Science – Litvanya – Popüler podcastler

 • MOKSLAS BE PAMOKSLŲ – tai nauja, originali Vilniaus universiteto tinklalaidė, kuria siekiama ne moralizuoti ar pamokslauti, bet sužadinti smalsumą mokslo temoms. Išsamūs pokalbiai su Vilniaus universiteto mokslininkais padės klausytojams plėsti akiratį, skatins mąstyti savo galva ir gal net privers pakeisti nuomonę ar suabejoti nusistovėjusiomis „tiesomis“.

  VU ir LRT Radijo tinklalaidė

 • Tinklalaidė „Mąstymo žemėlapis“ siekia supažindinti, tyrinėti ir atskleisti smegenų veiklą, mąstymo procesus, psichologinius reiškinius, hormonų įtaką žmogaus savijautai, nervinius impulsus, nerimą, stresą ir juos aktualizuoti praktiniais pavyzdžiais. Neuromokslas, smegenų veikla ir psichologija yra nuolat besivystančios ir besikeičiančios sritys, jos svarbios visuomenės gerovei ir sveikatai, padeda geriau suprasti save ir nusibraižyti asmeninį mąstymo žemėlapį.

  Tinklalaidė kuriama bendradarbiaujant su Lietuvos neuromokslų asociacija. Vedėjas – Ignas Andriukevičius.

 • Trumpai, bet įdomiai, netikėtu kampu papasakoti apie tą dieną prieš n metų nutikusį svarbų įvykį, reikšmingą atradimą, kurį verta paminėti, atsižvelgiant į šių dienų kontekstą.

 • Мослекторий - просветительский проект для тех, кто любит думать. Наши лекции о последних трендах в науке, искусстве, литературе, культуре, музыке и не только.

 • Lietuviai ne tik žaidžia krepšinį, bet ir… jį tyrinėja. Mokslas – sritis, kurioje pas mus vyksta daug įdomių ir svarbių dalykų. Tik ne visada apie juos žinome! Mūsų misija – kad tai pasiektų jūsų ausis. Kosmosas, fizika, gamta, medicina, istorija, menas, psichologija ir visa kita, ką tyrinėja mūsų mokslininkai.
  Laidą veda Sigita Vegytė, Simonas Bendžius. Penktadieniais, 11:05 min

 • „Suolelis miške“: pokalbiai apie žmogaus poveikį gamtai ir gamtos poveikį mums. Nuo patarimų tvariai kasdienybei iki pasiūlymų, kaip spręsti ekologines planetos problemas – tinklalaidės autorė Giedrė Čiužaitė susitinka gamtai neabejingus žmones tam, kad išgirstų jų atsakymus į svarbius klausimus.

  Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.
  LRT Radijo tinklalaidė

 • In dem Podcast hört Ihr alles rund um das Sozialrecht, angrenzende gesellschaftliche Fragen, unser (Sozialrechts-) Studium und was sonst noch fürs Studentenleben wichtig ist.​

  In regelmäßigen Abständen sollen von nun an neue Folgen erscheinen. ​

  Falls Ihr Fragen, Anregungen oder Themenwünsche habt, schreibt sie uns gerne. Zudem könnt ihr uns gerne Feedback geben. Wir freuen uns von Euch zu hören!
  E-Mail: [email protected]


  Bildvorlage: zur Verfügung gestellt von Daniel Reche auf Pixabay.

 • Want more brilliant minds in your company? Every week we pick a new non-fiction book and share Original, Memorable, Insights - OMI - with the author.

  From the history of humankind to the future of tech, to behavioural science, digital business, entertainment and global trends in health and economics, Bookomi is for people who are always learning.

  Informed by Bookomi's monthly Most Wanted list of non-fiction titles and a decade of hosting talks in private clubs and companies, Bookomi provides independent author intelligence to event producers looking for contributors.

  Discover books worth talking about with our free Most Wanted email, sign up here - http://bit.ly/MOSTWANTEDsignup

 • This podcast is a deep exploration of the problem of consciousness. Presented by Jesse Winters, The Hard Problem reviews critical evidence in the neuroscience literature, insights from the philosophy of mind, and the author’s novel ideas in pursuit of a robust theory of consciousness.

