Crianças e família – Israel – Novos podcasts

 • שיחות אינטימיות על עולם בריאות הנפש.

  אנחנו לא מדברים כאן על הבטחות לרפורמות במערכת הבריאות ולא על נתונים סטטיסטיים, אלא על החוויה האישית, המשפחתית והחברתית שמתרחשת כאשר לפאזל החיים נכנסת חתיכה שנקראת "התמודדות נפשית". בדרך כלל היא באה מבלי להזהיר מראש על הגעתה ומבלי לוודא שזה בכלל מתאים לכל החתיכות האחרות. כשהיא נדחקת לפאזל היא מַשליטה אי-סדר כללי, דוחקת את כל החתיכות סביבה ומכריזה: יאללה, בלגן! באתי לשנות את התמונה!
  בכל פרק תוכלו להצטרף למפגש עם הורים, אחים ואחיות, מתמודדים ומתמודדות, אנשי ונשי טיפול. כולם מדברים בכנות ובאומץ, כולן מאפשרות לנו להיכנס לחדרי החדרים של חוויית חיים מאתגרת, הנוגעת לכולנו. כן, לכולנו.
  לפעמים היא חלק משגרת יומו של קרובת משפחה, של השכן, של עמית לעבודה. לפעמים היא חלק מעברנו, לפעמים היא חלק מחיי היום-יום שלנו, לפעמים היא אורבת לנו מעבר לפינה. לפעמים מדובר בחתיכה קטנה כזו, שצריך רק לעגל לה קצת את הפינות והנה היא משתלבת מחדש בפאזל הישן והטוב, לפעמים זו סערה שטורפת את כל חלקיקי הפסיפס שהרכבנו בעמל רב, כך שכל שנותר לנו לעשות זה לאסוף הכל מחדש. ולא לשכוח את התמונה הגדולה.

  מי אנחנו

  טלי אשר, מרצה במכללת סמינר הקיבוצים, חוקרת ספרות במכון הרטמן ובאוניברסיטת תל אביב, מנחה סדנאות כתיבה ויזמית ספרותית.
  עולם בריאות הנפש קרוב ללבי ולחיי, ואני מנסה לתרום את חלקי למען עולם שבו אין הורים בלתי נראים, וליצירת שיח שוויוני שאינו מבחין בין 'בריאים' ל'חולים' ובין מטופלים למטפלים.
  יחד אתי החֵצי המכונה 'צחי'.
  צחי הוא המפיק ועורך הסאונד, וגם האיש שלי כבר 29 שנה או 32 שנה, או 40 או 38, או בכלל מגלגול אחר, תלוי ממתי סופרים.
  בכל אופן, בלעדיו הפודקאסט הזה לא היה קיים. וגם אני לא.

 • לכל אדם יש שאלות שמלוות אותו לאורך החיים. גם להראל סקעת. בגיל ארבעים כשהקריירה כבר מפוארת והמשפחה באמת לתפארת, התפנה להראל מקום בראש והשאלות שמלוות אותו התחילו לצוף. בפודקאסט, הראל ייכנס לעומק הנושאים שמרכיבים את היומיום שלו, אחרי שהספוט על הבמה נכבה והאור בבית נדלק. הוא יישב לשיחות כנות עם האנשים שהכי מסקרנים אותו וישאל אותם את כל השאלות שהוא פשוט חייב לשאול. לפעמים גם על מוזיקה, אבל ממש לא רק.

  צילום: רן יחזקאל

 • פרוומן היא עמותה לקידום נשים לעמדות בכירות במשק ולקידום שיוויון מגדרי. העמותה מקיימת תכניות סטודנטיאליות בקמפוסים להשכלה גבוהה ברחבי הארץ ובחו"ל.

  הפודקאסט הזה נולד מתוך הרצון לתת השראה גם למי שאיננה משתתפת בתכנית ולהגיע לכמה שיותר נשים צעירות, נחושות ושאפתניות.

  בכל חודש יצא פרק חדש, עם נושא חדש. נארח נשים וגברים עם סיפור מעניין וניסיון בהיבטים שונים של קריירה, משפחה וחיים אישיים.

  אז אם אתן וגם אתם רוצים לקבל קצת השראה, הפודקאסט הזה הוא בדיוק בשבילכן!


  See acast.com/privacy for privacy and opt-out information.

 • Two year old, Elizabeth, shares her adventures and talks about what it’s REALLY like to be a toddler. Join her in her activities and listen to what she REALLY thinks. (Co-hosted by parents, Krysten and Andrew)

 • פודקאסט בנושא מולטימדיה בחינוך המיוחד של גלית פלורנץ ותלמידים מבית ספר און לנכויות מורכבות שבצהלה. הפודקסט מכיל
  מחקרים בנושא יצירתיות, חינוך, מולטימדיה, טכנולוגיה ומיומנויות המאה העשרים ואחת.
  .וכן ראיונות עם תלמידים בנושאים מגוונים שנערכו במהלך השיעורים בבית ספר "און" בצהלה

 • בחדר שלי יש חלון מיוחד. זה חלון קסמים. כל הזמן הוא מספר לי סיפורים.

