Forme et santé – Turquie – Nouveaux podcasts

 • İki yakın arkadaş. İki diyetisyen ve sağlıklı beslenme için izlenen bambaşka iki yol.
  Bizim hikayemizi, aramızda neler konuştuğumuzu, sağlıklı beslenmenin, sağlıklı olma halinin gerçekten ne olduğunu merak ediyor musun? Hem de yargılanmadan, kitap bilgisi yerine gerçekten sohbet eşliğinde bir şeyler öğrenmek, arada mesleki dedikodulara da kulak vermek istiyor musun?
  O zaman doğru yerdesin. Eminim bu podcast sana iyi gelecek!

 • Du hast zu wenig Zeit für Dich? Dafür aber scheinbar endlose To-Do Listen und das Gefühl doch nichts gerecht zu werden? Du sehnst Dich nach mehr Gelassenheit und Entspannung? Das kenne ich als Mama nur zu gut, doch inzwischen habe ich Werkzeuge gefunden, die mich in meinem vollen Alltag mit wenig Zeitaufwand unterstützen.  Als Coach für positive Psychologie und Yogalehrerin zeige ich Dir wie Du mit nur 10 Minuten täglich mehr Gelassenheit in Deinen vollen Alltag integrieren kannst, um Familie, Beruf UND Zeit für Dich mit einem guten Gefühl gut zu vereinbaren. Ohne Druck und mit ganz viel Dürfen. Dazu bekommst Du von mir regelmäßige Impulse aus meinem Alltag für Deinen Alltag und kurze Meditationen, die Dich mit wenig Aufwand mit Leichtigkeit zu mehr Gelassenheit führen dürfen. Mach es leicht & bleib gelassen. Deine Natalie

 • Anda Kalmak (2018) ve İlişkilerde Anda Kalmak (2020) kitabının yazarı Rana Beri’nin kendi sesiyle kendinizi keşfetmeye hazır mısınız? Rana Beri ile Anda Kalmak yayınlarında; insana, hayata ve geleceğe anın merceğinden bakmaya başlayacaksınız.Yaşam koçluğu yapan Rana Beri, hayatın her alanında ve tüm ilişkilere uygulanabilecek akışta durmanın ipuçlarını paylaştığı bu yayınları ile sizi yaşamın anbeanlık ritmini yakalayıp ‘’gerçekten’’ yaşamaya davet ediyor.Kendinizi gerçekleştirme yolculuğunda bir rehber arıyorsanız doğru yerdesiniz.

 • Wait How Do You Spell That? is a rare disease podcast produced by Patient Worthy. We talk about issues affecting people rare and underdiagnosed conditions and interview advocates from across the community. We‘re definitely not doctors, and we can‘t give you medical advice. We‘re just here to chat and learn about the diseases that even doctors can‘t seem to spell. Check out the latest in rare disease news at PatientWorthy.com.

 • Her Perşembe yeni podcastlerle seninleyim. Bir kadın olarak, hayatın bizi sürüklediği tüm gerçeklerinin içinde içten dışa iyileşeceğimiz, güçleneceğimiz ve güzelliğimizi doya doya yaşayacağımız bir yolculuğa çıktık. Kadın dönüştürendir. Sen dönüşürsen, hayatın dönüşür. Hadi sende katıl bize...

 • Psikolog Ayça Özkan, Diyetisyen Zeynep Tuğtepe, Öğr. Diyetisyen Gülşah Kumanova ve ED Survivor Derin Şahin ile yeme bozuklukları üzerine bir sohbet. Uzman konuklar ile devam edeceğimiz yeni yayınlar için takipte kalın!

 • Selam! Bu seride hayatımı, yaşadığım zorlukları ve kolaylıkları, duygularımı, ruh sağlığımı ve öz bakım pratiklerimi paylaşmaya çalışacağım, bazen de hiçbiri için bir cevap bulamayacağım. Sen de bu yolculuğa hoşgeldin öyleyse!instagram: @iegetugcu & @duyguyoklamasi

 • آپلود قسمت جدید سارکست پادکست هر یکشنبه

 • Mitoloji ve masalların, yani öte alemlerin, kahramanlarının başlarına ne geliyorsa bu alemdeki insanların başlarına da o geliyor. Bu seride Psikolog Sibel ŞENGÜL, konuklarıyla birlikte iki alemin kahramanlarını eğlenceli, şaşırtıcı, etkileyici ve düşündürücü bir şekilde yorumluyor.

