Saúde e fitness – Chéquia – Novos podcasts

 • The Ambient Vault is produced by Brian Everett Miller and features extended versions of his album tracks and live performances, as well as contributions from selected guest musicians. Each episode contains uninterrupted ambient music and soundscapes perfect for relaxation, meditation, sleep, studying, creative work, or contemplating the universe.

 • Žijeme 2 zdanlivo oddelené svety. Na jednej strane svet práce, podnikania, športu, peňazí a úspechu, a na druhej strane svet spirituality, ktorý stále považujeme za niečo tajomné. V tomto podcaste certifikovaný mentálny coach Lukáš Piperek tieto 2 svety spája. Rozpráva o potenciáli, o schopnosti tvoriť, dosahovať výsledky, a to všetko bez zbytočného preťaženia a stresu..

 • V novém českém podcastu „Na předpis“ produkovaným společností Aspironix Vám moderátorka Michaela Maurerová každý měsíc ukáže, že lékař je taky jenom člověk a zdravotnictví není jenom resort na ministerstvu. Skrze hosty z oboru medicíny se v našich rubrikách dozvíte, jak vypadá jejich pracovní den, jak vnímají svět kolem sebe všemi svými smysly nebo co si myslí o babských radách a jestli je používají. Tento podcast předepisuje 5 z 5ti lékařů i pacientů!

 • Duševné zdravie, well-being, osobný rozvoj či zdravé pracovné prostredie. To sú oblasti, ktorým sa venuje prvá podcastová séria magazínu Forbes a úspešného projektu Nevyhorení. V hĺbkových rozhovoroch s odborníkmi či inými inšpiratívnymi hosťami tu nájdete odpovede na mnohé problémy, ktoré vás trápia. Ako sa o seba lepšie starať? Ako zvládať stres či prácu pod tlakom? Prečo nepodceňovať spánok? Či ako si budovať asertivitu a naučiť sa hovoriť nie? Podcast vychádza každý druhý utorok a moderuje ho redaktorka Forbesu a spoluautorka bestselleru Nevyhorení Zuzana Matuščáková.

 • Cycling powered men's mental health awareness...

  This whole thing started from a bunch of friends who ride bikes, sitting around chatting one day and realising they were all going through or had gone through varying degrees of mental health issues. A problem shared and all that… it helped us all to know we were not the only ones dealing with this shit so we thought cycling & riding bikes was a good way to get more blokes talking about this whole thing. Blackdog seemed like a good name for it, we got a logo, made some stickers and kit and that was it.

  Fast forward a few years and here we are giving the whole project a re-boot. Mental health issues are getting worse, men are still struggling to deal with this sort of thing, 1000’s are victims of suicide.. so if we make just a little dent in this by encouraging people to talk about it and share some of our own experiences and stories that’s a good thing.

 • Podcast Na hlavu je o rôznych zaujímavých témach z oblasti psychológie a psychiatrie s hosťami i bez nich. Fungujeme v rámci iniciatívy Psychiatria nie je na hlavu. #nahlavu #psychiatrianiejenahlavu

 • Koučka potěšení z Prahy a Sexy máma z Los Angeles se potkaly v jedinečném podcastu, který přináší něco pro každého. Deli a San si povídají o různých delikátních a tabu tématech, o kterých se běžně ve společnosti nemluví, ale mělo by.
  Doufáme, že se při poslechu zasmějete, začervenáte, ale hlavně si něco odnesete.
  Delikátní rozhovory jsou velice pozitivní podcast, cílem je vytvořit přátelské prostředí a atmosféru k otevřenému a pravdivému sdílení různých citlivých témat, kdy se i vy budete moci podělit o názory a zkušenosti.
  Napište nám je na Instagram @delikatni.rozhovory

 • This show will help you respond to many of life's challenges with purpose-filled, positive choices. Geared toward the adult in mid-life, each episode offers stories of hope and words of encouragement to inspire and motivate you to reach your fullest potential.

 • Medicína a výzkum v jednom podcastu. Odborníci z Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a jejího Mezinárodního centra klinického výzkumu (FNUSA-ICRC) nejen k aktuálním tématům ze zdravotnictví i vědy.

