Arts – Ukrayna – Önerilen podcastler

 • Подкаст Сергія Притули та Антона Тимошенка, в якому вони обговорюють цікаві та важливі теми. Коли просто є бажання поговорити…

 • Тут говорят про саморазвитие, любовь к себе и экологичное отношение к жизни. Присоединяйтесь!

 • Подкаст Vogue о великих дизайнерах и их не менее известных музах. Трогательные, искренние, иногда веселые, а иногда драматичные истории о дружбе и любви, творчестве и вдохновении. И конечно, о Моде.
  Выпуски озвучивают: Аня Чиповская, Максим Матвеев, Виктория Толстоганова, Мария Шумакова, Сабина Ахмедова, Рената Пиотровски и другие. Слушайте свежие выпуски на Яндекс.Музыке на две недели раньше, чем на других площадках.

 • Ласкаво просимо до прекрасного, затишного та інтелектуального подкасту, ведучими якого є ми, Соня та Олесь — творча пара, розділена кілометрами, але об'єднана спільною любов'ю до мистецтва, дизайну та яскравих сніданкових розмов.

  "За сніданком ми обговорюватимемо те, що бачили, читали та відкрили минулого тижня. Приєднуйтесь до нас та отримуйте щодвотижневу порцію цікавої інформації, розмов та натхнення!"

  Соня @s.ofey
  Олесь @derega

  Дякуємо, що слухаєте нас за сніданком!
  ©ChatGPT, July 24 Version

 • У цьому подкасті Віка приходить до Мартина в Рум пити смачні коктейлі і розповідати історії про них

 • Яскравий, сильний, загадковий, непередбачуваний. Все це він, мюзикл. Містер мюзикл.
  Що приховують його звуки, які його обличчя цікаві дотепер, кому він завдячує славою - дізнаємось разом, у цьому подкасті.
  Автор і ведучий - В'ячеслав Ільїн
  Режисер - Андрій Макаренко
  Дизайн обкладинки - Юрій Калініченко
  Запис і мастеринг - студія "Кофеїн"

 • Коротко переповідаю історії та роблю висновки.

 • «Пішли писати» — подкаст письменниць Юлії Кубай та Олени Кузьміної

  Юлія — авторка книг «Душа» та «Ідеальність», двічі лауретка «Коронації слова». Юлія веде телеграм-канал «Комірчина письменника» та ділиться порадами з письма в Інстаграм.

  Олена — авторка антиутопії «Проєкт Лабіринт» і також лауретка «Коронації слова» у номінації «Вибір видавця». У своєму блозі в Інстаграм розповідає про роботу над промо книги: створення буктрейлеру та мерчу.

  У подкасті письменниці діляться досвідом, практичними порадами та допомагають майбутнім авторам почати писати. Розвінчують міфи про письменництво та розповідають, як організувати робочий процес.

  Не обходять стороною і те, що зазвичай лишається «за лаштунками» книжкового бізнесу: болі, факапи, складнощі та перешкоди.

  Подкаст складається з 5 рубрик: власний досвід авторок, поради зі світобудови, робота з персонажами, інтерв'ю із запрошеними зірочками з українського книжкового бізнесу та відповідей на питання слухачів.

 • Бонжур!
  Ми – Юра та Назар, професійні любителі кави та вина. Розкажемо тобі про помаранчеве вино, V60, та інсайди роботи в сфері обслуговування. А ще куди без крейзі історій з роботи? ;)

  Слухайте нас, щоб знати, яке вино купити для посиденьок з друзями, та як приємно здивувати свого бариста

 • Подкаст, присвячений поттеріані, її впливу на світ та культурній спадщині Джоан Ролінґ.

 • «Культура проти агресії» – подкаст Марти Троцюк, присвячений культурній дипломатії та культурному спротиву. Тут ви дізнаєтесь, як реагує, бореться, функціонує українська культура під час повномасштабної війни. Слухайте на Spotify, SoundCloud, Google та Apple Podcasts, дивіться на YouTube, а також діліться подкастом з тими, хто хоче знати про Україну більше. «Культура проти агресії» є авторським проєктом Gallery 101 у партнерстві з Radio SKOVORODA та за підтримки ексклюзивного спонсора Chicago Atlantic.

 • Чи знаєте ви, як звучить гречка? А чому у Києві 17 століття борщ варили без картоплі? А що ми їмо у рибних консервах? Про все це розповість фудблогерка Настя Іванцова в авторському подкасті «Голодним не слухати». Вона любить їсти смачно, готувати ефективно і робити так, що і вам цього захочеться. Вмикайте подкаст, але спершу не забудьте поїсти.

  Авторка та ведуча подкасту — Настя Іванцова
  https://www.instagram.com/tsovkan.cooking/

  Продюсерка — Тетяна Попович
  Саундпродюсер — Антон Ткачук
  Дизайн — Марк Мостовий

  ****
  Подкаст спродюсовано ⁠@Sebto⁠
  linktr.ee/sebtolinks

 • Подкаст «Про текст» від Litosvita – це розмови з найкрутішими літературознавцями, письменниками, редакторами про літературу, письмо та вміння професійно володіти словом. Подкаст буде корисний усім, хто пише й читає. Перший сезон подкасту присвячений письменницькій майстерності. Авторка та ведуча — Світлана Стретович.

 • Інформацію краще запам'ятати, а ідею краще зрозуміти, якщо зможеш відтворити її іншим. Так і виникла думка у Тані Приймачок записувати свій подкаст-щоденник прочитаної літератури.

 • «Створюй та шукай» – авторський подкаст Анни Малихіної про дизайн та творчість. Ведуча спільно з експертними гостями розкриє креатив та творчість з різних сторін: самовираження, ідеї та досвіду. Розширюйте свій погляд на звичайні речі на Google та Apple podcasts, Spotify та SoundCloud Радіо Сковорода. Більше корисного про дизайн та більше нових ідей на Аніному телеграм-каналі [створюй] https://t.me/stvoryuy

 • Подкаст, який розповість про події книговидавничого світу України. Обговоримо новини та новинки у щотижневому дайджесті. Ведуча — Поліна Тимченко.

  Телеграм-канал подкасту: https://t.me/bookpulsepodcast

  Питання та співпраця: [email protected]

  Посилання на інші платформи: https://linktr.ee/bookpulsepodcast

 • Серія подкастів «Послухай Violity» з Денисом Мініним – проєкт від найбільшої в Україні платформи для колекціонерів.

  Ведучий зустрінеться з пристрасними та захопленими людьми, які довгі роки присвятили збиранню речей з історією. Ви познайомитеся як з представниками традиційних напрямків колекціонування, так і власниками незвичайних зібрань. Вони розкажуть про особисті вподобання та набутий досвід, підходи до формування та поповнення колекцій, тонкощі пошуку рідкісних предметів, сучасні виклики та нові можливості, що відкриває перед зберігачами історії цифрова епоха

 • Серія подкастів Австрійські авторки та автори в українському літературному і науковому просторі – спільний проєкт Австрійської бібліотеки у Львові при Львівській національній науковій бібліотеці імені Василя Стефаника та Австрійського бюро кооперації у Львові, який покликаний сприяти ширшому ознайомленню читацької аудиторії з новими виданнями австрійської художньої і наукової літератури українською мовою.