TV & Film – İsrail – Popüler podcastler

 • ״אוכלי סרטים״ - פודקאסט על קולנוע, פילוסופיה ומה שביניהם. בכל פרק מתמקדים בסרט קנוני או עכשווי, ואוכלים את תהליך היצירה, חוויית הצפייה והרעיונות הפילוסופיים שעולים ממנו.
  האוכלים: ליעד הרמן - ייזם וחולה קולנוע, ניתאי דגן- במאי תסריטאי ועורך וארנון רוזנטל - שחקן תאטרון ובוגר תואר שני בפילוסופיה אליהם מצטרפים מדי פעם יוצרות ויוצרים נוספים.

 • נועה מנהיים ואיילת טריאסט יוצאות לשוטט במרחבי הפרא של התרבות המערבית ומדברות על היצירות והדמויות שעיצבו אותה – מהמיתוסים הקדומים דרך הספרות העכשווית ועד הוליווד ונטפליקס. ממפלצות לרובוטים, מערפדים למכשפות, מבתולות ים לחדי קרן, ועוד.

 • Thank F****** God It's Friday! A podcast recapping episodes of everyone's favorite 90s TV shows. Join friends Drew and Katie as they discuss everything from SNICK to Must-See TV and, of course, TGIF.

 • מדברים נטפליקס מבית הפודקסיה- פודקאסט שבו מנסים להבין לעומק את הסדרות שיש בנפלטיקס ולנסות להמליץ לכם האם לראות אותם או דווקא לשמוע את התובנות אחרי שבזבנו כמה לילות כדי לסיים אותם בבינג'.

 • הולכים לקולנוע הוא פודקאסט שבועי על קולנוע, שלא מתבייש לחפור לעומקם של סרטים וז'אנרים ולעשות לכם מלא ספויילרים, אם צריך.
  מגישים, עורכים ומפיקים: קרין ונימרוד אלדאה, מערוץ היוטיוב הפופולארי, ״טופ גיק״

 • Download Free Sound Effects every week from the Podcast! Do you record sounds and make your own SFX? Ever wonder how those crazy sounds, cutting edge electronic beats, and off the chart tracks are made? The SFX Ninja breaks it down each week slicing audio to the basics of recording sound design. BE A NINJA and HIT the play button!! Learn the "How To" tips and tricks for recording on the ground Foley as its recorded for best results. Listen to and then Download the Free Sound Effects from each weeks Podcast. Sound design for creating high quality audio for your Podcast, Music, Video, or Web Site. Download and use the Free Sound Effects and Sounds from every podcast episode. Check out the links from each episode or visit the site for more Free Sounds and SFX! Thank you for listening.. You are AWESOME!!

 • שפרה קורנפלד ודפנה לוסטיג מדברות מדי שבוע על הפרק החדש בסדרה "סיפורה של שפחה" ומארחות אורחים מעניינים. העונה ה-3 של הסדרה משודרת רק ב-HOT.

 • פודקאסט שבועי העוסק בקולנוע עכשווי כולל חדשות, ביקורת סרט בלי ועם ספויילרים. בעיקר ביקורת קולנוע אבל גם קצת נטפליקס, טלויזיה ועוד

 • מאז ששמענו את ג'סיקה ראביט אומרת: "אני לא רעה, אני רק מצוירת כך" הוקסמנו מנבלים קולנועיים. מדארת' ויידר, דרך האנס גרובר ו"זה שאין לנקוב בשמו" ועד לת'אנוס. איכות הנבל לרוב גם קובעת את איכות הסרט. כי אם לגיבור אין יריב מעניין, כל המהלך של הסרט לא מעניין. בכל פרק נתמקד בנבל אחד, או שחקן המגלם נבלים, או תמה (אינטליגנציה מלאכותית, זומבי וכו') -הכול מהעולמות הבדיוניים. נבלים אמתיים זה כבר סיפור אחר.

 • לינה דנהאם הצליחה לתפוס הלך רוח של דור. צליל אברהם הצליחה לתפוס זמן אולפן ולנתח בכל שבוע את הפרק החדש בעונה האחרונה של "בנות". תוכנית חדשה, עם אורחת חדשה, בכל שבוע - בצמוד לשידור הפרק בישראל

 • סול גודמן הוא כבר מזמן לא הסיידקיק של וולטר ווייט. יונתן קוטנר וניר גורלי יורדים לחייו, בריקאפ שבועי שיעלה בכל שבוע בסמוך לשידור הפרק החדש בעונה השלישית של "סמוך על סול"

 • כולם שרים איתם, קוראים עליהם במדורי הבידור ולובשים את הבגדים האהובים עליהם, מגיעים למקומות שבהם הם מבלים, כולם צופים, קוראים, נהנים, עוקבים באדיקות ואפילו מרכלים - כוכבי הבידור, הסרטים ותכניות הטלוויזיה, האלבומים המעניינים והאמנים שעושים אותם פשוט מעסיקים את כולם.פופולר, פודקאסט התרבות הפופולרית של וואלה! תרבות בהגשת אמיר צומר מוואלה! סלבס ואיש יחסי הציבור איתן שפיר, עוסק במה שבאמת מעניין בתחומי התרבות, הבידור ועולם הזוהר. טראש היא מילה גסה? הם מדברים על הנושאים החמים ביותר, בין אם בשולי התרבות או דווקא בלב לבו של המיינסטרים

 • הפרשנות הפוליטית של מאבקי השליטה בווסטרוז, הניתוח האסטרטגי של מלחמות האש והקרח, ותחזית מזג האוויר בחומה (רגיל לעונה) - "משחקי הדסק", מהדורת סיכום שבועית, עם מיטב אנשי התקשורת והעיתונאים מכל שבע הממלכות. "משחקי הכס" משודרת בשידור ישיר ומתורגם בארץ

 • We're two guys who really like Avatar: The Last Airbender. Join in on the journey of rewatching one of the most amazing shows to ever hit the TV screen! And if you've never seen the show, join in to take the journey of a lifetime!

 • הסדרה הקלאסית ששינתה את הטלוויזיה חוזרת אחרי 25 שנה, והיא מוזרה מתמיד. בכל שבוע, בצמוד לשידור הפרק בישראל, גם אנחנו נהיה כאן - קבוצת תמיכה למי שמנסים להבין את כתב החידה היפה והמשונה של דיוויד לינץ'. עם איל גבע, ד"ר שי בידרמן וטל אבידן

 • بودكاست شبه اسبوعي يتكلم عن الأنمي، المانجا وبعض الثقافة اليابانية.

  الحلقات تنزل لكم أول بأول في لو إشتركتم في البودكاست!
  تقدروا تشتركوا وتضيفونا على أحد برامج البودكاسات من هنا:

  iTunes: http://bit.ly/AT-iTunes

  Pocket Casts: http://pca.st/drB5

  RSS: http://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:216211699/sounds.rss


  أنمي ثيرابي : هو موقع يهدف إلى تثقيف وزيادة المحتوى العربي للأنمي والمانجا وبعض الثقافة الشعبية في اليابان

  للمزيد من المعلومات عن بودكاست أنمي ثيرابي:
  www.animetherapy.net/at-podcast

 • בשידור לא כל כך חי אבל עדיין רלבנטי - סקירת סוף השבוע האחרון בקופות, התחזית לסופ"ש הבא, וגם קצת חדשות פיקנטיות בין לבין