Notícias – Ucrânia – Podcasts recomendados

  • Подкаст «Цей дощ надовго» повертається з новими форматами. Відтепер керівник воєнного напрямку фонду «Повернись живим» Андрій Римарук стане головним ведучим та продовжить розповідати про актуальні події на фронті, аби краще зрозуміти реалії війни, залучаючи до етерів експертів, волонтерів та військових. Новий сезон включатиме в себе нові формати етерів. Серед яких: розмови Андрія з експертами, етери, де ведучий відповідатиме лише на ваші запитання та підсумки важливих подій місяця. СЕО онлайн-медіа «Свідомі» Анастасія Бакуліна долучатиметься лише до етерів лише для підбиття підсумків місяця.

  • Щомісяця ми обговорюємо найцікавіше зі світу українського ІТ, а ще спілкуємося з представниками нашої спільноти.

  • Программа ״Итоги с Юлией Савченко״ — глубокий анализ главных событий недели, который дают политики, журналисты и ведущие эксперты. Парадоксы, параллели, детали происходящего — в призме получасовой дискуссии с теми, кому есть, что сказать

  • Я Петро Заставний - продюсер гурту TVORCHI, ресторатор, інфлюенсер та батько.
    Це моє подкаст шоу про зустрічі з друзями вдома та розмови про все на світі за чашкою.

  • (не)Безпечна країна – це спільний подкаст Центру оборонних стратегій, Медіа Центру "Україна" та Української правди.

    Ведуча подкасту Аліна Фролова – дипломат, отримала спеціалізацію з геополітики. Працювала заступником міністра оборони. Координувала співпрацю з партнерами та НАТО. Долучалася до реформ у Збройних силах України. Опікувалася безпекою Чорного моря та брала активну участь у заснуванні Кримської платформи. На даний момент є одним з лідерів Центру оборонних стратегій.

    У подкасті вона буде запрошувати цікавих співрозмовників, військових та цивільних, експертів та волонтерів, українських та іноземних, з якими буде говорити про безпекові питання та про те, як скоріше наблизити перемогу у війні з Росією.

    Фото для обкладинки: Денис Антіпов
    Ведуча подкасту Аліна Фролова – дипломат, отримала спеціалізацію з геополітики. Працювала заступником міністра оборони. Координувала співпрацю з партнерами та НАТО. Долучалася до реформ у Збройних силах України. Опікувалася безпекою Чорного моря та брала активну участь у заснуванні Кримської платформи. На даний момент є одним з лідерів Центру оборонних стратегій.
    У подкасті вона буде запрошувати цікавих співрозмовників, військових та цивільних, експертів та волонтерів, українських та іноземних, з якими буде говорити про безпекові питання та про те, як скоріше наблизити перемогу у війні з Росією.

  • Radio NV – всеукраїнська розмовна радіостанція.

  • Ранкове допіо — це огляд новин від Sebto. Для Тебе ми зменшуємо інформаційний шум і знаходимо те, на що інші не звертають уваги. З нами Ти зможеш поставити на паузу телеграм-канали, де що 30 секунд оновлюється інформація, і піти погуляти, або випити води, або заснути на годину раніше. Про все, що дійсно має значення, ми Тобі повідомимо.

    Щотижня у понеділок та п’ятницю. О 7:17, якраз до першої кави. Можна читати, а можна слухати. Шукай у Telegram, на Spotify, Apple Podcasts, YouTube, Megogo чи на іншій улюбленій платформі.

  • Це подкаст з невимушеними розмовами із світовими інтелектуалами про Україну та українців під час війни. Щотижня журналістки Наталя Гуменюк та Ангеліна Карякіна із своїми гостями говорять про те, як країна відкривається світу та разом рефлексують про тектонічні зсуви всередині неї і те, як війна проти України змінює світ.

  • «Це про нас» — проєкт, у якому ми прагнемо глибше познайомитися одне з одним всередині України. У кожній серії ми розповідаємо про різноманіття культур українського Криму, Приазов’я та Причорномор’я. Як і коли кримські татари насправді сформувалися? Як звучить музика караїмів? Чим пишаються уруми та румеї? Як смакує кухня кримчаків? Які традиції збереглися та як їх намагалися знищити?
    Ілюстрація: Катерина Юркова.

