• První český true crime podcast o zločinech, které možná znáte, ale určitě o nich nevíte všechno. Navrch přidáváme špetku černého humoru a zákulisních detailů. Zůstaňte naživu, zůstaňte na svobodě. Náš /Klub s prémiovým obsahem a veškeré informace najdeš na webu https://www.opravdovezlociny.cz/

 • Milan Mikulecký má zkušenosti z manažerských pozic v byznysu i státní správě, a to jak v České republice, tak v zahraničí. Se svými hosty diskutuje před kamerou a mikrofonem bez ohledu na dnešní většinové názory. Hlas volajícího na poušti je historicky vyjádřením toho, kdy někteří lidé hlasitě upozorňovali ostatní na nebezpečí, do kterého se jejich společenství dostává, a nebyli včas vyslyšeni. Každý týden otevíráme nové téma.

 • Nový podcast o dění za našimi hranicemi, ve kterém vás politický geograf Michael Romancov se zahraniční redakcí Deníku N provedou důležitými momenty, konflikty i problémy současnosti. Kde leží jejich kořeny? Jaké nečekané souvislosti přehlížíme? Pokusíme se společně rozplést ten zamotaný svět.

  Každé pondělí najdete ukázku z epizody na Spotify a v dalších podcastových aplikacích. Epizody v plném znění poslouchejte už v pátek, jen na HeroHero a v rámci klubového předplatné Deníku N.

 • Nestíháte sledovat nové události? Noviny a sociální sítě jsou plné jmen a fotek a vy nevíte proč? Zpravodajský podcast Českého rozhlasu Vinohradská 12 vysvětlí aktuální témata v souvislostech. Najdete také na našem zpravodajském webu iRozhlas.cz, v mobilní aplikaci mujRozhlas a v dalších podcastových aplikacích.

  Všechny díly podcastu Vinohradská 12 můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Podcast Mirka Vaňury, který vás zavede až na místo činu. Odhaluje známé české detektivní případy po roce 1989 ve zbrusu novém pojetí.

  Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Praha – Holešovice, ulice Komunardů. Před bezpečnostní kamerou zdejší banky se naposledy mihnul ten kluk. Pak už o něm nikdo neslyšel. Ve výslechové místnosti teď proti sobě usedají dva muži. Zjistí se, kam zmizel Mostbeautifulboy? Český rozhlas Vltava uvádí podcastový psychothriller o hranicích lásky, zločinu a pravdy. A taky o místech, kam se prostě chodit nemá!

  Všechny díly podcastu Mizení můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Jedno zásadní téma každý všední den. To nejdůležitější dění v Česku, ve světě, ekonomice, sportu i kultuře optikou Seznam Zpráv.

 • Podcast Deníku N. Investigativa, zásadní události a jízlivé poznámky s Filipem Titlbachem.

 • Výjimečné autorské rozhovory, které jdou do hloubky témat i příběhů lidí, kteří by Vás měli zajímat.

  Za měsíční předplatné na Herohero.co/cestmir dostanete obsah bez reklam a v plné délce. Budeme v kontaktu a vy budete u dalšího rozvoje a nových výhod.

 • Podcast o tom, jak inspirativní páry zvládají skloubit rodinu, život, volný čas, děti, práci, peníze a přitom se z toho nezbláznit. Moderuje Marketa Frank a Vilém Franěk.

 • Víme, že nic nevíme, ale pokaždé se snažíme vědět o trochu víc. Skáčem do poznatků o mozku a vědomí, nakopáváme svůj potenciál a sdílíme to se světem.

  Proč optimalizovat naší mysl pro dobu v které žijeme?
  Proč se věnovat biohackingu a prevenci zdraví?
  Kde jsou hranice poznání a fascinace?

  Milujeme příběhy a snažíme se je vyprávět i formou tohoto podcastu. Propojujeme neurovědy, filosofii a psychologii s vlastními koncepty, zkušeností a věděním odborníků z různých oblastí.


  Podcast vám přináší Vojtěch Hlaváček a Jiří Kryštof Jarmar

 • Podcast o tématech z oblasti gynekologie, porodnictví, ženské sexuality ale i o tématech z běžného života ženy.
  Podcastem provází MUDr. Kamila Žižková (@moje_gynpor) a porodní asistentka Bc. Klára Sedmerová.

 • Nejvážnější kriminální případy, které v Česku otřásly společností. Vraždy, loupeže, únosy a další činy. Vyřešené i ty, u kterých ještě policie nezná viníka a zůstávají tak záhadou. Příběhy mužů i žen, které už na ulici nepotkáte. Svůj život totiž dožijí za ploty s ostnatým drátem a mřížemi. Pro běžný život na svobodě jsou totiž až příliš nebezpeční. Jak probíhaly jejich samotné činy, následné vyšetřování i dění v soudních síní u téměř zapomenutých ale i nedávných případů. To jsou HLASY ZLOČINU v podání Václava Janaty a Jakuba Kvasničky.

 • Hype-Cast je podcast, kam si zveme zajímavé lidi a celebrity, abychom je vyzpovídali o jejich životě, na aktuální témata nebo s nima jen kamarádsky pokecali :)
  Celým Hype-Castem provázejí Stejk a Martin Molnár. Na nové díly se těště každý čtvrtek v 17 hodin. Peprný BONUSY s hostama a všechny epizody o několik dní dřív najdete na https://herohero.co/hypecast

 • Recidivisté, sadisté, vrazi. Jedno mají společné. Ničí životy všem v okolí svých obětí a kradou životy nejen jim, ale i pozůstalým. Čeští kriminalisté vypráví o případech, které jim i po letech zůstávají v paměti.

 • Kecy a politika je podcast komentátora Bohumila Pečinky a Petrose Michopulose, muže, který se čtvrtstoletí zabývá marketingem a politikou. Současná politika pohledem dvou rozdílných osobností, kteří se nebojí říct své názory. Nekorektní podcast, v němž se věci zasazují do kontextu a přísně se tu oddělují prázdné kecy od skutečné politiky.

 • Brocast je podcastová série dlouhých konverzací se zajímavými osobnostmi na nejrůznější témata. Podcast uvádí bráchové Adam a Tomáš.

 • Nejzajímavější a nejneuvěřitelnější příběhy jsou ty, které se opravdu staly. Realita je totiž vždycky zábavnější než fikce. Audio referáty o tom, co jste ani netušili, že vás bude bavit. A taky spousta věcí, co vás v dějáku nenaučili.

  Vyprávím to já, Markéta Lukášková aka @pandikralovna, spisovatelka a Karel Čáslavský chudých.

  Bonusové epizody:

  Herohero.co/podcastpribehy
  Pickey.cz/pandikralovna

  Podcast na sítích:

  Facebook.com/pribehkteryseopravdustal
  Instagram.com/podcastpribehy
  Tiktok.com/podcastpribehy

 • Staň se placeným odběratelem a poslouchej celé epizody i s bonusy a dokonce o týden dříve!: https://podcasters.spotify.com/pod/show/u-kulateho-stolu/subscribePovídání U Kulatého stolu, ve kterém se vždy sejdou Martin Klesnil, Patrik Fiala a zajímavý host. Rozhovory jsou dlouhé, někdy zábavné, někdy vážné, ale vždy zajímavé! Snažíme se jít do hloubky a obsáhnout témata, o kterých host jinde nemluvil.

 • Politické kauzy, boje o vliv i šeptanda z kuloárů Sněmovny. Podcast Lucie Stuchlíkové a Václava Dolejšího o zákulisí české politiky. Každý týden na Seznam Zprávách.

 • Podcast Českého rozhlasu Plus zaměřený na postsovětský prostor.

  Všechny díly podcastu Na Východ! můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Charismatické, odhodlané, výjimečné. Takové byly osobnosti, které měly vliv na vývoj společnosti, historii svých zemí, potažmo celé dějiny. Poznejte životní osudu žen a mužů, kteří měnili svět.Sledujte Životy slavných ve videoformě na YouTube kanálu Životy slavných.

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Můj podcast vám příjemnou a zábavnou formou nabízí různé úhly pohledu na finance, vzdělávání, kariéru a celkově život.

 • Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost...

 • Hard talk Marie Bastlové na Seznam Zprávách. Zásadní a přímé otázky na politiky a na všechny, kteří jsou u moci a rozhodují.

 • Svět je v pohybu a „budoucnost“ je dnes. Egyptolog Miroslav Bárta, historik Martin Kovář a co-founder Datarunu Michal Půr jsou vaši průvodci novou realitou.

