Negócios – Turquia – Novos podcasts

 • İçerik üreticileri, sosyal medya serüvenlerine nasıl başladılar, nasıl ilerliyorlar konularına değinirken başlarına gelen ilginç, komik hikayeler ve anılar ile de bu muhabbeti derinleştireceğiz. Siz de bir içerik üretici olma yolunda ilerliyorsanız bu Kreatif Durak PodCast'i çok işinize yarayabilir.

 • 生活總有新鮮事,靜待我們去發現。藉影片與廣播分享生活新發現與學習心得,感恩生命中的每一次相遇。
  菁菁的YouTube頻道:https://www.youtube.com/channel/UCNoSoYTZX9BN1ege-Kwi8BA
  歡迎訂閱和分享!
  商務業配或其它疑問,請聯絡:[email protected]

 • Finansal Özgürlük yolunda atılması gereken adımları anlatan ve genel olarak mevcut finansal düzeni sorgulayan bir podcast.İletişimMail : [email protected]Twitter : @borsadabibasina

 • Mit seinen 9047 Studierenden, 3335 Mitarbeitenden, über 120 studentischen Initiativen und vielen Events zu wirtschaftlichen, rechtlichen und sozialen Fragestellungen ist der Campus der Universität St.Gallen (HSG) ein lebendiger Ort. Es sind die kreativen und unternehmerischen Menschen, die diese einzigartige Campuskultur prägen. Im HSG Student Podcast spricht unser Studierenden Reporter Andreas mit Vertreter*innen aus diesem bunten Mix an HSGler*innen.

  Cover Art: Anne Fritsch

 • İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren #HaniKurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!

 • چه سرمایه‌گذار باشین و چه کارآفرین، احتمالا فاصله‌ای که در مورد دیدگاه‌ها بین این دو دسته وجود داره رو حس کردین. قراره از این به بعد در قالب پادکست، فضای گفتگوی سازنده‌ای رو بین سرمایه‌گذارها و کارآفرین‌ها فراهم کنیم تا شاید دیدگاه‌های این دو نقش‌آفرین مهم به هم نزدیک‌تر و فاصله بین‌شون کمتر بشه.

 • Girişimcilik ve inovasyon alanında yeni olan ne varsa konuşulan, kalıplara sığmayıp, kabuğunu kıran, aykırı insanların podcast kanalı.

 • یک پادکست برای نسل جدید رهبران تکنولوژی

  اسرار استارتاپی مجموعه ای از کارگاه های آموزشی دانشگاه هاروارد در حوزه کارآفرینی و موفقیت کسب و کار است. در این پادکست درباره مفاهیم بنیادی مثل خلق چشم انداز، ارزش پیشنهادی، توسعه محصول، استخدام، استراتژی جذب سرمایه، ورود به بازار و سایر مفاهیم استارتاپی گفتگو می کنیم.

 • Eğitimde Görme Engelliler Derneği; görmeyen bireylerin eğitim - öğretim hayatında karşılaştığı sorunlara yönelik çözüm önerileri geliştirmek maksadıyla 2013 yılında kurulmuştur.
  EGED; hak temelli yaklaşımı, şeffaflığı ve katılımcılığı esas alır; ayrımcılığa ve engelliliğin istismarına karşıdır.
  Web sitesi: https://www.eged.org
  Facebook: https://www.facebook.com/egitimdegormeengelliler
  Twitter: https://www.twitter.com/egediletisim
  İnstagram: https://www.instagram.com/egitimdegormeengelliler
  Youtube: https://www.youtube.com/c/egitimdegormeengellilerdernegi
  Engelsiz Destek gönüllü ağı: https://www.engelsizdestek.org
  Engelsiz Nota: https://www.engelsiznota.org
  Her Yerde Braille: https://www.brailletr.org
  Değişim, ancak ve ancak, birlikte gerçekleşir...

