Episodes
-
Darbdavio įvaizdžio tema, nors ir gerai aptarta skirtinguose šaltiniuose, vis dar kelia nemažai klausimų. Darbdaviams – kaip kurti ir išlaikyti teigiamą reputaciją ir patrauklumą, darbuotojams – kaip išsirinkti darbdavį, kuris tikrai atitiks visus vertybinius reikalavimus, vartotojams – kaip nenusigręžti nuo savo moralinių įsitikinimų. Kaip nepasimesti informacijos gausoje, suprasti, koks yra Jūsų dabartinis įvaizdis tikslinių žmonių akyse bei kokį jį norite matyti rytoj? Apie tai kalbėjomės su UAB “Mediaskopas” direktore Jūrate Stankuviene ir verslo plėtros vadovu Aidu Petrošiumi. Šio pokalbio metu turėjome galimybę giliau nerti į unikalią “Mediaskopas” metodiką ir atsakyti į klausimą – ar klasikiniai tyrimai darbdavio įvaizdžio kontekste yra nebereikalingi?
-
Bandome pažinti neurorinkodaros tyrimus kartu su Eleonora Šeimiene, KOG instituto vadove, ISM universiteto docente - neurorinkodaros tyrimų praktike.
#mrhackers #neurotyrimai #marketresearch -
Missing episodes?
-
Apibendriname laidų ciklą, dedikuotą klientų patirčių vertinimui. Diskusija apie tai, kokias didžiausias pamokas išsinešame išMR hackers svečių, kokias praktikas pastebime klientų patirčių vertinime ir kokių tendencijų tikimės kitais metais.
#mrhackers #klientųpatirtis #customerexperience #marketresearch
-
Tęsiame klientų patirčių valdymo pavyzdžių nagrinėjimą ir šį kartą svečiuose: Audrius Alčauskis ir Vilma Songailaite iš DFDS, kurie pasidalino savo praktikomis siekiant gerinti klientų patirtis jūroje.
#mrhackers #dfds #customerexperience #onboard #marketresearch #klientųpatirtis -
Klientų patirčių valdymo tyrimų tematiką tęsiame su Laura Slavenskiene iš Luminor. Pokalbis apie tai, kad tokioje pokyčių gausoje vien tik NPS tyrimo nepakanka ir kaip svarbu yra išgirsti kiekvieno kliento nuomonę.
#klientupatirtis #marketresearch #nps -
NPS – vienu klausimu paremta metrika, kuria matuojama klientų patirtis transakcijų metu arba bendras santykis su prekės ženklu. Kaip jį suprasti, vertinti ir panaudoti klientų patirties strategijai bei taktiniams sprendimams priimti diskutuojame su Telia rinkodaros įžvalgų vadove Justina Vaikutyte-Paškauske ir Telia verslo klientų kanalų kokybės koordinatore Greta Aukštakojiene.
#MRhackers #klientupatirtis #NPS
-
Darbuotojų pasitenkinimo ir darbdavio įvaizdžio tyrimai: vieni tokius tyrimus laiko sėkmingos organizacijos DNR, kiti – laiko švaistymu. Apie tai, kokie darbuotojų pasitenkinimo ir darbdavio įvaizdžio tyrimai yra sėkmingi ir vertingi, kaip juos organizuoti ir kokių klaidų reikia išvengti diskutavome su Božena Petikonis-Šabaniene, Manpower Lithuania vadove.
-
Sukurti Lietuvos įvaizdžio strategiją 2030 metams reikėjo pasitelkti spektrą strategijos kompetencijų ir tyrimų. Žvelgiame į šį ženklo transformacijos procesą iš Gedimino Užkuraičio, Synthesis Consulting Group partnerio, pozicijos.
-
Sėkmingam prekės ženklui reikia aiškios ir veikiančios strategijos. Tačiau strategija vis dažniau tampa žodžiu, kurį mes vartojame įvairiuose kontekstuose, neretai net nesusijusiuose su pačia strategija. Šios tinklalaidės metu kalbiname verslo strategą Gediminą Galkauską, kuris padeda dekonstruoti šios sąvokos esmę, pasidalija savo įžvalgomis, kur strategijos kūrimo ir įgyvendinimo etape atsiduria tyrimai ir pasidalija savo patirtimi taikyti #Playingtowin modelį.
-
Pokalbis su stratege Ornela Ramašauskaite apie tyrimų ir intuicijos tandemą, ateities tendencijų pritaikymą ir dar daug visko!
-
Klientų lojalumo didinimas reikalauja nuoseklios, tačiau kartu ir prisitaikančios prie besikeičiančių vartotojų elgsenų strategijos ir be abejo - tyrimų.
Kartu su Maxima LT Pirkėjų lojalumo valdymo skyriaus vadove Ona Makauskaite-Gudaitiene tyrinejame daugiadimensinės lojalumo sąvokos pritaikymą praktikoje. -
Regimantas Urbanas - Surfshark CMO - dalinasi su mumis savo patirtimi stiprinant Surhshark prekės ženklą ir kokį vaidmenį atlieka turinio rinkodara ir jai pasitelkiami tyrimai. Regimantas taip pat pateikė savo įžvalgas pagrindinių skaitmeninės rinkodaros tendencijų tema ir kodėl skaitmeninių produktų prekės ženklams tenka išlipti iš skaitmeninės reklamos ir pasitelkti tradicinius kanalus.
-
Ruošiantis rinkos tyrimams ar jų pirkimams daug klausimų sukelia imties dydis ir jos reprezentatyvumas. Todėl šioje laidoje MR Hackers - rinkos tyrimų kompanijos RAIT vadovė Diana Žardin, tyrimų strategė Rita Klebonaitė iš Synthesis Consulting group ir RAIT GROUP CEO Dovilė Končak - gvildena šiuos aspektus ir dalinasi savo patirtimi su didžiausiomis rinkomis bei sunkiausiai pasiekiamomis tikslinėmis grupėmis.
-
Rinkos tyrimų taikymas kasdienių sprendimų priėmime yra plačiai paplitusi pasaulinė praktika, nors Lietuvoje tokių įmonių dar nėra labai daug. Šio epizodo metu kalbėjomės su Tele2 rinkos tyrimų vadove Migle Andrulionyte, kuri pasidalijo, kaip tyrimai padeda išlaikyti konkurencinį pranašumą ir koks yra jausmas būti tyrimų agentūra įmonės viduje.
Pokalbio metu yra minima Daniel Kahneman knyga "Mąstymas, greitas ir lėtas", kurioje pateikiama sąvoka - sistema I (atsakinga už automatinius veiksmus ir emocijas) ir sistema II (atsakinga už sąmoningą protavimą ir susitelkimą). Šios sąvokos tapo pagrindu rinkos tyrimuose matuojant emocinį vertinimą bei emocijų gylį.
-
Tęsiame pažintį su tyrimais aptariant jų panaudojimą visuose produkto ar paslaugos gyvavimo etapuose.
-
Kam tie tyrimai? Tai yra klausimas, nuo kurio prasideda pažintis su rinkos tyrimais ir jų galimybėmis. Pirmosios tinklalaidės metu dalinamės mintimis, kaip kilo idėja kurti MR Hackers tinklalaidę ir su kokiais klausimais bei iššūkiais susiduria rinkos tyrimų įgyvendintojai ir klientai.