Kunst – Tsjekkia – Populære podcaster

 • Every week we have conversations with the most successful people in our network. We learn their stories and the lessons learned before diving in and getting the real "meat." Every single show has actionable takeaways that listeners can implement in their own life or business. We focus on topics around traffic, brand awareness, wealth growth, podcasting, marketing automation, mindset, lifestyle, and business systematization but have been known to go pretty "off script" from time to time to discuss a wide variety of topics to help people improve their lives. We describe our show as "A Life Improvement Podcasting Masquerading As A Business Podcast."

 • Jsme dvě ségry, Nicole a Lucka. Možná nás znáte jako A Cup of Style. Sdílíme svoje životy, pohledy na svět a zážitky na sociálních sítích a rády přijímáme nové výzvy. Co takhle zkusit podcast? Proč ne! Odkryjeme vám trochu jinou stránku nás dvou, takovou, která vypluje na povrch, když přestaneme řešit okolní svět a jen tak si se ségrou povídáme. Kontaktovat nás můžete na sesegrou@elitebloggers.cz.

 • Láďa Sinai loví nejvíc fresh jména české (nejen) rapové scény a staví je před mikrofon s jedním cílem: Dozvědět se všechno, na co ses vždycky chtěl/a zeptat. Podcast ve spolupráci s GoOut vychází jednou týdně.

 • Podcast ze zábavné živé talkshow Kupé V lese z dílny Vosto5.

  Fenomenální rozhlasový moderátor Pavel Pláteník a noblesní sólista Příbramského divadla v Příbrami Karel Krautgartner si zvou dva zajímavé hosty do mezinárodního expresu dotazů na legendární koženkové sedačce ve vršovické kavárně Café V lese.

  V rolích Pavla Pláteníka a Karla Krautgartnera vystupují členové Vosto5 Ondřej Cihlář a Petr Prokop.
  www.vosto5.cz
  #vosto5 #kupevlese

 • Radio Wave ve vysílání poprvé představuje formát autorských rozhlasových dokumentů. Čeští tvůrci se v cyklu DokuVlna věnují situacím a problémům blízkým mladému publiku.

 • You’ve read the headlines and seen the Instagram photos, but you’ve never heard them like this. Now it’s time to take you behind the scenes of one of the most followed families on Instagram with over 13 million followers. Hanging with the Hembrow’s is your backstage pass to the secret lives of the Hembrow sisters.

 • Týdenní podcast, který vás provede nejzajímavějšími událostmi a kauzami. Kontaktovat mě můžete na e-mailu: teaden@elitebloggers.cz

 • Podcast Gabriely Heclové a hostů v režii GoOut. Co jméno, to příběh. Nový díl každou středu.

 • Karolína Holubová a Dominik Roubínek mluví o módě, stylu a o všem co je tabu.

 • Focus On by mh architects, je projekt, který obsahuje soubor přednášek, podcastů a diskuzí, týkajících se architektury a její problematiky.

 • Váš průvodce světem knih. Podcast o knihách s lidmi, kteří knihy milují.

 • Belgian Beer Quest illuminates the people, places, histories, and mysteries behind legendary Belgian beers like Westvleteren, Orval, and others. In our quest to understand what makes these beers so special, we take you to monasteries, villages, and rarely seen breweries in a small, beautiful, and often unassuming country. Take a deep dive into one of the richest and most authentic beer cultures in the world. Join us on Belgian Beer Quest.

 • Podcast Lucie Zelinkové o ženách a literatuře. Pro více (nejen) knižních novinek a informací mě sledujte na Instagramu @luciezel. Kontaktovat mě můžete na zenyvliterature@elitebloggers.cz.

 • Dá sa hodinu baviť o jedle? Áno, keď sa pýta foodbloger Čoje a odpovedá zaujímavý hosť. Dá sa hodinu počúvať o jedle? Áno, ale pre istotu majte poruke dačo pod zub. Každú stredu v spolupráci s Refresherom.

 • Naučný pořad Radia R - Čerstvě naservírovaná dávka informací ze světa gastronomie, se špetkou exotiky, zálivkou z černého humoru, podávaná se zajímavými rozhovory, reportážemi a recenzemi.

 • Vítáme vás u našeho podcastu My dvě. Jsme nejlepší kamarádky Ditta a Domča a ikdyž se sice neznáme od plenek, tak po chvilce kamarádění nám to přišlo. Navzájem jsme se toho hodně za ty roky naučily. Někdy jsme víc ségry než kámošky a není nám problém si navzájem říct, že se chováme.. jak to jen říct.. no.. jak pin*y. Zatím to nevedlo k žádnému rozchodu a doufáme, že s tímto podcastem ani nepovede, haha. A co tu očekávat? Příběhy z našich obyčejně neobyčejných životů, naše (ne)inspirativní kamarády, zkušenosti z Tinder randíček, ale i vážnější témata, o kterých je potřeba s lehkostí mluvit, třeba takový PMS a opupínkovanej obličej. Tak se usaďte a jdem na to :)

 • 60 minut dravého filmového lovu: horké novinky z filmového oceánu, hlavní filmová událost týdne i drobný plankton aktuálních filmových událostí. To vše uvízne každý týden v Čelistech.

 • Jmenuju se Anna a žiju si tak trochu (ne)obyčejnej život. Po 3 letech strávených v Anglii jsem se odstěhovala do Srí Lanský džungle za svým fousáčem. No a všechny ty příběhy (nejen) ze Srí Lanský džungle sdílím v tomhle podcastu. Blog: www.colourlife.cz Instagram: anna_colourlife

 • A podcast in which social scientists, philosophers and researchers discuss the themes and works of science fiction.

 • Welcome to the Cabal. It's not all fun and games and there's not always infinite profit. We hustle, we grind, we're data driven and honest about what we do.

 • Trailer je nový podcast v režii GoOut, který nahlíží pod pokličku současné české kultury. Taková kulturní Wikipedia, kdyby se Wikipedia pokoušela o blbý fóry. Povinnost pro všechny, kteří rádi chodí ven. Vychází každou druhou středu.