 • Centrum paliativní péče je nadšený tým lidí, kteří jdou za stejným cílem - zlepšit péči o umírající v České republice, a to systematicky napříč celým zdravotnickým systémem. Díky paliativní péči mohou lidé umírat bez bolesti, důstojně a v souladu se svými hodnotami. U nás v České republice je však tato péče stále málo dostupná, proto provádíme vlastní výzkumy, vzděláváme a šíříme osvětu.

 • Podcast Zdravé reči je zameraný na rôzne zaujímavé a rôznorodé témy v oblasti zdravia. V každej epizóde sú prítomní rôzni odborníci, ktorí sa snažia zrozumiteľným spôsobom priblížiť poslucháčom témy týkajúce sa zdravia v rôznych oblastiach. Podcast Zdravé reči je k dispozícii bezplatne, vo vašej obľúbenej podcastovej aplikácii alebo na internetovej stránke www.union.sk/podcasty

  Podcast plný zdravých rečí s Petrou Podkonickou a s rôznymi odborníkmi aj najširšiu ponuku výhod vám prináša Union zdravotná poisťovňa. Meníme životy k lepšiemu.

 • Zdravá duša je najnovší podcast Union zdravotnej poisťovne, ktorý nadväzuje na úspech podcastu Zdravé reči. V jednotlivých epizódach Zdravej duše budeme mapovať, ako nás ovplyvňujú emócie, stres či psychické problémy, s ktorými sa čoraz častejšie stretáva množstvo ľudí. Rozhovory moderátorky Viky Lancošovej s hosťami z odboru psychiatrie, psychológie a osobnostného rozvoja budú obohatené o reálne príbehy ľudí, ktorí vyhľadali pomoc odborníkov, aby aj ich duša bola zdravá.

 • Every week, holistic nutritionist and wellness "big sis", Rebecca Leigh (@rebeccaleighhealth), hosts casual chats guiding you through the often overwhelming world of wellness and holistic health. Join her and find the balance between "old school health" and "new school wellness" to help live your healthiest, happiest and best life.

 • Dech se zdá být automatická funkce těla, v moderní době však nejsou naše starodávné automatické vzorce funkční. Na podcastu probíráme s hosty všechny způsoby jak se lze prostřednictvím svého dechu stát zdravější, výkonnější, vitálnější a štastnější. Dech je jedním z hlavních spolupachatelů tělesné stresové reakce, zároveň však může být i nejspolehlivějším komplicem při úniku ze zajetí chronického stresu! Autorem podcastu je Jan Šilar, dechový kouč, na kterého se kdykoli můžeš obrátit nebo vstoupit do některých z jeho osobních dechových programů. Více najdeš na www.svetdechu.cz

 • Zaposlouchejte se do cyklistického podcastu od WeLoveCycling.cz

 • Užijte si vaši pravidelnou dávku zklidnění. Tereza Ghose vás zve k poslechu svého autorského pořadu, který slouží k relaxačnímu prožitku nejlépe v době večerní. Každá hlubinná relaxace je podkreslena Terezinou autorskou hudbou a s jemností vás zavede do vašeho vnitřního prostoru.

  Více o Tereze: Jsem publicistkou, průvodkyní hlubinnou imaginací, autorkou cd Azaret, knihy Jako pták ses narodila - Můj velký indický příběh a audioknihy Příběh o Taité. Mým posláním je vyprávět a sdílet příběhy! Veškeré informace o mně se můžete dozvědět na www.taite.cz.

 • Podcast pražské laktační poradkyně MAMILA, o.z. Michaely Pejřimovské (www.zenamamou.cz) nejen o kojení, ale také všech spřízněných tématech. Rozhovory se zajímavými hosty střídají podcasty s doporučeními a vlastními zkušenostmi získané nejen během kariéry poradkyně, ale také během té mateřské.

  www.zenamamou.cz

  www.instagram.com/zenamamou.cz

  www.facebook.com/zenamamou.cz

  www.pejkamamou.cz

  http://bunkershot.cz/