Episoder
-
У п’ятому випуску «Нештучного Інтелекту» розбираємо, чи є відсутність технічної освіти блокером для побудови кар’єри в ІТ.
Що ж таке ті фундаментальні знання, яких часто «бракує» випускникам буткемпів? І чи справді їм їх бракує? Порівняли навчання на факультеті кібернетики в Шевченка з навчанням в Mate academy. І результат вартий того, щоб увімкнути епізод.
Також говоримо, куди йдуть гроші вишів та в якому випадку Олексій Молчановський не радить витрачати час на магістратуру.
А ще у випуску:
Погана репутація освіти в коледжах в Україні
Ставлення студентів технічних вишів до гуманітарних предметів
Якою має бути еволюція університетів, щоб продовжити існування
Чи дає університет практику? Чи перемога за буткемпом?
🤘 Гості:
Олексій Молчановський, керівник офісу інновацій Українського Католицького Університету
https://www.facebook.com/olexiim
Софія Тряско, Frontend-розробниця Onix-Systems, випускниця Mate academy, cтудентка факультету комп'ютерних наук та кібернетики КНУ ім. Т. Шевченка
https://www.linkedin.com/in/sofiia-triasko-772498233/
🎙️ Host:
Роман Апостол, CEO та співзасновник Mate academy
https://t.me/roman_apostol
-
Хей-хей! Це четвертий випуск подкасту «Нештучний Інтелект» і у ньому ми іронізуємо над Ілоном Маском, тож вже за це заслужили на коментар під відео.У центрі уваги – факапи: чому помилятись це ок і що робити далі, щоб не зруйнувати собі кар’єру. Буде багато прикладів факапів на початку кар’єри, технічних, софтових та менеджерських. Ціль випуску, щоб ви подивились та з посмішкою згадали свої фейли. Бо так, shit happens, головне аналізувати помилки та виправляти їх далі.
🤘 Гості:Євген Ковалевський, VP Engineering Letyshops, співзасновник KOLOМихайло Бегека, Senior Software Engineer EPAM, випускник Mate academy
-
Manglende episoder?
-
Третій випуск подкасту «Нештучний Інтелект» ми присвячуємо такій важливій дискусії, як рівність та різноманіття в ІТ. Разом з крутими спікерками говоримо про стереотипи та упередження, квоти та позитивну дискримінацію. Не оминули й теми ейджизму та важливості підтримки ветеранів. Чому корисно виходити за межі айтішної бульбашки? Вмикайте епізод, дізнавайтесь та підтримуйте своїми лайком та коментарем цю потрібну для обговорення тему.
🤘 Гості:Віра Ткаченко, CTO MacPawТаня Скаржинець, Middle Java Developer Ajax Systems🎙️ Host:Роман Апостол, CEO та співзасновник Mate academy
-
У другому випуску подкасту «Нештучний Інтелект» разом з Senior Software Engineer у Google Віктором Турським та випускником Mate academy та Frontend Team Lead у Intellias Сергієм Лизуном sговоримо про те, як будувати кар’єру в ІТ. Вмикайте епізод та отримуйте відповіді на питання: з чого починати, аутсорс чи продукт, велика компанія чи маленька, навіщо англійська та як на junior-спеціаліста впливає робота не в офісі, а на remote. Чим корисний досвід pet-проєктів та як вирости від джуна до CTO.А ще багато говорили про роботу в Google. Розібрали все до дрібниць: від того, як потрапити на співбесіду та успішно її пройти, до росту в межах компанії та перегляду зарплати.
-
У першому випуску разом засновником Petcube, TheFourthLaw.ai Ярословом Ажнюком та випускником Mейту та засновником компанії EducateMe Романом Шауком шукали відповіді на запитання, як та навіщо запускати (і розвивати) стартап в Україні, чи варто одразу залучати інвестиції, як наймати команду, коли у тебе немає експертизи, та чому слід моніторити коментарі користувачів.