Business – Ukrayna – Popüler podcastler

 • “Голоси Такмеду” – проєкт, покликаний поширити знання з тактичної медицини серед діючих та майбутніх військових та резервістів. В серії з дев’яти відео українські митці озвучують відео про критичні навички та поняття тактичної медицини, щоб порятунок заговорив голосами, які важко не впізнати.

 • У цьому подкасті ми поговоримо про SMM, маркетинг, дизайн та тренди у блогінгу. Головна мета подкасту - навчитися вести блог без вигорання, та доносити свої цінності та сенси через різні формати контенту, збільшуючи при цьому лояльність аудиторії.

  Inst ведучої: malyshko.blog
  Телеграм канал - https://t.me/malyshko_smm_tips

 • Цікавимось, щоб не бути "батарейками". Про технології, майбутнє та підприємництво. Та про все, можу і у кроваті щось наговорити по ділу. Підписуйся.

 • Привіт! Це подкаст "У чому виклик?" від стратегів banda agency.

  Тут будемо балакати для того, щоб ви мали можливість підслухати, як ми створюємо бренди, як знайти своє власне бренд-відкриття та як бачити стратеговиклики 👊💥

  Автори: Іван Філіппов та Люда Бєй.

  Зв'язок з нами:
  електронна пошта: [email protected]
  Instagram: @u.chomu.vyklyk.

 • Який бізнес почати? Слухайте історії підприємців, надихайтесь та дійте!

  [✓] Реклама в подкасті: [email protected]

 • Привіт! Це подкаст «Бесіда про бренди», у якому ми затишно бесідуємо про складне.
  Нас можна дивитись вранці за сніданком, на роботі, щоб зловити натхнення, та ввечері, щоб розслаблено розвивати надивленість. Ми мотивуємо підприємців та креативників дізнаватись, розвиватись і розширятись.
  Заварюйте чай і приєднуйтесь до Бесіди☕️🤓
  Проєкт - https://linktr.ee/besidaprobrandy
  Телеграм -https://t.me/+QLxv5C4cjgoxNzYy
 • Український подкаст від маркетологів для маркетологів 🇺🇦
  Як витрачати мільйони і закохувати клієнтів від топ-маркетологів країни😈

  Подкаст "Кляті Маркетологи" — це серія бесід з провідними фахівцями топ-менеджменту найвідоміших українських компаній таких як: Uklon, Reface, Megogo, Prom.ua, Welltech, Universe тощо. Кожен епізод піднімає завісу над цінними знаннями та досвідом у сфері маркетингу, від тактик продажу до впливу маркетингових інструментів на суспільство. Гості поділяться секретами управління мільйонними бюджетами та розкажуть, як залучити споживачів до своїх продуктів.

 • Бізнес-історія, що пишеться наживо: подкаст Промприладу про підприємництво та реаліті-шоу на Радіо Сковорода. Досвід пари підприємців (Поліни та Кості), які переїхали з Херсона до Івано-Франківська. Разом з ними та ведучим Ярославом Назаром ми пройдемо весь шлях побудови власного бізнесу. Слухай по понеділках на Google та Apple podcasts, Spotify, SoundCloud та YouTube. Подкаст створюють Радіо Сковорода та Фонд Промприлад за підтримки Державного департаменту США. Думки, результати та висновки, висловлені тут, належать авторам і не обов’язково відображають позицію Державного департаменту США.

 • Привіт! Мене звати Паша Целуйко. Я СЕО і засновник дизайн-агенції Merge та онлайн-школи Merge Academy.
  Цей подкаст про підприємництво в Україні напряму від людей, які формують цю сферу. Ми поговоримо про умови роботи під час війни, про бізнес та творчість в Україні, про життя і повсякденність сучасних СЕО.
  Епізоди будуть виходити один раз на тиждень з новим гостем. Підписуйтеся, щоб не пропустити апдейт.

  Усі мої проекти та соц мережі - https://linktr.ee/pasha_tseluyko

 • «Реве та стогне ресторатор» — це перший український ресторанний подкаст. Запустила його компанія Poster разом з Сашком Боїмом та Лейлою Туваклієвою.

  У цьому подкасті Сашко та Лейла будуть говорити з українськими рестораторами про те, як вони ведуть бізнес, про маркетинг та тренди в рестораціях, продукти та кухню, успіхи та факапи. Підписуйтесь, щоб не пропустити нові цікаві розмови.

