Episodios
-
Як впливовці, так і менеджери агенцій та проєктів час від часу стикаються із замовчуваннями різних робочих моментів. Мало хто говорить про вічні кола правок і погоджень, перепрацювання, комунікацію у неробочий час, невдало поставлене ТЗ та інші проблеми.
Запросили розібратись у цьому таємному світі впливоця, який не з чуток знає про всі підводні камені.
У новому випуску подкасту «На Франка» Ігор Донскіх ділиться своїми болями, вдалим і повчальним досвідом, а також розповідає про власне бачення екологічної співпраці між замовником і клієнтом.
Ігор ДонскіхАльона ЛапенкоКомунікаційна агенція Eter Agency
-
Внутрішні справи країн та воєнні дії на близькому сході зміщують фокус світу з війни в Україні. Просто надіслати історію свого досвіду вже не працює. Нам доводиться більш креативно підходити до інфоприводів, аби зацікавити як аудиторію, так і редакторів.
Американська журналістка-фрілансерка ділиться своїми інсайтами по той бік публікацій та разом з ведучою Альоною Лапенко роздумує про те, що відбувається з інтересом світу до України. А також розповідає про своє бачення етикету в стосунках піарника та журналіста і дає цінні поради для пітчингу матеріалів.
Партнер цього випуску – курси англійської онлайн Green Forest.
За посиланням можна записатись на перший безкоштовний урок.
Команда школи також запустила соціально-освітній проєкт CNTRL F - Control Your Future для ветеранів і ветеранок, які можуть вивчати англійську мову онлайн безкоштовно на групових дистанційних курсах.
Деталі
Джен Кірбі Альона Лапенко YouTube-канал Green Forest, де ви знайдете відео з носіями мови та інші навчальні відео на різну тематику. -
¿Faltan episodios?
-
Ребрендинг – тривалий тренд серед українських фешн брендів. Власники бізнесів змінюють упакування, українізовують назви, постійно переслідують актуальну естетику й обирають нові меседжі для комунікації. Все це відбувається в умовах нестабільного ринку і повернення колишніх гравців з групи Inditex.
Чи достатньо візуальних змін, щоб здійснити ребрендинг? Коли бренду варто зважуватись на оновлення й що для цього потрібно? Як повернення ZARA вплине на український мас-маркет? Разом із бренд-стратегинею Ксенією Драгановою ми шукали відповіді на ці питання, а також обговорили та оцінили свіжі ребрендинги українських брендів.
Ксенія Драганова Альона Лапенко PR агенція ETER -
Розвиток особистого бренду став чи не найпопулярнішим способом просування власної справи в соціальних мережах. Всі говорять про його побудову, а ми розкриємо протилежний процес. Як знищити особистий бренд в бізнесі з мінімальною шкодою, кого брати спікером у бренді і як залишатись вірним стратегії, а не заробітку? Олена Гашинська, засновниця бакалійної кампанії «Дім варення» та операційна директорка фонду Markus Foundation, ділиться своїм досвідом розділення особистого бренду і бізнесу. Говоримо про блогерів, аналітику, колаборації, увагу аудиторії й бажання все продати. Бонус-плюс для вірних глядачів: поради як створити команду мрії й бути хорошим менеджером.
Олена Гашинська Альона Лапенко PR агенція ETER -
Цьогорічний нацвідбір на Євробачення залишив багато питань і спричинив тонну хейту від глядачів. Про те, чому все відбулось саме так, чим цей відбір відрізнявся від попередніх і яким би мав бути склад журі поговорили з Олександром Вареницею – співзасновником музичного бюро Go West та медіа про електронну музику Mixmag Україна.Окрім цього, розбирались як це – працювати за франшизою, що відбувається у світі українських музичних видань і чи правильно завжди підтримувати своє. Дослідження про стан регіональних медіа в Україні. Колонка «Втрачене покоління: чи є шанс на відродження української електронної сцени».
Олександр Варениця Альона Лапенко PR агенція ETER -
Українська культура – багата і різноманітна, але протягом багатьох десятиліть навмисно стереотипізувалася, спрощувалася Радянським Союзом, і результат цього глибоко в’ївся в наші уявлення про самих себе, ставши нормою. Як саме створювалася, розвивалася шароварщина та чи можливо її позбутися? Як ми сьогодні можемо переосмислювати свою культурну спадщину та які бренди працюють з цим більш вдало? У новому випуску «На Франка» говорили про це з фольклористкою Яриною Сізик.
