Fiktion – Tsjekkia – Anbefalte podcaster

 • Wind down with your favorite Netflix Jr. characters in these bedtime stories designed to help your little ones relax and sleep. Created with Dr. Tina Bryson, childhood development expert and author of “The Whole-Brain Child,” each episode is crafted to help children successfully transition gently to sleep, while also building skills to navigate the world.

 • Od 16.5. do 14.6. můžete podpořit vydání knihy Úlet a zajistit si její výtisk ⤵️
  bit.ly/KupUlet

 • Kriminelt er en podkast fra Gyldendal. Her kan du bli bedre kjent med noen av de største og beste krimforfatterne vi har, og lære mer om deres skrivemetode, liv og litterære univers.

 • Neklid je podcastový seriál o vztahu, který zašel příliš daleko. O podivných zvucích, které nejdou dostat z hlavy. A o noci, co všechno změní. Nechte se vtáhnout psychologickým audio thrillerem, kde pravda a lež nejsou tak jednoznačné, jak se zdají být.

  Všechny díly podcastu Neklid můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Novel Dialogue: where unlikely conversation partners come together to discuss the making of novels and what to make of them. Join Aarthi Vadde, a scholar of contemporary literature and Victorianist John Plotz as they take a four-continent journey (ok, fine a virtual four-continent, Zoomish journey….) to talk turkey with novelists and critics the world over.
  Aarthi Vadde is Associate Professor of English at Duke University. Email: [email protected] John Plotz is Barbara Mandel Professor of the Humanities at Brandeis University and co-founder of the Brandeis Educational Justice Initiative. Email: [email protected]

 • by Mr AnubisDON'T BE UPSET THAT PEOPLE WANT TO HATE ON YOU. REMEMBER THEY HAD TO THINK OF YOU FIRST... LIFE HACK #1This podcast is about life experiences Some are true ,some are 100% fiction and some have a little of both.. Hope you enjoy.. ;-) Support this podcast: https://anchor.fm/dj-tonka/support

 • Fun Podcast, a podcast for everyone who's looking for a way out of some unwanted values and a way in for some wanted values. Its motive is to make you hear someone, who could be in your shoes (metaphorically), but is trying to get up and rise. All the guests in this podcast are the ones who you can relate. They could be or couldn't be some famous people you know. But they might tell you something new, something for you to think about. The podcast follows any idea it is directed to, sometimes it could be filterless, or sometimes not. Whatever it is, it attempts to bring in something new. Support this podcast: https://anchor.fm/sagar-veer/support

 • Podkast o življenju, vesolju in sploh vsem … v katerem po nekem čudnem naključju vsako epizodo obdelamo eno poglavje kultne trilogije v petih delih Štoparski vodnik po Galaksiji, ki jo je, ko smo bili (mi) še majhni, napisal Douglas Adams. Še veš kje imaš brisačo?

 • Horké Tunisko, Rusko, Francie a Československo. Čtyři země, v nichž se odehrávají osudy dvou sester, dcer admirála Carské námořní flotily.„Jaro v Kartágu“ je prvním ze šesti románů, jehož vyprávění končí na počátku Velké vlastenecké války.Po otcově násilné smrti jsou matka se dvěma dcerami od sebe roku 1920 v Sevastopolském přístavišti odervány davem, když se snaží nastoupit na loď a opustit Rusko zachvácené rudým morem.Osamocená patnáctiletá Máša nedobrovolně odplouvá na bitevní lodi „Generál Alexejev“ do Tuniska. Tato inteligentní, vzdělaná a průbojná mladá dáma se ještě během cesty stane námořním kadetem, i když tato vojenská funkce je určena jen pro mladé muže. Aby v emigraci přežila, musí se přizpůsobit. Stane se posluchačkou Námořního sboru poslední ruské eskadry v pevnosti Jabal-Kebir blízko Bizerty. Naučí se ještě arabsky a nářečí Tuaregů. Poté vystuduje matematickou fakultu na Karlově univerzitě v Praze a odjíždí do Paříže. Pracuje v různých profesích. Postupně se stane investičním bankéřkou a před začátkem Druhé světové války i poradkyní generálního guvernéra Tuniska.Matka, Anna Karpovna, vdova po admirálovi, hraběnka, hovořící plynně několika jazyky, zůstává s roční Sašeňkou v náručí v rozervaném  Rusku. Aby zachránila život sobě a své dceři, volí cestu změny jména a identity. Stává se negramotnou uklízečkou Ňurou, která mluví jen ukrajinsky. Myje nádobí a žijí v přístavku ke kotelně na dvoře jednoho velkého moskevského domu. Saša před začátkem války dostuduje zdravotní školu, prožívá svou první nenaplněnou lásku, dozvídá se své skutečné jméno a je mobilizována na frontu.V „Jaru v Kartágu“ a jeho navazujících částech „Osamělý je všude na poušti, K radosti musí být dva, Chrám smíření, Estomihi a Ave Maria“ vypráví spisovatel Václav V. Michalskij životní příběhy Mariji a Alexandry na pozadí historických událostí 20. století.

 • Milujeme záhady a příběhy o všem tajemném s příchutí strachu. Rádi je vyprávíme a máme PROSTRACHUDĚLÁNO!

 • V životě nejde o roky, ale o vteřiny. Změní toho mnohem víc. Naše podcastové hry takové chvíle zaznamenávají. Jsou tu dramata i úsměvné příběhy. Některé čerpají z historických událostí, jiné z vyprávění našich známých. Propojují dějiny všedního dne se zlomovými okamžiky. Hry namlouvají profesionální herci, dialogy píše Matouš Hartman. Produkci si vzala na starost Noemi Krausová. Podcastová série vzniká pod hlavičkou agentury noahagency.cz

 • Webový podcast seriál, nedává víceméně žádný smysl. Má ale rozesmát. Je to směs komedie, především satiry, hororu, akce a napětí.. Možná i krimi? Piště i vy další pokračování.

 • Nevím jestli by bylo dobrý nazývat mě normálním. Sám sebe bych popsal jako blázna, který chodí s nejlepší kamarádkou v dešti bos, když přestupuje v metru tak si v tunelech mezi stanicemi poskakuje, brouká si svojí oblíbenou písničku a tlemí se lidem, kteří spěchají (vždyť metro jezdí každých 5 minut PANEBOŽE :D), a neskutečně se zajímá o nadpřirozený a strašidelný věci

 • Vítám Vás Na Tišence, kde budu číst své povídky a úryvky ze svých knih.

 • Dvě nicky tlachají o věcech, které nikoho nezajímají. Podcast může mít dnes každý! Aneb když tě epidemie donutí najít si nové koníčky.

 • Zpověď Trestance /STN/ & Dobré Zprávy /STN + Farmr/

 • My Podcast is about dating while and COVID. I am 51 and just thought to put it on this platform and give you a a taste of what it's like to date while and COVID.

 • Posloucháte rádi příběhy?
  Nevadí vám občas zabrousit do chmurných témat nebo se ne vždy dočkat šťastného konce?
  Dejte šanci Příběhománii - krátkým povídkám ze šuplíku.
  Vydáváno nepravidelně.

 • Radiodokument, rozhlasový příběh, autorská povídka.
  Projekty vzniklé během divadelního kurzu studentů 3. ročníku waldorfského lycea v Semilech.

 • Welcome to the Podfic Pals! We record One Direction fics so you can still enjoy your favorite stories wherever you go!