Episodes

  • Проєкт «Deloitte Academy Talks: Україна. Люди. Майбутнє.» присвячений актуальним економічним, політичним і соціальним темам, які впливають на розвиток та майбутнє України.

    У четвертому випуску Іван Компан, директор Академії «Делойт», разом із Вікторією Тігіпко, засновницею та керівницею інвестиційного фонду TA Ventures, розглянули шляхи до успішного інвестування в українську економіку.

    Дізнайтеся про:
    • інвестиційну стратегію українського фонду;
    • його дохідність для інвесторів;
    • потенціал країни для розвитку високотехнологічних бізнесів.

  • Проєкт «Deloitte Academy Talks: Україна. Люди. Майбутнє.» присвячений актуальним економічним, політичним і соціальним темам, які впливають на розвиток та майбутнє України.

    У третьому випуску Іван Компан, директор Академії «Делойт», та Роман Бондар, генеральний директор міжнародної консалтингової компанії Korn Ferry, обговорили актуальні питання, пов’язані з демографічною кризою та її впливом на український ринок праці.

    У випуску дізнайтеся:
    ▪️ про реальну ситуацію на ринку праці: співвідношення попиту та пропозиції, проблеми роботодавців та працівників;
    ▪️ як війна змінила запит на лідерство;
    ▪️ що робити молоді: залишатися в Україні чи шукати щастя за кордоном;
    ▪️ чому з’явилися принципи різноманітності та як вони впливають на ринок праці.

    Слава Україні!

    00:02:00 – Що відбувається на українському ринку праці: попит vs пропозиція
    00:03:53 – Про конфлікт позицій
    00:07:15 – Найбільш конкурентна перевага роботодавців
    00:10:30 – Що робити тим, у кого кар’єра ще попереду: залишатися в Україні чи шукати щастя за кордоном?
    00:13:00 – До чого призведе брак професіоналів в Україні?
    00:16:15 – Що нам треба здобути для інтеграції в євроатлантичну спільноту?
    00:18:00 – Про те, як зробити економіку високотехнологічною
    00:22:00 – Ключова навичка, якою має володіти кожна дитина
    00:23:30 – Про критерій конкурентоздатності кожного бізнесу
    00:24:55 – До чого призведе відсутність молодих талантів на ринку?
    00:27:50 – Чи не занадто багато уваги приділяється well-being?
    00:30:00 – Про два шляхи для бізнесу
    00:31:30 – Як змінився запит на лідерство під час війни
    00:32:30 – Про підприємницький підхід та чому це вбиває майбутнє
    00:35:40 – Що відрізняє найкращих від найгірших?
    00:38:20 – Чому з’явилися принципи різноманітності?
    00:43:50 – Порівняння працевлаштування: приватний сектор vs держсектор
    00:46:00 – Три компоненти, щоб стати успішним в Україні

  • Missing episodes?

    Click here to refresh the feed.

  • Проєкт «Deloitte Academy Talks: Україна. Люди. Майбутнє.» присвячений актуальним економічним, політичним і соціальним темам, які впливають на розвиток та майбутнє України.

    У другому випуску директор Академії «Делойт» Іван Компан та Ігор Гуменний, власник UBC Group, член ради директорів Спілки українських підприємців, говорили про те, чи є шанс у України стати європейським «тигром» і що для цього зробити. А саме:
    • про стратегії країн «золотого мільярда»
    • як залучити іноземні інвестиції в країну
    • три кроки, щоб стати європейським «тигром».

    Слава Україні!

  • Академія «Делойт» запускає новий проєкт «Deloitte Academy Talks: Україна. Люди. Майбутнє.»
    Проєкт присвячений актуальним економічним, політичним і соціальним темам, які впливають на розвиток та майбутнє України.

    У першому випуску ведучий Іван Компан та гість Владислав Рашкован, заступник виконавчого директора МВФ, обговорили підсумки 2023 року для України і світу.

    Говорили про таке:
    • Як війна в Україні вплинула на світову економіку.
    • Про тренди, які можуть сприяти розвитку України у майбутньому.
    • Виклики для країни у короткостроковій і в довгостроковій перспективі.
    Слава Україні!

  • Все частіше ми чуємо від наших колег та клієнтів запитання щодо актуальної ситуації з так званою "діловою метою". Саме тому в черговому випуску подкасту Deloitte Tax&Legal Talks ми поговорили про таке:

    1. Поняття «ділова мета». Як змінювався його зміст з плином часу та як компаніям застосовувати його до власних операцій.
    2. Найбільш вживані і дієві аргументи для обґрунтування ділової мети при імпорті та експорті послуг.
    3. Захисні файли, як їх використовувати під час податкових перевірок та у адмін. і судовому оскарженні.
    4. Те чи можна якимось чином застосовувати поточну судову практику при обґрунтуванні наявності ділової мети у операціях за останні податкові періоди.
    5. Цікаві практичні кейси, що запам’ятались.

