Episoder
-
Цей випуск, ба навіть сам подкаст Граблі, могли ніколи не статися…якби колись давно ми не пішли до психотерапевта. Так-так, це щира правда!
Говорити спокійно та впевнено про свої факапи, ділитися вразливими справжніми історіями на загал та мати сміливість запрошувати в ці розмови гостей, яких ти знаєш зовсім нещодавно - це колись було страшним викликом для нас, повірте.
– Коли саме і як люди (ми) вирішують піти до психотерапевта?
– Чи дійсно чоловіки рідше і важче наважуються на цей крок? Чи це упередження?
– Чому психотерапевт, а не друзі або родина?
– Як обираємо своїх спеціалістів?
– Які питання, страхи, теми носимо в психотерапію?
– Як взагалі оцінити результат роботи з психотерапевтом і які зміни маємо тепер ми?
Про це, а також про “наркотик” довготривалих стосунків з психотерапевтом, страх самотності, синдром самозванця, розірвання стосунків, лікування ПТСР і думки про самогубство ми говорили в найвідвертішому новому випуску.
На нашу думку, розмова вийшла дуже терапевтично-коучинговою та екзистенційною. А ви що скажете
Учасники подкасту:
🚀 Міша Нестор, Chief Product Officer Київстар, засновник і викладач школи вивчення поведінки людей і груп habitus, співзасновник благодійного фонду KOLO, Facebook
🚀 Анна Позднякова, екзистенційний коуч, ментор та консультант, HR Director. Допомагаю існуючим та майбутнім лідерам будувати команди, досягати своїх цілей ефективно і розвиватися. Допомагаю дорослим знайти свої опори та сенси аби жити наповненим життям. Співавтор та викладач курсу для лідерів Шлях Героя: подорож туди і назад. Instagram, Facebook
🚀 Аліна Рудюк, Коуч кар'єрних змін та особистого розвитку, експерт з андрагогіки. Консультант зі створення індивідуальних планів навчання. Консультую експертів, бізнеси по розробці навчальних стратегій та програм. Працюю L&D Manager в MacPaw.Instagram, Facebook.
-
Граблі повертаються після коротких канікул із новими темами, гостями та ведучими
Надворі осінь і зазвичай це “гарячий” період проходження нових курсів, тренінгів тапрограм.
Не знаю, чи ви помітили, але 2024 рік просто квітне кількістю запропонованих коротких чи довготривалих, доступних або дороговартісних навчань!
– Як з цього різнобарв'я обрати те, що справді варте уваги?
– Як відрізнити експертність від інфобізу?
– За якими форматами, потребами та трендами ходять дорослі у навчання зараз?
– Чи можна вважати навчання ефективним та якісним, якщо воно дало лише порцію натхнення?
– Повертати гроші за навчання - чи це ок?
Про це і про інші “нутрощі” навчання дорослих ми говорили в компанії людей, які щиролюблять навчатися і навчати.
🚀 Анна Позднякова, екзистенційний коуч, ментор та консультант, HR Director в IT. Допомагаю існуючим та майбутнім лідерам будувати команди, досягати своїх цілей ефективно і розвиватися. Допомагаю дорослим знайти свої опори та сенси аби жити наповненим життям. Тут посилання на всі соцмережі.
🚀 Аліна Рудюк, Коуч кар'єрних змін та особистого розвитку, експерт з андрагогіки. Консультант зі створення індивідуальних планів навчання.Консультую експертів, бізнеси по розробці навчальних стратегій та програм. Працюю L&D Manager в MacPaw.Instagram, Facebook.
🚀 Олександр Зайома, Викладач ораторської майстерності, спічратер. Допомагаю виступати і спілкуватися так, щоб це приносило користь та задоволення і тим, хто говорить, і тим, хто слухає.Instagram, Facebook.
-
Manglende episoder?
-
Останній тиждень літа і наш подкаст ніби як має відпочивати. Але, зрештою, так стається, що приходить ідея, тема, гостя і … ось він спецвипуск на канікулах.
Бути Собою це так очевидно і виявляється складно водночас. Здається, про це зараз не говорить хіба що лінивий. То може це хайп? Або Бути Собою це саме те призначення, якого всі шукають?
Насправді цей випуск буде не лише про високі екзистенційні питання, але й про справжні життєві буденні речі співрозмовниць, які зачепили у розмові питання:
– чи можна не бути собою? що піде не так?
– гедонізм та егоїзм - це погано чи добре?
– кордони та як казати “ні”?
– “бути собою” в 20 та 40 - то одне і те саме?