 • Martin Groman a Michal Stehlík. O dějinách, veřejném prostoru, médiích a mnohém dalším. Bonusy na https://prepiste-dejiny.gazetis.to/
  www.herohero.co/prepistedejiny

 • Terapeutický podcast o výchově.

  herohero: https://herohero.co/pocitamdotri
  Forendors: https://www.forendors.cz/pocitamdotri

 • O investování, kryptoměnách a nemovitostech se zajímavými osobnostmi ze světa financí. www.youtube.com/c/VojtaZizka

 • Rozhovory Lucie Výborné. Zajímavé osobnosti mluví o věcech, jimž rozumějí. Své dotazy pokládejte přes formulář na webu.

  Všechny díly podcastu Host Lucie Výborné můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Podcast novinářky Markéty Bidrmanové a jejích hostů z řad investorů a odborníků. Poslechněte si konkrétní rady na téma investic, inflace, úvěrů nebo hypoték. Finanční „kápezetka“ pro všechny, kterým nejsou peníze ukradené. Nový díl každý čtvrtek na Seznam Zprávách.

 • KRIMI PŘÍBĚHY je největší True Crime YouTube kanál v Česku a funguje i ve formě podcastu! Myšlení vrahů nás fascinuje. Proč jsou schopni tak ohavných činů? KP se detailně zaměřují nejen na činy vrahů, ale také na jejich psychologii.

 • Na horách číhá zlo. Strašidelný podcast, jehož 1. díl uslyšíte ve vysílání Junioru 12. 2. 2024 ve 21:00, není vhodný pro posluchače mladší 10 let.

  Všechny díly podcastu Lyžák můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Hodina dějepichu je humorný podcast časopisu Reflex o historii erotiky, sexu a sexuality. Napříč celou lidskou kulturou a historií. Od vztyčování falických obelisků ve starověkém Egyptě až po aférky v Oválné pracovně. Sex je totiž jediná věc, která nás jako druh nikdy nepřestala bavit. Podcastem provází Jan Studnička, redaktor Reflexu, komik, scénárista a publicista. A Tereza. Tereza je hezká.

 • Kaviárový tousty: O Rusku v souvislostech

  Jirka žije v Rusku. Už 16 let. Lucka žije v Belgii. Už pět let. Oba jsou pořád Češi jako poleno, jen vypadli z českého rybníčku, aby trochu poznali svět. Spojuje je zájem o Rusko. Jirka, politolog a publicista, bydlí na sídlišti v Moskvě i s ruskou manželkou a malým synkem. Lucka, politoložka a publicistka, zájem o Rusko zdědila asi po svém dědečkovi, který tam jako stavař léta pracoval a doma měl úctyhodnou sbírku ruské klasiky. Oba denně sledují ruskou realitu, abyste vy nemuseli.

 • Myslíte si, že to skutečně důležité se děje v Praze a vůbec v Česku? Chyba! I pro nás Čechy má mnohem větší význam dění v Evropě. A navíc to rozhodně není nuda, jak vám v podcastu Bruselský diktát řeknou Ondřej Houska a Michal Půr. Poslouchejte, pokud chcete vyložit kontext dění kolem vás od skutečných insiderů.

 • Podrobný průnik do světa čar a kouzel zprostředkovaný skrze mikrofon samozvaného Potterologa par excellence.

  Čtení knih o Harrym Potterovi kapitolu po kapitole s elektronickou tužkou za uchem. Rozbor všeho, co jste o brýlatém hrdinovi věděli i nevěděli.

  Podcast vychází každé pondělí, obsahuje spoilery a není určen pro děti.

  Instagram: www.instagram.com/neplecha__ukoncena

  Herohero: www.herohero.co/neplechaukoncena

 • To nejdůležitější, nejstrašidelnější a nejzábavnější z české politické scény. Tým Šťastného pondělí přichází s podcastovou afterparty – Jindřich Šídlo, Konstantin Sulimenko, Tereza Povolná a Ondřej Lasák každé pondělí večer pokračují s tématem z aktuálního dílu ŠP a komentují internetový bizár v českém politickém rybníčku.

  Poslouchejte na Seznam Zprávách, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

 • Veronice je 25 let. Petrovi 54. Jejich generace si moc nerozumí. A tak si řekli, že to zkusí prokopnout. V podcastu Generační konflikt si vysvětlují, co si jedna generace myslí o druhé a v jaké kdo je krizi. Co Veronika řekne na to, že Gererace Z je přecitlivělá a nemaká? A co Petr na to, že boomerům jde jen o prachy? A jako bonus generační slovníky.

 • Short podcasts to help you improve your English at work. Find more programmes and activities at bbclearningenglish.com

 • Nejvlivnější český podcast. Rozhovory nejen o aktuálních tématech s hosty, kteří mají co říct. Uvádějí Tomáš Jirsa a Michal Půr.

 • S Adamem Miklicou a Josefem Klímou o tenké hraně zákona v novém miléniu. Z podsvětí je spíš polosvět a zločin infiltruje stát. Uslyšíte, jak Mrázkův exkolega Pitr utíká do Švýcarska. Jak se naše zbraně málem pašovaly do Íránu, jak Švábův gang kosil bohaté podnikatele v zahraničí nebo jak někoho napadlo namíchat do alkoholu víc metanolu a skončilo to mrtvými a prohibicí.

  Druhou sérii Českého podsvětí poslouchejte na Seznam Zprávách, na Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

 • Zločiny, oběti, pachatelé. V podcastu Kateřiny Rathouské se dozvíte vše o fascinujícím světě forenzní psychologie, a to přímo od soudní znalkyně a psycholožky Ludmily Čírtkové a dalších odborníků.Nový díl každý pátek!V podcastu se vyskytují násilné motivy a svým charakterem není vhodný pro citlivé osoby.

  Všechny díly podcastu Forenzní psychologie můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Balanc je magazín o seberozvoji, prospěšném životním stylu a důležitosti dobrých mezilidských vztahů. Je odpovědí na náročnou dobu a společnost, která vyvolává deprese, úzkosti a nadměrný stres.

  Všechny díly podcastu Balanc můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Learn and practise useful English language for everyday situations with the BBC. Your weekly instruction manual for saying or doing something in English is published every Thursday.

 • Lucie & Markéta si řekly, že jejich duchaplné rozhovory by mělo slyšet víc lidí, než jen ony dvě. Chumelenice je podcast o ničem a taky dost o všem. Chyběl vám, jen jste o tom dosud nevěděli. Vychází každý pátek a jeho obsah není politicky korektní. Více na instagramu @chumelenice_podcast

 • Dobrovský & Šídlo. Váš oblíbený podcast z produkce Paměti národa. Pravidelná dávka názorů, vzpomínek, informací a sentimentu. Od devadesátých let po současnost. Čím jsme si prošli a jak jsme to přežili? Politika a historie v unikátním mixu. Poslouchat nás můžete na všech podcastových aplikacích a také na magazin.pametnaroda.cz.

  Můžu to doříct…? - kniha - e-shop Paměti národa

  Dobrovský & Šídlo triko - e-shop Paměti národa

 • Tři muži, tři kamarádi a jejich mnohdy tři různé pohledy na způsob jak proplout životem a nezaseknout se u toho ve středo/věku.

 • Nebojí se říct, co si myslí. To je sourozenecké duo Agáta Hanychová a Vincent Navrátil.

 • Honza Palička a Marek Korejs odkrývají fascinující svět záhad, spiknutí a konspiračních teorií. Vydejte se s nimi na dobrodružnou výpravu do temných zákoutí lidského poznání, kde se budou zkoumat neuvěřitelné spojitosti a fascinující podivnosti. Od staletých konspiračních teorií po aktuální záhady, které se na první pohled zdají nevysvětlitelné. Co je fikce, a co jsou fakta? To vám (možná) odhalí podcast Fakta X.

 • Vydejte se na cestu za svým lepším já v doprovodu špiček české vědy a společenského dění.
  Epizody v plné délce a bez reklam najdete na herohero.co/neurazitelny

 • Že nemůžete zrovna vyrazit do zahraničí? Nevadí. Michael Švarc a jeho hosté vás každé druhé úterý vezmou na výlet do známých i neznámých koutů naší planety, za poznáním tamní kultury i gastronomie.

 • Formula 1 - novinky, analýzy, debriefingy, VIP rozhovory a hlavne celá československá formulová rodina na jednej trati.