 • A podcast from the NEUROQUAL Team! Check out NEUROQUAL, a qualitative resource for neurosurgeons: https://neuroqual.org

 • Nclex Success is a nursing platform aimed at simplifying testing contents and strategies for students preparing for the Nclex-RN/PN

 • Türkiye'nin en 'ayıp' podcasti! Özgür Uysal’ın hazırlayıp sunduğu, cinsellik konusunda tabuların, konuşulmaktan çekinilen konuların tarihsel, antropolojik ve sosyolojik çerçevede, eğlenceli ve samimi bir dille konuşulduğu, kimi zaman da ilgili konuda anlatacak hikayesi olan konukların da yer aldığı, cesur bir GQ Podcast yayınıdır. Dünyanın en acayip cinsel hayata sahip hayvanını konuşuyoruz. 2. Sezon yakında yayında !

 • Disiplinlerarası yemek konuşmaları. (Hazırlayan ve sunan: İrem Aksu)

 • Yaşam doyumundan bahsederken biraz oraya buraya salladığım podcast. Dilim sürçtü tekledim hayat ikinci kayıtla uğraşmak için kısa olduğu için salladım gitti. Sizde sallayın gitsin 💃💃

 • Salgınlar Çağı: Pandemide Sağlık Programda dünyayı etkileyen COVID-19 dışı salgınlar da dahil olmak üzere salgınların genel olarak dinamiği, nedenleri, dünya genelinde yayılımı ve sona erme biçimlerini, COVID-19 pandemisinin Türkiye’deki ve dünyadaki son durumunu, pandemi zemininde gelişen ikincil sağlık sorunlarını, sağlık çalışanlarının sorunlarını, pandeminin yol açtığı ya da pandemi gerekçe gösterilerek uygulanan programların yarattığı toplumsal sorunların ekonomik, demokratik ve ekolojik perspektiften yorumu, sağlık ve hastalık kavramlarının zaman içerisinde değişen anlamı ele alınıyor.

 • Unter 4 Augen - der Ophtha-Podcast ist das neue Audioformat der Augenheilkunde.

  Medical Retina, Glaukom, moderne Kataraktchirurgie, Genetik oder Onkologie -
  die Ophthalmologie ist ein weites Feld.

  Unter 4 Augen - der Ophtha-Podcast präsentiert jeden Monat ein neues Thema in vier Ausgaben. Zu jedem Thema laden wir renommierte Experten ein, die spannende und aktuelle wissenschaftliche Arbeiten vorstellen. Gemeinsam mit unserem jungen Moderatorenteam, das als Assistenzärzte oder Medizinstudierende bereits erste Erfahrungen in der Ophthalmologie gesammelt hat, analysieren unsere Experten im Gespräch verschiedene Studien und gehen deren Thesen auf den Grund.
  Der Wissenstransfer steht bei diesem Format im Fokus.

  Ab dem 04. September 2021 erscheinen wöchentlich vier Folgen zu einem Themenmonat. Jede Folge hat eine Länge von etwa 15 Minuten.

  Unter 4 Augen - der Ophtha-Podcast bringt die Ergebnisse wissenschaftlicher
  Arbeiten auf eine praxisnahe und klinisch relevante Ebene.
  Unsere Zielgruppe besteht aus Medizinstudierenden, Assistenzärztinnen und Assistenzärzten, junge Fachärztinnen und Fachärzten, aber natürlich auch bereits etablierten und erfahrenen Ophthalmologen, die Interesse an wissenschaftlicher Augenheilkunde haben.

  Unter 4 Augen - der Ophtha-Podcast wird produziert von Tobias Kesting, Geschäftsführer der Agentur Carekom in Köln.
  Die wissenschaftliche Leitung übernimmt Prof. Dr. Alireza Mirshahi, Direktor der Augenklinik Dardenne.

  Moderation: Annika Licht

 • Bilinçli Farkındalık ‘Mindfulness‘ Temelli Pratikler ve Sohbetler: Hızla değişen dünyada değişime ayak uyduracağım diye ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası‘na dönmüş zihinlerimize iyi gelecek pratikler ve sohbetlere davetiyeniz var...

 • Harry Glorikian is an investor and business expert at the convergence of health, life sciences, and IT. His books show how technology is transforming healthcare, from both the patient's point of view (The Future You: How Artificial Intelligence Can Help You Get Healthier, Stress Less, and Live Longer, 2021) and the industry insider's perspective (MoneyBall Medicine, 2017). He's also a natural at conversation. And here on the podcast, you'll hear Harry talking with the pioneers who are using technologies like AI, big data, predictive analytics, and wearable devices to change the way healthcare gets delivered and get consumers more engaged in their own health.

 • Egzersiz, hareket etmenin önemi, sağlıklı yaşama geçiş, Meditasyon, Pozitif düşünce.

 • دکتری تخصصی روانشناسی شخصیت
  متخصص شخصیت و اختلالات خلقی
  🌱 به رسم آگاهی، برای آرامش، در کنار هم جمع شده‌ایم 🌱