Lazer – Ucrânia – Podcasts populares

 • Душніла — подкаст, від якого іноді захочеться відчинити кватирку. Мета — навчити і навчитися аналізувати себе і навколишній світ через персональний досвід, самоаналіз, філософію і психологію.

 • Вітаємо вас в однокімнатних джунглях Віри Курико. У цьому шоу вона розповідає про домашні рослини: як вони ростуть, чому вони не ростуть і як вони нас рятують. Подкаст-садотерапія, подкаст-віддушина, подкаст-допомога для тих, хто пробує виростити вдома бодай одну рослинку, і для тих, хто не знає, куди подіти 100 вазонів у своїй маленькій квартирі.

 • Шоу про книжки зі шкільної програми, прикол яких ви могли не збагнути. У цьому подкасті розбираємося, у чому полягає актуальність творів, котрі ми проходили ще в школі? Чому ми вчили їх тоді? І чому вони можуть навчити нас сьогодні?

  Це спільний проєкт українського ПЕН та The Ukrainians Media.

 • «Інше інтерв’ю» – це подкаст, в якому ми шукаємо відповіді на непрості питання про сьогодення та майбутнє України, спілкуючись з людьми, які творять сучасну історію нашої країни. Долучайтеся до збору «Інші пташки 2»: https://send.monobank.ua/jar/3RWDTdeYqo

 • Nov, 9, 2022: NEW PFP!
  STARTING FROM NOW ON, UPDATES IN THE DESC WILL HAVE DATES, OUTDATED MESSAGES WILL BE REMOVED.

 • Menceritakan sepenggal kisah dalam kehidupan tentang aku, kamu, dan dia

 • Ігрочайники — це єдиний у світі подкаст про те, як гратися в ігри без єдиного слова про те, як гратися в ігри. Лише абсолютно непотрібні поради. Слухайте на свій страх і ризик. І у своє задоволення. Ігрочайники виходитимуть відповідно до накопичення у нас досвіду.

 • Six DMs return to the mists to run a completely Rules-As-Written Curse of Strahd campaign. Our core question: what happens when, rather than luring in a party of heroes or adventurers, the mists of Barovia claim a group of cowardly, cynical, selfish, and/or traumatized individuals who fall—not leap—into adventure? Join Jack, Kaiya, Linus, Tsarina, Twi and their DM DragnaCarta (creator of the popular Curse of Strahd: Reloaded guides) to follow the story of a group of ordinary people thrust headfirst into danger.

 • Path of Night is an actual play podcast about a group of roleplayers telling engaging shared stories around the gaming table. Campaign One follows a group of vampires in New Haven, CT, in the year 1999 using the Vampire: The Masquerade system by White Wolf Publishing and Paradox Interactive.

 • Hi! We’re Ash, Angie and Dethna, and this is an 18+ podcast for My Hero Academia shippers everywhere. Join us for bi-weekly ramblings about MHA, insights on fandom events and trends, and discussions on fandom activities such as fanfiction or fanart. Inlcuding interviewing fans, writers, and artists in the fandom to give us some diverse viewpoints. The podcast has an MHA fandom focus, but we will be talking about other anime, manga, and BL in general.

 • Подкасты про игры. Обзоры игр.

  iXBT games - тематические подкасты про игры
  iXBT Live - подкаст с недельным обзором новостей Игровой индустрии
  Оригинальные материалы взяты с: https://www.youtube.com/iXBTgames

 • Міжгалактичний подкаст для дослідження незвіданих світів. Ви подорожуватимете з Мейрім та Трінкі, пізнаючи кожен раз нову планету, новий вимір, нові світи та нові правила існування.

 • У нас з'явився новий проєкт:

  «Юр нот елоун» – подкаст найщиріших історій, в якому Аліна Гисева, Мішель Андраде та зіркові гості діляться переживаннями, про які вголос говорити не прийнято.

  Ми щиро віримо, що такий легкий контент дасть змогу відволіктись та розслабитись від серйозних викликів сьогодення. Сподіваємось на вашу підтримку ❤️

  P.S. «По-своєму» подкаст продовжує існувати:) Тож чекайте нових випусків.

  «По-своєму» подкаст — це подкаст про вибір, який змінив усе.

  У ньому ми почуємо історії гостей, які одного разу, наважившись вчинити по-своєму, зірвали куш: зібрали сотні тисяч фоловерів в інстаграм, заснували успішний стартап, зняли кіно чи знялися у ньому, збагнули своє покликання та визначили формулу комфотних стосунків.

  Як саме це вдалось і де взяти сміливість бути собою — наші герої розкажуть у подкасті «По-своєму».

  Слухай наш подкаст та вчиняй по-своєму!

 • Подкаст про відеоігри, у якому редактори порталу Vertigo обговорюють новини індустрії та діляться своїм ігровим досвідом.

 • Подкаст о вещах, которыми мы пользуемся каждый день. Здесь вы узнаете историю возникновения предметов сервировки: как появилась первая посуда, кто придумал есть вилкой и ножом, как правильно подавать бокалы во время праздника (и многое другое!). Вместе с экспертами из разных областей мы обсудим правила этикета, а также расскажем об интересных мифах и традициях.

  Это подкаст студии «Шторм» и сервиса по прокату предметов сервировки Go Rent.

  Ведущая: Александра Климантович

  Студия Go Rent: https://www.go-rent.pro

  Студия «Шторм»: https://brainstorm.fm


 • Ви включили не той подкаст, якщо шукаєте тут літературознавство, але ви на місці, коли вам знайома проста радість читання. От уявіть, що двоє ваших друзів у пабі обговорюють прочитане. Без академізму та претензійності, але з захопленням та пристрастю, жартами та місцями нецензурною лексикою.

  Беріть келих сухого або пляшку прохолодного Опілля, вмикайте подкаст та приєднуйтесь до нас! Слухати нас можна й на інших платформах.

  Голоси: Андрій Іващук, Ольга Кендзіор
  Запис та зведення аудіо: Антон Ткачук
  Колаж: Андрій Іващук

 • "Без Табу" - це подкаст двох подруг про дорослішання та становлення нас. Тут ми обговорюємо насущні питання, ділимося історіями, проблемами та намагаємося разом розібратися в тому, що воно таке, це життя Без Табу?

  Інст подкасту https://instagram.com/podcast.beztaby?igshid=YmMyMTA2M2Y=

 • Подкаст об интересной науке и научной фантастике. Кто сказал, что естественные науки обязаны быть академичными и строгими, а фэнтези – несерьезный жанр? В подкасте «Феи, роботы, пришельцы» вы узнаете: можно ли создать машину времени и варп-двигатель? Как объяснить Минотавра и единорогов с точки зрения биологии и философии? О чем на самом деле написано в египетских магических книгах? ...И многое, многое другое.
  Выпуски выходят каждую неделю.
  Феи / Роботы / Пришельцы
  Подкаст об интересной науке и научной фантастике. Кто сказал, что естественные науки обязаны быть академичными и строгими, а фэнтези – несерьезный жанр? В подкасте «Феи, роботы, пришельцы» вы узнаете: можно ли создать машину времени и варп-двигатель? Как объяснить Минотавра и единорогов с точки зрения биологии и философии? О чем на самом деле написано в египетских магических книгах? ...И многое, многое другое.
  Выпуски выходят каждую неделю.
  https://taplink.cc/ferop