 • Tinklalaidė „Savo galva“ skirta ne filosofijos mąstytojams, bet kiekvieną dieną praktiškai, agumentuotai ir racionaliai dirbantiems, besimokantiems, kuriantiems ir sprendžiantiems. Mėgstantiems į reiškinius pažvelgti iš skirtingų perspektyvų, ir paklausti savęs: „Ar tikrai, tai ką aš girdžiu, matau, skaitau yra tiesa? Iš ko aš sprendžiu, kad tai – tiesa?“ Įvairių sričių ekspertų, profesionalų savo laidoje klausime ne tik „ką“ jie galvoja, bet ir „kaip” jie galvoja apie vieną ar kitą reiškinį. Kas yra mąstymo higiena ir lietuviško termino nelabai turintis „overthinking“ reiškinys? Kaip ir kada pasitikėti savo intuicija ir mintimis? Ir svarbiausia, – kaip įprasti visa tai daryti savo galva?
  Laidą veda teatro kūrėjas Justas Tertelis. Tinklalaidė parengta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.
  LRT Radijo tinklalaidė

 • Astronomy, Space, Kosmos. We have different names for this science. Once in my childhood, I remember how I stare at the night sky and stars. My intention of starting this channel is bringing the concept of "Space for Everyone".

  I will be uploading podcasts related to Space and Astronomy as well. Feel free to write your ideas, suggestions or feedback about my podcasts and my youtube channel.

  Stay Tuned!
  #Adastra

 • „Klausiame daktaro“ – tai Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) rengiama tinklalaidė. Su VU TSPMI daktarais kalbėsime apie politiką ir ieškosime sėkmingos visuomenės recepto. Klausimus daktarams užduoda VU TSPMI doktorantas Dominykas Kaminskas ir Arnas Zdanovičius.

 • Tai projekto Šaknys Karčios tinklalaidė, skirta mokslo populiarinimui. Mūsų tikslas - supažindinti jus su žmonėmis, kurie kuria mokslą ir paaiškinti fundamentalias mokslo teorijas bei naujus mokslo tyrimus kuo paprasčiau. Vedėjas - Aivaras Vilutis.

 • This album takes an extensive look at the ins-and-outs of family life and caring for children. It draws on interviews with a wide-ranging selection of professionals, from people who deal directly with children at nurseries or schools to those that help shape national policy, to throw light on national initiatives and schemes such as ChildLine, and explore family life from different perspectives and social levels. This material forms part of The Open University course K204 Working with children and families.

 • Aqui aprenderas sobre gatos de todo tipo desde siames hasta europeo común

 • How AI Happens is a podcast featuring experts and practitioners explaining their work at the cutting edge of Artificial Intelligence. Tune in to hear AI Researchers, Data Scientists, ML Engineers, and the leaders of today’s most exciting AI companies explain the newest and most challenging facets of their field. Powered by Sama.

 • The official podcast of Hæckels, Margate.

  Produced, written, narrated and composed by Buddy Peace.


  Physical locations:

  Margate • 18 Cliff Terrace / Margate / CT9 1RU / UK

  London • 16 Broadway Market / London / E8 4QJ


  Spotify • https://open.spotify.com/user/o5go6rgcrqjduriv8ymjy5mrz?si=5null9aFTMiz6nwior0dVw


  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

 • Welcome to Test Tubes and Cauldrons, a podcast where we talk about the science behind spirituality! Astra, Fel, and Han are three occult practitioners with a love of science who are trying to do what everyone else is…make sense of the crazy world around us and our purpose in it! Hop into the discussions and try not to blow up a test tube or two!

 • „Mokslas skubantiems“ – mokslas pateikiamas paprastai ir suprantamai. Kas savaitę apžvelgiamos svarbiausios ir įdomiausios mokslo ir technologijų naujienos, paaiškinama, kodėl jos svarbios – kad suprastų visi, pristatomi mokslininkai/inžinieriai, kurie jas sukūrė. Temos iš įvairių sričių – viskas priklauso nuo tos savaitės aktualijų. Ypatingą dėmesį skiriant projektams, prie kurių prisidėjo Lietuvos mokslininkai.
  Ved. Goda Raibytė