 • Podcast pro všechny, kdo byli někdy dětmi. Pomáháme rodičům i dětem, ať už malým nebo dospělým, ke svobodnějšímu a šťastnějšímu životu i rodičovství.

 • Pro odemknutí bonusových dílů v plné délce můžeš dát odběr tady: https://podcasters.spotify.com/pod/show/easycast/subscribe

 • Insta Crime Podcast ve spolupráci s Blesk.cz se navrací do nedávné minulosti a přináší šokující a téměř zapomenuté kriminální případy z České republiky. Moderátorky Tereza a Petra Vám každý čtvrtek představí děsivý díl, odhalí životy a brutální činy pachatelů.

  Audiovizuální formu podcastu můžete naleznout na webu Blesk.cz.

  Více informací naleznete na Insta Crime Blogu a webu Blesk.cz

 • Reportéři Seznam Zpráv Josef Klíma a Jaroslav Mareš o největších vyřešených i nevyřešených českých záhadách. Poslouchejte od 13. února na SZ.cz, Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

 • Huberman Lab discusses neuroscience — how our brain and its connections with the organs of our body control our perceptions, our behaviors, and our health. We also discuss existing and emerging tools for measuring and changing how our nervous system works.
  Andrew Huberman, Ph.D., is a neuroscientist and tenured professor in the department of neurobiology, and by courtesy, psychiatry and behavioral sciences at Stanford School of Medicine. He has made numerous significant contributions to the fields of brain development, brain function and neural plasticity, which is the ability of our nervous system to rewire and learn new behaviors, skills and cognitive functioning. 
  Huberman is a McKnight Foundation and Pew Foundation Fellow and was awarded the Cogan Award, given to the scientist making the most significant discoveries in the study of vision, in 2017. His lab’s most recent work focuses on the influence of vision and respiration on human performance and brain states such as fear and courage. He also works on neural regeneration and directs a clinical trial to promote visual restoration in diseases that cause blindness. Huberman is also actively involved in developing tools now in use by the elite military in the U.S. and Canada, athletes, and technology industries to optimize performance in high stress environments, enhance neural plasticity, mitigate stress and optimize sleep.  
  Work from the Huberman Laboratory at Stanford School of Medicine has been published in top journals including Nature, Science and Cell and has been featured in TIME, BBC, Scientific American, Discover and other top media outlets. 
  In 2021, Dr. Huberman launched the Huberman Lab podcast. The podcast is frequently ranked in the top 5 of all podcasts globally and is often ranked #1 in the categories of Science, Education, and Health & Fitness.

 • Dobrodružství české kriminalistiky na pomezí rozhlasové hry a dokumentu.

  Všechny díly podcastu Historie českého zločinu můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Lit je zapálený podcast o literatuře a knihách. Zveme si hosty a hostky, se kterými si povídáme o tom, co čteme a proč. Chceme zkrátka vědět víc a taky sebe i vás inspirovat.

  Všechny díly podcastu Lit můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Dva muži Jan Sedláček a Petr Soukup rozebírají témata kolem sexu v podcastu Přirození - Jak to mají muži.
  Občas kloužou po povrchu,
  občas se dostanou do hloubky,
  nikdy však nezapomenu na vrchol.
  To vše v přirozeném rozhovoru dvou lidí, kteří jsou rádi na světě.

 • Podcast spojující všechny světy do jednoho. Zábava, vědomosti, celebrity, showbusiness, seberozvoj.

 • Podcast, který se zabývá příběhy lidí, kteří si prošli opravdovou noční můrou.

 • Inspirativní rozhovory a témata, která rezonují. Světlana Witowská na Aktuálně.cz zpovídá osobnosti veřejného života.

 • Prostor X je podcast časopisu Reflex, v němž moderátoři Martin Bartkovský, Martin Bryś a Oliver Adámek zpovídají osobnosti o aktuálních a zajímavých tématech.

 • Katka a Tom mají nový partnerský podcast. Co nebo kdo si má dát tento týden "chill out"?

 • Poslechni si epizody zdarma a staň se placeným odběratelem: https://podcasters.spotify.com/pod/show/simrani/subscribeTam, kde ostatní podcasty končí, Šimrání teprve začíná. Láska, vztahy, sex, intimita, rozkoš a všechno, co k tomu patří. Báječní hosté a naprostá otevřenost. STÁLE JE CO OBJEVOVAT! instagram: https://www.instagram.com/simrani_podcast/web: www.simrani.cz

 • Tereza Kostková a Adéla Gondíková vedou rozhovory s hosty, které znáte, anebo které stojí za to poznat. Blízká setkání vysíláme každý všední den po jedenácté na Dvojce.

  Všechny díly podcastu Blízká setkání můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Podcast od introvertů pro introverty 🎧
  Vyvracíme mýty, sdílíme své zkušenosti a šíříme osvětu o introverzi, aby introverti lépe porozuměli sami sobě a naplno mohli využívat svých silných stránek.

  Instagram: https://www.instagram.com/ja_introvert/
  Threads: https://www.threads.net/@ja_introvert
  Facebook skupina: https://www.facebook.com/groups/753316602807448

 • Podcast nejen se zásadními postavami aktuálního dění v Česku a ve světě, ale také přehled o všem, co se právě děje v Datarunu.

 • Rozhovory s Mgr. Pavlem Procházkou. Ředitel konzultační společnosti Palatinum, lektor a manažer.Dostanete informace o prodeji, managementu, řízení firmy a tím získáte nadhled a inspiraci.Staň se placeným odběratelem: https://podcasters.spotify.com/pod/show/podcastpavelprochazka/subscribe

 • The day’s top stories from BBC News. Delivered twice a day on weekdays, daily at weekends.

 • Zavřete oči a přeneste se do chladné Británie a nehostinné krajiny v těch nejsevernějších koutech Evropy, kde se skrývají příběhy, které vás uchvátí a zároveň vyděsí. Každý díl podcastu vás provede temnými uličkami Británie, kde se skrývají případy brutálních vražd, ale i zasněženou Skandinávií, která skrývá tolik tajemství, ze kterých vám bude tuhnout krev v žilách. Temný sever je podcast Holky z forenzního, který odhaluje nejtemnější zákoutí Velké Británie a Skandinávie.

  Podcast není vhodný pro posluchače mladších 18 let, ani pro citlivé povahy.

 • První denní sportovní podcast v Česku. Expresní formát, netradiční témata, exkluzivní hosté.
  Každodenní porce sportovních informací pro ty, kterým jen výsledky nestačí.

  YouTube: https://flashsco.re/3ZP9lhO
  TikTok: https://flashsco.re/3ZLh7cA
  Instagram: https://flashsco.re/3PM5duj

 • A few years ago I was a broke, university dropout, at 18 I built an industry leading social media marketing company, and at 27 I resigned as CEO. At 28 I co-founded Flight Story – a marketing and communications company, and thirdweb - a software platform, making it easy to build web3 applications. I then launched private equity fund, Flight Fund, to accelerate the next generation of European unicorns. During this time I I decided to launch 'The Diary Of A CEO' podcast with the simple mission of providing an unfiltered journey into the remarkable stories and untold dimensions of the world’s most influential people, experts and thinkers. Thank you for listening.
  My New Book: https://g2ul0.app.link/DOAC
  IG: https://www.instagram.com/steven
  LI: https://www.linkedin.com/in/stevenbartlett-123

 • Podcasty o zdravém životním stylu, fitness a výživě.

 • Príbehy sériových vrahov a pokus o nahliadnutie do ich mysle. Vypočujte si, čo všetko sa skrýva za ich ohavnými činmi. Volám sa Richard Mažonas a mojou záľubou boli od detstva detektívky. Bavili ma natoľko, že som sa po strednej škole rozhodol v tomto smere ďalej rozvíjať. Teraz študujem na právnickej fakulte a po ukončení štúdia sa plánujem venovať trestnému právu. Stálym hosťom v tomto podcaste bude môj starý otec, dlhoročný súdny znalec z oblasti psychiatrie, MUDr. Svetozár Droba. PRODUKCIA: @zapoofficial ARTWORK: @created_by_canamero

 • Kuba, David a jejich nevšední pohledy na témata v kontextu.
  Podpořit nás můžete na https://zjistivic.cz/podpora . Všechny díly najdete na webu https://zjistivic.cz/ , s bonusy a s předstihem nás najdete také na:
  Patreonu: https://www.patreon.com/zjistivic
  Gazetistu: https://zjistivic-cz.gazetis.to/
  HeroHero: https://herohero.co/zjistivic

 • True stories for English speakers learning Spanish. From the makers of Duolingo, the most popular language-learning app, comes a new podcast that delivers fascinating real-life stories in easy-to-understand Spanish with English narration. These are not language lessons; they’re life lessons through language. Hosted by Martina Castro, co-founder of NPR’s Radio Ambulante.

