Filme e TV – Ucrânia – Podcasts recomendados

 • Подкаст Кинопоиска о кинопремьерах и новостях индустрии. Редактор Кинопоиска Даулет Жанайдаров и киновед Всеволод Коршунов обсуждают новинки проката, анализируют важные кинопроцессы и иногда вспоминают классические фильмы, почему-то ставшие вновь актуальными.

  Звукорежиссер — Лера Кусто, продюсер — Женя Молодцова.
  https://t.me/obschimplanom - телеграм-канал подкаста

 • Це Хороший Поганий Злий Подкаст (ХПЗП)

  Підтримати наш подкаст на Патреоні: https://www.patreon.com/hpzp

  Подкаст про все що нас оточує та непокоїть, з легким уклоном на кіно.
  -------------------------------------------
  Міша: www.instagram.com/mykhailorud/
  Костя: www.instagram.com/trembowiecki/

 • Це подкаст школи попкультури Skvot про явища та героїв у світі кіно. Ведучі — кінокритики Інна Гордєєва та Юрій Самусенко —розбирають, як змінюється та на що впливає сучасний кінематограф.

  ___________________________
  Skvot:
  https://skvot.io/uk/
  https://www.instagram.com/skvot.io?igsh=MW9sano1MWVmZWtiOQ==

  Інна Гордєєва
  https://www.instagram.com/chechevitsaaaa?igsh=MWtuNzNyZjgzaWx3ZQ==

  Юрій Самусенко
  https://www.instagram.com/borderconfusion?igsh=YXp6aGl0Yms4aGRj

 • «Ще одну перед сном» — це подкаст від Gogol Media, де кінокритик Кирило Пищиков запрошує гостей обговорити культові (і не дуже) серіали.

  Чому одні шоу стають культовими, а інші швидко закривають? Наскільки важливою є роль шоуранера і чим знімання серіалів відрізняються від знімання фільмів? На ці та багато інших питань Кирило та його гості будуть шукати відповіді в подкасті «Ще одну перед сном».

 • Вам знайома атмосфера малих зал муніципальних кінотеатрів, які знаходяться між гардеробом та коміркою прибиральниці? Коли майже всі місця порожні, десь з-за стінки доносяться звуки іншого сеансу, а перед фільмом не показують трейлерів? Якщо так, то ви з тих людей, хто неодноразово чув від друзів обурені відмови скласти компанію на показ цікавого фільму. Тому влаштовуйтесь на зручне третє місце першого ряду та відкривайте для себе нових режисерів або перевідкривайте вже знайомих. Це місце, де обожнюють кіно та багато про нього говорять.

 • 2 кадри - подкаст, у якому ми, Катя і Женя, дружньо, розслаблено і весело обговорюємо відоме та не дуже кіно. У процесі ми кайфуємо, шукаємо творчу впевненість і через свою аматорську призму рефлексуємо про кадри, які варті уваги. Ваш відгук матиме для нас велику цінність, почуймося!
  Instagram Каті: 
  https://www.instagram.com/homiakatya/ 
  Instagram Жені: 
  https://www.instagram.com/jenyakyrylyuk/ 

  Телеграм-канал:
  https://t.me/dvakadry 

 • Розповіді про фільм, міф та легенди навколо Олекси Довбуша, історичний момент, кінематографічні традиції, будні та романи. Від творців, митців та консультантів. Актори без гриму, костюмери без прикрас, кіно без зображення. Ефект присутності досягається, передусім, уявою, та гарними навушниками з шумопоглинанням.
  Автори: Геннадій Гармаш, Наталя Логвиненко
  Питання? Відповіді: [email protected]

 • The year is 2032, and the revolutionary tech company AD LUCEM O.I. has over 10 million subscribers. Their Corporeal Augmented Reality Assistant, or CARA for short, is a massive success. CARA isn’t just another listening device. It’s a virtual assistant, helmed by a live operator, who responds to the wants and needs of their clients in real time – the way only a human can. With an update to this game-changing technology on the horizon, the company’s CEO is poised to capture the fame and fortune she’s always dreamed of. But it is quickly revealed that her determination to “maintain the thread of human connection” might have unintended consequences… 

  AD LUCEM is a nine-episode, socio-political thriller about the ethical dilemmas that surface when the pursuit of human connection blurs the lines between technology and reality.

  All nine episodes will be available for free, but QCODE+ subscribers get early, uninterrupted access to new episodes. Learn more at https://qcodemedia.com/qcodeplus. 

  Produced by QCODE, Barry Linen Motion Pictures, and SALT with Executive Producers Chris Pine, Olivia Wilde, Ian Gotler, Troian Bellisario, and Joshua Close. Written and directed by Troian Bellisario and Joshua Close. Starring Chris Pine, Olivia Wilde, and Troian Bellisario with Fiona Shaw, Clancy Brown, and Joshua Close.

