel/UCCbxXMlKbJ6pNhOsw_7Qfsw:لدعم القناةhttps://paypal.me/kesassghreebamasmo3a?country.x=EG&locale.x=en_US

 • Kumpulan Cerita Horor True Story. Kurasi cerita oleh @mizter.popo. Follow & kirim pesan ke Instagram @podcasthoror.id untuk diskusi dan berbagi kisah / pengalaman horor kalian.

 • Geçmişte işlediği bir suçtan ötürü izole bir bölgede rehabilite olan Kuzey (Tansu Biçer), ütopik bir dünyadan gelen dedektif Yaz (Tülin Özen), ve onun çömez partnerinin başından geçen olaylara odaklanan Karanlık Bölge, dinleyicilere sürekli devamını merak ettikleri eğlenceli ve inovatif bir deneyim sunuyor…

  6 bölümde çözümlenen bu macera aynı zamanda Podbee Medya'nın ilk podcast dizisi

  Karanlık Bölge Sponsorları

  BMW ve Yandex Navigasyon

 • Umudunu kaybetmiş bir insanın HAZIM (Osman Sonant) hayata tutunmayı amaçladığı yerde yeni yol arkadaşı ATEN (Yasemin Çonka) onun yeniden hayata tutunmasını sağlayacak mıdır?

 • Şu an nerede olmak istersin? Peki sen oradayken saatin hangi tarihi gösterse güzel olurdu? Belki de o zamanlar saat icat bile edilmemişti. Bunların hiçbiri Bulut Ekspresi'nde sorun değil. Arif Yazıcı ve Kağan Coşkun her hafta salı günü gönlün götürdüğü yere, gönül ne zaman isterse seyahat ediyor ve bu yolculuğu sizlerle paylaşıyor.

 • Burası, Kaybedenler Kulübü yayın kayıtları başta olmak üzere Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk'un farklı platformlarda birlikte veya ayrı ayrı gerçekleştirdikleri programların kayıtlarının gelecek nesillere ulaştırılmasını amaçlayan gönüllülük esasına dayalı bir podcast kanalıdır.

  Not: Yayın kayıtlarında yer alan yerli ve yabancı müzisyenlere ait parçalar sebebiyle telif hakları yüzünden kayıtların Spotify, Apple Music ve Google Podcast tarafından silinmemesi için programlar müziksiz şekilde yüklenmektedir.

  Yorum ve görüşleriniz için: t59g61@gmail.com

 • “Tekinsiz öyküler diyarına hoşgeldin.
  Işıkları kıs, gözlerini kapa.
  İzin ver sarsın yavaşça ruhunu,
  Duydukların yol göstersin sana.
  Bırak kendini bu tekinsiz hikayeye
  Şimdi tam da şu anda Karanlık Masallar kulağında.”

  Uyku Öncesi: Karanlık Masallar; bir podcast dizisidir. Her bölüm hikayesi içinde kimi zaman kasvet kimi zaman korku barındıracak. Bu hikayelere her bölüm farklı seslendirmenler hayat verecek.

  Proje Tasarım/ Senaryo: Gizem Kızıl

 • İki arkadaş çeşitli konularda canhıraş bir beyin fırtınasına girerler ve olaylar gelişir...
  Bölümlere podcast dinlenebilen her yerden ulaşabilirsiniz!
  https://www.patreon.com/kellerinsavasi

 • Kısa öykülerimi okuyacağım Padcast serisinin ilk parçası. Bu öyküye sade ve oldukça kısa olduğu için ilk sırada yer verdim.
  Umarım Esin Yıldırım’ın hayatı karantina günlerinde altı dakika bile olsa hoş vakit geçirmenizi sağlar.

  Instagram: https://bit.ly/2RDYwgL
  Twitter: https://bit.ly/3c0TClx

 • Sözcükler, düşünceler, şiirler, hikayeler..

 • چیروک نقل دوباره داستان‌های عامیانه و شفاهی ایرانی است. چیروک در توییتر: https://twitter.com/chirook_podcast

 • A forbidden love story about a runaway android and the human sent to hunt her down.
  Electric Easy is a musical neo-noir science fiction show set in a futuristic Los Angeles in which humans struggle to co-exist with robots, known as “electrics”. Created by Vanya Asher (“Shadow and Bone") and from executive producer Kesha.
  The all-star cast includes Kesha, Chloe Bailey and Mason Gooding alongside Frances Fisher, Happy Anderson, Jojo T. Gibbs, Benito Skinner, Lachlan Watson, Erica Ash, Sugar Lyn Beard, Sean Maguire, Jen Kober, Detox, and Brendan Jordan. 
  From QCODE. Executive produced by Vanya Asher and Kesha.
  Electric Easy is presented by Bud Light Seltzer Retro Tie Dye. Experience variety and fun with Bud Light Seltzer today.

 • Stella Thomas had spent her whole life trying (and failing) to be a good daughter, friend, and partner. Then one day none of that matters because it turns out that her entire world was a simulation. Now Stella is thrust into a cold and uncaring universe, armed only with memories of a planet Earth that never existed.

  Just when it seems there is nothing in the world for her, Stella is whisked away by a fast-talking totally-not-con-woman named Baz, who promises her a life of adventure exploring the galaxy. Well, she wasn’t lying about the adventure, but it’s not entirely what Stella expected.

 • Cassandra è appena giunta a Bologna dalla provincia. Per l’introversa studentessa sembra iniziare il periodo più intenso della sua vita: la Rossa è una festa mobile, fra locali debordanti di giovani e portici sotto le cui arcate si consumano amori, atti goliardici e incontri con personaggi indimenticabili. Cassandra scopre lentamente un mondo fatto di intensità, sigarette economiche e sessioni d’esame surreali. Tuttavia, il mistero è dietro l’angolo: una serie di strane apparizioni, collegate ad alcuni omicidi irrisolti di quarant’anni prima, convincono Cassandra a rispolverare le proprie antiche doti di sensitiva…
  Sullo sfondo, una Bologna unica, brulicante di vita e magia. In bilico fra l’umorismo generazionale di Pazienza, il nichilismo di Salinger e il gotico di Dylan Dog, Favola di Bologna è un racconto a puntate e stratificato. Agli attimi di vita studentesca, veri o perlomeno verosimili, si accosta il romanzo di formazione di Cassandra. Alle sue visioni fantasmatiche, si affiancano i misteriosi omicidi del Dams degli anni 80, che segnarono realmente, assieme alla Strage che lo inaugurò, il decennio più cupo della storia bolognese.

  Un podcast di Michele Piatti