 • 🎤 Rozhovory na téma vztahy, u kterých se ptáme za Vás!
  🧨 Díky našemu obsahu do tebe nalejem tolik znalostí o vztazích, že se z tebe stane regulérní vztahovej nadčlověk, kterýmu bude i Guru Jára závidět!
  🎧Celé díly k dispozici již na herohero.co/dlouhysiroky

 • Rozbité prasátko, váš odrazový můstek do světa peněz! Chcete vydělávat více peněz, vybudovat si pasivní příjem nebo začít investovat? Tak se nalaďte na vlnu osobních financí společně s Jakubem Dvořákem, autorem knihy Průvodce pro pasivní investování od Rozbitého prasátka. 

 • Houpačky jsou magazín pro aktivní rodiče, který každý týden nabízí diskuse o dětech, mateřství, otcovství, rodině a životním stylu s lékaři, psychology, poradci i rodiči, kteří vypráví své příběhy.

  Všechny díly podcastu Houpačky můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Nejlepší byznysový magazín v Česku přináší sérii podcastů (dříve pod názvem Forbes Radio). Pravidelná inspirace, příběhy úspěšných, technologie, budoucnost, startupy, fuckupy...

 • Podcastová série novináře Jaroslava Kmenty. Deset let v podsvětí české politiky. Poslouchejte od 10. října na Seznam Zprávách, platformě Podcasty.cz a ve všech podcastových aplikacích.

 • Vyhonit ďábla se Zuzanou a Terezií. Vulvy, sperma, traumata, tělesnost, chlupy, orgasmy, výtoky, porno, stereotypy, sex, chtíč, fetiše a vyhánění sexuálních tabu. Vyháníme ďábla!
  Nápady a postřehy nám posílej na Instagram anebo na Facebook.

 • Platforma, projekt nebo podcast? Všechno dohromady. Primárním cílem je otevírat zajímavá témata, které nedostávají tolik prostoru a dávat hlas lidem s unikátními příběhy. Sledujte včetně obrazu na YouTube.

  Dříve pod názvem Politickej podcast.

 • V podcastu K.O. zpovídá Oto Klempíř své hosty s nečekanou laskavostí a humorem. Občas je však dokáže zaskočit nepředvídatelně překvapivými otázkami. Hezké věty se mísí s těžkými údery slov, které mohou "složit" i ty nejpevnější figury.
  Oto Klempíř popírá a zároveň zdůrazňuje svou image tvrdého, ale chytrého politického marketéra, který v sobě nese “devatero” dalších řemesel - scénaristu, textaře, kreativce, básníka či kontroverzního rappera.
  K.O. je určen pro širší publikum, které se zajímá o politiku, kulturu, sport a celkově o svět kolem nás.

 • Představujeme náš podcast Rest Day🎙️, který budeme natáčet přímo v karlínském Fitness Hubu.

  Buďte u toho a přijďte se pobavit s Jakubem Enžlem, Lišákem a Anitte a jejich hostem.😉 Zaručujeme spoustu zajímavých informací, skvělou zábavu a namoženou bránici.🤣 Sledujte naše sítě a již brzy se dozvíte, kdy se naše podcastová parta potká poprvé a koho si vezmou do parády.🧐

  Všechno nejnovší info na našem IG: @gymbeam_prague

 • Tradiční netradiční úterní vysílání nejenom na fotbalová témata s velkou řadou vlivných hostů.

 • Podcast vyjde 22. 2. 2024!

  Před téměř 7 lety jsem uslyšela větu, která mi změnila život. "Předávej druhým ženám to, co ses sama naučila." Na začátku jsem ji nechápala, pak jsem na ni sbírala odvahu a teď provázím tisíce žen. Podcast je jedním z dalších způsobů, jak s vámi mohu sdílet své prožitky, předávat vám nástroje, které se mi osvědčují a dělat rozhovory s lidmi, kteří mě zásadně ovlivnili.

  Děkuju, že jste tu se mnou a těším se, co vám to přinese!

  Aby vám žádná epizoda neunikla, můžete kliknout na "sledovat" a pokud je vám podcast přínosem, budu moc ráda, když ho nasdílíte.

 • Chcete žít dobrý život? Poslechněte si, jak na to.
  Dan Tržil zpovídá osobnosti, kteří dosahují vynikajících výsledků ve svých oborech, ale hlavně plnohodnotného života dle vlastních pravidel.
  Zajímá vás jejich motivace, zvyky, čemu věří a podle čeho se řídí?

 • Vyprávíme příběhy, na které se zapomnělo, nebo se na ně mělo zapomenout.

  Všechny díly podcastu Příběhy 20. století můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Unikátní talk show Andreje Babiše. O všem, co vás zajímá.

 • V podcastu Rosteme se zaměřujeme na to, jak mít spokojenější život a zářnou kariéru. Ty nejlepší rady hledáme v úspěšných seberozvojových knihách, které pak s pomocí odborníků a koučů konfrontujeme s praxí a realitou. Moderují Silvie Housková a Lucie Černohlávková. Návrhy na témata nebo zpětnou vazbu jim můžete napsat na [email protected].

 • Radio Wave je stanice a online platforma Českého rozhlasu, která přináší podcasty o životním stylu, hudbě, psychologii, módě, cestování, vztazích i ekologii.

 • I’m Jay Shetty host of On Purpose the worlds #1 Mental Health podcast and I’m so grateful you found us. I started this podcast 5 years ago to invite you into conversations and workshops that are designed to help make you happier, healthier and more healed. I believe that when you (yes you) feel seen, heard and understood you’re able to deal with relationship struggles, work challenges and life’s ups and downs with more ease and grace.

  I interview experts, celebrities, thought leaders and athletes so that we can grow our mindset, build better habits and uncover a side of them we’ve never seen before. New episodes every Monday and Friday. Your support means the world to me and I don’t take it for granted — click the follow button and leave a review to help us spread the love with On Purpose. I can’t wait for you to listen to your first or 500th episode!

 • Knihy, které musíte znát, ale nemusíte číst. Poslechněte si klasická díla české literatury online.

  Všechny díly podcastu Čtenářský deník můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Kauzy, souvislosti i zákulisí investigativní novinařiny. Podcast pořadu Reportéři ČT. Moderují Adéla Paclíková, Barbora Loudová a Zuzana Černá.

 • Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Podcast o všem a o ničem, co život naděluje a bere. Dvě moderátorky, které nemoderují, a občasný host, kterým může být i žena a který se občas dostane i ke slovu.

  Všechny díly podcastu Buchty můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Podcast Aura. snoubí holistické zdraví s každodenním životem, průzkum se zábavou & jedinečnost s komunitou.
  Tvůj průvodce novodobým světem a opora při cestě za Tvým autentickým JÁ.

 • Chtěli byste zlepšit či oprášit svoji angličtinu, ale je pro vás obtížné si na to najít ve svém nabitém kalendáři čas? Tak přesně pro vás je tu BroňaCast, který vám nadšený učitel angličtiny Broňa přináší pravidelnou dávku angličtiny do vašich uší. Nyní tak můžete zdokonalovat svoji angličtinu třeba během cesty do práce, vaření či sportovních aktivit :-)

 • Industry veterans, degenerate gamblers & besties Chamath Palihapitiya, Jason Calacanis, David Sacks & David Friedberg cover all things economic, tech, political, social & poker.

 • Podcastové verze oblíbených pořadů z MovieZone.cz: Rozjímání nad novými filmy v MZ Live, vzpomínání na klasiky v MZ Live Speciálu, sledování trendů v Encyklopedii akčního filmu, Filmy v síti plné tipů a ještě mnohem, mnohem víc!

 • 😈 Nestydatý a duchaplný 👻
  🍑 Šťavnatý a informačně hutný 📖
  👩‍🔧 Feministický a koketní 💋
  🛠 Šťouravý a něžný 🐰

  Budeme #bitchovat psychologickou popkulturu a uvádět hosty do rozpaků.

 • Čtvrthodinka o byznysu z první ruky. Rozhovory s top lídry, zakladateli firem a špičkami českého byznysu. Každý všední den na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

 • Dlouhé čtení ze Seznam Zpráv i v audioverzi. Původní analýzy, komentáře, investigace, které by vám neměly uniknout.

