Episoder
-
Binnen een maand ging ik van het arme Nepal naar het rijke Lech.. In deze aflevering vertel ik je over werken als fysiotherapeut in Oostenrijk! Opgehaald worden door een driver, werken in een chalet van €25.000 per nacht .. ik neem je mee naar de meest bizar dure hotels waar ik ooit ben geweest én ik deel zowel de goede als minder goede ervaringen in de bijzondere rijke bubbel genaamd Lech
-
In deze aflevering vertel ik je over mijn reis weken in Nepal! Ik neem je mee in mijn cultuur shock in Kathmandu, twee weken hiken door de fantastisch mooie Himalaya én een helse bus rit langs een ravijn die ik bijna niet had kunnen na vertellen!
-
Mangler du episoder?
-
De eerste aflevering van de Grenseloos met Rens op Reis editie! Ik neem je mee op mijn reis avonturen! Én begin vandaag letterlijk met waar het voor mij ook begon .. in het vliegtuig stappen en gaan! Hoe is het om alleen naar de andere kant van de wereld te vliegen? Afscheid te nemen? En what the hell doe je als je daar aan de andere kant van de wereld aan komt? In 20 min neem ik je mee in de eerste 5 maanden van mijn reis in Australië!
-
In gesprek met Eva Luna, hormoon - en womens health coach! Eva helpt vrouwen hun lichaam en hormonen te begrijpen! Ondanks dat Eva zich richt op vrouwen is deze podcast ook interessant voor mannen! We gaan namelijk dieper in op wat hormonen zijn, de functies van hormonen, het effect op darmflora én natuurlijk het effect van bewegen op hormonen! Nieuwsgierig geworden naar hoe die hormonen nou eigenlijk werken in jouw lichaam? Luister dan naar deze aflevering waarin deze fantastische hormooncoach Eva Luna ons mee neemt door het hormoonstelsel!
Dagelijkse inspiratie en meer weten over jouw hormonen? Volg Eva op instagram: evalunalifestyle of check haar website: www.evalunalifestyle.nl
Vragen? Stel ze gerust via mijn instagram: @the.wouw.world of mijn website www.thewouwworld.com -
Simone Levie is een succesvolle online ondernemer en business coach! Simone neemt ons mee in haar ondernemers avontuur from scratch to selfmade miljonair!
Hoe is het om zo’n groot bedrijf op te bouwen en een team te hebben? Wat zijn de ups and downs? Daarnaast deelt ze een gouden tip over investeren in zowel je business, als jezelf, én haar kijk op GEZOND ondernemen!
Ready voor een lading inspirerende kennis en positieve energie van deze powervrouw?
Meer inspo: www.simonelevie.nl
En als je de aflevering hebt afgeluisterd, dan een kleine reminder voor mijn online programma! Ben jij ready om te investeren in jezelf én in beweging te komen? Klik dan gauw op deze link voor meer informatie over het online programma; https://www.thewouwacademy.com/sp-mini-programma-blijf-bewegen/ -
In deze aflevering geef ik je mijn tips en adviezen om meer in het NU te leven! Denk je pfff lekker zweverig, niks is minder waar! Ik neem je mee in hoe leven in het nu samen gaat met gezondheid en hoe ik het koppel met mijn beroep als fysiotherapeut!
-
Om de tafel met biodynamische boerin Welmoed Deinum van de Graasboerderij in Sondel. Beter bekend als de fantastische energieke boerin op Instagram! We duiken dieper in op het boerenleven, wat biodynamisch boeren is, de impact hiervan op het klimaat én de bewustwording die langzaam begint te groeien onder de mensen. Klaar om bewuste keuzes te maken voor de natuur en voor jezelf?! Je kunt Welmoed volgen via haar Instagram account @welmoeddeinum! Heb je andere vragen of suggesties? Stuur ze gerust naar mij via mijn Instagram @the.wouw.world!
-
In deze podcast luister je naar een super inspirerend gesprek met voetballer Tom van Weert. Tom speelt momenteel in Griekenland bij Volos, en heeft ook een aantal jaar bij FC Groningen gespeeld.
Tom geeft ons een kijkje in het leven van een prof voetballer: hoe ziet een dag in zijn leven eruit, hoe het is om te “werken” met je lichaam, hoe zet je elke dag gezondheid centraal.. Maar ook de andere kant; investeren, keuzes maken en dieptepunten.
Benieuwd naar de insides? Luister dan gauw naar deze aflevering! -
In deze podcast deel ik 5 tips met jou om vandaag nog in beweging te komen! Hups, over die beweegdrempel heen en in de actie modus! Wil je het e-book: Hoe de f*ck kom ik in beweging? Het E-book kun je downloaden via deze link: https://www.thewouwacademy.com/e-bookhoedefuckkomikmeerinbeweging/ vragen? Stuur een bericht op Instagram of naar [email protected]
-
In gesprek met gastspreker Maartje Bregman. Maartje, ook wel bekend van lifeofmaart.nl is blogger, auteur en influencer maar vooral een enthousiaste inspirerende jonge vrouw die alles deelt over een duurzamer, fitter en gezonder leven.
In deze podcast hebben we het over haar platform lifeofmaart.nl, duiken we dieper in op hoe een duurzamer en gezonder leven te leiden & sluiten we af met een super leuke winactie! (Houd hiervoor mijn instagram @the.wouw.world in de gaten!) Veel luisterplezier! -
In deze aflevering vertel ik je alles over mijn kaakoperatie, de revalidatie én ga ik dieper in op hoe het herstelmechanisme in jouw lichaam werkt!
-
De eerste podcast met gastspreker! Fardau de Jong heeft haar platform @beweegreden opgestart en komt vertellen over haar pieterpad wandeltocht door Nederland. 500 km in 25 dagen, waarbij ze al het afval opraapte wat ze tegenkwam! Hoe dit is gegaan? In deze podcast hoor je alles over het wandelen, avontuur, doelen stellen, duurzaamheid maar ook een stukje mindset komt naar voren! Luister gauw naar dit inspirerende gesprek!
-
Denk jij erover na om alleen op reis te gaan, maar weet je niet zeker of je dat moet doen en houdt iets je tegen?! Luister dan naar deze podcast waarin ik al mijn tips, inzichten en ervaringen deel waardoor jij vandaag nog de knoop doorhakt of jij wel of niet alleen op reis gaat! Heb je vragen? Stuur ze via @the.wouw.world op Instagram naar mij, en ik beantwoord ze graag!!
-
Intro Grenseloos met Rens de Podcast!! Hierin hoor je waar deze podcast over gaat, waarom ik deze podcast ben gestart, het doel én het antwoord op de vraag; wanneer ging ik de grens over?
-
In deze podcast ontdekken we grenzeloos het lijf & het leven! Grenzeloos ontdekken over gezondheid, jouw lichaam, bewegen, reizen, persoonlijke ontwikkeling & duurzaamheid! Alle factoren die naar mijn mening van invloed zijn voor een WOUW leven!