Education – Tchéquie – Nouveaux podcasts

 • Every week we have conversations with the most successful people in our network. We learn their stories and the lessons learned before diving in and getting the real "meat." Every single show has actionable takeaways that listeners can implement in their own life or business. We focus on topics around traffic, brand awareness, wealth growth, podcasting, marketing automation, mindset, lifestyle, and business systematization but have been known to go pretty "off script" from time to time to discuss a wide variety of topics to help people improve their lives. We describe our show as "A Life Improvement Podcasting Masquerading As A Business Podcast."

 • Aktuální informace a know-how ze světa realit, obchodu a osobního rozvoje. Zpovídám pro vás zajímavé hosty. Pravidelně, zadarmo a s láskou.

 • Stůl pro tři je český podcast pro ty, kdo chtějí nahlédnout do hlav velikánům a dozvědět se, s čím tyto osobnosti ve svém životě zápasí, jak přemýšlejí, čemu věří a co jim pomáhá jít svou vlastní cestou. :-) Položte hostům otázky, na které byste rádi znali odpověď -- přihlaste se k odběru novinek na https://neurazitelny.cz! :-)
  Chceme obohatit podcasty v češtině o upřímné a nestříhané rozhovory s osobnostmi, zavést vás k myšlenkám, o kterých jste nikdy neuvažovali, do míst, kde můžete přetvořit sami sebe.
  V popisu epizody najdete odkaz na video rozhovor pro milovníky pohyblivých obrázků. ;-)

 • Volám sa Mišo Duchoň a som life kouč a tréner sebarozvoja. Pomáham ambicióznym ľuďom plniť si svoje sny a ciele (bezohľadu na to, či sa jedná o pracovné alebo nepracovné oblasti života) a žiť naplnený život, v ktorom vidia zmysel. Robím tak prostredníctvom mojich článkov, prednášok, workshopov a individuálneho koučingu. A odteraz už aj AUDIO podcastu! :)

 • Sedmá lekce - častý problém začátečníků studia Anglického jazyka. A přitom je Angličtina tak krásná a jednoduchá. Stačí ji umět vysvětlit správně a všechno je pochopitelné a snadné. U sedmé lekce totiž většinou končí úplné základy a začíná Angličtina náročnější na logiku i vysvětlení. A je velký rozdíl mezi člověkem, který umí parádně Anglicky a člověkem, který umí Angličtinu parádně vysvětlit. Sedmá lekce je nový vzdělávací podcast, který Vám vysvětlí základy Angličtiny jednoduchou a srozumitelnou formou. Ale to není všechno. Tento podcast je vhodný i pro pokročilé či velmi zkušené studenty, kteří mohou získat cenné informace ohledně používání jazyka a dozvědět se proč se některé výrazy používají jedním způsobem a ne jiným. Každopádně - pokud jste v autě, na cestě do práce, doma nebo ve škole - cílem tohoto podcastu je přiblížit Vám krásy, základy i logiku Angličtiny tak, aby jste se nebáli mluvit a doufám, že Vás bude motivovat k dalšímu studiu tohoto krásného jazyka.

 • Byť bez komplexov > byť dokonalá... V živote sú situácie, ktoré treba len PREŽIŤ. Ale ako? Riešim to, čo riešia všetky baby: veľké stehná, malé prsia, výpoveď v práci, Lásku nebeskú a lásku životnú. Niektoré ženy sa vyrozprávajú kamoške, iné chodia k psychológovi, ale ja poviem všetko vám. https://www.instagram.com/vesela_pani/

 • Nejen rozhovory, které připravujeme pro studenty našich kurzů ale i pro všechny ostatní, kteří mají zájem o zajímavá témata z biologie, fyziky, chemie a medicíny.

 • Create a thriving life coaching business with bite-sized episodes offering quick insights and proven tools and activities! The LIFE COACHING TOOLBOX PODCAST is brought to you by Joeel & Natalie Rivera of Transformation Academy, the only life coach training organization specializing in more than 20 niche life coach certifications. Visit TransformationAcademy.com/toolbox to download free life coaching worksheets that go with the activities discussed in this podcast.

 • ✴ It's the Horsefulness Training Podcast ! ✴ Karine Vandenborre - founder of Horsefulness Training - discusses interesting topics about horses and horse training, shares inspiring stories, gives you new tips, insights and ideas & motivates you to be the best possible YOU for your horse! ❤ Enjoy!
  For information regarding your data privacy, visit Acast.com/privacy

 • Nová doba udržateľná – podcast Katky Hutyrovej (NOSENE) a Babsy Jagušák , v ktorom sa venujeme téme udržateľnosti vo všetkých oblastiach života. Vždy so zaujímavými hosťami, s ktorými sa rozprávame nielen o tom čomu sa venujú a ako udržateľnosť vnímajú, ale aj o tom ako sa im darí žiť šetrnejšie v životnému prostrediu.

 • Parenting is tough these days; it can feel even harder when you're doing it alone. That's why we're here - this is Shelf Help, where Montessori and parenting meet. Join Nicole Kavanaugh, Amy Dorsch, and friends to chat about Montessori, kids, mom life, and all the joy in between.

 • Der Business Podcast rund um die Themen Gefühle, Emotionen und andere Körper-Sensationen. Von und mit IRIS IRBAH Expertin für emotionale Transformation und feelgood.consulting Inhaberin und Gründerin der pink.academy für selbständige Frauen und Unternehmerinnen

 • Ментор гэдэг заавал алдартай, гоц ухаантай, насаар ахмад, дүү ер нь ямар ч байх албагүй. Харин тухайн сэдвээрээ хуваалцаж болох туршлагатай байх нь гол нь билээ. Сайн анзаарвал төрөл бүрийн асуудлаар төрөл бүрийн менторууд та бидний эргэн тойронд дүүрэн бий. Эдгээр хүмүүстэй тохирсон сэдвээр нь яриа өрнүүлж тэдний туршлагаас сонсож, суралцахаар Менторшип подкастыг эхлүүлж байна.

 • První univerzitní podcast, který polidšťuje akademický a vědecký svět Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Všehochuť pořadů odráží příběhy, které se na univerzitě denně odehrávají. Někdy rozhovor s významným vědcem nebo zajímavým akademikem, jindy inspirativní povídání o životě s našimi absolventy, příště třeba studentské tlachání u piva. Kromě pravidelných relací tu objevíte i pořady, jejichž život trvá jen pár týdnů, to ale neznamená, že nestojí za to ho žít.

 • Co by Carl Jung řekl na Star Wars? Proč Ron Weasley neustále fňuká? Jak by jednotliví členové Avengers dopadli v testech osobnosti? A kdo je sakra Tyler Durden? Pokud Vás zajímá, jakou roli hraje v kultovních filmových klasikách psychologie, jste na správném místě. Ponořte se s námi do světa filmu a odhalte, co stojí za chováním a charakterem Vašich oblíbených filmových postav. IG: @psychologie_filmu TW: @psychologiefilm