Episodes
-
Де безкоштовно відпочити з дітьми на зимових канікулах, знає засновниця спільноти мандруючих батьків України Travelmama Олександра Матвєєва.
Запис Де відпочити безкоштовно з дитиною в Києві спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Missing episodes?
-
Музикантка-камералістка, доцентка Київської муніципальної академії музики ім. Р. Глієра Тетяна Гомон та співзасновниця ГО «Фундація Лятошинського», докторка мистецтвознавства Ірина Тукова розповідають про Бориса Лятошинського.
Запис Лятошинський — композитор, якого мають знати всі українці — музикантка спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Уже століття український «Щедрик» залишається найпопулярнішою різдвяною піснею. Як різдвяна мелодія підкорила світ, розповідає засновниця Інституту Леонтовича Тіна Пересунько.
Запис Щедрик був феноменальним культурним продуктом для Європи й США: дослідниця Тіна Пересунько спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Чи будуть вибори і як зрозуміти, чи триває до них підготовка, говоримо з політичним експертом Петром Олещуком.
Запис У виборчій істерії дуже багато бенефіціарів — політолог спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Трапезна палата Трапезного храму Києво-Печерської Лаври — це, напевно, найкраще місце, де можна презентувати різдвяні традиції чи блюда Святвечора, вважає священник ПЦУ. Обговорюємо дискусію довкола зйомки проєкту про традиційну різдвяну їжу.
Запис Мрію, щоб церковні простори як Лавра використовували для концертів — священник ПЦУ спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Про причини виголошення вотуму недовіри уряду Шольца, боротьбу між політичними силами й формування наступного скликання Бундестагу розповідає Віктор Савінок, політолог-міжнародник, старший аналітик Західного Інституту в Познані.
Запис На що чекати Україні від майбутнього складу Бундестагу спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Про традиційні різдвяні страви та ритуальність у їх приготуванні розповіла Олена Брайченко, дослідниця гастрономічної культури України, засновниця проєкту про гастрономічну культуру «Їжакультура», кандидатка історичних наук.
Запис Кутя в борщі, з кіноа чи пшеницею: як змінюються традиційні різдвяні страви спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Про проєкт «Платформа майбутньої професії», значення профорієнтації та підтримки дітей в умовах війни розповіла телеведуча, громадська діячка та очільниця проєкту Катерина Осадча.
Запис «Важливо вселити в підлітків віру, що вони та їхній фах потрібні» — Катерина Осадча спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Фізична активність покращує здоровʼя, а ще — допомагає краще думати. Як це працює, що таке мʼязова скоординованість та як самотність може погіршувати стан здоровʼя — слухайте у випуску.
Запис Як спорт допомагає краще думати спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Про те, як діяти у випадку травмування в ожеледицю і куди звертатися за компенсацією, говоримо з ортопедом-травматологом Романом Горобцем та адвокаткою Поліною Маршалл.
Запис Як не забитися в ожеледицю та що робити, якщо травмувалися: поради травматолога і адвокатки спершу з'явиться на Громадське радіо.
-
Про ідею розміщення європейських миротворців в Україні говоримо з професором «Києво-Могилянської академії», науковим радником фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, фахівцем з міжнародних відносин Олексієм Гаранем.
Запис Європейські миротворчі війська в Україні: хто здатний наважитись спершу з'явиться на Громадське радіо.