А ще говорили про котиків, зради, смачну їжу та донати на себе.
Учасники подкасту:
🚀 Анна Позднякова, Екзистенційний коуч, ментор та консультант, HR Director в компанії Vector Software. Instagram, LinkedIn
🚀 Віка Придатко, Засновниця компанії з рекрутингу VP Team, співзасновниця сервісу highfive.expert, спікерка, авторка курсу з ІТ рекрутменту, коучиня із монетизації навичок та кар’єри, мандрівниця і волонтерка, яка допомагає ЗСУ, котикам та безпритульним тваринкам. Facebook
******************************************************Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків! І будемо дуже вдячні за ваші відгуки та зірочки в оцінці подкасту!
-
Це останній випуск цього сезону, і він незвичайний. Ми вирішили не запрошувати гостів, як робили у всіх попередніх випусках, а поспілкуватися тільки вдвох і поспілкуватися про нас. А саме про наш досвід партнерства у створенні цього подкасту.
За 8 місяців ми зробили 7 випусків, і за цей час назбирали власні «граблі» як щодо технічної сторониподкастингу, так і до взаємодії одна з одною. Як двом малознайомим людям випало стати партнерками у подкасті, як це згодом переросло в дружбу і чи цей шлях був вкритий трояндами (ні), слухайте у цьому випуску.
Говоримо про:
- Як Ані спало на думку зробити подкаст?
- Як Настя до нього приєдналася?
- Навіщо ми це робимо?
- Як подкаст вплинув на наші життя?
- Подкаст як партнерство. Як там в ньому?
Пропозиція вийти заміж, відмова вести ділові справи з друзями та артистичне читання реплік у пустій кімнаті – все це знайдете у цьому випуску.
Ведучі подкасту:
🚀 Анна Позднякова, Екзистенційний коуч, ментор та консультант, HR Director в компанії Vector Software. Instagram, LinkedIn
🚀 Анастасія Стеценко, Консультантка з особистого бренду, Brand Ambassadors Lead в компанії DataArt. Instagram, LinkedIn
******************************************************Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків! І будемо дуже вдячні за ваші відгуки та зірочки в оцінці подкасту!
-
Ось нарешті виходить новий епізод “Граблі” у компанії не лише подруг, але і друга.
Аня і Настя мають паралельні кар'єри, працюючи одночасно в наймі та маючи незалежнупрактику.
Саша вже майже 10 років працює на себе, спробувавши до цього “корпоративне” життя. Чи дійсно мати постійного роботодавця дає ту стабільність, про яку всі говорять? Що відбувається, коли у тебе є повна свобода і весь час світу?
Що по грошам і як бути зі своєю ціною на ринку?А також:— Чи справджуються міфи про фріланс та найм?
— Тури в Мексику, переклад документів, яхтинг тури - це фріланс чи підприємництво?
— Чи розвиток кар'єри та кар'єрна драбина існує лише в наймі?
— Що з пенсією, якщо працюєш сам на себе?
Учасники подкасту:
🚀 Олександр Кучерук, бізнес-тренер по презентаціям, автор курсу "Магія PowerPoint",спеціаліст з онлайн-навчання. Facebook
🚀 Анастасія Стеценко, Консультантка з особистого бренду, Brand Ambassadors Lead в компанії DataArt. Instagram, LinkedIn
🚀 Анна Позднякова, Екзистенційний коуч, ментор та консультант, HR Director в компанії Vector Software. Instagram, LinkedIn ******************************************************Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків! І будемо дуже вдячні за ваші відгуки та зірочки в оцінці подкасту!
-
Мабуть, це буде найдовший наш випуск серед усіх “Граблів”, бо в ньому — про наші два роки життя закордоном.
Настя, Оля та Аня, всі опинилися в різних країнах, виїхавши з рюкзаком або валізою у 2022 році.
Як саме пройшли ці два роки? Як виглядає наше життя, яке ми не планували? Розбираємося у цьому випуску.
— Як приймали рішення про виїзд з України?
— Як ми себе називаємо: біженець, емігрант, експат, діаспора?
— Що допомогло опанувати та налагодити життя закордоном?
— Що саме далося найважче? З чим досі розбираємося?
— Що по відчуттях дому?
— Чи відчуваємо хейт через те, що поїхали?
— Як підтримуємо Україну закордоном?