  • Експерти «Делойт» в Україні допомагають вирішувати комплексні питання стосовно переходу на ЕДО, а також діляться досвідом на широкий загал. Сьогодні пропонуємо вам прослухати подкаст на тему кібербезпеки, з чим стикається бізнес під час переходу на електронний документообіг.

    У випуску слухайте про таке:
    1. Хмарне рішення чи власний сервер: що краще?
    2. Рольові моделі і різні рівні доступів користувачів.
    3. Найкращі практики захисту даних.
    4. Адміністрування ЕДО-систем і логування дій.
    5. Відповіді на популярні запитання наших клієнтів.

    Приємного прослуховування!

  • З жовтня в Україні запрацював «митний безвіз», який зумовив суттєві зміни законодавства. Вони не оминули також і інститут Авторизованого економічного оператора.

    У новому випуску експерти податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні, Василь Дробот та Юлія Клименко розказують про основні новації митного законодавства, а також переваги для українського бізнесу. Зокрема:

    - що саме передбачає «митний безвіз»;
    - як це вплине на зовнішньоекономічну діяльність українського бізнесу;
    - особливості застосування процедури спільного транзиту;
    - як співвідносяться між собою транзитні спрощення зі спрощеннями, передбаченими для статусу АЕО;
    - як пришвидшити процедуру митного оформлення товарів;
    - особливості проходження оцінки відповідності для отримання транзитних спрощень та спрощень для АЕО.

  • «Глобус України» — це серія подкастів з українцями, які підсвітили себе на глобальній мапі. Говоритимемо про те, як побудувати якісно нову Україну, яка займе визначне місце в світі.

    Автор та ведучий проєкту – Єгор Григоренко, партнер, керівник департаментів консалтингу та управління ризиками «Делойт» в Україні.

    Цього разу Єгор зустрівся з Борисом Гриньовим, директором Інституту сцинтиляційних матеріалів НАН України, академіком та колекціонером творів сучасного українського мистецтва.

    Говорили про можливості фінансування вітчизняної науки, про російську та білоруську наукові спільноти, життя й роботу в Харкові під російськими обстрілами та про «відкриті двері» для українського мистецтва.

  • «Глобус України» — це серія подкастів з українцями, які підсвітили себе на глобальній мапі. Говоритимемо про те, як побудувати якісно нову Україну, яка займе визначне місце в світі.

    Автор та ведучий проєкту – Єгор Григоренко, партнер, керівник департаментів консалтингу та управління ризиками «Делойт» в Україні.

    Гість цього випуску – Ігор Ліскі, засновник та голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» (EFI Group), співзасновник аналітичного центру «Український інститут майбутнього».
    Говорили про «холодну голову» під час війни, потенціал України, підприємницький драйв та час можливостей для розвитку.

  • Продовжуємо серію подкастів Deloitte Tax & Legal Talks з податкових питань, що постають перед українцями, які були змушені виїхати за кордон. На черзі – Польща!Світлана Тутовська, менеджерка податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні, розповіла про сплату податків українцями, які через війну виїхали з України у Польщу. Зокрема, йшлося про таке: визначення податкової резидентності українців, які знайшли тимчасовий захист в Польщі; оподаткування доходу від ФОП; чи мають українці, які працюють на українського роботодавця, платити податки в Польщі.

  • Презентуємо наш новий проєкт – «Глобус України»!

    Це серія відеоподкастів з українцями, які підсвітили себе на глобальній мапі. Говоритимемо про те, як побудувати якісно нову Україну, яка займе визначне місце в світі.

    Автор та ведучий проєкту – Єгор Григоренко, партнер, керівник департаментів консалтингу та управління ризиками «Делойт» в Україні.

    А перший гість – Павло Вржещ, співзасновник і креативний директор агентства Banda – одного з найвідоміших та найуспішніших креативних агентств України, володаря двох Каннських левів та лауреата найпрестижніших міжнародних премій і рейтингів.

    Говорили про світову увагу до всього українського, вікно можливостей під час війни, самоідентифікацію та роботу зі світовими брендами, зокрема Netflix.

  • У цьому випуску Андрій Серветник, партнер податково-юридичного департаменту "Делойт" в Україні, розповідає про сплату податків нашими громадянами у Німеччині.
    Зокрема, про таке:

    - чи є у цій країні податкові пільги для українців;
    - що передбачає податкова резидентність у Німеччині та коли вона настає;
    - якій країні мають сплачувати податки українці, що працюють на українського або на німецького роботодавця.