 • استارتاپ، جذب سرمایه و سرمایه‌گذاری خطرپذیر موضوعات اصلی اپیسودهای اگزیت کست است؛ پادکستی به میزبانی آرش و نوید.
  اگزیت قصد دارد از ادبیات تعمداً پیچیدۀ این حوزه رمزگشایی کند. مباحث تئوریک در قالب «اگزیت تاک»، داستانهای موفقیت و شکست استارتاپ ها در قالب «اگزیت استوری»، تجربه های ارزشمند کارآفرینان در قالب «مینی اپیسود» و «مصاحبه» با فعالان در این حوزه تقدیم شما عزیزان می گردد؛ با ما همراه باشید.

 • SGK 4.0 Radyo kanalında çalışma hayatının dünü, bugünü ve geleceğine ilişkin konulara yer verilecektir.

 • Merhaba, ben Dilşad Çetin. Evlatlıktan ebeveynliğe, öğrencilikten eğitimciliğe hayattaki farklı rollerimde öğrendiklerimi ve deneyimlediklerimi bu podcast aracılığıyla paylaşıyorum. Hayattaki her durumun daha önce yaşandığına inandığım için paylaştıklarıma “ikinci baskı” etiketini atfediyorum.
  İletişim: [email protected]
  Instagram: @ikincibaskipodcast

 • Sürdürülebilirlik özelindeki güncel değişimleri uzman konukların katılımıyla konuşuyoruz.

 • With iPhone, iPad, and iOS, progressive IT teams are leading innovation at their companies. In this collection of video interviews, learn best practices from IT professionals and business executives who embrace a new vision for technology to transform the way their employees work.

 • Cem İşçiler ve Fazlı Polat “Tüm Zamanların En Yükseği”nde tüm zamanların en yüksek hızını, heyecanını, güvenini yaratan blokzincir ekosistemine dair merak edilenleri uzmanlara soruyor. Blokzincir altyapısıyla gelişen ürünler, Metaverse, NFT, Web 3 gibi pek çok kavram bu programda detaylarıyla ele alınacak.

 • مدرسه ی کارکست پادکستیه که توی اون من، محمدهادی شیرانی، به همراه تیم کارکست میریم سراغ بهترین محتواهای آموزشی موجود برای شروع استارتاپ و از این محتوای آموزشی مرحله به مرحله با هم میریم جلو و سعی میکنیم یادبگیریم چطوری به صورت موفقیت آمیز استارتاپ خودمون رو شروع کنیم.

 • İnanç Ayar, Emre Doğaner ve Onur Olgun ile Bilgisel Kaşiflerine hoşgeldiniz. Bu seride globalde ufuk açıcı ve ilham verici tweet serilerini yani bilgiselleri bulup üzerine konuşuyoruz.

  Üzerine konuştuğumuz tweet'lerin listesine ulaşmak için:
  https://bit.ly/3h7OErw

 • Merhaba artık ofiste beraberiz...
  Günlük çalışma ortamında yaptığımız sohbetleri, kahve aralarında konuştuğumuz hikayeleri keyif aldığımız her şeyi ve çok daha fazlasını Hedef Filo ile Değişik Kafalar podcastinde konuklarımızla birlikte konuşuyoruz.
  Hedef Filo ile Değişik Kafalar Spotify, Apple Podcast ve Tüm podcast platformlarında yayında. Hedef Filo ile Değişik Kafaları dinlediğiniz podcast uygulaması üzerinden takip edip yayınlanan yeni bölümlerden anında haberdar olabilirsiniz.

  Hedef Filo katkılarıyla...

 • The Champions of Growth Podcast explores the various aspects of the ANA Growth Agenda with the goal of assisting CMOs and brand managers to create a stronger, more sustainable economic future for their companies and the audiences they serve.

  Hosted by Matthew Schwartz, senior manager of editorial and content development at the ANA, the podcast focuses on the ANA 12-point Growth Agenda — ranging from Brand Innovation to Diversity, Equity and Inclusion — and features in-depth discussion with marketing industry leaders from both the brand and agency sides of the business.