Ярина Сізик Олег Ліщина Альона Лапенко PR агенція ETER Видання Наш Київ -
Продовжуємо рубрику «Кейси»! Сьогодні розбираємо питання «Як митцям говорити про війну» на прикладі кейса дизайнерки бренду STARCHAK. У вересні минулого року Марія Старчак випустила нову артколекцію, яку презентувала в рамках Budapest Central European Fashion Week. У своїй роботі дизайнерка рефлексувала на тему Маріупольського драмтеатру, з метою привернути увагу до злочинів, що кояться в Україні з боку країни-агресора. Вже влітку 2023 року вона зіткнулася з хейтом у мережі зі звинувачуванням у піарі на трагедії та її комерціалізації.Тож, вирішили розібратись, чому на дизайнерку накинулися користувачі соцмереж, якщо речі, що були створені для цього показу, бренд позиціонує як артоб'єкт, які не можна носити у повсякденному житті.Допомогти розібратись в питанні запросили fashion-оглядачку, аналітика та журналіста Марію Халізєву.Ми також зʼясували хто зі світових дизайнерів чи митців робив щось подібне? Чому важливо іноді бути прямолінійним у своїх висловлюваннях та як працювати з сенситивним темами у своїй творчості?
Марія Старчак Марія Халізєва Альона Лапенко PR агенція ETER -
Блогер — це професія чи ні? Як їм вдається залучати мільйонну авдиторію? Та яким чином блогери отримують рекламні пропозиції, аби заробляти гроші? Про це в новому випуску подкасту «На Франка». Цього разу тему розбирали разом з Анітою Соловей — блогеркою, підприємицею та авторкою концепції оранжевого блогера.
Аніта Соловей Альона Лапенко Олег Ліщина PR агенція ETER Видання Наш Київ
-
Цього разу у нас буде незвичний для вас формат, у якому ми будемо розбирати реальний кейс молодої мисткині Надії Харт разом з арт-кураторкою Катею Тейлор та засновницею комунікаційної агенції ETER Альоною Лапенко. Чому ЗМІ не згадали Надію у заголовках? Як молодому митцю стати помітним? Як правильно співпрацювати з кураторами та хто вони такі?Якщо вам цікаво як працює PR в дії, запрошуємо до перегляду!
Надія Харт Катя Тейлор Альона Лапенко PR агенція ETER -
Гостем нового випуску подкасту став Мстислав Банік, керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України.
Поговорили з Мстиславом про те, як вдалося створити такий крутий, зрозумілий і доступний для всіх продукт як Дія і про те, якими маркетинг-інструментами користується його команда в своїй роботі.
А ще розпитали, в яких моментах Дія стикається з хейтом з боку користувачів, як виникла ідея вийти за рамки державних послуг і те, як такий «волелюбний» проєкт може співіснувати з бюрократією.
Слідкувати за Мстиславом Слідкувати за агенцією ETER Читати видання «Наш Київ»За гостинність дякуємо галереї інтерʼєрного дизайну Trentini
-
Гостею нового випуску стала Ольга Терефеєва, співзасновниця руху Save Kyiv Modernism. Поговорили з Олею про збереження культурної спадщини, її бачення унікальної архітектури Києва, а також пригадали скандальну історію навколо будівлі «Тарілка» біля метро «Либідська».Крім того, поцікавились як працює комунікаційниця в Save Kyiv Modernism, що дають і чому важливо влаштовувати мітинги, і які найчастіші помилки в комунікації громадських організацій.
