Kunst – Estland – Anbefalte podcaster

 • Puänt (Triinu Kööba & Elisa-Johanna Liiv).

 • The FMCG Insider is the leading Independent, Unbiased and 360-degree view of the Food & Drink and Health & Beauty industry. We bring you the unvarnished, unsanitised inside track.

  A critical friend to the Grocery Trade, we bring the latest news, views and trends in bite-sized podcast chunks to busy time-crunched Food and Drink professionals.

 • Vabriku Seminari avatud ruum

  Vabriku Seminar on ruum. Enamasti elab ta Vabriku 12 asuvas Tallinna Kammerteatri saalis. Samas on ta ka arvutiekraanil Youtube’i kanalil, mobiiltelefoni mälus Spotify’s ja Apple’i Podcastis, Facebookis ja Instagramis.

  Igaüks, kes oskab arvutisse toksida sõnapaari "Vabriku seminar", võib sellest osa saada.

  Selles ruumis juhtuvad erinevad asjad.

  Üheaegselt toimub näiteks raadio avalik salvestus, teleülekanne ja teatrivorm, mida kõike saab kokku võtta sõnapaariga “jagatud uudishimu”.

  Vabriku Seminari saade sai alguse saatest “Intrigeeriv pärastlõuna”, mida tegi koos minuga Peeter Ristsoo aastal 1993.

  Vabriku Seminari podcasti esimene avalik salvestus toimus 7. jaanuaril 2019. aastal. Järgnesid “Kõutsi külalised” (Hardo Pajula vedamisel) ning see nimekiri pole kaugeltki suletud! Seminaris leiavad aset ka teiste ettevõtete ja kodanike poolt organiseeritud üritused – lahtised ja kinnised, piletiga ja ilma, söögiga ja joogiga. Vabriku Seminar austab Ilfi ja Petrovi vaimus kriminaalkoodeksit.

  Peter Brook on oma raamatus "Tühi Ruum" kirjutanud: "Ma võin võtta ükskõik missuguse tühja ruumi ja nimetada seda lavaks. Keegi läheb läbi selle tühja ruumi, mõni teine vaatab teda, ja ongi kõik, mida on vaja selleks, et tegemist oleks teatriga".

  Otsesaatesse ja salvestustele saab kohale tulla ning viieka (õpilased) või kümneka eest loeng-etenduses osaleda ja oma uudishimu rakendada. Prožektorid põlevad, laval on saatejuht ja külalised, aga toimuvasse tohivad sekkuda kõik.


  kammerteater.ee/vabrikuseminar

  youtube.com/vabrikuseminar

  facebook.com/vabrikuseminar

  instagram.com/vabrikuseminar

  spotify.com "vabriku seminar"

  apple'i podcast "vabriku seminar"


  Toomas Saarepera,

  uudishimulik


  See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

 • Welcome to Chit Chat with Joby podcasted hosted by beauty and lifestyle vlogger Jordan Byers. On this show, you’ll find interviews with influencers, brand owners, entrepreneurs, experts, and thought leaders. This podcast serves as a guide to all #JOBYSQUAD members to productivity, mental health, beauty trends, branding, and overall being the main character in your own life.

 • Been There Done That tells real life stories of the Baby Boom Generation.

  Hosted by Jo Ann Allen.

 • Siit leiad Levilas ilmunud artiklite sisse loetud versioonid.

 • Saade "Kasvuminutid" keskendub disainiteemadele nii laiemalt kui ka praktilise poole pealt. Saatejuhtideks on Kadri Hansson ning Andres Kostiv Google disainisprintide agentuurist Futurist.

 • We’ve broadcast small talk shows in our studio, live on-site interviews, intimate concerts in a chapel and full band productions at the City Winery and the Park West. Famous people. Not so famous people. People wanting to be famous. We know it’s you and your brand on the line so we make sure we are on your page.
  These are audio only podcasts. If you'd like to see the full video versions, please go to our web site www.coffeecupproductions.com