 • ...חז״ל מעולם לא נשמעו טוב יותר


  פודקאסט קצר ומתוק על גדולי חכמינו,

  מתאים לכל הגילאים, ולכל המגזרים

  מקווים שתהנו, נשמח לשמוע את דעתכם

 • Booga Buggie kid stories are fun, playful, and meant to help kids get lost in their imagination. Listen along as the quirky and mischievous Booga Buggie gets into all sorts of silly adventures.

  Booga Buggie is a fictional character from our children's bedtime stories and grew from a few funny bedtime stories into their favourites! These short stories are great for kids while doing playdoh, crafts, or sometimes just sitting on the couch deep in their own imaginary world. I hope your kids enjoy them too!


  Kids Stories, Children's Stories, Bedtime Stories, Stories For Kids, Kids and Family

 • Кто круче: Винни-Пух или Кот в сапогах, Русалочка или Дюймовочка? У каждого ребенка - свой любимый герой. Но как выбрать самого-самого? Проголосовать! Сделать это можно в новом шоу-баттле Детского радио - «Гонки за лайками»!

  Каждую неделю в прямом эфире встречаются сказочные персонажи, которые хвалят себя и критикуют соперника, загадывают загадки, поют песни и читают рэп! Рулит баттлом популярный ведущий Детского радио Кипятоша! А исход интерактивного шоу определяют слушатели, которые могут поддержать своего любимого героя «лайками», проголосовав на странице проекта https://www.deti.fm/gonki_za_laykami

  Ловите «Гонки за лайками» каждую пятницу в 10 утра (мск), а прямо сейчас можно послушать баттлы, которые уже вышли в эфире!

 • פודקאסט על הורות, שנעשה על ידי הורות. כלומר, אמהות.

  היי :) אני יעל נמר, אני אמא בחינוך ביתי לשלושה ילדודים, אני אשת חינוך עם תואר, תעודת הוראה ומעל עשור ניסיון בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, עבודה עם ילדים ונוער בסיכון ואני מנתחת התנהגות. את כל הידע והניסיון שלי אני מרכז בעסק שלי "יעל נמר - הורות כאן ועכשיו" ובפודקאסט הזה.

  בכל פרק אני מארחת אמא, שעוסקת בהורות באופן כזה או אחר וביחד אנחנו מדברות על נושא נבחר.  המטרה שלי היא להביא כמה שיותר נקודות מבט, כמה שיותר נרמול של הורות פשוטה, נעימה, וכיפית. והכי חשוב, לעורר מחשבה, כי יש יותר מדרך אחת להיות הורה. למעשה כמספר הילדים ככה מספר הדרכים.

  מוזמנות ומוזמנים לעקוב אחרי פה 

  https://www.instagram.com/yael.namer/

  ופה

  https://www.facebook.com/nameryael

   

 • פודקאסטים תוצרת נוער שוחר מדע במרכז חוסידמן, אוניברסיטת בן-גוריון בנגב. הפרקים מוקלטים באולפני רדיו אוניברסיטת בן גוריון, בליווי צוות הרדיו. כל הפרקים הם תוצרים של תהליכים חינוכיים ומחקריים של בני נוער.

 • אימפריית אימהות הוא פודקאסט שמדבר את האמת על העולם החדש של הורות בפעם הראשונה. תיסכולים,כאבים,עצבים ובכי אל תוך הלילה שמהולים באושר מטורף, באהבה משוגעת ובריגושים אינסופיים.

  קוראים לי נועה זגורי ו7.12.2021 הפכתי להיות אמא של אדם. מאותו רגע התהפכו לי החיים ובפודקאסט הזה תוכלו להכנס יחד איתי לעולם החדש הזה של אמהות בשנה הראשונה.


 • אפיזודות נטולות פילטרים מחיי האמהות - מאת קרן איתן. היוצרת של שבט אמהות: תוכנית הליווי לאמהות אחרי לידה. חפשו אותנו בגוגל ובאינסטגרם

 • פודקאסט לאוכלוסייה המבוגרת ובני המשפחה

  בכל פרק נארח איש מקצוע מתחום הזקנה ונדבר על נושאים שנוגעים לאדם המבוגר ולבני משפחתו, כדי לתרום לאיכות החיים ולסייע בהתמודדות עם האתגרים הקשורים לגיל.

  מוגש על ידי הביטוח הלאומי - אגף הייעוץ לאזרח הוותיק ומשפחתו

 • הפודקאסט "להניע נוער" הוא חלק מהמסע של יניב ויצמן בניסיון להבין ולהעמיק בשאלה מה מניע בני ובנות נוער , בני דור ה Z והאלפא. בכל פרק נפגוש דמות שיש לה ניסיון מוכח והבנה בהנעת נוער בין אם זה כוכב רשת מוכר, מחנך בתיכון או מדריך בצופים. יחד נבין מיהם בני הנוער החדשים ולאיזה קהילות ושבטים הם משתייכים בחברה הישראלית