 • Poslouchejte o známých i promlčených událostech historie.

  Všechno z tématu Historie můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Láska, sex a trápení. Tady Doktorka Nikita a Docent Zach! Už jsme nemohli přihlížet, jak se česká společnost pere se vztahy. A to nejen partnerskými! Už bude dobře... Jsme tu a v našem československém comedy podcastu řešíme ty nejpalčivější témata. Hezky se usaď a klikni na PLAY.

 • Bývalý gólman, dneska trenér, Domino Rodinger, a.k.a. Bratinger, pyšníci se titulem s bratislavským Slovanem a Viktor Freisinger, bývalý hráč AC Sparta Praha, mládežnický reprezentant, dnes strůjce taktických rozborů Piera v Canal+ Sport a obrovský fanoušek Arsenalu. Sleduj @primozkabiny

 • Ovlivňují životy svých národů a vlastně i celé planety. Válčí, pletichaří a korumpují, odpůrce vraždí, zavírají do vězení nebo vydírají. Pro některé se hodí slovo diktátor, jiní jsou cudně označováni jako kontroverzní. Jedni se topí v krvi, další se drží vlády ohýbáním zákonů a populismem. Všichni do jednoho ale nezvladatelně touží po moci. Tento podcast vypráví příběhy světových diktátorů, lídrů a magnátů. Sleduje je od dětství až k milenkám, mapuje jejich životy i záliby. Jsou to jen Padouši, nebo pro někoho i Hrdinové? Ptají se Pavlína Wolfová a Pawluscha Novotný.

 • Chybí Česku vize? Jak se tu žije a jak Česko změnit, aby tu bylo ještě líp? Čestmír Strakatý v podcastu serveru CzechCrunch zpovídá politiky, odborníky a osobnosti, kteří ví, jak posunout Česko vpřed – nebo to mají přímo v popisu práce. • Podcast zaměřený na treky, dálkové přechody, nevšední expedice a vše okolo toho.

  Pro lepší zážitek doporučujeme sledovat i s videem na https://www.youtube.com/travelightcz

  Rozhovory vám přináší speciálka na ultralehké turistické vybavení www.travelight.cz

 • Rozhovory o zdraví se zdravým nadhledem. Publicistka Lucie Šilhová zpovídá lékaře a odborníky v podcastu MUDr.ování a s jejich pomocí hledá odpovědi na otázky, které zajímají většinu z nás. Poslouchejte mudrování s odborníky každou středu v 11:00 na ProZeny.cz

 • Podcastů o běhání není nikdy dost. Sto tisíc mil je další z těch, které se snaží nasypat běžcům do uší dávku motivace, seznamit je s neuvěřitelnými příběhy úspěšných běžců a přinést jim řadu tipů a triků, jak běhat lépe, rychleji a hlavně s radostí.

 • Ahojte,
  užijte si chvilku klidu a nechte se unést do světa pohádek. A pokud posloucháte před spaním, přeji hezké usínání.
  V podcastu uslyšíte moje autorské pohádky a pak pohádky jiných autorů, které budu namlouvat. Máte také možnost okomentovat jednotlivé epizody a pokud máte nějaký dotaz, neváhejte a napište mi na instagram:) Doufám, že se vám podcast bude líbit a mějte se krásně. N.
  Instagram:
  Pohadky_a_pribehy
  frankovan
  e-mail: [email protected]

 • Build your English vocabulary in six minutes. Every Monday join two of our presenters and hear about different ways to develop your vocabulary knowledge and skills.

 • Interview s významnými osobnostmi české společnosti. Barbora Tachecí a v pátek Michael Rozsypal hledají nepovrchní odpovědi.

  Všechny díly podcastu Osobnost Plus můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Odebírejte celé podcasty DVTV https://anchor.fm/dvtv/subscribe ★ Poslouchejte rozhovory v plné délce přímo na Spotify ★ Spotify podcasty nejsou součástí členství DVTV Extra - více informací https://www.dvtv.cz/info/dvtv-podcasty-do-vaseho-mobilu ★ Jsme první nezávislá internetová televize. Rozhovory, analýzy, komentáře, reportáže.

 • Luke's English Podcast is an award-winning podcast for learners of English. Listen, learn and have fun while picking up natural British English as it really is spoken. http://teacherluke.co.uk

  Sign up to LEP Premium on Acast+ and add the premium episodes to a podcast app on your phone. https://plus.acast.com/s/teacherluke.


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Odhalujeme mýty, polopravdy, dezinformace či lži z naší historie.

  Všechny díly podcastu Jak to bylo doopravdy můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Rozhovory šéfredaktora Seznam Zpráv Jiřího Kubíka s významnými ženami a muži, úspěšnými v řadě oborů. Nechte se inspirovat jejich životem, dílem, názory a zlomy v kariéře.

 • Jak doma zastavit zlobení, vztekání, pláč a křik a začít si s dětmi rozumět

 • Profesionální zápasník Leo Brichta a jeho kamarád Jenys si berou do parády zajímavé hosty u přátelského pokecu.

 • Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Ujfaluši a specialista na sportovní marketing & PR Michael Marek vám pravidelně přinášejí aktuální témata, zprostředkovávají rozhovory se zajímavými hosty a nahlížejí do zákulisí V Repre.

 • Abeceda strachu je novým společným seriálem, který bude spojovat temná a neobvyklá témata z dávné i nedávné historie. K dispozici s obrazem na YouTube na kanále Adam Miklica a Eduard Birke, popřípadě BEZ CENZURY A BEZ REKLAM na Herohero.

  https://herohero.co/eduardbirke
  https://herohero.co/staysteak

 • Bruselské chlebíčky jsou autorským podcastem Českého rozhlasu, který připravuje současná zpravodajka v Bruselu Zdeňka Trachtová, bývalý zpravodaj Filip Nerad a specialistka na EU serveru iRozhlas.cz Anna Urbanová. Se znalostí věci i s nadhledem rozebírají každý týden se svými hosty aktuální dění v Evropské unii a přehlednou formou servírují ty nejdůležitější události i zajímavosti ze zákulisí evropské politiky. Postřehy nebo připomínky pište na [email protected].

  Všechny díly podcastu Bruselské chlebíčky můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Největší výhoda pondělí? Dá se při něm mluvit o ligovém víkendu. A ten se dá rozebírat zleva, zprava, skrznaskrz - a může se klidně i obrátit naruby. Fotbalový podcast o české lize si můžete pustit každé pondělí v 18.00.

 • Tak trochu jiný podcast (nejen) o vztazích. Otvíráme tabuizovaná a nepopulární témata, sdílíme příběhy ze života, vyvoláváme provokativní otázky, odlehčujeme vážná témata. Náš podcast je našlapaný energií, kterou vysíláme. Objev s námi cestu sám/sama k sobě. Zkrátka lepší ty, lepší vztahy, lepší život.
  Získejte svůj výtisk knihy Opravdový život. (https://www.opravdovyvztah.cz/sp/opravdovy-zivot-b/)

 • Podcastová série o respektujícím rodičovství se vším hezkým, co přináší, ale také o výzvách a překážkách, na které narážíme po cestě. S přáním vytvořit bezpečný prostor pro sdílení a diskuzi.

 • Podcast pro všechny, kteří žijí ve svém rytmu.

 • Dokumentární příběhy o sériových a masových vrazích. Nejnovější epizody naleznete necenzurované na Herohero a později s cenzurou i na YouTube kanálu Eduard Birke.

 • Svět kolem nás neustále generuje nová data. Každé všední ráno v 6:00, když se probouzíte do nového data, vám jedno datum přinese Petr Bartoň. Jedno nové "číslo pro dnešní den", s krátkým komentářem, co to znamená pro náš svět. Aby vás nikdo nezaskočil otázkou "... a máte na to data?"
  Čteníchtiví mohou odebírat přepis na sni-dane.cz.

 • Stejně jako Cukrfree, ani Cukrfree Podcast není jen o jídle! Jeho autorka Janina D. Černá vám přináší sérii delších rozhovorů s inspirativními hosty, a to nejen z oblasti zdraví, výživy a životního stylu.

 • Hledáme staré recepty na nové problémy, i nové recepty na staré problémy. Jsme přesvědčeni, že v moudrosti předků je více dobra, než ve všech módních ideologiích dohromady, že ideály lidskosti a hodnoty naší civilizace nemají a nesmí být rozbity, ztraceny, zapomenuty. Zajímají nás lidé a jejich myšlenky, proto s lidmi rádi mluvíme, nevyslýcháme je.