 • Медіуми — це подкаст "Детектора медіа" про історії, в які нас втягує медіаундустрія, з Наталкою Соколенко та Вадимом Міським. У подкасті про медіа ми також говоримо про маніпуляції у ЗМІ, маркетинг, рекламу на телебаченні і радіо, дезінформацію та агітпроп, онлайн-медіа, онлайн-маркетинг, політичні інтриги, агітацію, соціальні комунікації, суспільне мовлення, діджиталізацію та digital media, соціальні мережі, фінансування та виробництво контенту, креативні індустрії, кінематограф та державну підтримку кіно, продакшен та копродукцію аудіовізуального контенту, дитячий контент, україномовний контент, акторську майстерність, шкідливий та небезпечний контент, мову ворожнечі у ЗМІ, відеоблоги, вплив глобальних платформ Twitter, Meta, Google, Youtube, Facebook, Telegram на медіа і багато іншого. Як соціальні медіа та соцмережі впливають на людей, політику та економіку, як працює пропаганда Росії та інших авторитарних режимів, чим відрізняється блогер і блогерство від журналістики, як розвинути критичне мислення та медіаграмотність? Дізнавайтеся в подкасті "Медіуми", котрий ведуть Вадим Міський та Наталка Соколенко.

 • Огляд телесеріалів та окремих серій від медіа про попкультуру Vertigo

 • Подкаст о кино Антракт Синема, в котором переводчик и преподаватель Эрнест Мусин рассказывает о культовых, актуальных или несправедливо забытых фильмах и режиссерах.

 • «Одного разу в подкасті» — ще один продукт усесвіту Gogol Media, де про кіно в найдрібніших деталях говорять люди, які люблять і пишуть про кіно — кінокритик Ігор Кромф і редакторка телеграм-каналу Gogol Media Ліза Алексіюк.

  Подкаст шукатиме відповідь на питання, що нам так подобається у фільмах і чому їх такими створили. Історії про кіно, як воно є — в «Одного разу в подкасті». На головних подкаст-платформах.

 • Подкаст є колаборацією декількох україномовних Ютуб каналів (Джедайська криївка, Колодій Трейлерів, Skyraccoon та PilarHutt) і присвячений "Зоряним війнам".

 • Паша та Даниїл обговорюють новини зі світу кіно та серіалів. Цікаві факти, несподівані касти, експертні оцінки, невиправданий пафос. Хочете знати на що чекати? Варто послухати!

 • Подкаст від Vertigo про кіно, яке варто подивитися і завжди хочеться передивитися. Обговорюємо культову та сучасну класику.

 • Українська воєнна документалістика, яка народжується на фронті, чи життєствердна класика, котру можна дивитися при свічках. Тут і зараз шукаю кіно, яке допоможе нам пережити війну і блекаути, вірити в життя і Перемогу, а ще - зберегти здоровий глузд і здоровий гумор. Що побачили в Україні голлівудські зірки? Чи зможе український кінематограф усерйоз поборотися за Оскар? Що дивляться і знімають українці в умовах війни? Про це і не тільки у подкасті "Віра в кіно" від радіо "Промінь".

  Ведуча: Віра Сивачук
  Дизайнерка:
  Продюсери: Максим Яковенко, Вікторія Польченко.

 • Детектор медіа говорить – це новий подкаст «Детектора медіа», у якому ми озвучуємо найкращі тексти, що виходять на наших шпальтах. Наприклад, наші рецензії на кіно та серіали, дослідження та статті. Якщо ви не встигаєте прочитати все цікаве на «Детекторі медіа», то тепер ви можете нас послухати.

 • У подкасті «Татова касета» від студії подкастів «Стоп! Знято!» згадуємо фільми, які в дитинстві дивилися на переписаних у друзів чи куплених у переходах VHS-касетах.

  Найбільш культові стрічки 80-х, 90-х та початку нульових! Цікаві факти, вплив на кінематограф, подальша доля творців, збори та нагороди! Про все це і трошки більше.

  Не забудь відмотати, звідки почав дивитися.

 • Вітаємо у нашому кіноклубі. Ми розбираємо фільми по кісточках: шукаємо глибокі сенси, деталі та цікаві факти у них. Наше суб'єктивне бачення, суржик та лайка присутні. Приємного слухання)

 • Подкаст про кіно і не тільки. Просто розбираємось що, чому і як працює у кіно. Часом говоримо розумні речі, часом дуркуємо, часом придумуємо рифми до слова "триста".

  Автори:
  Павло Коваленко: подивився більше 3600 фільмів, у тому числі авторів "Догми-95", італійський неореалізм та багато чого іншого
  Юрій Мурашковський: дивився всі блокбастери і навіть "Скажене весілля 2"