  Зокрема дивіться відео подкасту — https://joinposter.com/ua/podcast та підписуйтесь на одноіменний канал для украінських рестораторів в Telegram – https://t.me/+ic83HVTBgh5hODcy

 • Подкаст о практике доказательного маркетинга.

 • Подкаст ЖеПеТе – це подкаст, в якому двоє друзів: Влад Сидоренко (Senior Software Engineer в Netflix, ex-Amazon) і Влад Кампов (Senior UI Engineer в Netflix, ex-Engineering Manager в Wix) обговорюють життя інженерів, IT і все навколо цього.

  Ми на інших платформах: https://linktr.ee/podcastgepete

 • Подкаст Соколовского - еженедельные встречи Александра с интересными гостями. Разговоры о бизнесе, жизни, образе мышления и будущем, в котором мы все окажемся. Крутые истории и мысли, заставляющие задуматься.

  https://t.me/sokolay

 • Подкаст-діпдайв про українські технологічні компанії.

 • В этом подкасте мы будем говорить про продажи: как перестать их бояться, что делать с синдромом самозванца, как поднять чек и начать зарабатывать больше. И самое главное к чему мы придем — это системные продажи.

  Ведущая Ирина Подрез — маркетолог, специалист в построении систем продаж, консультант, спикер.

  https://t.me/ira_podrez

  Производство: студия подкастов «Богема»

  https://t.me/bogema_prod

 • «Про финансы» — подкаст-доказательство того, что инвестиции доступны всем. Меня зовут Ольга Гогаладзе и я финансовый консультант, экономист и инвестор. В этом подкасте я расскажу вам, как начать копить и наконец закрыть кредитку.

  А поможет применить на практике, все о чем я тут рассказываю profinansy.ru. Система которая наведёт порядок в твоих финансах, обучит работе с инвестициями и даст всю необходимую аналитику по фондовому рынку.

  Телеграм канал Ольги: https://t.me/profinansy

  Скачать приложение можно на сайте: profinansy.ru

  (Apple Store, Google Pay, App Gallery)

  Производство: студия подкастов «Богема»

 • Реалити-подкаст о том, как делать бизнес. От идеи и поиска инвестора до прибыльной компании.

  В первых сезонах мы рассказывали о том, как Лика, Катя и Андрей делают свой бизнес — студию подкастов Либо/Либо. Теперь каждую неделю мы сводим настоящих предпринимателей и настоящих инвесторов и следим за тем, как одни держат удар, а другие — принимают решения.

  Это подкаст студии «Либо/Либо».

  Наш Instagram: @libolibostudio
  Наш YouTube канал: ЛибоЛибо
  Facebook: fb.com/libolibostudio
  Вконтакте: vk.com/libolibostudio

 • Smart Reading — крупнейшая библиотека саммари нон-фикшн книг в тексте, аудио, инфографике. В нашем подкасте мы публикуем интересные статьи о саморазвитии и не только. Делимся идеями, бизнес-кейсами, интересными подборками книг. Отбираем и выкладываем саммари максимально полезных книг, мотивирующие аффирмации и интервью с основателем Smart Reading Михаилом Ивановым.

  Получите годовую подписку на библиотеку Smart Reading со СКИДКОЙ 399р. Промокод: PODCAST, действует при оформлении подписки на сайте smartreading.ru

 • Добро пожаловать в подкаст, где мы изучаем маркетинг, брендинг, PR и законы развития бизнеса в окружающей нас реальности. Вместе с практикующими экспертами digital-рынка, мы разбираем новые и всегда актуальные инструменты коммуникации с целевыми аудиториями. Помогаем представителям малого и среднего бизнеса, независимым экспертам, фрилансерам и работникам медиа-сферы доносить ценность своих предложений до потребителей.

  Подкаст постоянно развивается и подстраивается под текущие реалии цифрового пространства. Слушайте наши выпуски и присоединяйтесь к числу тех, кто готов развивать своё дело даже в сложные времена!

  Автор подкаста - Александр Дяченко: бренд-стратег, digital-маркетолог, спикер.

  Сайт - MARKETING.AUDIO

  По вопросам рекламы - [email protected]

 • Меня зовут Айбек Баратов, я недавно начал свой путь инвестора и трейдера. Делюсь своими ошибками, успехами, провалами и веду беседы с интересными людьми на эту тему. Вливайтесь!