 • Trio Jaromír Bosák, Luděk Mádl a Karel Tvaroh každý týden o českém a světovém fotbalu. Příběhy, výkony, aféry, důležité postavy na hřišti i v zákulisí. Každé úterý na Seznam Zprávách a ve všech podcastových aplikacích.

 • Learn English grammar in six minutes. Every Tuesday join two of our presenters and learn a new key area of grammar.Our presenters include Finn, Emma, Rob, Neil, Sophie and Alice.

 • Spáchali ťažký zločin, no pred spravodlivosťou sa im nepodarilo skryť. Každý z nich má v policajnom archíve svoj spis.

  Mrazivé osudy obetí, šialené mysle vrahov a násilníkov. Ponorte sa s nami do hlbín policajných archívov a pripomeňte si tie najhrôzostrašnejšie prípady, ktoré otriasli nervami aj tých najlepších vyšetrovateľov a psychológov. Toto je skutočné krimi, ktorým vás bude sprevádzať herec Martin Kaprálik a psychologička Sylvia Dančiaková.

  Tento podcast obsahuje násilné a sexuálne scény. Preto nie je vhodný pre poslucháčov mladších ako 18 rokov, ani pre citlivé povahy.

  Kriminálne spisy
  BAUER MEDIA Slovakia, k.s., Vrútocká 48, 821 04 Bratislava
  IČO: 357 92 094
  Periodicita: 2-týždenná
  EČP: EV 89/23/EPP

 • EXEC Talks je podcast pro e-commerce managery, ve kterém uslyšíte rozhovory se zajímavými a úspěšnými e-commerce osobnostmi. EXEC Talks vydává Shopsys, jednička ve tvorbě e-shopů na míru. 

 • Pravidelné útěky do nestárnoucího příběhu Pána Prstenů. Kapitolu po kapitole každé druhé úterý objevujeme legendární Tolkienův svět a detaily, které nám při čtení knih nebo sledování filmů mohly uniknout.

 • Recast na Spotify je záznam živého podcastu na YouTube kanále Duklock.

  Ak chcete zažiť Recast naživo sledujte instagram Duklock pre viac info!

 • Vychovávej s láskou je projekt, který ukazuje jak moc ovlivňuje výchova a prostředí ve kterém v dětství žijeme naší osobnost. Vedu rozhovory s lidmi, kteří si nesou nějaké trauma z dětství a nebojí se o tom mluvit. Občas se tu objeví i rozhovory s odborníky a učiteli.

 • Máma mele maso, Ema má mísu, Kovy... otevírá témata? Většinou tak jak to má nejraději – monoLOGem z pohodlného křesla, gauče nebo z postele, jindy diaLOGem s hosty... zpravidla mimo postel. LOG nemá bariéry ani hranice. I proto v něm s Kovym občas vycestujete přes půl světa. Je to comfort place ve zběsilé džungli dneška. Místo, kam se chcete každý týden vracet. Kde se můžete zamyslet i otevřít. Vychází každou středu. Nebo už v neděli i s videem na herohero.co/kovy

 • Sportovní podcasty webu ctsport.cz. Vedle pravidelného fotbalového také biatlonový, hokejový i cyklistický // fotbalfokus.cz

  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Audio a video obsah od redakce deníku Echo24.cz a Týdeníku Echo.

  • Echo Porada
  • Hrot Pavla Štrunce
  • Echo Salon
  • Muži za pultem
  • Výpravy Jiřího Peňáse
  • Pravda neexistuje TM

 • Podcast, který nabízí otevřenou platformu pro diskuzi o tématech, která hýbou společností.

 • Nejposlouchanější český hokejový podcast s Jakubem Koreisem, Richardem Tesařem a jejich hosty.

 • Hrotcast je podcast šéfredaktora Hrotu Pavla Štrunce s ekonomem a hlavním analytikem Hrotu Miroslavem Zámečníkem o aktuálním dění v ekonomice a byznysu.

 • Every week, we look at a different everyday English phrase or piece of slang in this fun three-minute programme. From BBC World Service

 • Podcast o farebnosti materstva a hľadaní rovnováhy.

  Rozhovory s českými a slovenskými rodičmi zo sveta podnikania, showbusinessu, internetu a médií. Vo všetkých podcastových aplikáciách i na mlikovhlave.cz.

  Moje osobné príbehy nájdeš na instagrame mliko_v_hlave.

  Zastihneš ma na [email protected].

 • Věřte, že nemusíte být mnichem zavřeným půl roku v jeskyni, abyste mohli meditovat. Meditujte s námi kdykoliv a kdekoliv.

  V našem podcastu propojujeme vedenou tematickou meditaci s dechovým cvičením. Zakládáme si na holistickém přístupu, který věnuje pozornost tělu, mysli, duši a emocím, protože vše je vzájemně propojené a závislé jedno na druhém.

  Každé úterý se můžete těšit na novou epizodu. A pokud si naše meditace do uší užíváte, budeme moc rády, když nás budete sdílet se svou sociální bublinou.

  Více z naší tvorby najdete tady: https://bio.site/hackyourbio

 • Podcast Miloš Forman: Drž se toho snu přibližuje život režiséra Miloše Formana skrze jeho filmovou tvorbu v kontextu doby jak politické, tak i filmové. Od jeho českých snímků až po oscarovou kariéru v Hollywoodu. Průvodcem podcastu je filmový publicista Pavel Sladký. Za námětem a dramaturgií stojí Iveta Nebesařová.

  Podcast je součástí projektu Rok Formana. V Jeho rámci vzniká i divadelní inscenace Miloš Forman, která má premiéru 18 června 2024 na Letní scéně Musea Kampa.

 • Jsme manželé, oba máme roky zkušeností z předních českých médií a rádi si povídáme s inspirativními lidmi. Naše rozhovory jsou dostupné zdarma. Nakopne nás ale, když naši tvorbu přes patreon.com/marketa_mirek podpoříte, aby se nám vrátila část energie, kterou do této radostné práce vkládáme. Děkujeme, Markéta a Mirek

 • ČT24 - Váš informační náskok.
  Zpravodajské podcasty ČT24

 • Podcast MUDr. Borisa Bajera, PhD., autora dvoch knižných bestsellerov, o najhorúcejších témach zo sveta medicíny, fyziológie, životosprávy a výživy

 • Podcast historika Martina Kováře. Jeho hosté a jeho pohled především na dějiny 20. století. Pořad volně navazuje na podcast Jízda dějinami. Plnou verzi podcastu najdete na www.info.cz

 • Nadace Tomáše Bati uvádí pořad Inspirace Baťa. Dozvíte se v něm, jak přemýšlel Tomáš Baťa i jak se vyvíjel jeho podnikatelský systém, ale taky zjistíte, jak využívat filozofii Baťa v současnosti a že baťovský odkaz není téměř vůbec o botách. Jestli máte odvahu začít budovat nejprve sama sebe, tak jste tady správně.

 • 60 minut dravého filmového lovu: horké novinky z filmového oceánu, hlavní filmová událost týdne i drobný plankton aktuálního filmového dění. To vše uvízne každý týden v Čelistech.

  Všechny díly podcastu Čelisti můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Vítejte u Fantastického Podcastu, diskuzního kroužku #F5!
  Probíráme zde Vše co se týká Nás i Vás a přímo nás ovlivňuje,
  nejen v naší partě ale i se zajímavými hosty. Řešíme tady od všeho něco.
  #Socials #Fitness #Gaming #News #Life #Biohacking #Technology

 • Prvý slovensko-český jachtársky podcast.

  Profesionálni skipperi Roman Štaffen alias “Štaffo” a Boris “Huncút” Benedikovič popisujú so svojimi hosťami svet jachtingu. Či sa na loď iba chystáš alebo si skúsený jachtár, toto je podcast pre teba!

  Podporiť nás môžeš na patreon.com/user?u=92160627

  Všetky dôležite info na: povedzlod.sk

 • Holka z forenzního (původně Archivní Případy) je český true crime podcast zabývající se případy vražd, sériovými a masovými vrahy, ale také temnou historií. Díly podcastu se zaměřují převážně na dobu od 19. století až po 70. léta 20. století, ale nechybí i novější případy. Autorka se snaží případy prezentovat s respektem a empatií k obětem i pozůstalým.

