Episoder
-
Świat tenisa jest trochę jak szybka kolejka górska, na której tory układają się emocje, wyniki, wzloty i upadki, a w samym wagoniku siedzi zarówno zawodniczka, jak i jej sztab. Trener w tej dynamice pełni rolę współkierowcy, który jednym ruchem może pomóc albo też… skomplikować zakręt Świątek nawiązała świetną współpracę z Tomaszem Wiktorowskim i wspólnie […]
Artykuł Czy Iga Świątek może zmienić trenera? Rozprawiają Daniel Kondraciuk i Robert Ziegert pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Manglende episoder?
-
Adrian Hoffman to człowiek pełen pasji, którego historia inspiruje do działania, wyjścia ze strefy komfortu i odnalezienia własnej drogi. W tym odcinku Adrian dzieli się nie tylko swoją drogą zawodową, ale też refleksjami o życiowych zakrętach, wyzwaniach i tym, co dodaje mu siły, by sięgać po więcej.
Artykuł Adrian Hoffman: O Pasji, Odwadze i Przekraczaniu Własnych Granic w RF Podcast. Zapraszają Daniel Kondraciuk i Robert Ziegert pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Zapraszamy na niesamowitą rozmowę o pasji z Patrykiem Mikiciukiem- dziennikarzem motoryzacyjnym. Bo pasja to coś więcej niż tylko hobby. To iskrzący ogień, który napędza nas do działania, pozwala przekraczać granice i odkrywać to, kim naprawdę jesteśmy
Artykuł Ogień w Sercu – Jak Pasja Buduje Szczęście i Siłę! Patryk Mikiciuk- dziennikarz motoryzacyjny. Zapraszają Robert Ziegert i Daniel Kondraciuk pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
No tak, w życiu wszystko ma swój termin przydatności do spożycia, nie? Szczęście to marketingowy chwyt, jak Black Friday albo dieta bez glutenu. Wszystko ma swój termin przydatności do spożycia, nie? Mleko, jajka, a nawet małżeństwa. Zapraszają Robert Ziegert i Daniel Kondraciuk
Artykuł Co ile lat zmienić męża, patologiczne wychowanie wspiera sportowy sukces, czy szczęście to ułuda? pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Podejście do treningu sportowego w USA i Europie różni się w kilku kluczowych aspektach. W USA kładzie się duży nacisk na rozwój fizyczny poprzez sport już od najmłodszych lat, szczególnie w systemie szkolnym, gdzie sport jest często integralną częścią edukacji. W Europie natomiast większy nacisk kładzie się na specjalizację i rozwój techniczny w danej dyscyplinie, […]
Artykuł Różnice w treningu w USA i w Europie. Gość specjalny: trener i zawodnik Michał Labus. Zapraszają Robert Ziegert i Daniel Kondraciuk pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Jak dobrze wybrać sobie rodziców? Jak złapać idealne geny do sportu? Jaki procent w sukcesie odgrywa przypadek, łut szczęścia i talent? I co zrobić żeby trening nie zabił talentu. Zapraszają Robert Ziegert i Daniel Kondraciuk
Artykuł Talent i szczęście w sporcie! Czy Wojtek Szczęsny miał szczęście wracając z emerytury do FC Barcelony? pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Choćby nie było do czego, to i tak znajdzie się zuch, któ®y przyj$#ie się do wszystkiego. Michał Probierz, Mr. Vintage, Iga Świątek i Robert Lewandowski zmiażdżeni przez ekspertów.
Artykuł Przypier#&lę się, więc jestem. Ojciec (nie)święty feat. Probierz, Świątek, Lewandowski pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Jako ojciec dwójki dzieci zaangażowanych w sport, chciałbym podzielić się z Wami moimi refleksjami na temat znaczenia sportowego wychowania dla rozwoju dzieci. Od lat doświadczam, jak sport wpływa na ich życie i jakie korzyści niesie zarówno w krótkim, jak i długim okresie. Poniżej przedstawiam zalety sportowego wychowania dzieci, widziane oczami ojca dwójki młodych sportowców.
Artykuł Ojciec (nie)święty, czyli uroki sportowego rodzicielstwa. Magia powrotów pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Posłuchajcie inspirujących historii o marzeniach trenerskich Agnieszki Kozłowskiej i Tomasza Grabysy, ich poświęceniu i wizji sukcesu podczas rywalizacji na otwartych akwenach
Artykuł Kopniak w oko. Pęknięte okularki. Wypadki. Omdlenia. Trenerzy open water Agnieszka Kozłowska i Tomasz Grabysa w STB pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Co powinni wiedzieć rodzice, których dzieci stawiają pierwsze kroki w sporcie? Jak wspierać młodego sportowca? Jakie błędy popełniają rodzice młodych sportowców? Warto być obecnym na turniejach? Jakie są najważniejsze wyzwania, z którymi mierzą się rodzice młodego sportowca?
Artykuł Jak wychować zawodowego sportowca? Trenerka mentalna Anna Marć i Daniel Kondraciuk o wychowaniu przez sport pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Pewnego ranka obudziłem się zupełnie wkurzony. Nie wiedziałem, czy dam sobie radę z tym wszystkim. Oto jestem, nagrywam ten podcast, by dzielić się moimi doświadczeniami, zwątpieniami, triumfami i porażkami jako ojciec dwójki młodych sportowców. Jeśli jesteś rodzicem, który stara się zrozumieć, jak kierować swoje dzieci w świecie sportu, lub po prostu kibicem, który ciekawi się […]
Artykuł Blaski i cienie sportowego rodzicielstwa. Ojciec (nie)święty się w@#$%!ł i nagrywa podcast! pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
„Witajcie w kolejnym odcinku naszego podcastu dla rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w uprawianiu sportu. Zabieramy Was w fascynującą podróż przez świat rodzicielstwa sportowego, gdzie omówimy zarówno jego piękne chwile, jak i wyzwania, które się z tym wiążą. Rozmawiać będziemy o radości z pierwszego sukcesu na boisku, o uśmiechu na twarzy dziecka, kiedy zdobywa swoje […]
Artykuł Jak nie wpędzić dziecka w depresję samotności? Ojciec (nie)święty- vlog dla rodziców sportowców pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
Charyzmatyczni trenerzy marzą o silnym podkarpackim pływaniu i wychowaniu olimpijczyka. Praca jest ich pasją. Ich celem jest zapewnienie każdemu pływakowi, który będzie chciał zostać na Podkarpaciu idealnych warunków treningowych aż do wieku seniorskiego. Emanuje z nich dobra energia, która pozytywie nastraja. Grzegorz Mazurek, doświadczony trener i działacz z Okręgu Lubelskiego wzbogacił rozmowę o głos rozsądku […]
Artykuł Razem czy osobno? Podkarpackie wybiera – RAZEM! Kacper Fara „Feniks Dębica” i Piotr Haręzga „Swim2Win” w STB pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
-
„Tylko głupcy nie kopiują” Japońscy pływacy w cztery lata dokonali cudu i na IO w Los Angeles w 1932 r. zawojowali pływacki świat. Jakimi metodami udało im się osiągnąć ten spektakularny sukces? Jednego możemy być prawie pewni: że nie był to doping, a jeśli doping… to dość nietypowy.
Artykuł „Tylko głupcy nie kopiują”- Japońscy pływacy na IO w Los Angeles 1932 r w RF Podcast pochodzi z serwisu Sport, kultura, styl życia.
- Vis mere