Учасниці подкасту:
🚀 Анна Позднякова, Екзистенційний коуч, ментор та консультант, HR Director в компанії Vector Software. Мешкає в Іспанії. Instagram, LinkedIn
🚀 Анастасія Стеценко, Консультантка з особистого бренду, Brand Ambassadors Lead в компанії DataArt. Мешкає у Польщі. Instagram, LinkedIn
🚀 Ольга Озерян, Експерт з навчання та розвитку, організаційний коуч, карʼєрний консультант. Менеджер з навчання в Deloitte Canada. Мешкає в Канаді. LinkedIn, Instagram, Facebook
**************************
Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків! І будемо дуже вдячні за ваші відгуки та зірочки в оцінці подкасту!
-
Чи є в житті сучасної зайнятої людини місце для читання сьогодні? Як повернутися до читання, коли важко закінчити навіть одну книжку? Скільки книжок можна читати в один період? Розбираємося у черговому випуску подкасту.
🚀 Говоримо про:
- як "підключитися" до читання, якщо ви якимось чином від нього "відключилися"
- для чого читають різні люди
- яка різниця для мозку між книжками та аудіо-книжками
- чи варто рахувати прочитані за рік книжки
- творче читання, святкування завершення книги та інші підказки для вашого читацького досвіду
Цей подкаст містить дуже багато рекомендацій книжок та інструментів для читання. Миопублікували список на сторінці Instagram в каруселі.
🚀Учасниці подкасту:
🚀 Анна Позднякова, Екзистенційний коуч, ментор та консультант, HR Director в компанії Vector Software. Instagram, LinkedIn
🚀 Анастасія Стеценко, Консультантка з особистого бренду, Brand Ambassadors Lead в компанії DataArt. Instagram, LinkedIn
🚀 Таня Орлик, 11 років працює з читанням людей та компаній, керує українським напрямком в австралійській організації Library For All, допомагає людям читати краще на особистих консультаціях та лекціях, викладала курс стратегії читання на МВА-програмах kmbs, а також веде блог про творче читання.
**************************
Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків! І будемо дуже вдячні за ваші відгуки та зірочки в оцінці подкасту!
-
Дружба у дорослому віці, дружба дорослих людей, чи відрізняється вона від того, як ми дружили раніше?
Завантаженість проектами та повсякденними задачами, сім'я, відстань, життєві випробування впливають на наші стосунки з друзями. Але як саме?
У цьому випуску ми говоримо про:
● чи реально мати "друзів на все життя",коли час іде, а ми змінюємося
● найкраща подруга/ друг: міф чи реальність
● як підтримувати дружбу на відстані чи відстань -це вирок для стосунків
● де шукати друзів після умовних 30 років
● як перевести знайомство в дружбу
Учасниці подкасту:
🚀 Анна Позднякова, Екзистенційний коуч, ментор та консультант, HR Director в компанії Vector Software. Instagram, LinkedIn
🚀 Анастасія Стеценко, Консультантка з особистого бренду, Brand Ambassadors Lead в компанії DataArt. Instagram, LinkedIn
🚀Юлія Бевзенко, Менеджерка Києва, авторка проєкту «Шукай!». Instagram, сайт Юлії Бевзенко
***************************
Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків!І будемо дуже вдячні за ваші відгуки та зірочки в оцінці подкасту!
-
Про планування та підсумки не говорив мабуть що лінивий. Але, погодьтеся, «граблів» кожен має в цій темі чимало. Адже світ дедалі більше божевільний та менш і менш прогозований, наше “завтра” таке бентежне… Плани планами, а де взяти сили і час на реалізацію?
В цьому випуску ми розбиралися:
— Чи є сенс планувати взагалі сьогодні?— Як бути з підбиттям підсумків, якщо всі плани пішли шкереберть?— Хто і як планує? Які підходи кожна з нас випробувала на собі? Що для себе обрали врешті решт?— Що відбувається після того, як набудували планів?— Як триматися свого «маяка»?
А ще про планування онуків, червону помаду, ген планування з молоком матері та «хотєлкі» ні для чого 😄
Знову нас було троє подруг зі своїми щирими «граблями»:
🚀 Анастасія Кльонова. Проектна менеджерка Ukrainian professional support center, неприбуткової організації у Швеції. Працевлаштувала близько 500 українців, які переїхали через війну. Фасилітаторка тренінгів з кар’єрної орієнтації. Понад 15 років живе та працює у Швеції з ініціативами ЄС та корпоративними партнерствами в сфері працевлаштування.Instagram, LinkedIn
🚀 Анастасія Стеценко, консультантка з особистого бренду, Brand Ambassadors Lead в компанії DataArt. Instagram, LinkedIn
🚀 Анна Позднякова, коуч лідерів та управлінців, ментор та консультант, HR Director в компанії Vector Software. Instagram, LinkedIn********************Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків!І будемо дуже вдячні за ваші відгуки та зірочки в оцінці подкасту!