 • Nemovitosti jsou důležitou součástí našich každodenních životů a přesto je jejich hlubší porozumění vzdáleno mnohým z nás. Nechte se vtáhnout do rozhovorů s předními odborníky z oblastí investování, developmentu, stavebnictví, designu, privátního bankovnictví a mnoho jiných přímo navazujících na svět nemovitostí a ich správu. Obchodní ředitel investiční nemovitostní skupiny WIV group, Ing. Jakub Flek, MSc., vás spolu s hosty každé tři týdny povede tímto fascinujícím světem kde příležitosti čekají na každém rohu!

 • On the Espresso English podcast, you'll learn English grammar, vocabulary, phrases, idioms, and more. Espresso English lessons are clear and practical, making it easy to learn the language quickly and effectively.

  Visit http://www.espressoenglish.net to get English courses and e-books that will help you learn faster!

 • Podcastový krimiseriál o tom, jak se v Česku počítá spravedlnost.

 • Aprés [apʀε] sice v doslovném překladu z francouzštiny znamená: potom, dál, následující. Pojďme teď ale společně zapomenout na „potom“ a začněme se soustředit na „právě teď“. Aprés talk - váš oblíbený Hot Girl Walk podcast. Konverzace na téma sebe rozvoje, girl talks, zdraví, ale i příběhů z mého osobního života. Mé jméno je Valentýna Procházková a možná mě znáte pod přezdívkou Aprés chic, pod kterou působím na sociálních sítích. Aprés talk je další mé další „potom“, které paradoxně začíná právě teď.

 • Ať už se vám nějaký film či seriál líbí, nebo nelíbí, po těchto rozborech si užijete ještě víc. Filmový teoretik a terorista se spolupachatelkou Alenou Julií Novotnou se noří do hlubin audiovize a vynášejí na povrch interpretační perly.S vaší pomocí se můžeme zlepšovat. Děkujeme, že nám umožníte vytvářet kvalitnější obsah: https://podcasters.spotify.com/pod/show/hodny-zly-kriticky/subscribe

 • Unikátní kolekce děsivých povídek od předních českých autorů! Speciální vysílací projekt Českého rozhlasu Dvojka přináší premiéry inspirované tajemnými místy České republiky. Historie, pověsti, zvláštní energie a mrazivé příběhy z per Ondřeje Neffa, Pavly Horákové, Petry Soukupové, Michala Sýkory, Arnošta Golflama, Terezy Verecké a Richarda Klíčníka, Michaely Klevisové a Petra Stančíka.

  Všechny díly podcastu Strašidelné povídky můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Learning a language is hard, but Easy Stories in English makes it easy! Ariel Goodbody introduces each story, explaining difficult vocabulary and talking about their life. Thanks to their high energy and clear pronunciation, the stories are entertaining and simple to understand.

  Whether you’re a beginner, intermediate or advanced learner, there’s something for everyone. The stories cover a wide range of genres, such as fairy tales, myths and legends, drama, comedy, romance, horror, science fiction and action. There is a balance of children’s stories, as well as more mature themes for adults. While listening to the stories, you can read the transcript at EasyStoriesInEnglish.com and get both reading practice and listening practice. With enough time, you’ll find that your reading and writing skills improve as well.

  Ariel Goodbody has a strong background in linguistics and language acquisition, and they base the podcast on Stephen Krashen’s theory of comprehensible input. Ariel changes the level of grammar to suit each level, but prioritise comprehension and good storytelling over anything else. Vocabulary is described using paraphrase, cultural references, pictures, intonation and sound effects. British culture, especially English culture, is naturally introduced throughout the episodes.

  Ariel also has experience in theatre, and treats every episode like an audiobook performance. With character voices, dramatic timing and a range of accents, adults and kids alike will soon forget that they’re ‘learning’ at all!

  Some of the most well-known stories from the podcast are: the Doggo and Kitty stories, Grimm Brothers’ Fairy Tales, The Very Hungry Dragon, Sleeping Beauty, The Perfect Pet, Goldilocks and the Three Bears, Why Blood is Red, Saint George and the Dragon and Pioneers of the Continuum. Many stories are adapted from famous authors, such as Edgar Allan Poe, Hans Christian Andersen, Isaac Asimov, Josef Čapek, Margery Williams and Ryuunosuke Akutagawa.

  Ariel studied linguistics at the University of Cambridge and started teaching in 2018. As a language teacher, they use comprehensible input techniques such as TPRS and story listening. In 2021 they published a series of graded readers. These easy readers allow fans to get their favourite stories in a physical format.

  Apprendre l’anglais facilement avec des contes de fées et histoires racontés en anglais britannique. Méthode pour étudier les vocabulaires, la prononciation, la grammaire et la lecture en anglais. Les livres audio en anglais pour les niveaux débutant, intermédiaire et avancé.

  Einfach Britisches Englisch lernen mit Märchen und Geschichten. Methode, um Vokabeln, Aussprache, Grammatik und Lesen auf Englisch zu studieren. Hörbücher auf Englisch für Anfänger und Fortgeschrittene.

  Imparare l'inglese facilmente con fiabe e storie in inglese britannico. Metodo per studiare vocabolario, pronuncia, grammatica e lettura in inglese. Audiolibri in inglese per i livelli principiante, intermedio e avanzato.

  Aprender inglés fácilmente con cuentos de hadas e historias en inglés británico. Método para estudiar vocabulario, pronunciación, gramática y lectura en inglés. Audiolibros en inglés para todos los niveles: principiante, intermedio y avanzado.

  童話、メルヘン、物語でイギリス英語を学ぶことがやさしくさせるイージー・ストーリーズ・イン・イングリッシュ。アリエル・グッドボディはきれいなブリティッシュイングリッシュの発音で新しい単語を説明して、毎週のストーリーを語る。初級、中級、上級の生徒にむかうオーディオブックで英語文法や英語読書をアップさせる勉強取材。

  通过英国英语的童话故事和故事轻松学习英语。学习英语的词汇、发音、语法和阅读。为初学者、中级和高级学生提供英语的有声读物。

  Легко изучать английский язык с помощью сказок и историй на британском английском. Методика изучения словарного запаса, произношения, грамматики и чтения на английском языке. Аудиокниги на английском языке для начинающих, студентов среднего уровня и продвинутых студентов.

  تعلم الإنجليزية بسهولة مع القصص الخرافية والحكايات باللغة الإنجليزية البريطانية. طريقة لدراسة المفردات والنطق والقواعد والقراءة باللغة الإنجليزية. كتب مسموعة باللغة الإنجليزية للمبتدئين والمتوسطين والمتقدمين.

 • Život nám dává dar volby. Můžeme ho skutečně prožít, ale i pomalu proumírat. Naším podcastem bychom rádi přispěli k tomu, aby naši posluchači mohli svůj život žít a vyhnuli se pouhému přežívání.

  Podpořte misi na Patreonu ❤️
  https://www.patreon.com/zitneprezivat

 • Informace, které hýbou trhy i politikou. Aktuální podcasty Hospodářských novin.

 • Are you looking for a new and fun way to learn American English? Come hang out with Lindsay and Michelle from Boston and New York City and have fun while you improve your English listening skills! We are an English as a Second Language (ESL) podcast for intermediate to advanced English learners around the world. We will show you how to use everyday English vocabulary and natural idioms, expressions, and phrasal verbs and how to make small talk in American English. We will also give you special tips on American culture, customs, etiquette, and how to speak with Americans as well as conversation and commentary on study tips, business English, life in America and Boston and New York, how to apply to university in the US, dating, travel, food and more. You'll get TOEFL, IELTS, and TOEIC help also from The Examiner of Excellence, Jessica Beck. This podcast is for adult students who are professionals and university students as well as ESL teachers. Join the community to learn to speak American English like a native! Connection NOT Perfection!

 • Nahlédněte do zrcadla literárního hororu a spatříte vlastní démony. Edgar Allan Poe, Howard Phillips Lovecraft nebo Ladislav Klíma. Nová řada Hororové povídky nabízí vrcholné světové i české texty, které vás každý pátek uvrhnou do nejhlubších propastí lidské mysli.

  Všechny díly podcastu Hororové povídky můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.

 • Každý má na všechno názor. Vy, my i oni. Všichni. Věděli jste, že když do Facebooku napíšete slovo "Nevím", tak vám vybuchne klávesnice? Zjistil to LUDĚK STANĚK. A nikdo nechce, aby mu vybuchla klávesnice, to je jasné. Nechce to ani jeho kolega MILOŠ ČERMÁK. Takže oba mají názory na všechno. A protože největší zábava je, když se o názory hádáte, rozhodli se tomu věnovat celý podcast. Tenhle. A zjistili, že hádky můžou narazit na jediný problém. Totiž když mají oba na danou věc názor stejný. Vyřešili to elegantně. Na začátklou každého podcastu si svůj názor VYLOSUJÍ. Prostě si hodí mincí. Poslouchejte!