  • У новому випуску подкастів «Tax&Legal Talks» Вікторія Сидоренко, старша менеджерка, та Ольга Дима, старша консультантка податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні аналізують призупинення трудових договорів, релокейт персоналу та інші пов'язані законодавчі зміни.

  • В умовах повномасштабної війни росії проти України багато наших співгромадян вимушені шукати прихистку за кордоном. За даними ООН, з початку військового вторгнення росії, з України виїхали понад 3,5 млн українців, понад 2 млн з яких — до сусідньої нам Польщі.

    У новому випуску подкастів «Tax&Legal Talks» разом з Сергієм Вдовиченком, лідером внутрішньої юридичної служби «Делойт» в Україні, аналізують поточні умови перебування, перспективи працевлаштування та навчання для українців в Польщі.

  • Як трансформувати охоронні системи в окрему субкультуру?

    У дванадцятому випуску серії подкастів Deloitte TMT Talks говоримо про охоронні системи, які не мають конкурентів, та про шлях до відродження інженерної міці України.
    Цього разу гостем програми став Валентин Гриценко, Chief Marketing Officer Ajax Systems. Незмінний ведучий – Володимир Юмашев, партнер компанії «Делойт» в Україні та керівник групи з надання послуг клієнтам у сфері ТМТ.

    У подкасті слухайте про таке:
    - провальні винаходи та імпортозаміщення;
    - «кіно» про охоронне обладнання;
    - виставки в Лас-Вегасі та Лондоні;
    - свою систему у спілкуванні з клієнтом та клієнтські забаганки;
    - як і чому в команді опинилися експрикордонник та професійний гравець у покер;
    - глобальну місію компанії.

  • В ефірі черговий випуск «Ключове про податки в Україні»!
    Олександр Черінько, партнер, керівник податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні, традиційно оглядає головні зміни в законодавстві.

    Цього разу мова піде про положення, що набирають чинності з 1 січня 2022 року у зв'язку з введенням в дію закону №5600. Запрошуємо ознайомитися з ключовими аспектами!

  • В одинадцятому випуску серії подкастів Deloitte TMT Talks говоримо про інвестиційну внутрішню кухню, токсичних інвесторів та потенціал українського технологічного бізнесу.

    Цього разу гостем програми став Денис Довгополий, CEO Unicorn Nest. Незмінний ведучий – Володимир Юмашев, партнер компанії «Делойт» в Україні та керівник групи з надання послуг клієнтам у сфері ТМТ.

    У подкасті слухайте про таке:
    ∙ чому «виживають» тільки 5% стартапів;
    ∙ скільки часу та грошей вимагає процес залучення інвестицій;
    ∙ чому у фандрейзингу email-розсилки краще за нетворкінг;
    ∙ інвестори, які «кошмарять» стартап;
    ∙ потенціал українських стартапів.

  • TMT Talks: як прийти до формування нації книголюбів?

    У десятому випуску серії подкастів Deloitte TMT Talks говоримо про про українські тренди книжкового онлайн бізнесу, корпоративні електронні бібліотеки та мотивацію до читання.

    Цього разу гостем програми став Іван Богдан, співзасновник і генеральний директор Yakaboo. Незмінний ведучий – Володимир Юмашев, партнер компанії «Делойт» в Україні та керівник групи з надання послуг клієнтам у сфері ТМТ.

  • У другому випуску автор та ведучий Олександр Ямпольський, директор податково-юридичного департаменту «Делойт» в Україні, разом з експертами цього департаменту – Дмитром Литвином та Романом Макарчуком – розповідають про справу з ТЦУ щодо експорту покрівельних матеріалів українською компанією.

    Вони також розглядають питання, який строк давності треба застосовувати до контрольованих операцій 2014 року.

    Інформація щодо судового рішення в цьому подкасті отримана на основі публічної інформації.

  • TMT Talks: як позбутися стресу в спілкуванні з лікарем?

    У дев’ятому випуску серії подкастів Deloitte TMT Talks говоримо про нові технології у медицині, особливості конкуренції в медичній галузі та про Big Data.

    Цього разу гостем програми став Гаррі Андреасян, генеральний директор медичного онлайн-хабу DOC.ua. Незмінний ведучий – Володимир Юмашев, партнер компанії «Делойт» в Україні та керівник групи з надання послуг клієнтам у сфері ТМТ.

    У подкасті слухайте про таке:
    ∙ тренди в медичній галузі та медична екосистема майбутнього;
    ∙ що гальмує розвиток технологій у медицині;
    ∙ схильність українців до самолікування;
    ∙ хто такий «хороший лікар»;
    ∙ рейтинги лікарів та модерація.