-
Чи можливо вести здоровий спосіб життя, якщо ти «зайнятий хрущ»? 🐝
Тема здорового способу життя дуже попсова. Вона проговорена, прописана, прослухана з усіх сторін, але чомусь ми всеодно маємо з нею «граблі».
— Чому ця тема досі «липка»?
— Що робити з мотивацією, яка нагадує гойдалки?
— Скільки коштує бути здоровим?
— Який наш чесний досвід у стосунках зі здоровʼям?
— Що ми досі не робимо, а що нам вдається і чому саме?
Це і багато іншого без «успішного успіху» про реалістичний здоровий спосіб життя ми обговорили разом із «зайнятими хрущами»:
🚀 Аліна Голубєва. Підприємниця та мама чарівної Матільди. СЕО та засновниця сервісу корпоративного страхування karpatia.ensure. 7 років життя в Австралії тавже майже рік в Португалії. Instagram, LinkedIn
🚀 Анастасія Стеценко, консультантка з особистого бренду, Brand Ambassadors Lead в компанії DataArt. Instagram, LinkedIn
🚀 Анна Позднякова, коуч лідерів та управлінців, ментор та консультант, HR Director в компанії Vector Software. Instagram, LinkedIn
**************************************************************
Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків!
І будемо дуже вдячні за ваші відгуки та зірочки в оцінці подкасту!
-
У нас відбулася одна розмова, яка не зовсім вписується в формат нашого подкасту «Граблі». Тому буде “Спецвипуск”!
Ми обговорили питання національної безпеки, українських срачів, вміння сваритися та революцій, особистої стійкості і любові.
Героями розмови стали:Остап Кривдик. Експерт з міжнародної безпеки, керівник напрямку «Україна і світ» УКУ та аналітичного центру «Українська Стратегічна Ініціатива» Києво-Могилянської Академії. Працював Радником Голови ВР України з міжнародних питань (2016-2019 рр.), Секретаря РБНО (2014 р.), Першого заступника Голови Верховної Ради України (2014-2016 рр.) Зараз старший солдат, військовий пожежник у зенітно-ракетних військах. Instagram
Анна Позднякова, HR Director в компанії Vector Software. Коуч, консультант та ментор управлінців. Instagram, LinkedIn
Катерина Гвоздьова, Internal communication & Employer brand development lead компанії SkyUp Airlines. Facebook, LinkedIn
Ми говорили про:
● Мультизадачність як «граблі». Мультитаскінг - це погано, але в боротьбі за Україну є вибором
● Що підтримує, коли працюєш в ДСНС, в аналітичному центрі та в міжнародних проєктах одночасно?
● Чи якось відрізнявся досвід 24 лютого 2022 року людини, яка розуміється на національній безпеці від наших досвідів?
● Чи можна взагалі щось планувати зараз, чи просто прийняти невизначеність? Які горизонти нашого планування взагалі можуть бути тепер як цивільних?
● Хто і що є нашим ресурсом зараз, щоб підтримувати себе та інших?
● «Срачі» як технологія війни. Як цьому може зарадити?
● Цілісність і навчитися сваритися – наша антизброя?
● Чому революції як явище це погано?
● Як жити без революцій? Чому саме місцева демократія важлива для нас?
● Чи є якісь рольові моделі для нас, як для українців, у побудові демократії?
● Сьогоднішнє кредо: «Великого бажайте»
---Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків!
-
Цей випуск ми присвятили тривалій перерві в роботі або, як кажуть в народі - Саббатікал.
І невипадково, оскільки всі учасниці випуску протестили саббатікал на собі та мають реальний досвід, подекуди граблі.
Героями розмови стали:
🚀 Анастасія Стеценко, Brand Ambassadors Lead в компанії Data Art. Instagram, LinkedIn
🚀 Вікторія Скічко, Internal Communication Expert в компанії Wargaming. Instagram, LinkedIn
🚀 Анна Позднякова, HR Director в компанії Vector Software. Instagram, LinkedIn
Ми говорили про:
1. Що до цього призвело? Навіщо люди йдуть в тривалу перерву?
2. Як сказати про саббатікал на роботі?
3. З якими відчуттями чи може переживаннями заходили в саббатікал?
4. Чи були якісь плани? Що відбувалося в саббатікалі насправді?