  • Це подкаст Центру спільних дій про те, як рішення впливають на людей, а люди — на рішення.

    Ми обираємо непрості, часом дражливі теми та спілкуємося з усіма, хто до них дотичний.

    Запитуємо в народних депутатів, чому вони ухвалюють ті чи інші закони, в урядовців — як вони формують державну політику, в людей - чи поцікавилися їхньою думкою і чи почули її.

  • Це відвертий подкаст, у якому Анастасія Багаліка та Андрій Куликов спілкуються з чоловіками, котрі розуміють цінність культури ненасильства, докладаються до боротьби за гендерну рівність.
    Що означає бути чоловіком? Чого від чоловіків очікує суспільство? Чи мають чоловіки відповідати цим очікуванням? Що змінилося із запровадженням воєнного стану?
    Подкаст побудований на принципі «рівний рівному», коли саме чоловіки пояснюють іншим чоловікам, у чому проблема та що ми всі можемо зробити на своєму місці. Схожі принципи лягли в основу глобального руху HeForShe від ООН Жінки, коли саме чоловіки та хлопці стають головними агентами змін.
    «Чоловіки про культуру ненасильства» — спільний проєкт Громадського радіо та ГО «Жінки в медіа».

  • Медіуми — це подкаст "Детектора медіа" про історії, в які нас втягує медіаундустрія, з Наталкою Соколенко та Вадимом Міським. У подкасті про медіа ми також говоримо про маніпуляції у ЗМІ, маркетинг, рекламу на телебаченні і радіо, дезінформацію та агітпроп, онлайн-медіа, онлайн-маркетинг, політичні інтриги, агітацію, соціальні комунікації, суспільне мовлення, діджиталізацію та digital media, соціальні мережі, фінансування та виробництво контенту, креативні індустрії, кінематограф та державну підтримку кіно, продакшен та копродукцію аудіовізуального контенту, дитячий контент, україномовний контент, акторську майстерність, шкідливий та небезпечний контент, мову ворожнечі у ЗМІ, відеоблоги, вплив глобальних платформ Twitter, Meta, Google, Youtube, Facebook, Telegram на медіа і багато іншого. Як соціальні медіа та соцмережі впливають на людей, політику та економіку, як працює пропаганда Росії та інших авторитарних режимів, чим відрізняється блогер і блогерство від журналістики, як розвинути критичне мислення та медіаграмотність? Дізнавайтеся в подкасті "Медіуми", котрий ведуть Вадим Міський та Наталка Соколенко.

  • Детектор медіа говорить – це новий подкаст «Детектора медіа», у якому ми озвучуємо найкращі тексти, що виходять на наших шпальтах. Наприклад, наші рецензії на кіно та серіали, дослідження та статті. Якщо ви не встигаєте прочитати все цікаве на «Детекторі медіа», то тепер ви можете нас послухати.

  • "Ок і шо?" – це подкаст громадської організації "Центр спільних дій".

    Про що наш подкаст? Про всі ці не завжди зрозумілі рішення, які ухвалює влада. Іноді їх так багато, що громадяни не можуть відрізнити, де добро, спрямоване на розвиток країни, а де - відверте зло, яке загрожує демократії.

    Ми відфільтрувуємо найважливіші ініціативи й рішення парламенту, уряду й президента та розповідати про них простою та зрозумілою мовою щотижня!

  • Всем привет! Меня зовут Роман Цимбалюк, я репортёр украинского агентства УНИАН в Москве. Мой блог о текущем моменте "двухсторонних отношений" Украины и РФ. Почему в кавычках, потому что отношений давно уже нет, есть война. Это мой субъективный взгляд на события, действия и заявления из РФ, которые касаются Украины.

  • Lyssna när vi förklarar sammanhangen - på mindre än 5 minuter! Låt programledare Peppe Öhmans outsinliga nyfikenhet leda dig till svaren som gör att du lär dig något nytt varje dag.

    Följ / prenumerera nu!


    Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

  • Громадське радіо — незалежна «розмовна» радіостанція, яка надає неупереджену, об’єктивну та достовірну інформацію й аналіз подій в Україні та світі

  • JustTalk — відкритий майданчик для професійної дискусії про кримінальну юстицію

  • Investigative reporting and social commentary on public culture, the arts, science, and politics.

    savageminds.substack.com