Слідкувати за Ольгою Слідкувати за агенцією ETERЧитати видання «Наш Київ»За гостинність дякуємо галереї інтерʼєрного дизайну Trentini
-
Розпочинаємо 4-й сезон 💥Відкриває його Ярослава Кравченко — засновниця «Дикого Театру», ведуча «Телебачення Торонто» та YouTube-шоу «Ебаут». Поговорили з Ясею про важливість комунікацій через мистецтво, зокрема, й за допомогою театральних постановок — як у класичних творах можна «зашивати» актуальні проблеми та болючі теми суспільства. А також обговорили, як краще подавати інформацію в контексті мистецтва — прямо в лоб або ж запаковувати більш інтелектуально, даючи людям змогу самим робити певні висновки. І, звісна річ, не могли оминути увагою тему, яким є майбутнє в театру, зокрема, українського.Слідкувати за ЯрославоюСлідкувати за агенцією ETERЧитати видання Наш Київ
-
Гостею нового випуску стала Лєра Бородіна, співзасновниця G.Bar, Oh My Look!, LAVLA, та PHOTOROOM. Поговорили з Лєрою про популярний нині тренд «деінфлюенсинг», роботу з лідерами думок і майбутнє інфлюенс-маркетингу, а також про те, як вдалося врятувати бізнеси, що працюють на ринку «мрій про краще життя». Спитали, як зібрати команду мрії, що розділить разом із власником любов до проєкту, які умови треба сьогодні створювати для своїх співробітників і які метрики краще за все використовувати, щоб визначити, наскільки добре ви взаємодієте зі своїми клієнтами та співробітниками. А ще дізналися, чому візія та стратегія вкрай важливі для брендів і чи кожен бренд має займатися цими питаннями. Традиційно, за гостинність дякуємо музичному бару UnderWu на Великій Васильківській, 44А. Слідкувати за Лєрою: https://www.instagram.com/borodina/Слідкувати за агенцією ETER: https://www.instagram.com/eter.agencyЧитати видання «Наш Київ»: https://nashkiev.ua/Заклад UnderWu: https://www.instagram.com/underwu.vinyl/
-
Гостя нового випуску головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва, яку авторитетний британський журнал ТІМЕ разом із Володимиром Зеленським і Валерієм Залужним включив до списку 100 найвпливовіших людей планети 2022 року.
Поговорили з Севгіль про те, як змінилася журналістика після 24-го лютого та які існують шляхи монетизації медіа. Дізналися, чи існує межа між маркетологом і піарником, як вона реагує на хейт у власних соцмережах, та чи варто толерувати так званих «хороших русских» на кшталт Фейгіна, Піонтковського, Гудкова та інших.
Слідкувати за Севгіль: https://www.instagram.com/sevvvgil/
Слідкувати за агенцією ETER: https://www.instagram.com/eter.agency
Читати видання «Наш Київ»: https://nashkiev.ua/
Заклад UnderWu: https://www.instagram.com/underwu.vinyl/ -
Гостем нового випуску став стендап-комік і волонтер Василь Байдак, який восени минулого року випустив вірусне відео «Просто скинь донат», завдяки якому зміг за лічені години зібрати для ЗСУ 500 тисяч гривень.
Поговорили з Василем про те, як змінився український стендап за останні десять років і на якому рівні зараз перебуває українська комедія. Крім того, згадали про YouTube, телебачення та реальність популярних шоу. Спитали Василя про заробіток українських коміків, шляхи монетизації українського ютубу та його розвиток в умовах схожого контенту від світових діячів.
--
Слідкувати за Василем: https://www.instagram.com/by_by_duck/
Слідкувати за агенцією ETER: https://www.instagram.com/eter.agency
Читати видання «Наш Київ»: https://nashkiev.ua/
Заклад UnderWu: https://www.instagram.com/underwu.vinyl/ -
Гостею цього випуску стала Наталі Чуловська, піарниця, комунікаційниця, менторка українських брендів. Знає все про українські модні бренди, тримаючи в голові понад 1000 найменувань. Авторка першого україномовного телеграм-каналу про локальні бренди. В минулому — піарниця найбільшої платформи українських брендів «Всі.Свої»
З Наталі ми розбирались чи існує інститут репутації в Україні. Обговорили, як зберігати репутацію в умовах помилок або випадкових скандалів, чому важлива для соціуму культура скасування та за яких умов можна давати брендам і компаніям другий шанс.
--
Слідкувати за Наталі: https://www.instagram.com/natali.chulovska
Телеграм канал «Менторка укр брендів»: https://t.me/mentorka_uabrands
Слідкувати за агенцією ETER: https://www.instagram.com/eter.agency
Читати видання «Наш Київ»: https://nashkiev.ua/
Заклад UnderWu: https://www.instagram.com/underwu.vinyl/ -
Цього разу героїнею відеоподкасту стала Ірина Данилевська, ім‘я якої знає кожен, хто має стосунок до української модної індустрії. Бо саме вона 25 років тому стала співзасновницею та CEO Ukrainian Fashion Week — першого й найбільш авторитетного тижня моди країни.