 • Agáta a Ornella show Tak jak nás neznáte. 🫠 Stručně, rychle a bez cenzury ⛔️ Témata napříč našimi životy, bez bulvární omáčky. Vše tak, jak si myslíme a jak doopravdy je‼️

 • Tepnou světového dění s Jolanou Humpálovou.
  Každý čtvrtek na webu Voxpotu a v podcastových aplikacích.

 • Vítejte na kanále GunPoint. Tvoříme cokoliv co nás napadne, zvedáme laťku československé YouTube tvorbě.Duo tvořené bratry - Iki & PafiPro odemčení placeného spotify obsahu: https://anchor.fm/gunpoint-pod/subscribePodpoř nás na Herohero: https://herohero.co/gunpointpodPro zadávání témat a odběr novinek dej follow na ig:https://instagram.com/gunpoint_podJsme i na YouTube:https://youtube.com/c/GunPointPodcast

 • Podcast překračující hranice sportu. Místo pro příběhy, které mají sílu inspirovat a hosty, co stojí za to slyšet. S trenéry, sportovci a dalšími osobnostmi rozebíráme do hloubky sportovní zákulisí.

 • Sdílíme pro Vás naše rady a zkušenosti, ale i přešlapy z naší pediatrické a mateřské kariéry.

 • Learning English programs use a limited vocabulary and short sentences. They are read at a slower pace than VOA's other English broadcasts. Our broadcasts were formerly known as Special English.

 • Poslechněte si příběhy ze světa letectví v prvním českém nezávislém leteckém podcastu. Občasník pro vás vytváří Rosťa Kopecký - flyRosta.com. Hezký poslech!

 • Většina našich problémů pramení z dětství. Rodiče se často nevědomky dopouštějí výchovných přešlapů, jejichž následky si děti nesou do dospělosti. Náš podcast je pro všechny, kdo jednou byli dětmi a nechtějí opakovat chyby svých rodičů. Moderovaný rozhovor Moniky Mudranincové s psychoterapeutem Martinem Zikmundem.

 • Svěží rozhovory se ženami o financích. Moderátorka Míša Raková společně s hosty probírají témata od rodinných rozpočtů, přes majetek v manželství až po investice. Poslouchejte praktické tipy, jak lépe zvládat peníze na ProŽeny.cz. A
  mluvte o penězích!

 • True crime podcast Pod lampou vychází ze stejnojmenného YouTube kanálu zaměřeného na známé i méně známé kriminální případy a zajímavosti (nejen) 19. století. Pokud Vás zajímají dobové fotografie, další obrazový materiál a epizody, které zde nebyly zveřejněny, doporučuji navštívit i originální kanál zde: https://www.youtube.com/channel/UCorvi4iA0ymVT3vcJhQtuFw

  Spojit se se mnou můžete také prostřednictvím e-mailu: [email protected]

 • Staň se placeným odběratelem: https://podcasters.spotify.com/pod/show/the-tapes/subscribeNěkdy všední, jindy velice speciální. Někdy s hlubokou myšlenkou či dávkou informací, jindy spíše pro odreagování. Přesně takové jsou jednotlivé nahrávky, čti epizody, podcastu The Tapes. Připojte se ke mě i inspirativním hostům či specialistům při povídání o tématech od zdraví, pohybu, jídla, mindsetu, návyků, psychického zdraví až po seberozvoj nebo osobní zkušenosti. The Tapes jsou místo, kde můžete být sami sebou.A přesně to si i přes překážky zamilovat!// hosted by Lucie Minářová //

 • Podcast o mateřství s Terezou Rakoušovou a jejími hosty. Dříve známý jako Pandemické matky sobě. I nyní rozebírá taje a záhady rodičovství. Vydejte se po stopách mateřství každou středu na Novinky.cz

 • You can change your life and Mel Robbins will show you how.

  Mel Robbins is one of the world’s most widely booked and followed podcast hosts and authors. She’s trusted by the world’s leading brands and medical professionals who use her research-backed tools and strategies in clinical and corporate settings. She’s amassed millions of followers online, with her videos going viral almost daily.

  143 Studios Inc., her female-led media company, produces provocative and award-winning content with unprecedented results: millions of books sold, billions of video views, seven #1 audiobooks, and original courses and programming for clients like Starbucks, JP Morgan Chase, LinkedIn, Spotify, Headspace, and Audible.

  Mel’s work has been translated into 41 languages, her podcast is syndicated in 194 countries, and her TEDx Talk is one of the most viewed of all time. A New York Times bestselling author and self-publishing phenom, Mel’s work includes The High 5 Habit and The 5 Second Rule. Most importantly, her science-backed tools and relatable advice have changed the lives of millions of people worldwide.

  Despite all this, Mel is one of the most down-to-earth and caring people you’ll ever meet. The person you see every day online is exactly the same in real life. Probably because she learned everything she teaches the hard way: by first screwing up her own life, and out of necessity, discovering the tools and research that transformed her life and got her to where she is today.

  In The Mel Robbins Podcast, Mel gets more personal than ever, welcoming you into her life and taking you behind the scenes in real time. Every episode is packed with deeply relatable topics, tactical advice, hilarious screwups, compelling conversations, and the tools and inspiration you need to create a better life.

  Tune in and buckle up – your life is about to change. New episodes of The Mel Robbins Podcast drop every Monday and Thursday.

  To learn more about Mel, go deeper into every episode, find the resources and research she mentions, or submit a topic or question, check out https://www.melrobbins.com.

 • Mafia, drogy, pedofili, prostitútky, vrahovia... Kristína sa stretáva so zločinom na všetky spôsoby. Exkluzívne rozhovory s obeťami trestných činov, alebo ľuďmi, ktorí sa pohybujú v kriminálnom prostredí. Podcast Kristíny Kövešovej o zákulisí trestnej činnosti, jej vyšetrovania a dokazovania.

 • Sedmá lekce - častý problém začátečníků studia Anglického jazyka.Vždy se u ní zaseknou a nejde to překonat. A přitom je Angličtina tak krásná a jednoduchá. Stačí ji umět vysvětlit správně a všechno je pochopitelné a snadné. U sedmé lekce totiž většinou končí úplné základy a začíná Angličtina náročnější na logiku i vysvětlení. A je velký rozdíl mezi člověkem, který umí parádně Anglicky a člověkem, který umí Angličtinu parádně vysvětlit. Sedmá lekce je nový vzdělávací podcast, který Vám vysvětlí základy Angličtiny jednoduchou a srozumitelnou formou. Ale to není všechno. Tento podcast je vhodný i pro pokročilé či velmi zkušené studenty, kteří mohou získat cenné informace ohledně používání jazyka a dozvědět se proč se některé výrazy používají jedním způsobem a ne jiným. Každopádně - pokud jste v autě, na cestě do práce, doma nebo ve škole - cílem tohoto podcastu je přiblížit Vám krásy, základy i logiku Angličtiny tak, aby jste se nebáli mluvit a doufám, že Vás bude motivovat k dalšímu studiu tohoto krásného jazyka.

 • Join money expert Tori Dunlap as she guides you on how to make more, spend less, and feel financially confident in a world run by rich white men. Through solo episodes and special guest interviews, you’ll walk away with resources to get, save, and grow money to gain financial freedom and kick some patriarchal ass at the same time. New episodes drop every Tuesday, and mini-episodes drop every other Thursday.

 • Váš průvodce klimatickou transformací.

  Chceme, aby se lidé v otázce změny klimatu lépe orientovali. Aby věděli o řešeních, která jsou v současné době už k dispozici a můžeme je použít.

  Podcast 2050 (https://2050podcast.cz/) má za cíl komunikovat o otázkách spojených se změnou klimatu věcně a konstruktivně a opírat se přitom o data a dosavadní vědecké poznatky.

  Poslechněte si další epizody, krátké komentáře k aktuálnímu dění a nesestříhané rozhovory s našimi hosty na našem bonusovém kanálu (https://open.spotify.com/show/3XIaCFsoRBJtqR0pJoYI65?si=623b33a58ed14bdd) .

 • Podcast Terezy Salte a Karla Kováře. Kontaktovat nás můžete na e-mailu [email protected].