News – Ucraina – Podcast consigliati

 • Від початку повномасштабного наступу українське суспільство очікувало швидкої перемоги України. Однак війна триває вже 9 рік, і повномасштабний наступ не пришвидшив її завершення.

  Нам варто усвідомити, що цей дощ надовго.

  Під час щотижневих прямих етерів керівник воєнного напрямку фонду «Повернись живим» Андрій Римарук та Анастасія Бакуліна говоритимуть про актуальні події тижня, щоб краще зрозуміти реалії війни.

  Слухайте щотижня о 20:00 в прямому етері на сторінці медіа Свідомі в Інстаграм: @svidomi_ua, або в зручний час на усіх подкаст-платформах.

 • Подкаст про успішні українські IT-стартапи

 • Программа ״Итоги с Юлией Савченко״ — глубокий анализ главных событий недели, который дают политики, журналисты и ведущие эксперты. Парадоксы, параллели, детали происходящего — в призме получасовой дискуссии с теми, кому есть, что сказать

 • Щотижня Юрій Мацарський допомагає нам зрозуміти Китай

 • УП. Вголос – це новий подкаст "Української правди", у якому ми будемо начитувати кращі тексти, що виходили протягом тижня. Якщо ви не встигаєте читати Українську правду, то тепер ви можете її слухати.

 • Привіт! Це експериментальний подкаст про міжнародну політику (і не лише), який для вас готують Оленка Куренкова та Олег Павлюк. Тут - наш довгоочікуваний реліз, де ми забуваємо прізвища політиків, помиляємося, недоречно сміємося, але максимально душевно розповідаємо про міжнародку. Сподіваємося, вам буде цікаво це слухати! Не забудьте, що ми страшенно очікуємо на фідбек.

 • (не)Безпечна країна – це спільний подкаст Центру оборонних стратегій та Української правди.
  Ведуча подкасту Аліна Фролова – дипломат, отримала спеціалізацію з геополітики. Працювала заступником міністра оборони. Координувала співпрацю з партнерами та НАТО. Долучалася до реформ у Збройних силах України. Опікувалася безпекою Чорного моря та брала активну участь у заснуванні Кримської платформи. На даний момент є одним з лідерів Центру оборонних стратегій.
  У подкасті вона буде запрошувати цікавих співрозмовників, військових та цивільних, експертів та волонтерів, українських та іноземних, з якими буде говорити про безпекові питання та про те, як скоріше наблизити перемогу у війні з Росією.

  Фото для обкладинки: Денис Антіпов

 • Це — Станція «Держпром». Подкаст про воєнний Харків.

  Місто, що живе, працює, захищає, допомагає, не спить ночами, рахує ракети, лікує, воює, ремонтує і знову живе.

  Ми розповідаємо про людей, завдяки яким Харків стоїть.

  Якщо ви далеко від рідного міста…
  Або лишаєтеся тут, попри все…

  Якщо хочете почути, як звучить нині Харків — рушаймо. Це — станція «Держпром».
  Репортажі та історії з Харкова.
  Я — Марія Малевська,
  Я — Олександр Бринза.

 • Я Петро Заставний - продюсер гурту TVORCHI, ресторатор, інфлюенсер та батько.
  Це моє подкаст шоу про зустрічі з друзями вдома та розмови про все на світі за чашкою.

 • Щомісяця ми обговорюємо найцікавіше зі світу українського ІТ, а ще спілкуємося з представниками нашої спільноти.

 • Lyssna när vi förklarar sammanhangen - på mindre än 5 minuter! Låt programledare Peppe Öhmans outsinliga nyfikenhet leda dig till svaren som gör att du lär dig något nytt varje dag.

  Följ / prenumerera nu!


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Єдина в Україні радіостанція формату talk&music. Радіо NV є частиною незалежного медіадому, куди входять сайт nv.ua та журнал НВ.

 • Всем привет! Меня зовут Роман Цимбалюк, я репортёр украинского агентства УНИАН в Москве. Мой блог о текущем моменте "двухсторонних отношений" Украины и РФ. Почему в кавычках, потому что отношений давно уже нет, есть война. Это мой субъективный взгляд на события, действия и заявления из РФ, которые касаются Украины.

 • Громадське радіо — незалежна «розмовна» радіостанція, яка надає неупереджену, об’єктивну та достовірну інформацію й аналіз подій в Україні та світі

 • Наш формат — це щира розмова про помилки та перемоги, світові тренди та правила життя. Особисті історії тих, хто приймає рішення. Історії візіонерів та реформаторів, справжніх професіоналів своєї справи. Петро Охотін та Євген Поремчук розкривають секрети успішного успіху кращих з нас.

 • Политическая лингвистика с Ксенией Турковой

 • Це подкаст про те, що тінь війни робить із людиною. Ми запустили його за кілька днів до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, й близько не уявляючи, що ось-ось почнеться. З наміром розповісти історії з Придністров’я, Абхазії та Піденної Осетії, Нагірного Карабаху, Криму й Донбасу.

  Після 24 лютого це подкаст про наше життя в режимі реального воєнного часу. Про те, як, де і з ким ми зустріли перші бомбардування; що дає нам сили сьогодні; про складний вибір залишитися на своїй землі чи покинути дім під страхом смерті; про дітей, для яких сирени — вже звичка; про гіркоту втрати, лють і безсилля, але й людяність, любов і надію.

  Десятки свідчень з перших рук. Почути й зберегти, бо це наше «ніколи знову».

  Авторка – репортерка Альона Савчук.
  Виробництво – студія подкастів IZONE Media.

  Проєкт створений у співпраці IZONE Media, фонду ІЗОЛЯЦІЯ та Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері за підтримки програми Civil Society Cooperation Міністерства закордонних справ Німеччини.

 • Два друга-зумера обсуждают тенденции цифровых медиа, которые формируют их поколение.

  Каждый раз, когда вы смотрите фильмы в Интернете, лайкаете фотки в соцсетях или делаете покупки онлайн – вы взаимодействуете с помощью цифровых медиа. Именно об этом наш подкаст.

 • "Ок і шо?" – це подкаст громадської організації "Центр спільних дій".

  Про що буде подкаст? Про усі ці не завжди зрозумілі рішення, які ухвалює влада. Іноді їх так багато, що громадяни не можуть відрізнити, де добро, спрямоване на розвиток країни, а де - відверте зло, яке загрожує демократії.

  Ми будемо відфільтрувати найважливіші ініціативи та рішення парламенту, уряду та президента та розповідати про них простою та зрозумілою мовою кожного тижня!

 • Tune into Savage Minds where we discuss the political, scientific and cultural subjects of the day with the experts.

  savageminds.substack.com