Як це — чверть століття бути на fashion-передовій? Чому без правильного контенту бренд не має майбутнього? За які здобутки у світі ми пишаємося нашими дизайнерами? Це була дуже щира й емоційна бесіда: зі сльозами на очах та усмішками на обличчях.
Дякуємо за гостинність і підтримку музичному бару UnderWu, що на Великій Васильківській, 44а. Місце, де музика головна.
--
Слідкувати за UFW: https://www.instagram.com/ukrainianfashionweek_official/
Слідкувати за агенцією ETER: https://www.instagram.com/eter.agency/
YouTube канал «На Франка» : https://www.youtube.com/@na_franka/videos
Читати видання «Наш Київ»: https://nashkiev.ua/
Заклад UnderWu: https://www.instagram.com/underwu.vinyl/ -
Комунікаційна агенція ETER за підтримки «Нашого Києва» презентує новий сезон подкасту «На Франка», який відтепер виходитиме й у відеоформаті. Тож, за бажанням перевіряйте і наш YouTube канал.
Героїнею першого відеоподкасту стала Катерина Кузьменко — співзасновниця мережі спортклубів Smartass. Що таке Smartass Lifestyle? Які комунікаційні правила гри у wellness-індустрії? Чи завжди правий клієнт? Яким має бути кризовий менеджмент? І чому Леви не розуміють Дів? Поговорили про важливе і трохи попліткували. Дивіться й діліться своїми думками.
Дякуємо за гостинність і підтримку музичному бару UnderWu, що на Великій Васильківській, 44а. Місце, де музика головна.
--
Слідкувати за Катериною Кузьменко: https://www.instagram.com/katavasiya/
Слідкувати за агенцією ETER: https://www.instagram.com/eter.agency/
YouTube канал «На Франка» : https://www.youtube.com/@na_franka/videos
Читати видання «Наш Київ»: https://nashkiev.ua/
Заклад UnderWu: https://www.instagram.com/underwu.vinyl/ -
Ділимося шостим і завершальним випуском першого сезону подкасту «На Франка» і скажемо, що він стане особливим з кількох причин.
По-перше, його гість Денис Буданов — поважний кінознавець та кінокритик, член Українського Оскарівського комітету, Fipresci, Спілки кінокритиків України, Української Кіноакадемії та програмер українських кінофестивалів.
По-друге, випуск цікавий тим, що створений у форматі інтервʼю і записаний через zoom, адже наш гість знаходиться у Криму, на окупованій території. Тому наша команда заздалегідь перепрошує за якість звуку.
По-третє, особливою є сама тема. Цього разу зазираємо за лаштунки кіноіндустрії та говоримо про те, навіщо створюють короткий метр, де його дивитись, що потрібно зробити, аби твій фільм потрапив у поле зору журі конкурсів та програмерів кінофестивалей, і загалом оцінюємо стан кіноіндустрії сьогодні. А ще розбираємо нещодавній комунікаційний кейс Одеського міжнародного кінофестивалю. Що сталося? Розкажемо у новому епізоді.
Приєднуйтесь та залишайте відгуки — нам дуже важливо розкривати цікаві для вас теми.
---
Слідкувати за Денисом Будановим: https://letterboxd.com/oscar75
Телеграм канал про кіно: https://t.me/kinofilestelegram
Слідкувати за агенцією ETER: https://www.instagram.com/eter.agency
Читати видання «Наш Київ»: https://nashkiev.ua/ -
Гостею п'ятого і останнього епізоду першого сезону подкасту стала Саша Шевченко – піарниця, що наразі працює в лондонській комунікаційній агенції The PR Office.
Як і до кого звертатися зі своїми інфоприводами? Чому не можна писати в особисті месенджери? Які інструменти використовувати для пошуку журналістів? Дізналися купу корисних інсайдів, які можна й навіть потрібно використовувати в роботі.
---
Слідкувати за Олександрою Шевченко: https://www.instagram.com/meet.alexx/?hl=ruСлідкувати за агенцією ETER: https://www.instagram.com/eter.agency/?hl=ru
Слідкувати за виданням «Наш Київ»: https://www.instagram.com/nashkyivua/?hl=ru - Mostrar más