5. Що по грошах? Скільки коштує піти в тривалу перерву?
6. Який ефекту від тривалої перерви очікували і що по факту?
7. Чи хотілося повертатися на роботу?
8. Чи є плани на наступний саббатікал?
9. Поради тим, хто планує піти в той саббатікал
****************************************************************
Підписуйтеся на подкаст тут та на сторінці в Instagram, аби бути в курсі нових випусків!
-
Привіт, Граблі повертаються і ми розпочинаємо Новий сезон.
Сьогодні поговоримо про психологічно безпечне середовище, чи воно взагалі існує та в чому сила “нитінгу”.
0:24 - Досить довге інтро чому ми зібралися та перевипускаємо подкаст
4:39 - Про що будемо говорити сьогодні? Комюніті, підтримуюче та психологічне безпечне середовище, нитінг і де йому давати місце
5:12 - Почнемо як завжди з «Граблів». Що у Ані по граблях цього тижня? HRу теж потрібен HR, менеджеру теж треба «понити».
10:15 - Як психологічно безпечне середовище «чує» те, про що ми туди «ниємо». Що воно нам може підсвітити?
12:14 - Філософський монолог на тему: Навіщо ці всі «підтримуючі середовища» якщо є друзі?
14:42 - Психологічне безпечне середовище - це все таки міф чи реальність? Чи воно дійсно має бути на роботі? Тут говорить Віка
17:56 - Інсайт від Каті: Підтримуюче середовище починається з того, що хтось починає ділитися. Треба бути готовим до вразливості
20:33 - Кейс коли підтримуюче коммюніті спрацювало та стало в нагоді: Катя розповідає як дійшла до суду
22:34 - Кейс від Ані, про який вона забула, але Віка врятувала ситуацію: як ми пішли на курс здорового харчування і не зіскочили
29:05 - Катя нас підсумувала: коли є довіра то коммюніті вибудовується органічно
29:56 - Як перевірити чи спільнота є дійсно твоєю? Ділимося як воно у нас працює
36:06 - Аня хоче, аби розмова була легкою, але при цьому озвучує підсумок про психологічне безпечне середовище, до якого ми прийшли під час розмові
39:53 - Віка і Катя додають свій рецепт психологічної стійкості
41:23 - Знову «граблі», про які згадала Віка
42:38 - Вербалізація
44:12 - Довге завершення
45:48 - Заклик до дії 😆
Підписуйтесь на наш подкаст у всіх соц мережах)
-
Наука та підприємництво - теми, про які ми послухаємо сьогодні від вченого генетика Олександра Коляди
Чому варто записувати розмови, яке майбутнє науки і чому треба вигадувати свій велосипед?
В цьому випуску ми слухаємо про граблі науковця та вченого-генетика - Олександра Коляди
- 00:40 - Чим займається Олександр в професійному житті
- 03:42 - Граблі на шляху: кейс з позитивним мисленням
- 05:40 - Найбільший драйвер в житті - успіх?
- 07:07 - Звичні звички: чому варто записувати розмови
- 16:50 - Чому варто намагатись вигадати велосипед, якщо вже інші видумали?
- 20:30 - Корпоративні програму wellbeing - чому працівникам нецікаво просто прийти на лекцію?
- 21:30 - Яке майбутнє науки
- 26:55 - Саундтрек власних граблів, найбільший страх в житті -
Перший випуск подкасту вийшов як невеличке знайомство з однією із наших співавторок проекту ГРАБЛІ Анею Поздняковою, ейчар директором в IT, та коучем.
Світчерство, HRство в ІТ, емоційні граблі та обнулення через хворобу - про це піде мова. В турбулентному світі потрібно вміти знаходити свої методи відновлення енергії, особливо, якщо у вас керівна позиція - як з цим справляється наша героїня і які граблі вона принесла в наш ефір - слухайте вже сьогодні:
00:49 - Чим займається Аня в професійному та особистому житті 02:34 - Інсайти про світчинг та багатопрофесійність 08:52 - Що Аня зараз не вигрібає в житті: емоційні та фізичні 12:20 - Чиї граблі краще - свої чи чужі 14:25 - 3 кроки до навички саморефлексії 17:15 - Що таке хвилинка тріумфу 20:40 - Найбільш болючі граблі - як рік хвороби вплинув на всі сфери життя і як це - обнулитись 28:38 - Розмови про мрії та натхнення 33:30 - 3 поради собі 5річній 36:05 - Як пройти страхШукайте Граблі в Instagram - @grablipodcast та слідкуйте за новими випусками.